10070 посетителей онлайн
15 561 85

Reuters посвятил материал нападению на квартиру украинского журналиста-расследователя Николова

ніколов

Агентство Reuters опубликовало материал о нападении на квартиру украинского журналиста-расследователя Юрия Николова.

Статья называется "Известный украинский журналист говорит, что неизвестные пытались штурмовать его дом", информирует Цензор.НЕТ.

В материале Reuters акцентируется внимание, что подробности нападения на квартиру Николова опубликовали несколько популярных анонимных Telegram-каналов, поддерживающих президента Зеленского.

Напомним, ранее журналист-расследователь Юрий Николов заявил, что 14 января в его квартиру ломились неизвестные мужчины, пытавшиеся его запугать.

Председатель парламентского комитета по вопросам свободы слова Ярослав Юрчишин заявил, что это является препятствием журналистской деятельности.

В полиции Киева сообщили, что проводят проверку по факту угроз журналисту Николову.

Топ комментарии
+47
Відомі. 😊У всякому разі - замовники. Власне на цьиму Рейтерс і акцент робить. Ох, не треба було так західних партнерів з Рахунковою палатою кидати. Ох, не треба!
показать весь комментарий
16.01.2024 00:08
+44
Журналісти, які відвернулись від Тараса Чорновола на користь оцієї чорноротої шмари і тітушок Єрмака. Ви наступні
показать весь комментарий
16.01.2024 00:16
+38
Невідомі.... В правовій державі....
Держава намагається бути в ЄС....
Пройшло майже 3 доби!
показать весь комментарий
16.01.2024 00:05
Комментировать
Сортировать:
Невідомі.... В правовій державі....
Держава намагається бути в ЄС....
Пройшло майже 3 доби!
показать весь комментарий
16.01.2024 00:05 Ответить
Відомі. 😊У всякому разі - замовники. Власне на цьиму Рейтерс і акцент робить. Ох, не треба було так західних партнерів з Рахунковою палатою кидати. Ох, не треба!
показать весь комментарий
16.01.2024 00:08 Ответить
подружка - є подружка! А кому довірити ПАЛАТУ?
показать весь комментарий
16.01.2024 00:10 Ответить
підра-буїв 73% в країні
показать весь комментарий
16.01.2024 00:12 Ответить
Сам же знаєш що дурню написав. Так, ботяра? І
показать весь комментарий
16.01.2024 01:05 Ответить
Чому дурню? Я підтверджую, що в країні 73% довбнів.
2019-й рік тому свідок.
показать весь комментарий
16.01.2024 02:11 Ответить
ти в какой стране живьошь, мальчик с Наная ?

