9585 посетителей онлайн

Украина стала сильнее, - новогоднее поздравление Зеленского. ВИДЕО

Президент Украины Владимир Зеленский выступил с новогодним обращением к украинцам.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщается в официальном телеграме Зеленского.

Топ комментарии
+101
Хтось цю хрипату гидоту слухає?
Краще би військових показали.
Ідіота транслюють
показать весь комментарий
31.12.2023 23:58 Ответить
+83
Ти все просрав, тряпка...
показать весь комментарий
31.12.2023 23:54 Ответить
+72
Тварь гундоса! Де Прапор і Герб України?!

Президента якої країни ти з себе корчиш, криса хрипата?
показать весь комментарий
01.01.2024 00:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Бо "потужня" промова...тужився.
показать весь комментарий
01.01.2024 09:20 Ответить
Сподіваюся промова окрім потужної ще була і незламною??
показать весь комментарий
01.01.2024 09:25 Ответить
Та не без того...
показать весь комментарий
01.01.2024 11:09 Ответить
Робота така, звична
показать весь комментарий
01.01.2024 10:03 Ответить
Так що, шешликів не буде?
показать весь комментарий
01.01.2024 05:38 Ответить
Це воно сидить на фоні шевронів підрозділів в які задонатив він і 95 квартал? І ********** якої держави? Де атрибути держави? Те що написали спіч-райтери не означає, що то твої слова. Краще піди сам...
показать весь комментарий
01.01.2024 06:09 Ответить
Останніми словами цієї жертви дефіціту презервативів у совку повинні бути слова Я УСТАЛ Я УХОЖУ)і передати владу професіоналам.Хай це буде не демократично але справедливо.І накше далі буде творитися повний п...Я так і не зрозумів х..а навіщо він поліз відкрито у 22 році.Дочекався доки ці уроди остаточно розграбували країну.
показать весь комментарий
01.01.2024 06:15 Ответить
и правда пока был ПОРОХ пять лет ***** не начал полномасштабную войну . а ведь мясо и железо было . интересно было бы спросить у всевышнего как бы все сложилось если бы выбрали ПОРОХА а не это квартальное недоразумение
показать весь комментарий
01.01.2024 09:01 Ответить
Примерно так же, просто воровалось бы в другой карман.
показать весь комментарий
01.01.2024 09:37 Ответить
За два года ни одного видосика-гундосика не смотрел. Тока вижу эту физиономию по ящику сразу выключаю. Могу лишь Юрку Великого иногда на Ютубе посмотреть. От остального квартала тошнит.😄
показать весь комментарий
01.01.2024 07:25 Ответить
"Марьяна , Валера"- це шедевр! Зравнив Головнокомадувача з інвалідом дитинства !
показать весь комментарий
01.01.2024 07:48 Ответить
путінська підстілка, небритий та немитий.
показать весь комментарий
01.01.2024 08:13 Ответить
Хто бачив - ЗЄ був в штанах і без Єрмака? 😁
показать весь комментарий
01.01.2024 08:39 Ответить
Його слухати - себе не поважати!
показать весь комментарий
01.01.2024 09:06 Ответить
Що це було таке? Маленький, ледь помітний прапорець на столі між канцелярією. Таке ставлення до України в нього.
показать весь комментарий
01.01.2024 09:07 Ответить
VVislyuk zgadav za donaty. Vyxodyt', sho Ukrainci mayut' donatyty, a ze-shobla bude krasty !!!! Bravo !!!
показать весь комментарий
01.01.2024 09:17 Ответить
Це вже 5 раз вітає з новим роком і маю надію послідний,бо його президенство привело до великої біди,горя,крові,смертей,руїн і шаленної корупції
показать весь комментарий
01.01.2024 09:23 Ответить
З тим що зараз відбувається воно мабуть останній перзидент.
показать весь комментарий
01.01.2024 09:35 Ответить
Зебздище відкрило двері путіну, закривши ракетну програму та призначивши кротів у всі безпекові служби країни.
показать весь комментарий
02.01.2024 03:42 Ответить
як завжди в трєніках. модний, курва. Чи дочекаємось притомну людину як Президента?
показать весь комментарий
01.01.2024 09:24 Ответить
Вовка,от твоей рожи вже українців нудить а від твого огидного голосу так то гірше ніж коли ножем по склу, бери свою криворогу ляді та йди з посади от то ти зробишь день українцям бо для нас ти не тряпка ти туалетний папір
показать весь комментарий
01.01.2024 09:26 Ответить
І мені прийшлося 15 хвилин слухати цю @уйню..бо дружина каже це наш презерватів..... Як зустрінеш Новий Рік так і проживеш...
показать весь комментарий
01.01.2024 09:30 Ответить
Який, ви, безхарактерний!) В моїй хаті 5 рік немає поздоровлення " президента", бо немає Президента!
показать весь комментарий
01.01.2024 10:53 Ответить
Ну ти і підкаблучник...
показать весь комментарий
01.01.2024 11:11 Ответить
Мені здається що інститут президентства ображає особа яка вже п'ять років грає роль гаранта.
показать весь комментарий
01.01.2024 21:24 Ответить
показать весь комментарий
01.01.2024 09:53 Ответить
Твари..
показать весь комментарий
01.01.2024 14:23 Ответить
😁😂👍🤝
показать весь комментарий
01.01.2024 18:45 Ответить
А виріс як))) раніше Скумбрія була на пів голови вища за нього))) Чи мо' на табуреточку видерся?
показать весь комментарий
02.01.2024 03:47 Ответить
Нехай цей рік стане роком без зеленої плісняви,та роком перемоги у війні.
показать весь комментарий
01.01.2024 09:57 Ответить
але ж, при всьому цьому, сьогодні зараз, є українці, яким дуже подобається, зе!кращебвтік!
вони готові знову обрати, оце, президентом. вони вступають у лайку, з піною у рота, захищаючі свого кумира.
****, демократія....
показать весь комментарий
01.01.2024 10:04 Ответить
То не демократія, то патологічний-політичний ідіотизм.
показать весь комментарий
01.01.2024 10:25 Ответить
Би то хіба недолік особисто.
А тримання біля себе ермака і компані, передача їм своїх повноважень-то далеко не недолік,а свідомі дії,розпочаті вже з "оману".
показать весь комментарий
01.01.2024 10:31 Ответить
А якби ще не мородери ,зрадники та саботажники з ОПи та ЗЕкоманди.....
показать весь комментарий
01.01.2024 10:24 Ответить
Бонетряпко Володимир Кокаїнович.
показать весь комментарий
01.01.2024 10:26 Ответить
Не розумію українців, які весь свій гнів спрямовують проти цього шлемазла, який виконує тільки представницькі функції у етнічній єврейскій злочинній банді на чолі з Бєнею Бородачом, яка обманом захопила владу в Україні. Набагато більшу роль в цій банді грає Дєрьмак, не кажучи вже про ватажка, Бєню Бородача, а отже спрос повинен бути в першу чергу з них, а не з цього хрипатого ЧМОНІ.
показать весь комментарий
01.01.2024 17:14 Ответить
Беня він же Ватажок, він же який управляє бандою сидячі в СІЗО ))
комедна історія.
показать весь комментарий
01.01.2024 20:37 Ответить
Він не в СІЗО, а в гостях у діда Лук'яна, а там такі умови, що ти в такому комфорті не жив. Бєню Бородача там сховали його шнирі від пильного ока ЦРУ, а тільки но суди винесуть вердикт, Бєня вийде на волю з "чистою совістю" і при всіх своїх украдених від українського народу грошах. Та ще й громадянство йому повернуть. Отже, не переживай за Бєню.
показать весь комментарий
01.01.2024 20:53 Ответить
Маю надію що він таки розрахуєтся.
показать весь комментарий
01.01.2024 21:55 Ответить
З Новим Роком Всіх Українців, Пана Бутусова і Цензор,де Українці можуть випустити лишній пар! Воїнам сил,наснаги,мотиваціі,твердої руки, міткого ока. Я пам'ятаю, як Голийбородько вліз поперед Президента, в 2019 році з поздоровленням, зрозуміла,що щось на кшалт перевороту.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:01 Ответить
Потрібен Всеукраїнський комітет спротиву. На чолі з військовими. Про створення якого має оголосити Зеленський разом зі своєю відставкою та розпуском ОПа.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:05 Ответить
Народ мій є і завжди буде,
Ніхто не перекреслить
мій народ.
Пощезнуть всі
перевертні й приблуди
І орди завойовників ,
й заброд
показать весь комментарий
01.01.2024 12:33 Ответить
https://www.youtube.com/shorts/EhgTeTfdXEE https://www.youtube.com/shorts/EhgTeTfdXEE

