8783 посетителя онлайн

В российском Курске прозвучала серия взрывов

аеродром,курськ

Над российским городом Курском прогремела серия взрывов сегодня ночью, 15 января. Местные власти заявляют о работе сил ПВО.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на российские телеграм-каналы.

"Серия взрывов прозвучала над городом Курском. Предварительно сработала система ПВО", - говорится в сообщении.

Отмечается, что местные жители слышали по меньшей мере 3-4 взрыва над городом, после чего увидели яркую вспышку.

Губернатор Курской области Роман Старовойт подтвердил информацию о взрывах и заявил, что над областным центром якобы сработала противовоздушная оборона.

Нужно отметить, что Курск находится в 58 километрах от российско-украинской государственной границы в Сумской области.

Топ комментарии
+25
показать весь комментарий
15.01.2024 01:33 Ответить
+20
***** він нам всрався?!
показать весь комментарий
15.01.2024 01:39 Ответить
+18
Бєлгарад вбе евакуюють, Курськ на підході. Створення демілітаризованої зони йде за планом.
показать весь комментарий
15.01.2024 01:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Курск - это Украина. После деимпериализации мордора, кацапы должны будут отдать Курск как часть репараций.
показать весь комментарий
15.01.2024 01:26 Ответить
***** він нам всрався?!
показать весь комментарий
15.01.2024 01:39 Ответить
За моральний ущєрб
показать весь комментарий
15.01.2024 01:49 Ответить
А куда деть все это имперское быдло?
показать весь комментарий
15.01.2024 02:35 Ответить
ТЭЦ
показать весь комментарий
15.01.2024 02:47 Ответить
в сибір матушку, від китайців захищати раззєюшка вєліка
показать весь комментарий
15.01.2024 02:59 Ответить
Нужна буферная зона, пусть ее обстреливают в следующий раз.
показать весь комментарий
15.01.2024 03:11 Ответить
З нас данбаса хвате
показать весь комментарий
15.01.2024 11:39 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2024 02:58 Ответить
Для початку- повернути анексовану в 1918 році Стародубщину, що була частиною Чернігівської землі ще за князів. Колиска гетьманів і письменників і відомих козацьких родів...
А потім вже хайпувати на Білгородах і Курськах
показать весь комментарий
15.01.2024 02:58 Ответить
та то авіація Люксембург вибори путін на Курськє трішки шаталь