треба б знати хто, коли і скільки голосував
показать весь комментарий
16.01.2024 02:53 Ответить
Напевне, доктору. Або хоча б санітару. Хоча тут для них вкрай важливо приховати розкрадання державних коштів від сторонніх очей. У цивілізованих країнах Рахункові палати, чи їх аналоги віддають опозиції.
показать весь комментарий
16.01.2024 00:13 Ответить
У Зе немає опозиції - всі (крім нього і ще 5-6 менеджерів) зрадкики....))))
показать весь комментарий
16.01.2024 00:16 Ответить
йому... лічно
показать весь комментарий
16.01.2024 00:22 Ответить
Якщо вже весь 95-квартал задіяний в "управлінні" державою, то зверніть увагу на "Дизель Шоу", адже весь творчий колектив "Дизель Шоу" так і проситься покерувати.
показать весь комментарий
16.01.2024 10:24 Ответить
Підпал хати Гонтаревой і науцьківання на неї силовиків по вказівки папи карла буратіно теж все було відомо хто та защо, але замість арештів самих себе ці покидьки цинічно вчинили ще і наглий тролінг з кастрюлі коломойского в виконанні дебілов 95кварталу. І що ? і нічого!
показать весь комментарий
16.01.2024 08:53 Ответить
єрмаки,подоляки,татарови і так по списку---ЦЕ ракова пухлина України і чим скоріш їі відрізати тим краще буде для країни ! одне питання ЯК ?????????
показать весь комментарий
16.01.2024 11:42 Ответить
ДЕРЬМАК &татаров + ВСЯ ОПЗЖопна зграя реваншистів , КЕРУЕТЬСЯ з кремля ! Дякуйте всім , хто оббріхував Порошенко з « свінарчуками» Маєте, в ТИСЯЧІ КРАТ , НАЙНАХАБНІШИХ БАРИГ -МАРОДЕРІВ на крові , які вже ЗНАХАБНІЛИ ОСТАТОЧНО , а скоро почнуть вбивати , як Полякова -ТРЕТЬЯКОВА :» мінус один ВРАГ «
показать весь комментарий
16.01.2024 11:24 Ответить
Бінго! ОПа! Це ж треба, а Зєлєнскій у Давосі буде ще як мінімум один день! 😊
показать весь комментарий
16.01.2024 00:05 Ответить
Якщо думаєте, що йому за це від когось влетить, то помиляєтесь. Скоріш за все, його похвалять за те, що його телеграмм-канали "не замовчують цю жахливу подію". Невже ви думаєте, що в ЕС хтось знає, хто такі Петров і Іванов (з їхньою "Ісландією"), які все це організували і виклали в своїх Телеграмм-каналах?
показать весь комментарий
16.01.2024 00:11 Ответить
Стаття із таким змістом з'явилась не просто так. Поки хлопчику Вові дають зрозуміти, що ми все фіксуємо, про все знаємо.
Якщо до хлопчика і його патрона не дійде, буде черговий скандал, про то, як рухалися вкрадені гроші із Приватбанку, і хто був на той час бенефіціаром тих рахунків.
Не зрозуміють- перейдуть до дій.
показать весь комментарий
16.01.2024 00:45 Ответить
А поки тітушня єрмака гападає на журналістів, міській божевільній Марсіані Округлій можна ліпити отакі колажі, порівнюючи Залужного з Шойгу, і нічого їй за це не буде
показать весь комментарий
16.01.2024 00:13 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2024 00:14 Ответить
Їй і справьі нічого не буде. Бо вона реально безмозгла. Цікаво, як вона уявляє, що військові плани складають? По пам'яті, чи з голосу?
показать весь комментарий
16.01.2024 00:16 Ответить
В нас справді країна можливостей. Дурепа, по якій плаче Павловка, в нас стала депутатом і гавкає, як скажена собака, на головнокомандуючого, який тримає орду.. Фантастика.
показать весь комментарий
16.01.2024 00:27 Ответить
дякую за просвітництво, знав три вулиці у різних містах для безВуглих, а тепер ще знаю, що вам близький Київ.
показать весь комментарий
16.01.2024 01:38 Ответить
Идиоты , хоть кто то в оп имеет мозги ? По действиям не видно .
показать весь комментарий
16.01.2024 00:14 Ответить
это смотря какую цель они преследуют.

