8937 посетителей онлайн
15 567 67

Комитет ВР начал рассматривать законопроект о мобилизации, - "слуга народа" Безугла

мобілізація

Комитет Верховной Рады начал рассматривать законопроект о рекрутинге, мобилизации и прохождении службы.

Об этом сообщила заместитель председателя комитета, нардеп от "Слуги народа" Марьяна Безуглая, информирует Цензор.НЕТ.

"Сегодня Комитет Верховной Рады Украины по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки начинает рассмотрение законопроекта о рекрутинге, мобилизации и прохождении службы, который продлится три дня. Все документы, экспертиза для этого подготовлены", - написала она в фейсбуке.

Безуглая отметила, что рассмотрение законопроекта в условиях военного положения будут проводить в закрытом режиме - так же, как в целом работает комитет ВР.

Нардеп обещает сообщить о результатах рассмотрения.

Комитет ВР начал рассматривать законопроект о мобилизации, - слуга народа Безугла 01

Топ комментарии
+39
Пани які Ніколи не підуть на Війну розглядають кого туди відправити...
показать весь комментарий
04.01.2024 10:54 Ответить
+30
Зачем у людей вызывать рвотный рефлекс?(даже одним упоминанием о ней)
показать весь комментарий
04.01.2024 10:50 Ответить
+20
слово безугла вже стало терміном в країні, так само як титушко, це синонім нікчеми, ідіота, подразника для суспільства
показать весь комментарий
04.01.2024 10:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зачем у людей вызывать рвотный рефлекс?(даже одним упоминанием о ней)
показать весь комментарий
04.01.2024 10:50 Ответить
вона із каМАНДИ Дерьмака і як ескремент плаває поверху.
показать весь комментарий
04.01.2024 13:26 Ответить
Україна як ніколи у смертельній небезпеці ...!!? Терміново потрібно прийняти закон про мобілізацію і підготовку військ! Мірилом патріотизму по вчасності і обсягам підготовки є прийняття такого закону.! Всі питання мобілізації, навчання контингенту і демобілізації, кількість, якість, вчасність має визначатись, коригуватись військовими спеціалістами, тільки із вимог командування армії, ситуації на фронті, забезпечення озброєнням, часом підготовки тощо, а не рамками вимог політиків, для яких, може бути головне не перемога у війні, а у виборах...!??Патріоти єднаймося?
показать весь комментарий
04.01.2024 19:49 Ответить
Вона заступник голови комітету. Йтм.
показать весь комментарий
04.01.2024 10:50 Ответить
А ортодоксальний ухилянт - верховний !?
Який піп, така його й парафія...
показать весь комментарий
04.01.2024 10:57 Ответить
Хто такий Завітневич Олександр? Весільний генерал?
показать весь комментарий
04.01.2024 12:57 Ответить
Пани які Ніколи не підуть на Війну розглядають кого туди відправити...
показать весь комментарий
04.01.2024 10:54 Ответить
Абсурд війни: ті хто керують, відправлють на смерть при цьому самі перебуваючи в безпеці завжди в кінці (через 1,2 чи 5 років) підписують мирову на якихось умовах. Для чого стільки жертв, не можна зараз над цим задуматись. Можна їм всім поставити комп'ютерну гру, нехай там "перемагать" один одного. Бо за чиюсь дурість, продажність, для когось це азарт чи амбіції мусять розплачуватись інші своїм життям, здоров'ям.
показать весь комментарий
04.01.2024 13:37 Ответить
а идут воевать за страну родину дом семью будущее детей или за панов?
показать весь комментарий
04.01.2024 15:09 Ответить
слово безугла вже стало терміном в країні, так само як титушко, це синонім нікчеми, ідіота, подразника для суспільства
показать весь комментарий
04.01.2024 10:56 Ответить
Тітушко захищає країну.
показать весь комментарий
04.01.2024 12:41 Ответить
Це труба ...
При одному згадуванні про неї розумієш, що це буде якийсь черговий зашквар, розумієш що це срака, але зробити нічого не можеш, настрій падає на цілий день. Які ж мразоти у нас при владі ...
