7761 посетитель онлайн
1 309 23

Почти 850 жителей остаются в Часовом Яре на Донетчине

яр,часів

Ежедневно из Часова Яра выезжают от 20 до 50 человек, а остающиеся мотивируют это наличием имущества в городе.

Об этом в эфире "Радіо Свобода" сообщил начальник Донецкой ОВА Вадим Филашкин, информирует Цензор.НЕТ.

"В Часовом Яре действительно очень сложная обстановка. Сейчас там находится около 850 человек. Работают "пункты несокрушимости", работают медицинские учреждения, насколько они могут работать в боевых условиях. Людям помогаем и мы – руководство военных администраций, и волонтеры, завозим гуманитарную помощь" , – сказал Филашкин.

Он отметил, что цифры не могут быть стабильными: 25-40-50 человек с детьми выезжают ежедневно.

"Хотелось бы, чтобы их выезжало больше. Люди выезжают очень медленно, мотивируя это тем, что "это наши дома, наши домохозяйства", – рассказал чиновник.

Глава Донецкой ОВА также рассказал, что работают эвакуационные маршруты, известные местному населению, желающие выехать из города направляются на Житомирщину.

Топ комментарии
+7
та ви за№бали вже звинувачувати людей кожного міста

це 1/15 від населення що там було, Часів Яр це по суті опорне тилове місто, воно живе, там ще працюють магазини та комунальні служби

чи ви будете звинувачувти в ждунстві всіх і кожного, хто не тікнув при наближенні фронту?

яка відстань для вас критерій між ждунством та стійкістю?
показать весь комментарий
15.01.2024 10:52 Ответить
+6
А куди їм тікати, якщо в них іншого житла немає? В Україні багатьом ледь на хліб та комуналку вистачає, а комуналку плюс оренду вони просто не зможуть поятгнути фінансово от тому і вимушені ризикувати життям під бомбами
показать весь комментарий
15.01.2024 10:59 Ответить
+4
карту відкрий. Чи хтось сказав, що Часів Яр здають?
Далі: якщо повідомити що в умовному Часовому Ярі не залишилось жодного цивільного - впевнений що це добре? Клепки не вистачає зрозуміти як це може бути використано ворогом?
Реагуєте як свині - або жерти, або хрюкати, мізків поміркувати у вас нема.
Я поважаю тих, хто залищається біля фронту більше, ніж тих хто їх звинувачує
показать весь комментарий
15.01.2024 11:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
......мотивують це наявністю майна у місті.
Ждут, верят, надеяться, расея для них усё.
показать весь комментарий
15.01.2024 10:45 Ответить
Хрущов лугандонів з землянок витяг, узкоє хло їх туди абратна загоніт😆😆😆
показать весь комментарий
15.01.2024 10:51 Ответить
ага, ждуни "сруцкого міра", совка і ковбаси по 2,20 ...
показать весь комментарий
15.01.2024 10:51 Ответить
та ви за№бали вже звинувачувати людей кожного міста

це 1/15 від населення що там було, Часів Яр це по суті опорне тилове місто, воно живе, там ще працюють магазини та комунальні служби

чи ви будете звинувачувти в ждунстві всіх і кожного, хто не тікнув при наближенні фронту?