если их цель - развал Украины, то для этого они делают всё правильно
показать весь комментарий
16.01.2024 01:03 Ответить
Журналісти, які відвернулись від Тараса Чорновола на користь оцієї чорноротої шмари і тітушок Єрмака. Ви наступні
показать весь комментарий
16.01.2024 00:16 Ответить
Ви думали, ми далеко втекли від свого ганебного минулого? Все ще буде. І беркутня, і побиття журналістів. Тільки x10
показать весь комментарий
16.01.2024 00:30 Ответить
Усе попереду !
показать весь комментарий
16.01.2024 13:33 Ответить
Щось я не впізнаю. А хто це?
показать весь комментарий
16.01.2024 00:52 Ответить
Ви про Аліну Михайлову (співмешканку Коцюбайла, яка після його загибелі відсуджує квартиру Дмитра у його матері і сестер-братів)? Хто проти неї щось напише - прибігають різні гопники і тітухани, погрожують, обливають зеленкою, можуть в сміттєвий бак кинути. Все це знімають на відео, а задоволена Аліна це відео викладає потім в соцмережах.
показать весь комментарий
16.01.2024 02:21 Ответить
Вперше про таку особу чую ...
показать весь комментарий
16.01.2024 02:39 Ответить
ну, це видатна особа серед ср@колизів Зє, це богіня зелебобиків.
показать весь комментарий
16.01.2024 02:43 Ответить
Вона була помічницею Коломойського в Дніпрі, потім він пропхав її в політику, зараз вона депутат Київради.
Але знаменитою вона стала після того, як стала зустрічатися з Давінче (Дмитром Коцюбайлом), тепер вона "вдова Героя", хоча він не пропонував їй заміж. Активно веде соцмережі, підтримує Бубочку і обсирає порохоботів.
показать весь комментарий
16.01.2024 02:58 Ответить
Зебіл, а ну де я збрехала покажи?
показать весь комментарий
16.01.2024 11:24 Ответить
Яка там перевірка ще потрібна , якщо на камері видно всі ї@альники
мразі , яку заслали із ОП 🙁?
показать весь комментарий
16.01.2024 00:16 Ответить
ШИ ушел в несознанку, говорит, пьяний был, никого не узнает
показать весь комментарий
16.01.2024 00:27 Ответить
А де наша доблєсна паліція. На фронт їх не направляють, в тилу всяка шушпань вошкається, то де їхня активність?
показать весь комментарий
16.01.2024 00:18 Ответить
Цензор не проспи 4Світову (по-Піонтковському) там на сході Азії дещо відбувається ..і не тільки в одному місці
показать весь комментарий
16.01.2024 00:19 Ответить
Атаковано та повністю знищено консульство США в Іраку. Іран атакував авіабазу США балістичними ракетами.
показать весь комментарий
16.01.2024 00:33 Ответить
шакали відчули, що лев вже старий та беззубий?
показать весь комментарий
16.01.2024 00:48 Ответить
фальшстарт тапочніков - отгрєбут
показать весь комментарий
16.01.2024 00:56 Ответить
1. Я как раз считаю, что полотенцеголовая мразь провоцирует Штатьі именно на «a clear direct punishment». Конечно, ****** єту срань нужно, и ****** со страшной силой, но асимметрично.
показать весь комментарий
16.01.2024 00:48 Ответить
https://detector.media/infospace/article/221745/2024-01-15-v-ukraini-na-osnovi-anonimnykh-telegram-kanaliv-sformovana-informatsiyna-armiya-dlya-viyny-z-vnutrishnimy-oponentamy-chynnoi-vlady-abo-ii-krytykamy/ Наталія Лигачова https://detector.media/infospace/article/221745/2024-01-15-v-ukraini-na-osnovi-anonimnykh-telegram-kanaliv-sformovana-informatsiyna-armiya-dlya-viyny-z-vnutrishnimy-oponentamy-chynnoi-vlady-abo-ii-krytykamy/ , шеф-редактор "Детектор медіа"