показать весь комментарий
04.01.2024 11:00 Ответить
-----
.
Біда в тому , що всі ешелни влади не очистили від " совковського"
..
менталітету .І ті Майдани нічого не поміняли..
....
" Вихідці із нроду " як тільки дорвуться до державного корита починають
..
той народ зневажати і відноситись до людей як до бидла...
...
Поки не поміняється 3-4 покоління - не поміняється ніщо..
....
показать весь комментарий
04.01.2024 11:56 Ответить
Слуга народу Безмозгла
показать весь комментарий
04.01.2024 11:01 Ответить
На жаль в цій партіі всі безмозглі. Який пастух такі і вівці
показать весь комментарий
04.01.2024 11:27 Ответить
Вот интересно: на цензоре толкуться в основном такие патриоты, что аж страшно. Но как только речь о мобилизации, так сразу поднимается скулежь: придумайте такой закон, чтобы мобилизовать кого угодно, кроме меня. Противно!
показать весь комментарий
04.01.2024 11:02 Ответить
Воевать в теории должны избиратели зеленского ...это они в 2019 году выбрали войну..а к сожалению на практике расхлёбывают ВСЕ..а зебилы массово свалили в Европу( да и на россию тоже)
показать весь комментарий
04.01.2024 11:08 Ответить
Меня самого тошнит только от одного вида Зеленского. Но нельзя ради того, чтобы он куда-то сгинул, отказываться защищать свою страну от восточного упыря.
показать весь комментарий
04.01.2024 11:15 Ответить
Підняти списки голосувавших і всіх від 22до45 років до армії. Чоловіків в окопи жінок на водіїв, операторів дронів та інші допоміжні професії.
показать весь комментарий
04.01.2024 11:16 Ответить
Голосувавших за зетварюку
показать весь комментарий
04.01.2024 11:18 Ответить
у нас же анонімне голосування, вичислити хто віддав голос за це чмо - неможливо. Але погоджуюся на всі 100% - на фронт в першу чергу мали б іти його виборці.
показать весь комментарий
04.01.2024 11:45 Ответить
Покажіть мені, будь ласка, де Зеленський у передвиборчій програмі обіцяв продовжити війну, або шось таке? Ваші маніпуляції нічого не варті і ні на чому не засновані
показать весь комментарий
04.01.2024 11:44 Ответить
Навпаки, недоросль Вовік "у своєй головє вайну закончіл". Недоросль, зразу почав виконувати Оманьські " мирні домовленності". Зразу почалась відведення військ із укріпрайонів, вилучення "надлишків фінансування ЗСУ" на розкрадання на дорогах, знищення ракетних програм, вилучення клістронів із С300 із метою послаблення ППО і розкртиття підпільної мережі поставок запчастин із росії, розсаджування навкруги себе агентів впливу і прямих шпіонів росії...
Росіянмїи просчиталися не на Вовіку, а в українському народі. Який не дивлячить на проросійську владу стало від росіян захищатися.
показать весь комментарий
04.01.2024 11:53 Ответить
Ну так тим паче. Тут он скільки народу розповідає, що люди голосували за Зеленського з розрахунком, що буде мастшабна війна. Хоча він такого не казав, не обіцяв, навіть навпаки
показать весь комментарий
04.01.2024 12:00 Ответить
Звісно він не обіцяв війну, він обіцям "мир" на умовах путіна. "Нєважно как назівається вуліца, еслі ана асвещена, нє важна каких героев мі ізучаєм". Недоросль зразу прчав готувати країну до здачі путіну. Він не розрахував, що самому путєну Вовік потрібен як собаці п'ята нога.
показать весь комментарий
04.01.2024 12:06 Ответить
О Боже ви типічний із 73% ви навіть прості речі не можете збагнути бо ви із тих,хто давно хотів і хоче стати на коліна перед путіним Ви люто ненавидите Порошенко і тих хто пішли на боротьбу проти рашки. Ви барани кричали про "домовленості" і війни не буде. і готові зразу здати свою територію. І ці наміри обговорювались в Мінску і Стамбулі інородцями ахамією і умеровим. ВИ і такі як ви несете повну відповідальність за загибель тисяч нашіх патріотів, міліони біженців ,знищення сотень міст і сіл. --бо ви є вороги держави Україна.