показать весь комментарий
01.01.2024 18:48 Ответить
Интересно чем Украина стала сильнее в 2024 ???
Зеленский и его шайка стала богаче - ЭТО ФАКТ !!!
показать весь комментарий
01.01.2024 11:42 Ответить
Dan, hotjitje ljishitsja (pochtji) vsjeij Zapaadnoij pomoshcji Ukrainje? Uberitje gdjina Zeljenskovo, svoimi, ukrainskimi rukami! I srazu potjerjajetje vsje shansi Ukrainskoij njezavisimostji, prosrjotje Stranu kak uzhe prosralji njeskoljko raz - v nachalje 20-vo veka, v Staljinskije vremena, poslje razvala zasrannovo sssr. Prosralji Ukrainu iz-za svojeij mezdu-ukrainskoij zhadnostji. Odnjimi 'bataljonamo Monako', preedstavitjeljeij kotorih dazhe v nashem srednjem Bavarskom gorodke ja vizhu kazhdij djenj, Ukrainu njepostroitj. Ukraina - eto djeijstvitjeljno strannaja strana: tretj Ukraini vojujut s rjusskimi okkupantami, tretj zanjata totaljnoij korrupcijei, u tretji - vsjo do lampochki, i pochtji vsje, takzhe kak i vsja russnja, schitajut chto vinoij ko vsemu Zeljenskij - bez kotorovo uzhe goda poltora tomu nazad Ukraina perestala sushchestvovatj kak gosudarstvo!
показать весь комментарий
01.01.2024 13:44 Ответить
Вектор історії міг бути зовсім іншим, коли б мама шекльгрубера зробила
своєчасно абортативну операцію, вектор української історії міг би бути також іншим...
показать весь комментарий
01.01.2024 11:52 Ответить
Знаете что достиг Зеленский за 2023 год?
Звание ВОЗДУХАН года по изданию европейскому Politico !!!
показать весь комментарий
01.01.2024 12:09 Ответить
Одне запитання до так званого президента?
Чому досі кроти, зрадники, колоборанти та корупціонери з найближчого оточення президента не сидять в тюрьмі а продовжують керувати країною та віддаляють нашу перемогу, а президент кришує їх та корупцію:

