12246 посетителей онлайн

Вечером 14 января ВСУ подбили 2 российских самолета над Азовским морем, - нардеп Мысягин

дрло

Украинские военные вечером, 14 января, сбили над акваторией Азовского моря российский самолет А-50 и подбили самолет ИЛ-22М.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в телеграме написал народный депутат Украины Юрий Мысягин.

Он отметил: "Около 21:00 украинскими подразделениями было нанесено огневое поражение по двум самолетам вкс рф, а именно - по самолету А-50 ДРЛО и бомбардировщику ИЛ-22, находившимся над акваторией Азовского моря.

А-50 сбит, а ИЛ-22 - подбит, однако находился в воздухе и пытался добраться до ближайшего аэродрома, однако исчез с радаров после начала понижения в районе Керчи.

UPD: ИЛ-22М".

Вечером 14 января ВСУ подбили 2 российских самолета над Азовским морем, - нардеп Мысягин 01

Топ комментарии
+69
Оце жирнюча ціль!!! Молодці хлопці!
показать весь комментарий
15.01.2024 01:04 Ответить
+43
Це мега-ціль. А найголовніше, що він незамінний - кацапи просто вже подібні літаки не вміють робити
показать весь комментарий
15.01.2024 01:07 Ответить
+26
показать весь комментарий
15.01.2024 01:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Смерть кацапам!
показать весь комментарий
15.01.2024 01:31 Ответить
Бінго!!!
показать весь комментарий
15.01.2024 01:37 Ответить
ІЛ 22 не бомбардувальник. Він або розвідувальний, або для радіоперешкод...
показать весь комментарий
15.01.2024 01:39 Ответить
Или самолет управления.
показать весь комментарий
15.01.2024 01:40 Ответить
А чому лише А50 фото дали?

Ось ІЛ-22 М

показать весь комментарий
15.01.2024 01:42 Ответить
До речі, такий самий збили вагнерівці під час їхнього походу на мацкву
показать весь комментарий
15.01.2024 01:43 Ответить
найбільш цікава здобич - це повітряний командний пункт Ил-22М-11.
показать весь комментарий
15.01.2024 02:45 Ответить
Нема чого над внутрішнім українським морем літати
показать весь комментарий
15.01.2024 01:43 Ответить
Добре, дуже добре, якщо таки збили.

Але Мисягин не є офіційним джерелом, тож тримаємо кулачки, і чакаємо на ранок!
показать весь комментарий
15.01.2024 01:46 Ответить
Кацапи вже посішили спростувати хбиття ІЛ-22М. Кажуть, що сів на аеродромі. А ось по А-50 їми поки що нічого невідомо.
показать весь комментарий
15.01.2024 01:48 Ответить
От кого я точно не буду читати, так це русню, як там нікого і нічого не вцілили, все збили, літаки сіли!

Їм можно вірити лише в одному випадку - коли вони підтверджують свої втрати!
показать весь комментарий
15.01.2024 02:04 Ответить
Схоже, борт Ил-22М11 таки сів з пожежею та великими втратами екіпажу. Саджав зовсім молодий, недосвідчений пілот, який, схоже один вцілів з екіпажу і був ще здатний посадити підбитий літак.
показать весь комментарий
15.01.2024 03:20 Ответить
Мисягін ще той балабол, це раз. В нас не має засобів, щоб вражати ворожі літаки на значних відстанях, бо Азовське море далеченько навіть від фронту, це два. Тому я особисто мало вірю. Крім того пам'ятаю "дивовижне" збиття двох Іл-76 на початку війни, від яких не знайшлося жодного уламку для підтвердження.
показать весь комментарий
15.01.2024 01:49 Ответить
Нажаль, теж маю сумніві. Але треба сподіватись на краще. Про 2 іла на початку, було таке. І дійсно ніяких слідів
показать весь комментарий
15.01.2024 01:55 Ответить
Якщо правда, значить підари готували ракетну атаку на ранок. Позначали цілі.
показать весь комментарий
15.01.2024 01:52 Ответить
Це їм зекономить ракети
показать весь комментарий
15.01.2024 01:53 Ответить
это очень круто. про А-50 многие сми пишут, что он стоит 330 млн... тут цена не важна, деньги у врага есть, и для них это копейки.. но сколько бы денег не было у них, - создать новый самолёт в ближайшей и среднесрочной перспективе они не смогут такого типа. это очень круто)
показать весь комментарий
15.01.2024 01:54 Ответить
Збито таку жирну ціль:

