3894 посетителя онлайн
15 102 117

В направлении Киева снова ракеты, в столице слышны взрывы (обновлено)

ракета

В направлении Киева снова летят вражеские ракеты. В городе слышны взрывы.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр командования Воздушных сил.

"Ракеты в направлении Киева", - говорится в сообщении.

"Воздушная тревога продолжается! В столице работает ПВО. Находитесь в укрытиях до отбоя воздушной тревоги!" - информирует начальник КГВА Сергей Попко.

Топ комментарии
+19
россияне это сброд *********
показать весь комментарий
02.01.2024 09:18 Ответить
+19
Київ тримайтесь. Харків тримайтесь, Кропивницький тримайтесь. Поки "мудрі" роздумуючи про мобілізацію просто гинуть, пора подумати про реальні події і реальні кроки по захисту України. Не на дивані,а на різних напрямках ЗСУ Тільки ЗСУ захистить ваші сім'ї, тільки ви в ЗСУ врятуєте ваших рідних
показать весь комментарий
02.01.2024 09:20 Ответить
+16
мокшани завжди любили руйнувати Київ: андрій боголюбський, муравйов, підриви будинків восени 1941. Але українці витримали ті удари, витримаємо й ці. Кияни, харків'яни, кропивничани, одесити і всі, хто під ворожим вогнем - молюся за вас. Хай Матінка Божа захистить вас під своїм Покровом.
показать весь комментарий
02.01.2024 09:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
А тут вже ти вдався до маячні та відсеб'ятини, бо не знаєш матчастину - Україну та СРСР запросили на процесс окремо.
показать весь комментарий
02.01.2024 11:55 Ответить
Скинь будь добрий посилання на цю інформацію Якщо це так,то це має бути в відкритому доступі
показать весь комментарий
02.01.2024 12:00 Ответить
Це у доступі з 1945 року, неук.І я тобі не добрій після брудних образ моєї особи.
показать весь комментарий
02.01.2024 12:13 Ответить
"Це у доступі з 1945 року" --- Україна не була запрошена як окрема держава на Нюрнерзський процес балабол ти дешевий. Якщо б це було у доступі ти би за 1 хвилину скинув би посилання на цю інформацію. Ти черговий дебіл,дегенерат,балабол і жалюгідний непотріб котрий тільки брехати і вміє, типічний кацап одним словом
показать весь комментарий
02.01.2024 12:15 Ответить
а тебе в гуглі забанили, неук? Ще й Білорусь такої честі дісталася, не знав? Ти історію прогулював, кацапе? Чи вас обдурили по подіях історики?Сказали що переміг особисто всі войни СРСР, який воював з половцями)).
показать весь комментарий
02.01.2024 12:22 Ответить
Ще й Білорусь? АХАХАХАХАХ В гуглі такого не має, на Нюрнберзський процес не запрошували ні Україну ні Білорусь. Там були ссср, Франція,Великобританія і США
показать весь комментарий
02.01.2024 12:24 Ответить
Ти почитай тирнед, вікіпєдію, кацапів, дізнаєшся що українців взагалі нема й не було Вот радость то кака!!!
показать весь комментарий
02.01.2024 12:26 Ответить
Буде посилання на інформацію про те,що Україну і Білорусь запросили на Нюрнберзський процес чи ти балабол і тупіца? Якщо це дійсно так,то не проблема це показати, чекаю
показать весь комментарий
02.01.2024 12:30 Ответить
Що ти ще чекатимеш? Звик до обслуги, ледаще кацапе? Пошукай самотужки.
показать весь комментарий
02.01.2024 12:40 Ответить
"Ти черговий дебіл,дегенерат,балабол і жалюгідний непотріб"
==

Дякую, це дуже аргументована та виважена позиція чоловіка, який знає тему діскусіі.
показать весь комментарий
02.01.2024 12:25 Ответить
Аргументовану відповідь я уже надав, про те,що такого факту як запрошення України на Нюрнберзський процес не існує, тут навіть доказувати нічого бо цього факту в природі не було. А Усі ці епітети котрі я застосував по відношенню де тебе, це закономірні речі для таких як ти котрі себе намагаються виставляти за розумних і щось тут доказувати при цьому брешучи на кожному кроці, як типічний козломордий
показать весь комментарий
02.01.2024 12:32 Ответить
бо цього факту в природі не було
==
Було ондрюшо, було. Ти просто ледацюга, звик щоб тобі давали все готове. Шукай поки що.
показать весь комментарий
02.01.2024 12:38 Ответить
то кацапи би повернулися туди
==
ХВАНТАЗЬОР - ТИ МЕНЯ НАЗИВАЛА... Ти пропонуєш уявити неможливе - у сьогоденну Україну як вояки вже ніколи не повернуться вояки рєспублік - яки могли повернутися у Фінляндію. Грузія, Казахи, Молдова, та низка інших. і навіть самі українці. Саме тому пЫня застряг в Авдіівці на 10 років - бо його армію всі послали нах, навіть Пригожин. Тому пыня зараз являє миру дуже просту істину - Росія ніколи не мала і не буде мати ефективної арміі без українців та інших минулих республік. А ти являєш собою марну справу - тягаєш велич минулого СРСР по трупах кацапських свинособак, які до бойових заслуг СРСР не мають жодного відношення, бо ця велич заснована в тому числі на УКРАЇНЦЯХ. Тобто пугати нас ти вирішив у тому числі українцями, які жили при совку))І сижу я тут для того, щоб розповідати це не ТОБІ, а адекватним українцям, які ще пам'ятають назви фронтів у Другу світову війну - УКРАЇНСЬКІ фронти. Так що хай кацап трясеться від страху, що зараз і відбувається. А ти облиш згадувати велич кацапіі - бо вона заснована на інших народах, яких у кацапів давно вже нема.
показать весь комментарий
02.01.2024 11:26 Ответить
то кацапи би повернулися туди,
==
Я тебе зрозумів - в Україну зараз нахлине РУСЬКА АРМІЯ як у 39 році , тобто казахи, грузіни, молдовани, білоруси, азербайджанці, ти це хотів сказати?
показать весь комментарий
02.01.2024 11:37 Ответить
У нас не має стільки коштів як у них.У нас ВПК значно слабше ніж у них.
==
Як казали в моєму дитсадку, - дядя, не сци в кампот, "ми" - це антипутінська ЗАХІДНА коаліція. І не переводь все на "поодиноку" Україну з косою до п'ят але без озброєння перед "страшними ресурсами ворога", бо це теж кацапський наратив.
показать весь комментарий
02.01.2024 10:44 Ответить
А ти сидиш тут про фарширування розказуєш
==
а ти, Штирлиц, пропонуєш скиглити фальцетом, як ти?
показать весь комментарий
02.01.2024 10:46 Ответить
Жах