На основі анонімних телеграм-каналів в Україні під час війни з зовнішнім (!) ворогом сформована інформаційна "армія" для війни з внутрішніми опонентами чинної влади або її критиками, зокрема й незалежними медіа та журналістами. Тобто інформаційна"армія", яка воює з частиною українського (!) суспільства.
Про те, що ця інформаційна "армія" пов'язана з Офісом президента, свідчить багато "співпадінь", але доводити це треба журналістам-розслідувачам, і я думаю, що взятися за це вже настав час.
Бо нинішній прецедент з Юрієм Ніколовим показав, що ця "армія" перейшла вже до провокацій не лише в віртуальній реальності, а і в фізичній. Супроводжуючи ці реальні атаки масовано і інформаційно. І це знову одні й ті самі ТГ канали: Джокер, Вертикаль, Карточный офис тощо.
Діє при цьому інформаційна "армія" у найбільш підлий спосіб: маніпулятивно роблячи зі всіх критиків влади російських агентів, ухилянтів, ворогів президента, України тощо... Ще раз: це підло та цинічно.
Як все це поєднується з тим, що українці воюють не лише за території, а, перш за все, цінності та свободу - не зрозуміло. Як це все поєднується з тим, що ми абсолютно залежні від допомоги Заходу, для якого демократія, свобода слова, право на критику влади - не пусті звуки, теж не зрозуміло. Як це все мають пояснювати західні політики власним громадянам-виборцям, від яких залежить допомога Україні?..
Чи згодна особисто я з тими словами, які сказав Ніколов про президента та головнокомандуючого? Ні. Я вважаю, що під час війни з зовнішнім ворогом це вже перехід за червоні лінії допустимої критики. Але! Навіть під час війни в нас діє Конституція, яка захищає свободу слова.
За Януковича сторювали "Українську кривду", щоб атакувати незалежні медіа. І влада тоді теж була нібито ні до чого, хоча ми всі знали навіть тих, хто цю Кривду робив і за чиї кошти. Також за Януковича були затребувані й ті, хто й зараз воює з медіа через анонімні телеграм-канали та деякі ютуб-проекти, вже на догоду нинішній владі...
І іноді хочеться спитати: ви адекватні, ті, хто це все зараз підтримує, фінансує та направляє?
Вся історія України свідчить, що будь-яка влада, яка починала війну з журналістами та демократією, тим самим ставала на шлях поразки. Майдани-2004 та 2013-2014 були не за території, а за демократію та свободу, які тодішні влади намагалися в українців відійняти. Робити аналогії не буду - занадто страшно. Бо зараз влада, держава, суспільство - в одному човні, і ціною поразки будь кого може стати втрата нами державності...
показать весь комментарий
16.01.2024 00:20 Ответить


- Только кража, - говорил он.
- Только ограбление, - возражал Балаганов, который тоже был горд доверием командора
показать весь комментарий
16.01.2024 00:21 Ответить
Ну почему не ограбить?
показать весь комментарий
16.01.2024 00:34 Ответить
та да, я не здивуюсь якщо суд прийме до уваги, щире визнання цих "гусей-лебедей", що вони тільки хотіли вкрасти золоті гірі якими хотів підкупити Ніколова наш Яйценосний льоша

показать весь комментарий
16.01.2024 00:47 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2024 00:56 Ответить
А ведь когда читаешь без иллюстраций великое пропускаешь. Зачем пилить всю гирю? Чтоб убедиться что они золотые достаточно отпилить ручку. Хоть чугун и мягче, но сколько полотен пошло?
показать весь комментарий
16.01.2024 08:39 Ответить
Ви фізик, а не поет !

надія на золоту гірю остаточно вмирає лише тоді, коли її допиляєш до кінця
така природа людини
показать весь комментарий
16.01.2024 13:12 Ответить
Я сантехник и знаю как пробки из старых чугунных радиаторов извлекать.
Гирю нужно было надпилить по кругу и колонуть.
показать весь комментарий
16.01.2024 13:24 Ответить
грабить Командор заборонив,
класичну російську літературу нинішньої української шкільної програми треба знати, батєнька
показать весь комментарий
16.01.2024 00:50 Ответить
я надав цитату якщо що.
показать весь комментарий
16.01.2024 00:54 Ответить
До речі, Дарія Зарівна, прес-аташе дермака, сьогодні в передачі Радіо Свобода на телеканалі Еспресо категорично заперечила вплив офісу ЄрЗе на телеграм-помийки Джокер, Вертикаль, Карточный офис тощо.
Ми їй повіримо?
показать весь комментарий
16.01.2024 00:25 Ответить
треба наводити порядок в інтернет-медіа: кожен телеграм-канал з н-ною кількістю глядачів (100, 1000 і т.д.) має бути юридичною особою з прізвищем, імьям і по-батькові та адресою.

