7490 посетителей онлайн

Германия сейчас не планирует поставлять ракеты Taurus Украине, - представитель правительства Шебештрайт

ракета,taurus

ФРГ не поставила Украине ни одной ракеты Taurus, поэтому новостей о принятии соответствующего решения пока нет.

Об этом заявил спикер федерального правительства Германии Штеффен Гебештрайт, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Мы решительно осуждаем действия российской армии и распоряжения российского президента Путина. Массивные атаки на гражданскую инфраструктуру являются военным преступлением и совершенно отвратительны", - подчеркнул он.

На вопрос, не побудили ли эти атаки принять решение о передаче Украине дальнобойных ракет Taurus, спикер ответил, что "пока нет новостей по этому поводу".

"До сих пор федеративная республика не поставила Украине ни одной ракеты Taurus. Мы внимательно смотрим на ситуацию и действуем соответственно", – добавил он.

"Правительство ФРГ, как и союзники, передает то, что может", - сказал Гебештрайт и повторил три принципа оказания помощи: помогать всеми силами, предотвратить при этом прямое участие НАТО и Германии в войне и оказывать поддержку в тесной координации с союзниками, прежде всего с США.

Ранее глава оборонного комитета Бундестага Штрак-Циммерман заявила о необходимости немедленно предоставить Украине ракеты Taurus.

Топ комментарии
+24
Ми обов'язково забезпечимо Україну ними, коли вона виграє цю війну, щиро обіцяємо! 😁
показать весь комментарий
03.01.2024 14:11 Ответить
+14
Може у КНДР попросити? Там шансів отримати НАБАГАТО більше буде...
показать весь комментарий
03.01.2024 14:24 Ответить
+11
Просто так і скажіть: "***** не дозволяє".
показать весь комментарий
03.01.2024 14:16 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ми обов'язково забезпечимо Україну ними, коли вона виграє цю війну, щиро обіцяємо! 😁
показать весь комментарий
03.01.2024 14:11 Ответить
Обісцяємо*
показать весь комментарий
03.01.2024 15:06 Ответить
Політичні вкиди німецького політикуму для німецьких виборців
Я хороший - ракети не дам - голосуйте за мене
Україна тут зовсім ніпричому
показать весь комментарий
03.01.2024 15:42 Ответить
«Уряд ФРН, як і союзники, передає те, що може" … та у кількість «піпетки»…

Подвійні стандарти фрау Ребінтроп у дії:

на словах ми « підтримуемо Україну»,
а на ділі
мі саботуємо цю поміч та деемо мало та не те що потрібно.
А то Путін нападе.

Тому німецький уряд Шольця не обіцяе та не дае Тауруси. Та Леопарди 2.
А кормить Україну обіцянками на Майбутне.

І це при тому що Україна захищае Неметчину.
Пролівая кров своїх воїнів та зберігает життя воїнів нато, та мирних мешканців ЕС.

Але немецькому цінвщму межі не мае.
показать весь комментарий
03.01.2024 15:14 Ответить
Ще мало Україну кацапи ********? Ото вже толерасти!
показать весь комментарий
03.01.2024 14:12 Ответить
А чим ми тоді будемо керченський міст іпашити?