показать весь комментарий
04.01.2024 12:13 Ответить
Абсолютно й.бнута позиція! Тобто Батьківщину і рідних повинні защати тільки ті, хто голосував за діючого президента?!!! А інші - на дивани?
А як взнати - хто за кого голосував?
Патріоти закічилися?
показать весь комментарий
04.01.2024 12:51 Ответить
Парамонов , пратівно з'їсти муху в борщі , а народ справедливо негативно реагує на "мобілізацію ". Дійсно громадяни десятки років платили податки і утримували силовиків , а коли прийшла пора віддати борг державі і людям то більшість цих утриманців кудись з'їбалася і з першого дня для поповнення фронту почали мобілізацію тих самих платників податків ! Чому зграї ТЦКшників з восьмимісячними брюхами не на фронті ?
показать весь комментарий
04.01.2024 11:56 Ответить
Зачем так все усложнять? Ты просто трус.
показать весь комментарий
04.01.2024 12:17 Ответить
Бажання справедливості не є боягузством .До речі пиши українською , а то схоже що ти з секти провокатора Арєстовича .
показать весь комментарий
04.01.2024 13:00 Ответить
Зачем так всьо упрощать.ти з якого окопа пишеш .ухилянт
показать весь комментарий
04.01.2024 15:32 Ответить
Безугла зазначила, що розгляд законопроєкту в умовах воєнного стану проводитимуть в закритому режимі - так само, як загалом працює комітет ВР. Рашисське фсб свою роботу в Україні, в органах влади, завжди проводить у закритому режимі,щоб приховати від українського народу антиукраїнські і антинародні дії прийнятих рішень...
показать весь комментарий
04.01.2024 11:04 Ответить
Вітренко , Ляшко, Безугла--- без таких
"родзинок" верховна рада не може існувати.
показать весь комментарий
04.01.2024 11:10 Ответить
Боягузливий і дурний директор Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Наришкін заявив, що західні держави, зокрема в країнах ЄС, розглядають головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного як заміну Володимиру Зеленському. Також можливими наступниками розглядають керівника офісу Зеленського Андрія Єрмака, його колишнього радника Олексія Арестовича* та мера Києва Віталія Кличка.
показать весь комментарий
04.01.2024 11:11 Ответить
Хочу нагадати, що приоритет на мобілізацію мають мати "слуги" і "риги", як і на все в Україні після виборів 2019 року. Не селяни, які вирощують хліб, не шахтарі, які добувають вугілля..., а умовні єрмаки, татрови, шурми, подоляки, які вішають українцям на вуха локшину і мародерать все, що тільки бачать їх малороські оченята.
показать весь комментарий
04.01.2024 11:14 Ответить
Дурний думкою багатіє-- не я придумав.
показать весь комментарий
04.01.2024 11:14 Ответить
Шум піднятий навколо мобілізації затьмарив продаж землі за яку ми воюємо. Ось і все, можна вводити стан війни, дерибан землі почався.
показать весь комментарий
04.01.2024 11:24 Ответить
И что там нацарапает этот просроченный сброд - всем госслужащим бронь и повышение зарплаты,а последним селянам, работягам и эпилептикам повестки?
показать весь комментарий
04.01.2024 11:26 Ответить
Сподіваюсь той маразм який пропонували перепишуть.
показать весь комментарий
04.01.2024 11:34 Ответить
российская агентура в Партии Служек Зеленского засуетились, им нужно весь непоулярный в среде вкраинчиков выхлоп от закона повесить на армейское руководство, и для этого нужна трансляция, где они будут на камеру языками молоть про то как они были против
показать весь комментарий
04.01.2024 11:39 Ответить
А чому головного шашличнгика не пригласили ? бо ця війна, це ж його вина, чи що дурні 73% знов скажуть що він ні до чого і білий та пухнастий
показать весь комментарий
04.01.2024 11:50 Ответить
