10342 посетителя онлайн

Минобороны о рекрутинге через сайты трудоустройства: Сейчас в среднем 9 откликов на одну вакансию

рекрутинг

В Министерстве обороны рассказали, что 389 подразделений Сил безопасности и обороны Украины разместили объявления о 1847 вакансиях на профильных сайтах по трудоустройству. В общей сложности на эти вакансии пришло более 17500 откликов. Это в среднем 9 откликов на одну вакансию.

Об этом сообщила заместитель министра обороны Украины Наталья Калмыкова, передает Цензор.НЕТ.

"В конце 2023 года Минобороны заключило соглашения с четырьмя компаниями, которые предоставили бесплатно свои площадки и начали сотрудничество в интересах пополнения украинской армии мотивированными специалистами. В настоящее время оборонное ведомство сотрудничает со следующими платформами размещения вакансий: Lobby X, Work.ua, robota.ua, OLX Украина. 389 подразделений Сил безопасности и обороны Украины размещают свои объявления на профильных ресурсах. Актуальных вакансий уже - 1847", - говорится в сообщении.

"Проект получил положительную реакцию в обществе и набирает обороты - люди активно откликаются на вакансии. Есть сейчас в общей сложности более 17500 откликов. Это в среднем 9 откликов на одну вакансию. Количество откликов растет на всех площадках еженедельно. Так же растет количество вакансий от воинских частей, которых становится все больше. Прогнозирую, что в следующие месяцы у нас будет ощутимая положительная динамика – речь идет о тысячах привлеченных людей. Отдельная благодарность компаниям-партнерам, которые бесплатно для Минобороны проводят собственные информационные и рекламные кампании проекта рекрутинга", - отметила заместитель Министра обороны Украины Наталья Калмыкова.

Кроме того, организовано обучение для кадровых служб воинских частей.

Сейчас готовится к запуску Агентство рекрутинга Министерства обороны Украины.

В министерстве напомнили, что рекрутинг – это параллельный процесс с мобилизацией, основанный на подписании контракта до конца особого периода. При этом человек идет в определенную часть и на определенную должность, максимально используя свой гражданский опыт. Кроме того, контракт имеет ряд преимуществ по социальному обеспечению.