показать весь комментарий
15.01.2024 01:56 Ответить
Я думаю можно при помощи БПЛА сбить.
показать весь комментарий
15.01.2024 02:11 Ответить
кацапи в телеграмі -скулять та виють,щось таки було, це вже точно.
показать весь комментарий
15.01.2024 02:17 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2024 02:24 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2024 03:38 Ответить
ну а що вода нормальна можно поплавати ,головне за буйки не запливати . я рівно 6 років тому 1,5 години плавав ... поки не витягнули .
показать весь комментарий
15.01.2024 02:40 Ответить
Над Азовским морем в районе Бердянска сбиты специальный самолет разведки А-50 ("российский AWACS") и, вероятно, летающий командный пункт Ил-22М11. Информацию подтвердили два собеседника http://www.liga.net/ LIGA.net в спецслужбах.
показать весь комментарий
15.01.2024 02:58 Ответить
I як бонус до літака...

Льотний екіпаж - 5

системні оператори - 10
показать весь комментарий
15.01.2024 03:18 Ответить
Над Азовским морем, воздушную цель. Это супер, но очень интересно чем.
показать весь комментарий
15.01.2024 04:17 Ответить
меньше знаешь лучше спишь
показать весь комментарий
15.01.2024 08:56 Ответить
Може і самі москалі збили, в них таке часто буває з переляку.
показать весь комментарий
15.01.2024 09:25 Ответить
Це нарешті спрацювала аналоговнєтная система ППО крейсера МацКва!
показать весь комментарий
15.01.2024 09:34 Ответить
Якось депутату не дуже віритьсЯ, що скажуть військові
показать весь комментарий
15.01.2024 04:52 Ответить
Орки пишуть, що ІЛ-22М пошкоджений, але нібито сам сів, двоє поранених. А довбануло по ньому само оркське ПВО (Равшан з Джамшутом) біля Керченського мосту.
показать весь комментарий
15.01.2024 05:21 Ответить
Тут важливо ще те, що нашi змогли збити лiтаки на морем, тобто достатньо далеко вiд наших позицiй. Щось нове у нас з'явилося на озброєннi?
показать весь комментарий
15.01.2024 05:25 Ответить
Браво ЗСУ, так тримати.
показать весь комментарий
15.01.2024 05:36 Ответить
добре!
і тільки не "сбитий", а "Збитий"
показать весь комментарий
15.01.2024 05:50 Ответить
також мене ДУЖЕ цікавить, як це Україна змогла аж так далеко дістати?.....
показать весь комментарий
15.01.2024 05:51 Ответить
Як дістали, як дістали, казав же: - саперну лопатку швирнули, кацапи так не вміють. АРХ М
показать весь комментарий
15.01.2024 07:05 Ответить
💥Базову вартість А-50 оцінено в $330 млн. Але модернізовані версії коштують значно дорожче. У 2020 році Індія закупила в Росії два літака А-50ЕІ на суму близько $1 млрд. Тобто вартість одного експортного варіанта літака А-50 складає близько $500 млн.
💥ІЛ-22 Екіпаж: 5 осіб (два пілоти, штурман-бомбардир, стрілець-радист, кормовий стрілець) ·
показать весь комментарий
15.01.2024 05:58 Ответить
А-50 був прийнятий на озброєння в 1985 році, до 1992 року було випущено близько 40 екземплярів.
показать весь комментарий
15.01.2024 07:17 Ответить
... коли це ж Іл-22 став бомбардувальником!? Та ще там і стрільці з*явилися!!!)))) Як сталося..що Іл-22 переобладнаний з пасажирського Іл-18 під літак-командний пункт став бомбардувальником? Ну добре..що народний депутат дурень... ))) Це не диво! А Ви то чого маячню пишете?
показать весь комментарий
15.01.2024 08:22 Ответить
Ил-22 - экспериментальный самолёт https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81_%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8_%D0%A1._%D0%92._%D0%98%D0%BB%D1%8C%D1%8E%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B0 ОКБ Ильюшина , первый советский реактивный https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%89%D0%B8%D0%BA бомбардировщик , а также первый советский тяжёлый 4-двигательный https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D1%91%D1%82 реактивный самолёт . Самолёт испытывался в два этапа в 1947-1948 годах, однако в серию передан не был.
показать весь комментарий
15.01.2024 08:34 Ответить
... судячи по Вашому допису... все ж він пішов у серію?)))))