наприклад, за Цензор відповідає Бутусов - перед Карним кодексом, тому й пурги немає і модерують коменти
показать весь комментарий
16.01.2024 00:33 Ответить
наприклад:
«Друг наро́да» (https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%83%D0%B7%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA фр. L'Ami du ******, «Л'Ами дю пёпль») - ежедневная нерегулярная https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D1%82%D0%B0 газета , издававшаяся в https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B6 Париже во время https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%84%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%83%D0%B7%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D0%B8%D1%8F Великой французской революции https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82,_%D0%96%D0%B0%D0%BD-%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C Жан-Полем Маратом . «Друг народа» было также прозвищем Марата. Марат был её единоличным редактором. В газете он разоблачал преступления властей и агитировал за репрессии в рядах чиновников. Газету неоднократно пытались закрыть, а Марата привлечь к суду, однако каждый раз народ спасал своего друга
показать весь комментарий
16.01.2024 00:36 Ответить
але і його заколола ножем жінка (Шарлотта Корде)...
Шерше ля фам, як то кажуть.
показать весь комментарий
16.01.2024 08:32 Ответить
на кожного блогера знайдеться кілер
показать весь комментарий
16.01.2024 13:13 Ответить
зараз це дуже спроститься: сидиш собі в Офісі за філіжанкою кави, на моніторі і дивишся як поводить себе дрон...кілери 80-90х з рушницями відійдуть у забуття (або екзотику).
показать весь комментарий
17.01.2024 08:27 Ответить
власнику телеграму це не потрібно.
показать весь комментарий
16.01.2024 00:54 Ответить
Смішно. А як ви збираєтесь обілечувати ну скажімо Луганського чи Олешко? Чи будь-яких опозиційних блогерів. Нездорова ідея змавпована з Роскомнагляду - блокування всього, юрособи якщо акаунт в Вайбер, чи власників груп в Фейсбуці. Якось Британія, Франція, США, справляються з інформпростором без оціх кдбшних замашок. Якщо щось десь не подобається, створюйте своє і перемагайте більш якісним контентом.
показать весь комментарий
16.01.2024 01:18 Ответить
"Ordnung muss sein !"
"Порядок має бути !"
Отто фон Бізмарк

анонімні телеграм-канали можуть розносити ІПСО або відверту рашиську пропаганду
є що сказати - кажи, але не порушуючи Карний кодекс, вот як я, наприклад:

ЗЄля мне не друг, но Карний кодекс дорожче
показать весь комментарий
16.01.2024 03:04 Ответить
це оцей гівнюк ?
Мирослав-Олешко - колаборант та ухилянт. СБУ виявила втечу за кордон, дискредитацію ЗСУ і Залужного

https://www.youtube.com/watch?v=b-CvyTx9WQg
показать весь комментарий
16.01.2024 03:10 Ответить
закрити його ютуб і всіх ділов
показать весь комментарий
16.01.2024 13:15 Ответить
Ми їй НЕ повіримо.
показать весь комментарий
16.01.2024 02:28 Ответить
Так ОПУ усіляко БРЕХАЛИ і заперечували, разом із безумною, і про злив спецОперації України проти вагнерівців, сипатому і прутіну!
Але ж потім, усе їх лайно, їм же і залили…, словами Зеленського!!
Тому і віри до них, НІЯКОЇ в Українців!!
ЗРК "Кільчень" КБ "Південне", саботаж привладних з 2019 року, як приклад нанесення шкоди Україні:
https://www.youtube.com/watch?v=tkqpUtXhLsQ
показать весь комментарий
16.01.2024 00:35 Ответить
Порошенко, Кличко, доколє?!
показать весь комментарий
16.01.2024 00:38 Ответить
в Рахункову Палату цього єнєрала, на аналізи - там дохтор свій, знайомий
показать весь комментарий
16.01.2024 00:52 Ответить
пздц, пшонка шолє....
показать весь комментарий
16.01.2024 06:24 Ответить
і в нас є свая барадатая женщіна
показать весь комментарий
16.01.2024 08:35 Ответить
колись таких в цирку показували
показать весь комментарий
16.01.2024 13:16 Ответить
Я нещодавно писав, що наша держава існує на корупційній ренті і Зеленський менше ніж хто-інший щось з цим робить, тому крадії вже відкрито заявили свої права на цю корупційну ренту, нічого дивного, дивно, що навіть війна їх не стримує - кому війна, кому ...)