Топ комментарии
+11
одна проблема: віри цій владі немає від слова "зовсім". сьогодні вони тебе рекрутують завскладом, завтра кинуть на нуль. відповідати ніхто не буде. замість перестати красти, мобілізувати країну й забезпечити 300-тис військо високомотивованими, навченими, оснащеними бійцями, будуть по столу парафін лити, імітуючи мобілізацію
показать весь комментарий
04.01.2024 19:23 Ответить
+8
ніфіга не розумію!
то навіщо, закон, що порушує конституцію, як що на одну посаду дев'ять бажаючих?
брехати брехати брехати, з будь якого приводу! гасло української влади!
показать весь комментарий
04.01.2024 19:13 Ответить
+7
Кролики продовжували мирно плодитись..., навіть не підозрюючи, що їх розводять.
показать весь комментарий
04.01.2024 19:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"9 відгуків на одну вакансію ..."-- пропоную мобілізацію відмінити, раз така черга охочих виявилася. А якщо серйозно, то на..й пі...деть? Чим ми тоді від орківських змі відрізняємось? Ступенем піз... єжа?
показать весь комментарий
04.01.2024 19:35 Ответить
Чого ви вирішили, шо то брехня? Скоріш за все це цілковита правда. Я не дивився, але заради цікавості можете полізти на ті сайти вакансій і подивитися шо там за вакансії. Можу закластися на пляшку кефіра, шо там вакансії типу "оператор Хаймарса" чи "Заправник Панцергаубиці2000". То нарід і потягнувся туди.
показать весь комментарий
04.01.2024 19:55 Ответить
Окрім м"ясних ВОСів типу стрільця, кулеметника, гранатометника, тощо, ти там нічого особливо не знайдеш. Є специфічні вакансії, але щоб претендувати на них, треба мати вищу технічну освіту й ще купу усіляких знань. Більш-менш безпечні вакансії, вже давно зайняті тими, кому пощастило.
показать весь комментарий
04.01.2024 20:52 Ответить
Тю, то в нас навіть на фейсбуці в місцевій групі вакансії викладають та оголошення розповсюджують. Чув, що народ не то шоби ломанувся, але набрали непогано. Причому викладають не тільки «поварів», а чесно і військові спеціальності накшталт номерів обслуги арти та кулеметників.
показать весь комментарий
04.01.2024 21:04 Ответить
Рекрутинг не може замінити мобілізації.ви що новин не читаєтє?Те що є зацікавлені люди дуже добре не всі ще поробили липові інвалідності та протікали за кордон.
показать весь комментарий
04.01.2024 20:31 Ответить
Я з цим зовсім не сперечаюсь. Звичайно не замінить. Хоча як допоміжний засіб можна було б спробувати. Я тільки думаю, шо з рекрутингом все буде так сами через Ж, як і усе інше. Рекрутнуть механіка ремонтувати танки, а потім скажуть йому "механіки зараз не потрібні, потрібні штурмовики, ось тобі автомат, іди штурмуй посадку".
показать весь комментарий
04.01.2024 20:42 Ответить
Я ще у червні писав не починати контрнаступу без ф-16.плюс дефіцит ***********.
Але й кацапам зараз дуже погано.будуть ф-16 та ********** стане ще гірше.
показать весь комментарий
04.01.2024 20:50 Ответить
Таку в цілому позитивну інформацію слід подавати більш детально, щоби не виникало кривотолків на кшталт "середньої температури по лікарні".
показать весь комментарий
04.01.2024 19:08 Ответить
Так. Цікаво, який конкурс на місце піхотинця-штурмовика?
показать весь комментарий
04.01.2024 20:01 Ответить
Чому б вам не злізти з дивану і не перевірити?
показать весь комментарий
04.01.2024 20:33 Ответить
О, то ви вже знаєте? Чудово, розкажіть будь ласка.
показать весь комментарий
04.01.2024 20:50 Ответить
В штурмову піхоту беруть усіх особливо ********** диванних зрадойобів які задають дурні питання.
показать весь комментарий
04.01.2024 20:55 Ответить
Тепер зрозуміло, як ви розлучилися з диваном. Співчуваю...
Але все одно, дякую за відповідь
показать весь комментарий
04.01.2024 21:06 Ответить