-єрмак
-татаров
-подляк
-смірнов
-арахамія
-гетьманцев
-баканов
-шурма
-резніков

та інша мерзота.....
показать весь комментарий
01.01.2024 12:28 Ответить
Зараз дивилась поздоровлення Пана Дуди в записі,це 11,39 дня 1 січня, поголений, в гарнітурі( костюмі) прапори Польські, Унії, НАТО, і наш президент,ні одного прапора, не брите і не голене, без дрескоду, харя в камеру не влазить. Перепрошую.
показать весь комментарий
01.01.2024 12:44 Ответить
какую страну представляет зетряпка? герб и флаг спрятал , он тупо ненавидит Украину
показать весь комментарий
01.01.2024 13:07 Ответить
Шановний Пан не займайтесь хамством,може вони і паскуди,але допомогу,голим і босим Українцям,навіть без документів,через кордон надали перші.
показать весь комментарий
01.01.2024 13:53 Ответить
українські державні символи беня каламойский велів не встановлювати. Наступне привітання буде на фоні зірки шестикутної.
показать весь комментарий
01.01.2024 19:00 Ответить
Україна стане ще сильнішою, коли ти дружок присядиш разом з своїми 5-6-ма манагерами.
показать весь комментарий
01.01.2024 12:55 Ответить
Який контраст між зверненням Залужного та цієї гундосої істоти, крім огиди у мене Зеленський ніяких почуттів не викликає.
показать весь комментарий
01.01.2024 13:08 Ответить
За мінімальну пенсію! За фантастичну зарплатню! За зростання податків та штрафів! За підвищення тарифів! За доставку газу! За маєтки та прибутки можновладців! За їх недоторканність та безкарність! За вилли воєнкомів! За яйця по 17! За хабарі! За велике Крадівництво! За розкрадену гуманітарку! За відкати та інші нездоланні корупційні схеми! За розпродаж землі! За знищення бізнесу! За закон єдин для всіх! За поступове звуження прав і свобод! За скоцьке відношення до солдат! За мажорів за кордоном! За сафарі на кордонах! За відлов чоловіків! За ТЦК! За СП! Схоже на святковий Новорічний тост
показать весь комментарий
01.01.2024 13:21 Ответить
я не тряпка я не лох - я оманський скоморох!!!
показать весь комментарий
01.01.2024 13:36 Ответить
Тема Голобородька вже не заходить.

Включив Черчеля

п.с. Наступним буде Сталін, або відразу Ленін
показать весь комментарий
01.01.2024 14:15 Ответить
показать весь комментарий
01.01.2024 14:17 Ответить
Ну і що, зате пише, а от ти читав ті книги?
показать весь комментарий
01.01.2024 18:23 Ответить
Зебздюку інші люди пишуть, саме воно не здатне навіть речення до пуття скласти.
показать весь комментарий
02.01.2024 03:55 Ответить
Без тебе,зелена ти пліснява та твоєї шобли,Україна була б ще сильніша.
Кращебвтік
показать весь комментарий
01.01.2024 16:22 Ответить
Янэтряпка-янэлох, иди в ОТСТАВКУ!!!!!!
показать весь комментарий
01.01.2024 18:15 Ответить
Тобі до президента, як віслюку до місяця.
показать весь комментарий
01.01.2024 18:53 Ответить
без жодного, президентського штандарта!
показать весь комментарий
01.01.2024 20:06 Ответить
Боже!!!
Врятуй Україну від зєлєнскава і ідіотів, що його вибрали
показать весь комментарий
01.01.2024 23:59 Ответить

Сусід сказав, що не вмикав янєтряпку, бо від його голосу собака сере прямо на підлогу»
показать весь комментарий
02.01.2024 00:04 Ответить
Великий президент который остановил российского монстра, возглавляя народ который и дня не может прожить в согласии друг с другом. В нём одном больше мужества, чем во всех его недоброжелателях вместе взятых.
показать весь комментарий
02.01.2024 03:11 Ответить
То чого ж ти здриснув? Приїжджай, поживи тут, піди повоюй.
показать весь комментарий
02.01.2024 03:58 Ответить
Ну що Ви від таких хочете,він на роботі