7783 посетителя онлайн
11 300 25

Россия может планировать большое наступление летом, – Financial Times

рф,армія

Целью летнего наступления РФ может быть полный захват Донецкой, Луганской, Херсонской и Запорожской областей.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет Financial Times.

Издание со ссылкой на украинских военных не исключает и еще одну попытку захвата Харькова или даже Киева. Поскольку конечная цель Путина в Украине остается неизменной – завоевание страны и подчинение народа.

Это, говорится в документе, объясняет, почему Россия продолжает свои наступательные операции на востоке Украины по нескольким направлениям, особенно вокруг Авдеевки, а также в направлении Лимана и Купянска на северо-востоке. При этом один из западных чиновников сказал, что перспективы оперативного прорыва с обеих сторон в 2024 году невелики.

"Украина после неудачного летнего контрнаступления меняет тактику и переходит к "активной обороне". По словам западного чиновника, эта стратегия предполагает не только удержание оборонных линий, но и поиск слабых мест у противника в сочетании с дальними воздушными ударами - это позволит Украине нарастить свои силы в этом году и подготовиться к 2025-му, когда контрнаступление будет иметь больше шансов", - говорится в материале.

Журналисты Financial Times отмечают, что самые сильные союзники Украины поддерживают переход именно к такой стратегии. В декабре Минобороны Эстонии опубликовал доклад, в котором говорится, что Украине следует перейти к "стратегической обороне", чтобы дать стране и ее союзникам время для создания промышленной базы, подготовки резервов, увеличения живой силы и мощностей по производству артиллерии для возобновления наступательной кампании в 2025 году.

На таком подходе настаивают также США: стратегия удерживания территорий и одновременно поиск слабых мест в российской обороне, чтобы использовать их, когда появится такая возможность.

Топ комментарии
+18
А також Прибалтику , Фінляндію та Лісабон. А якщо не вийдуть з запою то і Марс до кінця року .

Щоб наступати потрібно мати кратну первегу в навченій живій силі та техніці, десятки мільйонів снарядів . + величезну армію для утримання окупованих територій . Для цього - потрібно вже оголосити мобілізацію - мільйона -два москалів , щоб підготувати їх до літа . А де взяти десятки тисяч офіцерів - без яких це просто юрба ?
Кремлівське ІПСО - ВСЬО ПРОПАЛО - для підштовхування України до перемовин на вигідних Кремлю умовах
показать весь комментарий
19.01.2024 12:13 Ответить
+12
Ага, можуть розпочати Великий ГрандКонтрНаступ на Всесвіт. Оце тільки захватять нарешті село, яке не можуть взяти вже 11 років, і одразу розпочнуть.
Як заїбав цей спам дегенеративних підкуплених статей в медіа - слів немає просто.
показать весь комментарий
19.01.2024 12:16 Ответить
+8
Ні не може.

Так людей вона може прислати скільки хочеш, але

- арти зараз стріляє в рази менше чим на початку вторгнення - а це в закупками по всьому світу, сама вона не виробляє стільки

- танки вибиті значно

- літаки використовує дозовано якщо не хоче приземлити всі

Тому все стандартно - люди. Нічого грандіозного вона не може бо її промисловість не встигає за фантазіями шизиків
показать весь комментарий
19.01.2024 12:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
19.01.2024 12:13 Ответить
Якщо Путін - ******** Рюрик, Порошенко - Аскольд, а ЗЕ - Дір, то тут ситуація цілком ясна.
Але Рюрик був набагато більш обачнішим за Путіна, бо в нього не було ні газової труби, ні величезного арсеналу ЯЗ, ні постійного місця у РБ ООН. Новгород був республікою, і шведські вікінги - це не москалі.
Тоді все було попереду і на все дивилися у рожевих окулярах🤓.
А "Великий ГрандКонтрНаступ на Всесвіт" тоді теж був: Великий похід на Константинополь, суть якого була в тому, що пішли і по-хитрому здалися візантійським грекам, в яких на той час була Цивілізація, а не те дикунсьво, яке у ті часи було у Західній Європі.
Але те, що вийшло у новгородців, у москалів ніколи не вийде, бо вони - дикуни і тварюки, одним словом - орки.🤓
показать весь комментарий
19.01.2024 14:36 Ответить
Ага, можуть розпочати Великий ГрандКонтрНаступ на Всесвіт. Оце тільки захватять нарешті село, яке не можуть взяти вже 11 років, і одразу розпочнуть.
Як заїбав цей спам дегенеративних підкуплених статей в медіа - слів немає просто.
показать весь комментарий
19.01.2024 12:16 Ответить
Це не новина. Поки є незалежна Україна Росія завжди буде на неї нападати що підтверджує навіть Мєдвєдєв.
показать весь комментарий
19.01.2024 12:16 Ответить
Не чіпай мєдвєдя, він бухає😂
показать весь комментарий
19.01.2024 12:25 Ответить
Ні не може.