Не переживай...туда переведут без спроса и без желания...- приказом. А так как солдат - раб, что то изменить он не сможет...
показать весь комментарий
04.01.2024 20:43 Ответить
Кролики продовжували мирно плодитись..., навіть не підозрюючи, що їх розводять.
показать весь комментарий
04.01.2024 19:11 Ответить
Думаю, если правильно проводить рекрутинг, то примерно такой конкурс будет на все вакансии (+/-). Конечно если не бросать неподготовленніх на амбразуру...
И это мотивированные воины без значительного урона экономике. Эффективность от таких военнослужащих будет в разы выше чем от бусификации.
Почему не идти этим нормальным путем???
показать весь комментарий
04.01.2024 19:12 Ответить
мы не ищем легких путей
показать весь комментарий
04.01.2024 19:16 Ответить
Тогда ТЦКшники по миру пойдут, потому что некого будет за бабки отмазывать. Дачи в Испании так и останутся не достроенными.
показать весь комментарий
04.01.2024 20:12 Ответить
ніфіга не розумію!
то навіщо, закон, що порушує конституцію, як що на одну посаду дев'ять бажаючих?
брехати брехати брехати, з будь якого приводу! гасло української влади!
показать весь комментарий
04.01.2024 19:13 Ответить
нащо набирати здорових вмотивованих, краще хворих та калік
показать весь комментарий
04.01.2024 19:17 Ответить
Таким як ти посконним кацапам, звісно що незрозуміло. Ну а влада, та ще й ТАКА, і без твоїх зауважень зрозуміло що бреше.
показать весь комментарий
04.01.2024 19:18 Ответить
ххммм....
зі мною, зрозуміло.
а таким, як ти, рєпоєдам, як?
показать весь комментарий
04.01.2024 19:21 Ответить
В спам нахрюк кацапський.Україна переможе.
показать весь комментарий
04.01.2024 20:28 Ответить
Всьо, мобілізацію можна згортати.
І тим хто вже "попав" теж давати дозвіл на дембєль.
показать весь комментарий
04.01.2024 19:18 Ответить
ясна річ. ти отримуєш диплом, і нахер нікому не потрібний, зі своєю освітою, навіть за 150 км.
показать весь комментарий
04.01.2024 19:31 Ответить
А нафіга стільки вчителів в Україні???.Тільки вчора говорили, в Німеччині на 63 мільйони населення 830 тис вчителів, в Україні на 30 з хвостиком мільйони, півтора мільйони вчителів.
показать весь комментарий
04.01.2024 20:03 Ответить
З 30 мільйонів - півтора мільйони є вчителями?? Ти хоч би головою думав, потім писав. Кожний двадцятий в Україні - вчитель?
показать весь комментарий
04.01.2024 20:30 Ответить
Звичайно."нові обличчя",
показать весь комментарий
04.01.2024 19:34 Ответить
одна проблема: віри цій владі немає від слова "зовсім". сьогодні вони тебе рекрутують завскладом, завтра кинуть на нуль. відповідати ніхто не буде. замість перестати красти, мобілізувати країну й забезпечити 300-тис військо високомотивованими, навченими, оснащеними бійцями, будуть по столу парафін лити, імітуючи мобілізацію
показать весь комментарий
04.01.2024 19:23 Ответить
А при чому тут влада? Після переступання порогу військомату тобою не "влада" а якраз зсу (якому довіра скільки там - 90%? ) рулить. Влада звичайно теж гондони, але не треба вішати на них все підряд.
показать весь комментарий
04.01.2024 19:39 Ответить
а ти звідки випав,бобіку?міноборони вже не влада?міністра оборони не президент вже призначає?ти з якої нори по клаві клацаєш?
показать весь комментарий
04.01.2024 19:48 Ответить
Ааа, нє, ну якщо на міністра оборони мітити то нема питань, твій командир звичайно "влада".
Я просто кажу за звичайних чмобіків. Мною рулить комбат і ротний. В крайньому разі може ще командир частини або ще якийсь командир зацікавитись. Але от мінстру на мене точно ***** )
показать весь комментарий
04.01.2024 20:20 Ответить
або ти реально тупий,або косиш під нього-обидва варіанти не на твою користь
показать весь комментарий
04.01.2024 20:32 Ответить
Такий бред.. навіть "внікать" туди не хочеться..
