10634 посетителя онлайн

МИД Польши не исключает возможности новой волны беженцев из Украины

біженці,українці

В Министерстве иностранных дел Польши предполагают вероятность новой волны украинских беженцев.

Об этом заявил заместитель министра иностранных дел Польши Анджей Шейн, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Rzeczpospolita.

"Нельзя исключать, что российское наступление приведет к смещению фронта на Запад и приведет к тому, что в Польше появятся еще миллионы украинцев, в том числе преимущественно женщины и дети", - сказал он.

По словам Шейна, это было бы "огромной обузой" для Польши. Общество страны должно быть к этому готово.

Топ комментарии
+10
Все ж просто.Ставайте поруч зі зброєю і фронт посунеться на Схід,а українських біженців в Польщі поменшає.
показать весь комментарий
15.01.2024 14:29 Ответить
+4
В цього покидька ідіоти всі хто хоче спротиву кацапам.
показать весь комментарий
15.01.2024 15:11 Ответить
+3
Від тебе кацапськии гівном тхне, обісранцю.
показать весь комментарий
15.01.2024 14:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Все ж просто.Ставайте поруч зі зброєю і фронт посунеться на Схід,а українських біженців в Польщі поменшає.
показать весь комментарий
15.01.2024 14:29 Ответить
вони не ідіоти.
показать весь комментарий
15.01.2024 14:39 Ответить
Від тебе кацапськии гівном тхне, обісранцю.
показать весь комментарий
15.01.2024 14:49 Ответить
звідки така обізнаність в кацапському гівні, можна поцікавитись? і як вам, як спеціалісту, цей букет?
показать весь комментарий
15.01.2024 14:52 Ответить
Закрий рота, обісранцю, бо смердить.
показать весь комментарий
15.01.2024 15:23 Ответить
А хіба лише ідіоти борються із фашизмом? Поляки у другу світову війну боролися з німецькми фашизмом, то у чому дурість стати на боротьбу із російським фашизмом?
показать весь комментарий
15.01.2024 14:58 Ответить
ну мабуть тому, що на них ніхто не нападає. І дуже далеко не факт, що нападе. Розумієте, в Европі дуже дивні люди, вони цінують кожне життя свого громадянина. Нашій владі це не зрозуміти.
показать весь комментарий
15.01.2024 15:01 Ответить
Добре, на американців ніхто не нападав. Хіба американці були ідіотами, коли висаджувались у Нормандії, аби воювати проти фашизму? А американці завжди цінували життя синів Америки
показать весь комментарий
15.01.2024 15:07 Ответить
В цього покидька ідіоти всі хто хоче спротиву кацапам.
показать весь комментарий
15.01.2024 15:11 Ответить
не правда. Я вважаю ітіотами тих, хто підтримує владу зеленського. Усім, хто чинить опір кацапам, я вдячний за їх самопожертву. І дуже боюся, щоб ці жертви не виявились марними.
показать весь комментарий
15.01.2024 15:14 Ответить
З твоїх дописів цього не скажеш. Там однозначна пропаганда тотального ухилянства. Скрізь і завжди.
показать весь комментарий
15.01.2024 15:17 Ответить
дякую, що контролюєте мої дописи, пане капітан!
показать весь комментарий
15.01.2024 15:20 Ответить
Майор! Я вже в твоїй розетці.
показать весь комментарий
15.01.2024 15:23 Ответить
в новости
его точно не увидишь...!
показать весь комментарий
15.01.2024 16:04 Ответить
США вступили в 2-у світову після Перл-Харбора. Саме тому, що на них напали.
показать весь комментарий
15.01.2024 15:11 Ответить
У 2 світовій війні було дві великі битви - битва у Тихому Океані та битва за Європу. Гітлер на американців не нападав, але американці віддавали свої життя у битві з Гітлером
показать весь комментарий
15.01.2024 15:16 Ответить
Так ставити питання не можна,бо хто тоді ми?
показать весь комментарий
15.01.2024 15:04 Ответить
Та ні хіба що транзитом до Німеччини
показать весь комментарий
15.01.2024 14:41 Ответить
буде чи не буде, але влада має підготуватись до поганого сценарію, а не брехати про мир, травень і шашлики.
показать весь комментарий
15.01.2024 14:56 Ответить
Ти два роки в коматозі був, скиглику обісцяний?
показать весь комментарий
15.01.2024 15:27 Ответить
А щось зробити для того, щоб такий сценарій не відбувся, нє?
показать весь комментарий
15.01.2024 15:53 Ответить
Поляки точно не читали передвиборчу програму Херпіду, що на кордоні буде черга із поляк, які будуть їхати на заробітки в Україну, а не навпаки.
показать весь комментарий
15.01.2024 18:07 Ответить
оптимистичненько