Нам треба його знищити. Без Таурусів буде важко це зробити.
показать весь комментарий
03.01.2024 14:13 Ответить
Тим же, чим і діряву лоханку новочєркаzzк.
показать весь комментарий
03.01.2024 14:26 Ответить
Ви ж не порівнюйте капітальну споруду із бетону та іржаве корито.
показать весь комментарий
03.01.2024 17:18 Ответить
Чому я не дивуюся?
показать весь комментарий
03.01.2024 14:13 Ответить
Про крымский мост побольше трандеть надо.
показать весь комментарий
03.01.2024 14:14 Ответить
хіба справа в мосту, ******* вони кацапів по тихому, і сцють одночасно,),, ну і справа комсомолки і не Т ільки,) зовсім не померла, воно стукає в їх серця,),
показать весь комментарий
03.01.2024 14:56 Ответить
Ну це не проблема, згідно нової традиції...збирається уряд в складі Щольц, Бербок, Пісторіус та інші.
Бербок - Пане Шольц, не бажаєте кави?
Шольц - О яя, яя... і виходить.
Пісторіус - Треба розглянути питання надання ракет Таурус для України...
показать весь комментарий
03.01.2024 14:15 Ответить
Просто так і скажіть: "***** не дозволяє".
показать весь комментарий
03.01.2024 14:16 Ответить
Якщо не хочуть напряму, то можно розібрати на комплекти і поставляти їх. Ми збираїмо тут, штампуємо як зроблено в Україні і маємо наше виробництво ракет - німці в стороні.
показать весь комментарий
03.01.2024 14:29 Ответить
- Путінферштейн?
- Йя, йя!
показать весь комментарий
03.01.2024 14:19 Ответить
показать весь комментарий
03.01.2024 14:21 Ответить
Так справа ж дівчина?
показать весь комментарий
03.01.2024 14:27 Ответить
Так це ж мемасік з руснявого сайту "демотиватор.ру". Це типу дідам, які воювали, соромно за молодь майбутнього
показать весь комментарий
03.01.2024 14:34 Ответить
Пройшов рік цих "фрікцій"...Німці засуньте вже їх собі у....
показать весь комментарий
03.01.2024 14:22 Ответить
Подавіться ними
показать весь комментарий
03.01.2024 14:23 Ответить
Може у КНДР попросити? Там шансів отримати НАБАГАТО більше буде...
показать весь комментарий
03.01.2024 14:24 Ответить
Купити хіба що, та й взагалі - хіба на планеті немає зброї, яку б нам продали? Що ми вперлися рогом у тих, хто не хоче нам зброю давати
показать весь комментарий
03.01.2024 14:28 Ответить
До речі той корейський пончик і нам би продав. Але кацапи їм більше грошей пропонують.
показать весь комментарий
03.01.2024 16:11 Ответить
та стуліть вже пельку зі своїми сраними таурусами
без обісраних обійдемось
показать весь комментарий
03.01.2024 14:27 Ответить
Обосраные по факту это 73%
показать весь комментарий
03.01.2024 15:35 Ответить
одне другого не спростовує
показать весь комментарий
03.01.2024 16:25 Ответить
Йдіть,на х@й, нікчемна німчура. Засуньте свої тауруси в свої роздовбані кацапами дупи. Покидьки. Мудаки.
показать весь комментарий
03.01.2024 14:32 Ответить
А коли??? Коли вже буде пізно????
показать весь комментарий
03.01.2024 14:33 Ответить
Просто чекають рішення Конгресу про виділення допомоги Україні. Амеріканці приймуть рішення допомагати на цей рік - слідому підуть і німці і слідом за Леопардами будуть і тауруси
показать весь комментарий
03.01.2024 14:34 Ответить
Хотілося щоб було так…

Але так не буде.
Німці продовжують « продавати»(!) зброю Україні, але це НЕ будуть Таурси та Леопарди 2 у необхідних кількостях.

Вони «не можуть не допомогати» бо США не зрозуміе!

Тому допомога буде рівно на стільки щоб ніхто не казав що вони не допомогати!

Якщо Україна переможе ( я дуже на це розраховую) то Німетчина буде перша казати скільки грошей вона втратила, і що тільки завдяки цьому Україна мае Перемогу.

У іншому виподку вони перші відзвітують ху&лу, що Таурусів вони НЕ давали. Леопардів 2 дали всього десяток…
показать весь комментарий
03.01.2024 15:27 Ответить
І чому у українців виникають питання до німців по ракетам - вони нічого не винні Україні. Єдине тіло котрому потрібно ставити питання - А чому воно, оте тіло, не випускало та не випускає вітчизняні ракети Грім-2 - це ********** більшості зтомлених від війни та Порошенко, котрий не хотів закінчити війну - наживався - до господина зеленского. Так все просто - зверніться до свого **********а - Чому? Отримаєте відповідь - сіськи-письки.
показать весь комментарий
03.01.2024 14:34 Ответить
Тому що всі заводи Куйло розбомбив в 2022 році, так зрозуміло ?
показать весь комментарий
03.01.2024 14:40 Ответить
Ні. А до 22 року? А чому ваш лідор, не враховув попередження розвідок світу, та не перевів виробництво у підземні сховища? Так зрозуміло?
показать весь комментарий
03.01.2024 14:47 Ответить
ахаха, знаток. все! все стоят без финансирования с 2019, зачем их бомбить, и почему до 22 выпускали квартал с асфальтом?
показать весь комментарий
03.01.2024 14:49 Ответить
Вме вірно за 2 роки з 19, знищили всі заводи. Але ж було багато зброї до 19 року чи не так ?
показать весь комментарий
03.01.2024 15:05 Ответить
напряги память, какая была армия в 2014. за кого голосовал? опзж? йуля?
показать весь комментарий
03.01.2024 15:07 Ответить
"Проект комплексу було розроблено 2013, .... Випробування дослідного зразка системи «Грім» мали пройти ще взимку 2015 року, але через бюрократичні перешкоди, пов'язані з реструктуризацією Державного космічного агентства України, випробування були перенесені на осінь 2016 року.