яка відстань для вас критерій між ждунством та стійкістю?
показать весь комментарий
15.01.2024 10:52 Ответить
Фронт 3 км від будинку ..я на фрон ніпайду-я стірігу свайо їмусчісво.. 😆
Діч якась!
Мому знайомумо було майже 70 років ще в 14-му і він пішо добровільно в АТО
показать весь комментарий
15.01.2024 10:58 Ответить
карту відкрий. Чи хтось сказав, що Часів Яр здають?
показать весь комментарий
15.01.2024 11:03 Ответить
Знайомий з лісічанська з сімєю ще на початку АТО з відти виїхав, після тотального вбивства людей які підтримували Україну.
Купив старенький будинок, допомогли з ремоното, родини роботяща, зара він після важкого поранення...морпіх.
Син студент, дружина-мати-теща займаються садівництвом.
Про що ти мені ТРУСИШ нема куди їхати?
У сусіда дві тьоткі з крами рік жили .. не працювали, тлф і лавка. Бог з ним, скільки він впрошував їх розмовляти Українською... ні і все.
На мовному грунті виник конфлікт-паєхалі абратна- абіжіниє...
Не все те українське, що має український паспорт.
показать весь комментарий
15.01.2024 11:15 Ответить
а моя знайома виїхала евакобусом коли український бетер став відстрялюватись вже біля її будинку.
Вона ждунка, чи як, по-твоєму?
показать весь комментарий
15.01.2024 11:04 Ответить
Ні не ждунка, вона адекватна людина.
Ждунка вискочилаб на бетер з іконою міколкі і тряслаб перед дулом, або просто знімалаб на тлф для тіпічной горлавкі.
показать весь комментарий
15.01.2024 11:37 Ответить
Так, ждунка.
показать весь комментарий
15.01.2024 12:57 Ответить
Скоро будуть звинувачувати у ждунстві тих, хто взагалі лишився в Україні.
показать весь комментарий
15.01.2024 13:31 Ответить
А куди їм тікати, якщо в них іншого житла немає? В Україні багатьом ледь на хліб та комуналку вистачає, а комуналку плюс оренду вони просто не зможуть поятгнути фінансово от тому і вимушені ризикувати життям під бомбами
показать весь комментарий
15.01.2024 10:59 Ответить
В мене є будинок в селі (газ, світло, вода), а в дружини дві сестри з дамбаса. Запропонував щоб жили в будинку платили за те, що самі накрутять. Не захотіли "В селе нужно пахать". Одна живе в гуртожитку друга повернулась в Лисичанськ. Зате не пахають.
показать весь комментарий
15.01.2024 13:03 Ответить
Смілянський район , Черкаська обл , в селах пустують пристойні цегляні хати , навіть є двоповерхові будинки ( квартири ) , 15-20 хвилин автобусом ( кожні 30 хв ) до Сміли. Але жжжжж - їм квартири в Києві подавай . Вони в селі не хочуть жити .
показать весь комментарий
15.01.2024 13:05 Ответить
А що їм їсти у цих вільних хатах, якщо там роботи немає та тому звідти люди виїхали?
показать весь комментарий
15.01.2024 13:20 Ответить
В Смілі є робота . Погугліть-- потрібні медики, в комунальні господарста (інспектори ) водії , швачки, пекарі , токарі ...економісти, вчителі ... евровікна , медичне виробництво -(шприці, крапельниці ) навіть на нову пошту працівники .
показать весь комментарий
15.01.2024 13:43 Ответить
"...а ті, хто залишаються, мотивують це наявністю майна у місті." Ну ми ж люди дорослі і розуміємо, що ніяке майно тут не до чого, просто чекають московитів. Вони не варті того щоб із-за них наші військові і волонтери ризикували своїм здоров'ям і життям.
показать весь комментарий
15.01.2024 10:53 Ответить
точно не ждуни ті, хто виїхав з Тернополя в Європу в 2022 році.
Так?
показать весь комментарий
15.01.2024 10:57 Ответить
а що вільним людям не можна їхати в Європу ??? до речі вони там заробляють непогані гроші, які пересилають для утримання власних сімей, відповідно ці гроші вливаються в економіку України !!!
показать весь комментарий
15.01.2024 11:03 Ответить
їм точно не можна називати ждунами тих, хто зараз в Часовому Ярі
показать весь комментарий
15.01.2024 11:06 Ответить
Поясніть хід ваших роздумів. Часів Яр, як і Авдіївку розхандохали і продовжують стирати в пил, але люди тримаються за своє майно. Однозначно - ждуни.
показать весь комментарий
15.01.2024 12:47 Ответить
Для переселенців --Смілянський район , с Костянтинівка , Миколаївка , Ротмістрівка ... є житло ( цегляні хати ) пустуючі . Звертатися в сільські ради .
показать весь комментарий
15.01.2024 13:11 Ответить
Смілянський район , Черкаська обл . В Смілі роботу можна знайти .
показать весь комментарий
15.01.2024 13:13 Ответить