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BB-20#%D0%92%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BF%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%82_%D0%98%D0%BB-22
показать весь комментарий
15.01.2024 08:48 Ответить
То депутат звідти інфу брав … напевно😂
показать весь комментарий
15.01.2024 09:08 Ответить
.... коли людина пише і не думає..що пише... то це рівень розумових здібностей! Нажаль наші депутати як і наш **найвеличнійший** не сяють розумом апріорі! (((
показать весь комментарий
15.01.2024 09:19 Ответить
Це не той Іл-22 ))))
Це Повітряний командний пункт. До 2007року на озброєнні ПС ЗСУ були два такі літаки . Іл-22М-11 та Іл-18Д-36.
показать весь комментарий
15.01.2024 09:09 Ответить
То ясно що ні , як він з 48 року зберігався ? У Мисягіна під ліжком ?
показать весь комментарий
15.01.2024 09:15 Ответить
А моє побажання мразям російським таки збувається.Скоро в них не залишиться жодного літака
показать весь комментарий
15.01.2024 05:59 Ответить
А "більд" про це знає?)Орли ЗСУ.
показать весь комментарий
15.01.2024 06:01 Ответить
Петріот достал? Ракети з Ф-16?
показать весь комментарий
15.01.2024 06:31 Ответить
можливо була ракетна атака на керченський міст а москалі з переляку збили свої літаки
показать весь комментарий
15.01.2024 09:23 Ответить
А окрім Мисягіна інші джерела є ?а то зелені депутати та ще халепа?
показать весь комментарий
15.01.2024 06:39 Ответить
Мабуть цей мен особисто завалив, можливо шматками асфальту.
показать весь комментарий
15.01.2024 06:43 Ответить
Є.
показать весь комментарий
15.01.2024 09:31 Ответить
Депутати ще ті брехуни!
Хочеться щоб так було, але ....
показать весь комментарий
15.01.2024 06:48 Ответить
Хочу попросити у депутата Місягіна пробачення!
Я не вірив у його повідомлення про збиття, але все виявилось правдою!
показать весь комментарий
15.01.2024 12:04 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2024 07:01 Ответить
не бачу офіційного підтвердження, все решта з розряду чуток...
показать весь комментарий
15.01.2024 07:03 Ответить
14 січня 2024 року близько 21:10-21:15 українські сили збили (спосіб невідомий) над Азовським морем під час чергування в районі Кирилівки. А-50 зник з радарів і перестав відповідати на запити тактичної авіації. Пізніше пілот літака Су-30 ВКС РФ зафіксував пожежу та падіння в цьому районі невстановленого літака, імовірно А-50.
показать весь комментарий
15.01.2024 07:27 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2024 07:30 Ответить
Мисягін вирішив, публікуючи таку маячню, залучити побільше підписників.
показать весь комментарий
15.01.2024 07:31 Ответить
Ти вирішив, перднувши в калюжу зробити цунамі?
показать весь комментарий
15.01.2024 07:35 Ответить
Невже? Чи нарешті? Слава Героям!!!!
показать весь комментарий
15.01.2024 08:21 Ответить
Усього випущено 31 шт. Добре, але все ж таки....
показать весь комментарий
15.01.2024 08:26 Ответить
Ета у ніх паслєдній)))
показать весь комментарий
15.01.2024 08:38 Ответить
..очень хоршая новость..Падлы мокшанские долетались
показать весь комментарий
15.01.2024 08:41 Ответить
Национальный центр управления обороной Российской Федерации" (рос.) втратив зв'язок з спеціалізованим літаком «976 СКИП» (спеціалізований командно-вимірювальний пункт номенклатурний номер 76455) призначеним для телеметрії різних типів ракет та бойових блоків із широким документуванням польотної інформації, що виконував завдання в районі Чорного моря.