показать весь комментарий
04.01.2024 12:02 Ответить
Просто цікаво, за кого голосував цей пан.
А його історія дійсно печальна.
показать весь комментарий
04.01.2024 12:06 Ответить
Не забудьте про "ма'ряну"+ найбільшого фахівця у цій війні...
показать весь комментарий
04.01.2024 12:03 Ответить
Раз срок рассмотрения указан и известен заранее, значит там не предусматривают спора в принципе! ВСЁ РАСПИСАНО И СПЛАНИРОВАНО ЗАРАНЕЕ!
Просто имитация "рассуждений"
показать весь комментарий
04.01.2024 12:06 Ответить
Рим 1000 років був могутньою державою бо воювали СПОЧАТКУ ПРОФЕСІЙНІ ЛЮДИ ЗІ ЗБРОЄЮ - гастати, принцепси, а бувало що і "Дійшло до триаріїв!"...
А наші законотворці знову вишукують колесо! Знову збережуть окремий облік для МВС-ників, "40-річних пенсіонерів" і прочих ! А воювати погонють, в першу чергу і зразу - "цивільних триаріїв" : тих, кому за 50-т і хто у мирний час мав цивільну професію!
Готові воювати повинні всі чоловіки, але ВПЕРШУ чергу "на нуль" повинні йти 25-45 річні війскові, нацгвардійці, поліціяти, працівники служб охорони і т.п.. А коли НІ ОДНОГО НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ В ТИЛУ тільки після цього повинен піти ПЕРШИЙ ЦИВІЛЬНИЙ від 25 і до 100 років ПОСЛІДОВНО!
показать весь комментарий
04.01.2024 12:18 Ответить
"Рим 1000 років був могутньою державою бо воювали СПОЧАТКУ ПРОФЕСІЙНІ ЛЮДИ ЗІ ЗБРОЄЮ - гастати, принцепси, а бувало що і "Дійшло до триаріїв!".." - альтернативщики підїхали.
показать весь комментарий
04.01.2024 13:50 Ответить
Українці хіба ще не зрозуміли що у нас немає ані фінансового,ані людського ресурсу? 500 тисяч чоловіків це з 10 обласних центрів вигребсти всіх чоловіків. А воювати чим будуть,лопатами з кулебою? Нажаль наступає період руїни
показать весь комментарий
04.01.2024 12:26 Ответить
"Цирк" з призовом на фронт
Член наглядової ради "Укроборонпрому" Тимофій Милованов пропонує для втілення ідеї з мобілізації 500.000 українців провести по всій країні лотерею "Забавна Мобілізація!" Хто витягнув квиточок той іде служити. А ні - то ні.
показать весь комментарий
04.01.2024 12:29 Ответить
Навіть якщо таке станеться, то просто з'явиться нова послуга - зміна дати народження
показать весь комментарий
04.01.2024 12:33 Ответить
Вони спеціально доводять це до абсурду, щоби "впарити" злочинний антиконстицій законопроект народу під "соусом", що він, буцімто, "хоч трохи нормальний".
При тому, що самі хочуть позбавляти людей будь-яких базових прав без суду та слідства самоправством "клєрка" з "тцк", котра ("тцк"), діє взагалі поза законом. Отак, навмання, розіслав "повістки", як спам, типу, "всі ознайомлені" - і всіх, хто не відкупився, тут же - до "бази боржників", з блокуванням рахунків і т.д.
Байдуже, що воно порушує всі закони, Конституцію, декларації, котрі Україна ратифікувала - головне, все як на росії, - "ГУЛАГ".
Про те, що такі "ініціативи" в принципі злочинні, загрожують стабільності, існуванню країни, прямо перетворюють її на концтабір - про це мовчать, прикриваються військовими та "мобілізацією".
При тому, що мобілізацію навмисно проводили так, щоби максимально дескридетувати як саму мобілізацію, так і Збройні сили загалом. При тому, що застосування тих же таки військ, ротації - абсолютно не прозорі, а про купу людей, які здобули вже військовий фах, давали присягу і т.д. - взагалі не згадують. Нащо? - є ж інваліди та хронічно хворі.
При тому, що того ж таки правового стану війни, який би чітко регламентував багато пов'язаних з війною питань, досі не оголошено.
Тобто, прикриваючись "необхідністю" можна "штампувати" будь-які протизаконні, злочинні, антиконституційні "законопроекти", "постанови", і переконувати народ, що все, мовляв" - "законно", "нормально", "так треба" і т.д.

