9348 посетителей онлайн
4 443 21

ЕС изготовит миллион снарядов для Украины до весны, - пресс-секретарь Еврокомиссии Бернсель

українська,боєприпаси,міни,бронетехніка

Евросоюз сможет изготовить миллион артиллерийских снарядов для Украины.

Об этом заявила пресс-секретарь Европейской комиссии по вопросам оборонной промышленности Йоханна Бернсель, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП.

"Европейская промышленность уже имеет производственные мощности, которые значительно превышают миллион артиллерийских снарядов, и мы достигнем этой цели к весне", – отметила она.

В то же время официальный представитель внешнеполитической службы ЕС Петер Стано заявил, что по состоянию на конец декабря Украине поставили более 300 тысяч боеприпасов, 3300 ракет было доставлено из существующих запасов.

"У нас также есть не менее 180 тысяч снарядов, на которые уже размещен заказ по состоянию на конец декабря, и это количество увеличивается согласно контрактам", – добавил он.

Топ комментарии
+12
До якої весни?
показать весь комментарий
11.01.2024 17:01 Ответить
+7
а Лідор з братвою виготовить мільйон дронів
показать весь комментарий
11.01.2024 17:10 Ответить
+4
Тільки не підвидіть бо кацапня скаржиться що їх мало здохло в Україні.
показать весь комментарий
11.01.2024 17:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не сумніваємось та чекаємо нові спільні закупівлі чергового мільйона снарядів.
показать весь комментарий
11.01.2024 17:00 Ответить
До якої весни?
показать весь комментарий
11.01.2024 17:01 Ответить
все...йду в понеділок влаштовуватися на снарядний завод в Берліні....
показать весь комментарий
11.01.2024 20:30 Ответить
А шо, там зарплатня більше?
показать весь комментарий
11.01.2024 20:32 Ответить
ні...хочу прискорити процес...щоб якісь мерзотники з банкової на кшталт безуглої та татарава з шифірами НЕ тормозили допомогу...
показать весь комментарий
11.01.2024 20:34 Ответить
А шо, ти бистріше будеш снаряди виробляти?
показать весь комментарий
11.01.2024 22:16 Ответить
щось дуже багато "ШО" від тебе.... перше "ШО" тобі треба було ставити в квітні 2019-му.... думай-ТЕ....
показать весь комментарий
11.01.2024 23:42 Ответить
Для мене не стояло питання в 2019-му ШО ставити. Я ставив за Гетьмана.
показать весь комментарий
12.01.2024 09:38 Ответить
Тільки не підвидіть бо кацапня скаржиться що їх мало здохло в Україні.
показать весь комментарий
11.01.2024 17:02 Ответить
Ось це гарна новина!
показать весь комментарий
11.01.2024 17:06 Ответить
Ню-ню... хоцццца напасматрєть аж на цельний мульйон від ЄСи, від Байденюка вже АТАКамси дочекались🤔🧐😁 Фи шашнаццццать ужо істьорлі кальоса фсє об взльотку в Енському аєрадромі, угу... бл.😝😝😝😜🤪
показать весь комментарий
11.01.2024 17:09 Ответить
Пащеку прикрий совок недобитий.
показать весь комментарий
11.01.2024 17:49 Ответить
А чого ти не скиглиш в сторону зеутирків при владі, які аж ні...куя не зробили за 2 роки? США та ЄС надали багато чого і у 2022, і у 2023 рр, навіть атакамси були, хоча і не так багато як хотілося. Свої смайліки карще направ в сторону міноборони, кабміну, на того ж резнікова, шмигаля.
показать весь комментарий
11.01.2024 18:41 Ответить
в Україні різні арахамії з безуглими, єрмачками з шефірами та партновими з татаравими...і досих пір блокують створення Українського ВПК...
показать весь комментарий
11.01.2024 20:37 Ответить
Говномет, начни петицию к Боневтику, пусть заменит эти снаряды сделанными в Украине.
показать весь комментарий
11.01.2024 18:58 Ответить
а Лідор з братвою виготовить мільйон дронів
показать весь комментарий
11.01.2024 17:10 Ответить
І посадить мільярд дерев.
показать весь комментарий
11.01.2024 17:37 Ответить
Дякуємо Західних Партнерів за ДОПОМОГУ Україні!
Бо лідор з 2019 року стратегічно не мислить, як казав, отой з ОПУ Богдан, на день - Тиждень, максимум!
А тут … ви ставите нереальні завдання, таран з хомчаком, можуть підтвердити, поки як свідки! Бо бачте, як воно з екс-прокурорами закінчується…, Кушнарьов Чечетов Кравченко Калашников ..
показать весь комментарий
11.01.2024 17:17 Ответить
Дамбіть Бамбас.
показать весь комментарий
11.01.2024 21:29 Ответить
Начинайте прямо с этой минуты!!!
показать весь комментарий
12.01.2024 08:57 Ответить
Як і наші -все в часі майбутньому. Якщо взяти під увагу те, що робилося до сих пір можу передбачити-снарядів не буде взагалі. В кращому випадку не більше 100 тисяч.
показать весь комментарий
12.01.2024 10:16 Ответить