показать весь комментарий
15.01.2024 03:04 Ответить
Пройшли давно ті часи коли якусь роль відігравали саме захоплені території чи "народишко" Це кацапи ніяк не вилізуть з цієї парадигми! Але Японія після розгрому у ІІ СВітовій війні та втратою частини суверенітету і територій стала одною з ведучих економік світу Що ми отримаємо приєднанням до себе Курщини Білгородщини чи Брянщини? Територію з запущеною до краю економікою та обидляченим населенням алкоголіків Для чого? Щоб їх утримувать та годувать? Хочете нагадать що там є Курська магнітна аномалія? Так у нас є свої родовища залізної руди Родюча земля? А хто її оброблятиме? Підприємтва? А що на них можна вироблять? Зброю? Так ціну тієї зброї ми вже знаємо А щодо іншого - вони здатні лише вироблять совковський непотріб І то - там ще роботящі руки потрібні! А вони у них з перепою трясуться! Нам простіше відновить свою економіку : відродить інфраструктуру та житло і побудувать "з нуля" промисловість на "нових засадах" На це нам гроші та ресурси дадуть Тоді питання - а навіщо нам те п"яне бидло? Щоб ходило і тринділо що "все нам абязаны - раз аккупиравали!"??? Ми вже подібне чули від "кримнашистов" та "данбасситав" Так вони хоч наші громадяни! І територія - НАША
Не треба корчить з себе "матір Терезу" - хай самі догнивають у себе в своїх "******"
показать весь комментарий
15.01.2024 05:51 Ответить
Мабуть так і у 1918 віддавали росіі українські території разом з українським населенням. А от "в 1981 році Кнесет Ізраїлю прийняв закон про Голанські висоти, проголосивши свій суверенітет над регіоном, проте Рада Безпеки ООН не визнала це рішення" - теж корчить з себе "матір Терезу"?
показать весь комментарий
15.01.2024 09:33 Ответить
"Вумний"?! Українські території віддали разом з УКраїною! Тому що (як казав Скоропадський) - "Хотіли всього і відразу!" А Ізраїлю своїх сільськогосподарських земель було мало Та й загроза була з Голанських висот І зараз ці землі заселені євреями Тобі в Україні землі не вистачає? Приїжджай на Чернігівщину - тут села пустують і поля бур"яном заростають! У Буровці (мені знайомій) - на одну жилу хату до війни дві пустували! А там і електрика і асфальт по вулицях і до Чернігова - "рукою подать"!
показать весь комментарий
15.01.2024 10:11 Ответить
На Чернігівщині "села пустують і поля бур"яном заростають!" - то може росіі віддати, чи Ізраїлю, якому землі не вистачає...?
показать весь комментарий
15.01.2024 10:20 Ответить
Ти - ідіот? Чи просто "дурня з себе корчиш"? Я "вдеталях" розписав - ЧОМУ нам нема ніякої користі брать собі ті території Якщо є заперечення по суті - викладай Але не корч з себе "суперпатріота" і "супердержавника" новоявленого!
Аргументуй - яку користь Україні принесуть ті землі? "Шоббуло"?
показать весь комментарий
15.01.2024 10:49 Ответить
Ти хто по національності?
показать весь комментарий
15.01.2024 11:14 Ответить
А що тобі це дасть?
показать весь комментарий
15.01.2024 11:17 Ответить
Вже дало.
показать весь комментарий
15.01.2024 11:18 Ответить
І ЩО тобі "дало"? Ти від того розумнішим став? Запам"ятай - "долбо*б" національності не має І буває, що "долбо*б-патріот" приносить більше шкоди, ніж "долбо*б-ворог"! Наприклад - як Тягнибок чи Корчинський! Або "нацжони"!
показать весь комментарий
15.01.2024 11:28 Ответить
Думки цікаві Але не потрібно бути хамом і обзивати інших бо скидаєшся на хамовитого москалика чи українського малороса. Коли ми навчимся вести дискусії,не бути базарним бидлом?
показать весь комментарий
15.01.2024 12:39 Ответить
Не подобається? Не читай ... Якщо подобаються "думки" ідіота - читай їх ... Я не заперечую
У кожного - своя читацька аудиторія ...
показать весь комментарий
15.01.2024 12:57 Ответить
Панове, закликаю до порозумiння, та не бути такими гарячими, як свiже кiнське лайно. Передайте й iншому.
показать весь комментарий
15.01.2024 14:31 Ответить
Це добрі безпилотники намагаються зігріти змерзаючих великоросів.
показать весь комментарий
15.01.2024 01:26 Ответить
Ну як , кацапчики , спиться вночі добре , чи не дуже комфортно ?
показать весь комментарий
15.01.2024 01:28 Ответить
Курськ святковим салютом привітав підкорення морського дня А-50
показать весь комментарий
15.01.2024 01:30 Ответить
Ну де там підараси всьопропальщики? Давайте, фас
показать весь комментарий
15.01.2024 01:30 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2024 01:33 Ответить
Курська дуга. Тільки в інший бік
показать весь комментарий
15.01.2024 01:45 Ответить
Курская дуга одним махом ЗСУ перетворюється в Курскую жопу
показать весь комментарий
15.01.2024 06:01 Ответить
Бєлгарад вбе евакуюють, Курськ на підході. Створення демілітаризованої зони йде за планом.
показать весь комментарий
15.01.2024 01:46 Ответить
може відродиться локотська республіка ?
показать весь комментарий
15.01.2024 02:23 Ответить
Як за гетьмана Скоропадського у 1918 році
показать весь комментарий
15.01.2024 02:59 Ответить
1918, - "Нічого нового. Білгород взятий". )))

показать весь комментарий
15.01.2024 05:23 Ответить
Та у Курську чи над Курськом?!, тому що над це до лампочки, так полякать.
показать весь комментарий
15.01.2024 04:16 Ответить
гражданская война на фикальной рашке полным ходом