7258 посетителей онлайн
2 486 18

Венгрия о достижении соглашения с ЕС по €50 млрд Украине: "До этого еще далеко"

єс,допомога

В правительстве Венгрии заявили, что до соглашения с Европейским союзом относительно нового долгосрочного финансирования для Украины на 50 млрд евро "еще далеко".

Об этом заявил глава администрации венгерского премьер-министра Гергей Гуяш, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП.

По его словам, Будапешт ведет переговоры с Еврокомиссией о финансовой поддержке Украины, но их позиции очень отличаются, поэтому нет уверенности, что они достигнут соглашения.

Но "это не трагедия", сказал Гуяш, добавив, что решение все еще может быть найдено до 2026 года, когда завершаются семилетние финансовые рамки, регулирующие годовой бюджет ЕС.

В то же время он отметил, что "Венгрия не исключает поддержки Украины на двусторонней основе".

Топ комментарии
+12
у нас шо, нафтопровід не може раптово зламатись місяці на 3-4 ?
показать весь комментарий
18.01.2024 15:03 Ответить
+6
На фронті вони. Поцікався, скільки коштує 1 день війни.
показать весь комментарий
18.01.2024 15:10 Ответить
+4
... і ремонтуватися,ремонтуватися,ремонтуватися... доки ***** до тями не прийде!
показать весь комментарий
18.01.2024 15:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
у нас шо, нафтопровід не може раптово зламатись місяці на 3-4 ?
показать весь комментарий
18.01.2024 15:03 Ответить
... і ремонтуватися,ремонтуватися,ремонтуватися... доки ***** до тями не прийде!
показать весь комментарий
18.01.2024 15:09 Ответить
Я так розумію, що ми чекаємо, коли Чехія злізе з газової голки і одразу після того, у газопровід влучить російский дрон.
показать весь комментарий
18.01.2024 15:11 Ответить
там не тільки Чехія. Чорногорія на трубі ***** сидить, майже 83% газу в них з паРаші, Словенія також, хоча об'єми й менші.
показать весь комментарий
18.01.2024 15:24 Ответить
Нам важлива Чехія, яка нас пітримує. На інших якось нам так само, як і їм на нас...
показать весь комментарий
18.01.2024 18:25 Ответить
Німеччина отримує близько 18%, від загальної кількості, газу з паРаші, Франція (не знаю скільки відсотків), Італія, Португалія, Іспанія наче теж, але тут не певен, даних не знайшов. ось така картина. хоча це все йде через турецьку трубу, але вони навряд зрадіють, якщо ми свою "на ремонт" відправимо.
показать весь комментарий
19.01.2024 09:44 Ответить
до 26 року,наприклад
показать весь комментарий
18.01.2024 15:20 Ответить
Взагалі не зрозуміло, як при здоровому глузді можна перекачувати нафту від одного ворога до іншого.
показать весь комментарий
18.01.2024 16:27 Ответить
На фронті вони. Поцікався, скільки коштує 1 день війни.
показать весь комментарий
18.01.2024 15:10 Ответить
100 мільйонів на день, згідно з заявою колишнього яйцеголового міністра!
100 мільйонів на день - це 3 мільярди на місяц, або меньше 72 мільярдів на весь період війни... то де гроші?
показать весь комментарий
18.01.2024 15:40 Ответить
Які гроші? Більша частина вливаннь - не гроші, а зброя.
Не зрозуміло - ти кацап, чи просто намагаєшся виправдати себе за те, що втік і нічим не допомогаєш Україні?
показать весь комментарий
18.01.2024 18:28 Ответить
прямих фінансових вливань за останні два роки менше 40 млрд. решта 130 млрд це зброя, **********, техніка, гуманітарні товари.
то ж поцікався у 300 тисяч дохлих кацапів, де вони?
показать весь комментарий
18.01.2024 15:20 Ответить
не 40, а 86! ось https://lb.ua/economics/2023/07/26/567143_viyskovoekonomichna_dopomoga.html
показать весь комментарий
18.01.2024 15:52 Ответить
навіть за цими даними виходить близько 60 млрд грошової допомоги. звідки там 86?
і що таке 60 млрд за два роки для країни, яка фактично не має економіки? ніщо. не всі ж втекли до Італії, багато людей лишилося тут. а вони працюють лікарями, вчителями, держслужбовцями. от їм і платили зарплатню цими грошима. це не кажучи вже про те, скільки грошей треба на виплату зарплати воїнам ЗСУ. ось де ці гроші.
показать весь комментарий
18.01.2024 16:11 Ответить
І навіть приведення армії мадярів 24.02.2024 року у повну бойову готовність та переміщення окремих підрозділів на кордон з Україною це теж ніпрощо не говорить.
показать весь комментарий
18.01.2024 15:33 Ответить
питання стосується ВИДІЛЕННЯ ГРОШЕЙ на допомогу Україні від ЄС! ферштейн?
показать весь комментарий
18.01.2024 15:41 Ответить
Яке питання? Модяри просто підари які допомогають *****. Вибрали вже після відкритого нападу на Україну собі Орбана який хотів собі Закарпатську область окупувати.
показать весь комментарий
18.01.2024 17:08 Ответить