"зелень" в принципі не здатна організовувати жодного нормального процесу.
Вони здатні тільки блокувати нормальну роботу - економіки, бізнесу, війська, ВПК, законів; здатні тільки мародерити та красти, здавати країну ворогові та будувати в Україні концтабір, "срср-росію" та знищувати свободи, громадянське суспільство, народ, його країну, його права, мародерити, розкрадати - більш ні на що інше вони не здатні.
Вони злочинці, котрі працюють на знищення України та продукують злочинні накази, котрі знищують країну і виконання котрих перетворює самих громадян на злочинців так само. Всі зе-саботажники, мародери та зрадники мають бути усунені з посад та якнайшвидше притягнені до відповідальності, якщо ми хочемо нормально, максимально правильно організувати роботу всіх процесів в державі та зберегти Україну взагалі.
показать весь комментарий
04.01.2024 17:44 Ответить
Все поспіхом, поки партнери на канікулах, бо грошей не дадуть. І приймуть у закритому режимі? Попозиція - баба Юля і опезежопники не дадуть збрехати.
показать весь комментарий
04.01.2024 12:38 Ответить
Какой бонапарт такие и генералы
показать весь комментарий
04.01.2024 13:02 Ответить
У меня один-единственный вопрос к депутатам, которые ради хайпа твиты пишут в режиме реального времени и к редакции, которая это распространяет : вы конченные ??? Как можно писать, что на заседание комитета прибыли главком ЗСУ, министр обороны, начальник Генштаба ??? Их местонахождение в конкретный момент времени должно быть государственной тайной !!! Вы хотите, чтобы по локации прилетело что-то от русских ??? Чтобы армию обезглавили, потому что трепло-депутат и дурак в редакции на весь мир сообщили, где в конкретный момент времени находится высшее военное руководство страны ?