показать весь комментарий
04.01.2024 19:24 Ответить
тебе троллю и не нужно это читать...!
показать весь комментарий
04.01.2024 22:37 Ответить
Ахахахах. Ну що, відміняємо мобілізацію тоді? Ну якщо такий попит?
Ні? Так і будемо автобуси зупиняти і чоловіків шукати? Балаболи.
показать весь комментарий
04.01.2024 19:26 Ответить
З89 підрозділів розмістило 1800 ваканцій)))))залужному потрібно срочно 500тис замінного фонду. А вони виставили 1800 ваканцій)))) а деще 498200 ваканцій?))))
показать весь комментарий
04.01.2024 19:27 Ответить
Ну от бачите, є добровольців повно, а то тут пишуть, що в нас півкраїни ухилянтів! Так може тоді не 1800 вакансій треба, а хоча б 50 000 для початку?
Я от маю болячки, з якими зазвичай мали б визнавати непридатним (але зараз не хочуть!), але вакансії продивляюся. Якщо буде підходяща вакансія діловодом бути чи там до "ловців шахедів" долучитися, то з радістю піду попри болячки!
показать весь комментарий
04.01.2024 19:32 Ответить
На такі "жирні" посади у них свої є. А мобілізовані треба і піхоту, бо її тупо перемололи геніальні Сирський та Тарнавський.. і щоб вони там не розповідали - мобілізація йде в піхоту
300 тис прийшло у перші дні війни, потім мобілізовували АТОшників.
Всі дальні і жирні посади зайняли
показать весь комментарий
04.01.2024 19:39 Ответить
Зараз в піхоту можна потрапити з будь-якої посади.залежить від командира.
показать весь комментарий
04.01.2024 20:35 Ответить
Так блін, це ж і є головний стримувач мобілізації.
Купа людей не проти в армію, і зп хороші. Тільки не на мясо.
От знову країні не повезло, що політики - гімно без сорту
Що військові - мясники
показать весь комментарий
04.01.2024 20:49 Ответить
Якби все було так як ти пишеш ми б вже програли
показать весь комментарий
04.01.2024 20:53 Ответить
А ви бачите ознаки перемоги? Чи може ви глядач того марафону?
25% територій втрачено назавжди, сотні тисяч людей загинуло, мільойни в окупації, ще більше - виїхало, і більшість назавжди.
Те що ми ще тримаємось, не завдяки, а всупереч тому що відбувається. І як влада керує.
Народ потужний але і його сили мають ліміт.
Я був закордоном, мав можливість виїхати, але повернувся, бо тут хворі батьки, і рідні.
Рашка адаптувалась, і перейшла на військові рейки, а наші - дасу дрючить ОПК, держаудит виставляє у вільний доступ дані про виробничі потужності опк. В так далі по списку
показать весь комментарий
04.01.2024 21:03 Ответить
Скільки б ви не зрадойобили про опу але 650 тис мужиків які втекли за кордон це теж потужно.Перемога буде не бздіть.Бог врятував Україну і допоможе нам перемогти.добре що не всі такі бздикуни як ви.
показать весь комментарий
04.01.2024 21:34 Ответить
А скажіть шановний, завдяки кому ті 650 тис втікли? Боротьба з корупцією, правила однакові для всіх? Ні, не чули.
А за бздунів, володя, хавальник закрий, 27.11 отримав повістку, оновив свої дані, правда 3 тижні влк проходив бо дурдом, і маю воєннік зі свіжими штампами на руках. Буде треба, викличуть.
Це такі як ти тут сидять "підтримують ЗСУ і вірять в перемогу" тримачі економічного фронту дружини спідниці.
показать весь комментарий
04.01.2024 21:39 Ответить
Завдяки боневтіку втекли бо не став перетворювати країну на концтабір.я теж чекаю поки викличуть.я ж не писав що території втрачені назавжди.рано ви всрались.
показать весь комментарий
04.01.2024 21:48 Ответить
шоб бути ділдоводом)))) треба або бути жінкою, або мати знайомих командирів.
показать весь комментарий
04.01.2024 21:23 Ответить
все хотели быть комбригами минимум???)
показать весь комментарий
04.01.2024 19:34 Ответить
показать весь комментарий
04.01.2024 19:38 Ответить