Що саме огидне і мерзотне, що Зеленський і вся його світа вважають заробляти на крові під час війни прагматизмом, не корупцією, не зрадою, не ухилянством від очолення країни під час тотальної війни на знищення(першою реакцією Макрона, коли Зеленський зателефонував у ніч нападу була фраза - тотальна війна), а прагматизмом, тобто банальним досягненням своїх цілей, як у тої керівниці податкових органів, яка бажання на Новий рік склала - шуба і тп)

Корупція під час тотальної війни - це прагматизм для них!

Ніколову респект і уважуха, і усіляка підтримка! Скільки було опору яйцям-по-17, скільки брехні від Резнікова і ко!
показать весь комментарий
16.01.2024 00:57 Ответить
Час вже знімати мораторій на критику влади. Бо всі можемо одного разу опинитись в одному концтаборі.
показать весь комментарий
16.01.2024 01:04 Ответить
ну що єрмак-
дадуть тепер тобі грошей в Давосє??
показать весь комментарий
16.01.2024 02:12 Ответить
Як не дадуть йому в Давосє, він візьме собі в бюджетє, перший раз чи що.
показать весь комментарий
16.01.2024 02:32 Ответить
Геть, просто геть в зашию, всю цю зеленську 🤡 наволоч !
показать весь комментарий
16.01.2024 02:48 Ответить
Ноги ростуть з опИ .Дєрмачок старається .
показать весь комментарий
16.01.2024 04:18 Ответить
Я не розумію ЧОГО чекає мудрий нарід? Купа зброї на руках, маса навчених людей, відомі цілі. Адже і без великого розуму ясно "слуга народу" і шапіОПа = "маладиє рєґіони". Чи треба іще одна Небесня сотня?
показать весь комментарий
16.01.2024 05:43 Ответить
Зебаний сором... нас атакують зебіли з ОПи..
у Зєльди з коханим дермаком геть нема розуму
73%ний лохторат, і як вас не згадати "добрим словом", а може ви готові дати Найвеличнівшивому ще другий шанс, другий прездобольний термін, нехай розвалить Україну вщент своєю бандою мародерів, дермаків-арахнід-***********-безумних-стефанчуків-портнових...?
показать весь комментарий
16.01.2024 07:19 Ответить
Зелені підари рано чи пізно мусили вдатися до залякування журналістів, розслідувачів, майданівців, бо це реальна загроза їхньому існуванню. Вони продовжують чорну справу яника.
показать весь комментарий
16.01.2024 08:09 Ответить
Задіяні рейтерс, юрчишин, поліція києва... карочє, всі при дєлє.
показать весь комментарий
16.01.2024 08:43 Ответить
14 січня, та це кум з друзями приходив посипати, а журналіст зразу обіср...я. Мабуть погано знає українські традиції.
показать весь комментарий
16.01.2024 08:52 Ответить
Цікаве питання - виявляти випадки мародерства під час війни потрібно, журналісти це роблять краще, аніж правоохоронні органи, паралізовані т.зв. "КПК Портнова" з обов'язком реєструвати й розслідувати мох і болото...

З іншої сторони - організаторам схем, які безперечно пов'язані з певними владоможцями, зараз, щоб заткнути журналістів-викривачів достатньо організувати їх призов по мобілізації...

А право на відстрочку журналісти не мають. І бронь нададуть хіба з "Єдиного марафону", тим, хто раніше обслуговував Медведчука, кремль і Партію регіонів.

.

Замкнене коло - і розслідування потрібні, і мобілізаційний закон як Кантівське зоряне небо над головою...
показать весь комментарий
16.01.2024 09:25 Ответить
Зеленський Володимир Олександрович кончений Янелох і Янетряпка. Підтверджую - це просто дебіл.
показать весь комментарий
16.01.2024 11:39 Ответить
згоден !
сподіваюсь це йдеться не про того, який на першій посаді в Державі, а про його однояйцевого по Рєзнікову однофамільця близнюка.
його колись ужгородські цигани вкрали і він виступав у цирку "де ЗЮлєй-95"
показать весь комментарий
16.01.2024 13:24 Ответить