14 травня 2018 року стало відомо, що суд наклав арешт на вилучене в 2017 році майно у трьох співробітників компанії «Хартрон». А саме: 4 одиниці волоконно-оптичних гіроскопів моделі SFOS501 і технічна документація по окремих агрегатах ОТРК «Грім», що були передані замовнику - Саудівській Аравії, з порушенням законодавства України."

Так що там за "оте тіло" що так заважало Порошенку з 2015 року?
показать весь комментарий
03.01.2024 14:56 Ответить
последние пять лет тело в потолок плевало. Ви зробили це разом
показать весь комментарий
03.01.2024 15:01 Ответить
Вони зробили нас разом і сидіти мусять разом на сусідніх нарах.
показать весь комментарий
03.01.2024 21:59 Ответить
Саудіти замовляли та фінансували - комплекс Сапсан дальністю до 300 км. А МО України замовляло та фінансувало саме Грім-2. Я користуюсь іншими джерелами інфи по Грім-2 та вони стверджують, шо вже у - та читайте самі - https://focus.ua/uk/*******-novosti/523361-otrk-grom-2-kak-by-izmenil-voynu-raketnyy-kompleks-esli-by-ego-finansirovali-foto https://focus.ua/uk/*******-novosti/523361-otrk-grom-2-kak-by-izmenil-voynu-raketnyy-kompleks-esli-by-ego-finansirovali-foto

показать весь комментарий
03.01.2024 15:08 Ответить
ты тоже за пороха голосовал) как и твой напарник или ты против-всешный?)
показать весь комментарий
03.01.2024 15:20 Ответить
Перший хто закрив цей ракетний проєкт - міністр від зека - лебедев, який втік до раші у 2009 році( до речі проєкт розпочали ще у 2006). З приходом Порошенко з 14 року роботи отримали фінансування. І з 19 року вже зеленский знов прикрив фінансування - бо для закінчення випробувань та запуск у виробництво воно пожаліло 300 млн $. У вас були шляхи - бо по саме по ним повинні були наступати рашисти.
показать весь комментарий
03.01.2024 15:33 Ответить
Не треба нас дурити, кацапе!

«Війна почалась тому що Україна сама була винна…

РФ винудили почати себе захіщати..,

Захід нічого не винен Україні, а винувата сама Україна ( президент, народ, уряд)…».

Ці казки розповідай на параша тудей!

ПНХ, дарагой. Danger zone
показать весь комментарий
03.01.2024 15:48 Ответить
Заслужив - https://www.youtube.com/watch?v=PoX15P5t3PI https://www.youtube.com/watch?v=PoX15P5t3PI

показать весь комментарий
03.01.2024 16:04 Ответить
Так, ти зрозумів «правильно»-

швидко крокуешь
( разом з своїм відер 2019 року)

за курсом руського военного корабля!
показать весь комментарий
03.01.2024 16:15 Ответить
Закусюй. Якийсь набір букв.
показать весь комментарий
03.01.2024 16:18 Ответить
Не розумію, германія не хоче дати ракети тому що боїться......чого??? Чи їх в них попросту немає?????????
показать весь комментарий
03.01.2024 14:36 Ответить
боится что путин нападет. А сша их не защитит
показать весь комментарий
03.01.2024 16:42 Ответить
Теперь точно не дадут, когда все заговорили о праве Украины отвечать по территории врага, а то друг Вова обидится 😁
показать весь комментарий
03.01.2024 14:48 Ответить
"Запобігти прямій участі НАТО та Німечинні у війні..." це як? - Прикрившись Україною, не надавати їй зброю, сподіваючись на міссі'ю "Трампа" ??..
показать весь комментарий
03.01.2024 14:50 Ответить
підараси німецькі
показать весь комментарий
03.01.2024 14:50 Ответить
Неа, всего лишь ОПовы воши...
показать весь комментарий
03.01.2024 17:51 Ответить
Как были сорваны поставки TAURUS
показать весь комментарий
03.01.2024 14:57 Ответить
На самом деле это ПРОВАЛ внешней политики Украины. Ничтожного Кулебу - в отставку. Молчит как рыба об лёд. Кулебе ничего не надо для Украины.
показать весь комментарий
03.01.2024 15:04 Ответить
Що можно чекати від дітей, коли там нема дорослих?
показать весь комментарий
03.01.2024 15:37 Ответить
« Винуватий» не Кулеба.

А дерьмак з арахаміями, та Зеленський.

Це вони випхали МІД від справ, та узяли керування на ОП.
показать весь комментарий
03.01.2024 15:52 Ответить
Велика космічна держава, де мать його, наші ракети, снаряди та дрони.
показать весь комментарий
03.01.2024 15:09 Ответить
ну тоді німці будуть їх самі пуляти коли кацапи вже будуть не территорії польщі