9775 посетителей онлайн
3 576 27

Иран имеет высокообогащенный уран для создания нескольких атомных боеголовок, - МАГАТЭ

іран

Инспекторы МАГАТЭ считают, что у Ирана сейчас достаточно высокообогащенного урана для создания нескольких атомных боеголовок.

Об этом заявил директор МАГАТЭ Рафаэль Гросси, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Bloomberg.

По словам главы МАГАТЭ, Иран срывает международные усилия по изучению его ядерной программы, поскольку ускоряет производство урана, обогащенного близко к уровню, достаточному для производства ядерного оружия.

"Это очень разочаровывает. Мы не понимаем, почему они отказываются соблюдать необходимую прозрачность", — заявил Гросси.

Хотя инспекторы МАГАТЭ не обнаружили перенаправление иранских запасов урана для изготовления оружия, производство и хранение такого количества высокообогащенного урана вызывает беспокойство.

Топ комментарии
+10
Вы еще сопли пожуйте и скоро ЯО появится даже в ХАМАСа и сомалийских пиратов
показать весь комментарий
18.01.2024 23:59 Ответить
+6
А чого ви вчепилися у той Іран??? У вас шо - мало упоротих диктаторів, які ВЖЕ мають ядерну зброю? Яка різниця скільки їх буле ще? Світ і так вже перетворився на порохову діжку...
показать весь комментарий
18.01.2024 23:52 Ответить
+2
Там первые на очереди - йеменские хусситы...
показать весь комментарий
19.01.2024 00:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А чого ви вчепилися у той Іран??? У вас шо - мало упоротих диктаторів, які ВЖЕ мають ядерну зброю? Яка різниця скільки їх буле ще? Світ і так вже перетворився на порохову діжку...
показать весь комментарий
18.01.2024 23:52 Ответить
МЗС Росії заявило в середу, 17 січня, що очікує, що президент Володимир Путін і його іранський "колега" незабаром підпишуть новий міждержавний договір між двома країнами, який перебуває на завершальній стадії узгодження. Про це пише Reuters
показать весь комментарий
19.01.2024 04:37 Ответить
Чому Ірану не запропонують "будапештський меморандум"? Це має вирішити всі питання!
показать весь комментарий
19.01.2024 08:24 Ответить
Вы еще сопли пожуйте и скоро ЯО появится даже в ХАМАСа и сомалийских пиратов
показать весь комментарий
18.01.2024 23:59 Ответить
Там первые на очереди - йеменские хусситы...
показать весь комментарий
19.01.2024 00:02 Ответить
Ну і що? Хіба це справедливо,що в США і інших є атомна бомба,а в когось немає? Ядерна бомба це завжди аргумент.І навіть США говорили і натякали на використання цієї зброї в разі чого.А комусь ті ж США постійно нав'зують,щоб цієї бомби не мали,тоді вас легше бомбити.
показать весь комментарий
19.01.2024 00:00 Ответить
Формально ви маєте рацію.

Фактично слід визнати, що Світ ділиться на цивілізованих людей та дикунів. І потрапляння ядерної зброї до рук останніх неприпустимо.
показать весь комментарий
19.01.2024 00:14 Ответить
Скільки США вбили людей починаючи з кінця другої світової? І скільки Іран? Так що тут також не все однозначно.І мені не подобається Іран,вони нам вороги,збили літак,постають москалям шахеди,можливо вже ракети.В того ж Пакистану є ця зброя і на їхній території є осередки алькаїди і постійні збройні конфлікти.Я до того,що всюди лицемірна і брехлива політика,а в нас ще розповідають якісь казочки.
показать весь комментарий
19.01.2024 00:25 Ответить
США і інші не хочуть щоб в України ця зброя була.Україна то явно не дикуни.
показать весь комментарий
19.01.2024 00:27 Ответить
"Фактично слід визнати, що Світ ділиться на цивілізованих людей та дикунів."...... Наведіть приклад застосування ядерної зброї дикунами , звісно якщо такими американців не вважаєте .
показать весь комментарий
19.01.2024 01:40 Ответить
МИД Ирана назвал удар Пакистана по иранской территории несоразмерным и неприемлемым.

«Коварный враг подло из-за угла атаковал наши самолеты, мирно бомбящие его территорию». (c)
показать весь комментарий
19.01.2024 00:01 Ответить
Ну то що сказати, дождалися..
показать весь комментарий
19.01.2024 00:20 Ответить
Подождите еще годик и мордор окончательно передаст ирану технологии быстрого обогащения урана взамен ракет и шахедов, и тогда "страна Израиль будет долго мучиться" (с).
показать весь комментарий
19.01.2024 00:22 Ответить
А у нас є збагачені депутати і вони не збираються спинятися на досягнутому. Трепещи мир!
показать весь комментарий
19.01.2024 00:27 Ответить
Україна на свому гіркому досвіді показала іншим приклад як нетреба робити. Виготовляють потужності і правильно роблять, вони ж не дурні гречкосії яким мізки запудрили, це виявляється єдина справжня гарантія з якою рахуються, бо оон магате ітд це все .уйня. Подивіться ось рф яка має яз ніколи не виключать з ради безпеки, навіть балакати про це нехочуть,там всі 5 постійних членів мають ядерну бомбу.
показать весь комментарий
19.01.2024 01:09 Ответить
А читаємо так Іран вже створив ядерну зброю.
показать весь комментарий
19.01.2024 01:14 Ответить
Результат діяльності Барака Хусейна Обами і клінтоновської камарильї.
показать весь комментарий
19.01.2024 01:30 Ответить
ТО ЛУЧШЕ ЕГО УЖЕ ****** ЯДЕРОМ !)
показать весь комментарий
19.01.2024 01:53 Ответить
"Ми не розуміємо, чому вони відмовляються дотримуватися необхідної прозорості", - заявив Гроссі.

Ну тобто Іран декларує, що за допомогою ЯЗ буде знищувати Ізраїль - і "вони нерозуміють". Сцяніна в очі...
показать весь комментарий
19.01.2024 02:58 Ответить
Вважається, що Ізраїль володіє ядерною зброєю. За оцінками, запаси Ізраїлю коливаються від 80 до 400 ядерних боєголовок, і вважається, що країна має можливість доставляти їх кількома способами, у тому числі літаками, як крилаті ракети, що запускаються з підводних човнів, і через балістичні ракети середньої та міжконтинентальної дальності.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_weapons_and_Israel Nuclear weapons and Israel - Wikipedia
показать весь комментарий
19.01.2024 04:48 Ответить
Пусть Иран не отказывается от ядерного оружия в обмен на "гарантии" будапештского меморандума.
показать весь комментарий
19.01.2024 06:43 Ответить
Вотена а мы не знали!
показать весь комментарий
19.01.2024 07:58 Ответить
Израилю главное Иран расхерачить. Главное - чтобы чужими руками.
показать весь комментарий
19.01.2024 08:03 Ответить
Саксы тут ни при чём. Саксы лишь платят за израильские хотелки.
показать весь комментарий
19.01.2024 08:06 Ответить
Nick checks out.
показать весь комментарий
19.01.2024 09:11 Ответить