Я дивився вакансію водій. Маю під 30 років стажу. Під лям "пробігу". Жодного серйозного (тьху-тьху) ДТП. Я не приховую, що не хочу на фронт. Думав (наївно), що можна щось знайти, по тиловій, чи в крайньому випадку прифронтовій логістиці. Та йух там! : водій-санітар (я людина не військова, але, наскільки я розумію це евак), водій для підвозу бійців на позиції , ну і інше, теж на нулі. Попередній висновок наступний - всі "гарячі" вакансії у ЗСУ вже давно зайняті "розумними і красивими". Пересічному громадянину (тим паче, тому, що не має військової сееціальності) рекрутинг пропонує +/- те що і мобілізація. Принаймні, це моє перше враження. Та й де гарантія що ти, наприклад, знайдеш одну вакансію, а через місяць два тебе не переведуть на іншу (знайти причини переводу - справа суто технічна) і ти не опинишся, в тому ж таки окопі.
показать весь комментарий
04.01.2024 19:54 Ответить
Никаких гарантий. Гарантия только одна- комбат- кум (сват, брат). Остальным- приказ, и закон № 8271 от любимого всеми доктора правознавства Залужного: если не выполнил приказ- 5 лет без права смягчения. Вот поэтому никто и не идёт в ТЦК, не хотят так вляпываться.
показать весь комментарий
04.01.2024 20:26 Ответить
Гарячі вакансії є, але підозрюю, що їх просто притримують...
показать весь комментарий
04.01.2024 20:26 Ответить
Сенс?
Для своїх?
Ті, що потім тут розкажуть, які всі ухилянти і засцикани.
показать весь комментарий
04.01.2024 20:35 Ответить
Ага, сидя всю войну с ноутом и старлинком на диване с удобствами за 10 км от передка, и получая при этом боевые и УБД.
показать весь комментарий
05.01.2024 02:03 Ответить
Їх тупо продають за немалі бабки
показать весь комментарий
04.01.2024 21:04 Ответить
хто пояснить,чому МО не подає потребу в спеціалістах для армії в державну службу працевлаштування???
показать весь комментарий
04.01.2024 20:01 Ответить
Подать...
показать весь комментарий
04.01.2024 20:12 Ответить
Хлопці військові, в мене до Вас питання. Якщо не прсягав Народу України, а колись рсср, в військо беруть?
Згідно рекрутинга, якщо людина вважає для себе це прийнятним, то чому ні? Тільки служба згідно з контрактом, а не через жопу, невідомо де і невідомо ким, як це зараз непоодиноко трапляєтьця!
І ще, не буде мобілізації, не буде війська, не бубе війська, буде всеукраїнська Буча, або голодомор. Вирішувати Вам!
показать весь комментарий
04.01.2024 20:26 Ответить
Та ***** кому Ви там давали присягу, хоч флоту Альфа центавра. На фарш всі годяться.
показать весь комментарий
04.01.2024 20:37 Ответить
Цей рекрутинг не має сенсу без змін в законодавстві, які забороняють переводити з посади, де є шанси вижити, на посаду штурмовика. Генштаб зійшов з розуму на темі штурмів, вже все з тими штурмами ясно всьому світу, а вони все штурмують, добивають останніх сміливих. Потім ворог легко повертає наштурмоване, прямо зараз це відбувається. Бо всі полягли і не вистачає людей, щоб нормально закріпитись, не вистачає мін, бетону, елементарних колод для бліндажів, колючого дроту, дронів. Навіщо штурмувати нікчемну посадку і класти там людей, якщо ворог її через тиждень легко займе, просто викосивши всіх артою? Чому не будують якісну оборону, де бійці будуть довше жити і більше ворогів знищать?
показать весь комментарий
04.01.2024 20:38 Ответить
Ну потому что пока были добровольцы, ТЦК нагребали достаточно, кацапов было меньше чем наших, пока всё работало и так. А сейчас вдруг усрались, людей не хватает.
показать весь комментарий
05.01.2024 02:02 Ответить
Багато охочих?То може застосувати лотерею на вакансії від Милованова?
показать весь комментарий
04.01.2024 20:51 Ответить
а нефиг спать на посту
показать весь комментарий
05.01.2024 01:59 Ответить
Успішність будь-якої країни визначає кількість дурнів у ній
Україна у цьому сенсі має найбільше у світі дурнів та ідіотів.
показать весь комментарий
04.01.2024 21:29 Ответить