На редкость "одарённые" люди . . .

Зеленский, во время войны Конституци позволяет ограничение гражданских прав и свобод, - ЗАТКНИ РОТ ДЕПУТАТАМ, ЧИНОВНИКАМ И ТАК ДАЛЕЕ ПО СПИСКУ !!! Какие нафиг фейсбуки и твиттеры, вы свихнулись все, что ли ? Публикация ЛЮБОЙ информации подобного значения (производство и поставки вооружений, местонахождение важных лиц либо большого скопления людей, результаты боевых действий и так далее, и тому подобное) должна быть разрешена только по результатам 2-недельного согласования в СБУ / Минобороны / СВР (после которого в согласовании отказывать, нахрен) !!!
показать весь комментарий
04.01.2024 13:13 Ответить
Вороги України розглядають план Мобілізації в Україні, фантастика.
показать весь комментарий
04.01.2024 13:30 Ответить
ну, нарешті, у мудрого наріду тепер буде і час і натхнення порівняти на собі часи "баригі" та "найвеличнішого лідОра"... Зато нє Пєтя, хоть паржалі, хуженєбудєт, хай гірше та інше, канєц епохі бєднасті !!!
показать весь комментарий
04.01.2024 13:52 Ответить
ТЦК це не законні озброєні бандитські формування?
https://www.youtube.com/watch?v=r2cNlFhmqeM&ab_channel=%D0%9F%D0%A0%D0%90%D0%92%D0%94%D0%98%D0%92%D0%86%D0%9D%D0%9E%D0%92%D0%98%D0%9D%D0%98%D0%97%D0%A3%D0%9A%D0%A0%D0%90%D0%87%D0%9D%D0%98%D0%86%D0%A4%D0%A0%D0%9E%D0%9D%D0%A2%D0%A3
показать весь комментарий
04.01.2024 14:22 Ответить
Херня це все з мобілізацією! Чому хоч хтось з цих рішунів не проалізував причини відмови іти у військо? Якщо вони не можуть ,то я напишу
1) Основна причина це те , що ніхто не хоче захищати РАБОВЛАСНИЦЬКИЙ уклад в Україні! Якщо в цівільному житті ще можна якось пручатись ,намагатись захищати своі права , а при цьому влата замість аналізу подій та вмрішення проблем просто щипає нас як гусаків та намагається закрутити гайки , то пішовши у ВСУ ти просто ідеш в рабство , де ніхто твою думку не слухає і у подавляючій більшості випадків панує атмосфера Я НАЧАЛЬНИК ТИ ДУРАК! А саме проти цієї системи ми боролись !
2) Не менша причина це те , що ВСУ не забезпечене якісною зброєю,спорядженням і так далі!Влада краде і наживається на війні , ще й закриває усі можливості дізнатится справжній стан речей!
3)Ще одна причина , це те , ні військоові ,ні члени їх сімей не вважають себе захищеними у разі загибелі , адже рідни стикаються з бюрократією , яка усілякими способами намагається уникнути виплат.Також військові за свої гроші купують те що потрібно для виживання!
4) Суспільство бачить бездіяльність влади у питаннях створення оборонних рубежів , постачання дронів , два роки суспільство вимушено донатить та забезпечує своїх захисників , а це напряму говорить про дії влади!
5) Найбільш розумні вже давно говорять про зраду вищого керівництва держави , про їх роботу по провалу підго товки до війни , про здачу територій , про дії , які можна прямо кваліфікувати як зраду! І це вже виходить на загал , а як можна воювати під керівництвом зрадників , адже навіть тупому ясно , що зрадник буде робити все для програшу у війні , а на словах буде патріотом і переслідувати буде патріотів , що ми і спостерігаємо вже 2 роки!
6) Люди на початку побігли на захист України , але саме дії влади деморалізували суспільство і продовжують деморалізовувати його больше і більше! Нинішня влада не в змозі відновити довіру , тому є всього 2 шляхи , або програти і зникнути як держава , або змінити владу і боротись , причому другий шлях з часом стає все примарніший!
показать весь комментарий
04.01.2024 15:51 Ответить
ви хоч розумієте що кажа ця тварь.Закон буде розлядатися і голосуватися у закритому режимі при цьому росписала про нього у фейсбуці.Нафіг його розглядати у закритому режимі.Хай ще напише шо це для того щоб ворог не знав.Це як-повний даун.
показать весь комментарий
04.01.2024 17:31 Ответить
Но есть жизненные каноны - пироги должен печь пирожник, а сапоги тачать сапожник!!!! Неужели во власти все так плохо и не профессионально, что в такие особо специфические сферы жизни, как война и военная служба, требующие специального образования и еще лучше с не слабой армейской практики, привлекают абсолютно не компетентных в это деле медиков или предпринимателей с маркетинговым образованием типа Арахамии. Ну не могут эти люди даже участвовать в официальных обсуждениях вопросов, связанных с армией и и тем более со стратегией, с оценкой деятельности военных руководителей и их подбором и расстановкой. Это нонсенс. И тем более кто-то как специально продвигает этих людей-дилетантов в публичном пространстве. Это к хорошим последствиям не приведет!
показать весь комментарий
04.01.2024 18:20 Ответить