* Для загального розуміння. Літаки такого типу використовуються для відстеження і документування руху власних балістичних ракет під час випробування і бойового застосування. З цього є два висновки - перший - застосування цього комплексу означає, що на озброєння ЗС РФ з'явились балістичні ракети невідомого\малознайомого для ЗС РФ типу, застосування яких потребувало детальної документалізації. Другий - це єдиний літак такого типу в РФ. Якщо він знищений - це просто прекрасно.

Система ППО ЗС РФ при роботі в стані підвищеної боєготовності, обстріляла з гарматної частини установки Панцир-С1 (ГРАУ - 96К6) російський літак ІЛ-22М 1338-о випробувального центру (мпд Щєлково летовище "Чкаловський" Московська обл.). Літак здійснив аварійну посадку.
показать весь комментарий
15.01.2024 08:45 Ответить
Маємо привітати підарів, особливо працівників ПВО.
показать весь комментарий
15.01.2024 09:13 Ответить
Щойно на телеканалі Еспресо в передачі Радіо Свобода "Свобода Ранок" експерт Валерій Романенко підтвердив інфу про те, що це наші таки завалили А-50 з 16-ма офіцерами пілотів/обслуги і пошкодили Іл-22.
Тут же військовий експерт з Інформспротиву Олександр Коваленко (він же блогер Злой Одессит) також підтверджують. Хіба що сумнівається, якою зброєю його завалили.
показать весь комментарий
15.01.2024 09:26 Ответить
https://www.slovoidilo.ua/2024/01/15/novyna/bezpeka/ce-dnipro-povitryanyx-sylax-natyaknuly-znyshhennya-rosijskyx-litakiv Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук опосередковано підтвердив знищення воїнами ППО двох російських літаків над Азовським морем .

У своєму Telegram-каналі він опублікував пост, присвячений роковинам ракетного удару по житловому будинку в Дніпрі.
«Це вам за Дніпро! Горіть у пеклі, нелюди! P.S. Поки без деталей», - написав Олещук, ймовірно, побічно підтверджуючи вчорашню новину про літаки.
показать весь комментарий
15.01.2024 09:39 Ответить
Та вже підври пишуть що самі їх вжарили.
показать весь комментарий
15.01.2024 10:18 Ответить
А що їм щє писати? Звісно будуть намагатися видати за "помилку, яка більше не повториться"
показать весь комментарий
15.01.2024 10:45 Ответить
Зрадофилы уже нашли зраду или еще в поиске?!
показать весь комментарий
15.01.2024 10:21 Ответить
ОТЛИЧНО !
показать весь комментарий
15.01.2024 10:53 Ответить
МОЛОДЦІ❗️❗️❗️ 💙💛
показать весь комментарий
15.01.2024 11:33 Ответить
@

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний https://t.me/CinCAFU/648 підтвердив https://zn.ua/ukr/war/zsu-pidbili-dva-litaki-rf-odin-vpav-u-more-druhij-namahavsja-dotjahti-do-aerodromu.html ураження російських літаків дальнього радіолокаційного виявлення А-50 та повітряного пункту управління Іл-22 Повітряних сил Росії.

«Дякую Повітряним Силам за чудово сплановану та проведену операцію в Приазов'ї!», - написав він.
показать весь комментарий
15.01.2024 12:21 Ответить
Страница 2 из 2