Так людей вона може прислати скільки хочеш, але

- арти зараз стріляє в рази менше чим на початку вторгнення - а це в закупками по всьому світу, сама вона не виробляє стільки

- танки вибиті значно

- літаки використовує дозовано якщо не хоче приземлити всі

Тому все стандартно - люди. Нічого грандіозного вона не може бо її промисловість не встигає за фантазіями шизиків
показать весь комментарий
19.01.2024 12:17 Ответить
З людьми теж не все так просто - їх немає . Якщо мобік навчений за два місяці - ще може відстрілюватися з окопу . То для наступальних операцій - це не підходить..

Центри підготовки Московії не здатні навчити і підготувати більше як 200 тисяч за три місяці .
А де взяти дестятки тисяч офіцерів ? А їх нормально не підготовиш і за півроку .
Плюс для цього потрібно оголошувати загальну мобілізацію - а це дуже непопулярний крок - оскільки війну підтримують пенсіонери в більшості . А молоді - це нах потрібно
показать весь комментарий
19.01.2024 12:37 Ответить
та і з людьми є питання. якшо у вас все так добре з мобілізацією, то навіщо вам усілякий кубинський чи непальський непотріб, який навіть мови не знає?
показать весь комментарий
19.01.2024 12:45 Ответить
Звичайно це ж класичний СУНЬ ЦЗИ : Для наступу має бути всього в надлишку , а при нестачі - дій від оборони. "
Але в нас зявилися нові військові генії ЗЕ АЛЕНІ - які пропонують нову військову стратегію - контрнаступи - з голою дупою на мінні поля ...
показать весь комментарий
19.01.2024 12:18 Ответить
А морда у кацапов не треснет?
показать весь комментарий
19.01.2024 12:22 Ответить
шо, опять?
показать весь комментарий
19.01.2024 12:31 Ответить
так, дати ще часу русні мобілізуватись підготуватись, окопатись ще у 10 ліній оборони в бетон, зробити купу дронів і ребів, замінувати кожен сантиметр а потім у 2025 дати зброї яка є прямо зараз і дозволити "спробувати" ще в контрнаступ......................
показать весь комментарий
19.01.2024 12:32 Ответить
Як так? Нам же по земарафону розказують що орки біжуть і що фронт у них скоро повалиться. Кому ж вірити?
показать весь комментарий
19.01.2024 12:41 Ответить
не тем не тем....вот только синьковку возьмут с авдеевкой и сразу на лондон...не знаю какой контрнаступ смешнее наш или кацапский с конца лета и єто при подавляющем количестве авиа)))марьянка,ну да єто мощно,мощно....
показать весь комментарий
19.01.2024 12:45 Ответить
100%
показать весь комментарий
19.01.2024 12:46 Ответить
Велику ****** вони можуть планувати з голими жопами.
показать весь комментарий
19.01.2024 13:03 Ответить
Нагадало про сіно "па 28 рублєй")
показать весь комментарий
19.01.2024 13:08 Ответить
Звичайно вони маючи перевагу у всьому лізтимуть, доти доки в Україні небуде поставлено на потік виробництво тієї зброї якій байдуже скільки м'яса і заліза на км.кв. Навіть чим більше тим краще . Зрозуміло всім, крім зелених паскуд.
показать весь комментарий
19.01.2024 13:14 Ответить
Так, звісно ж... Вона також може планувати висадку десанту на Марс...
показать весь комментарий
19.01.2024 13:16 Ответить
Все хочуть максимально розтягнути у часі... 2024 рік, 2025-й... Всім вигідна довга і тліюча війна в межах далекої південно-східної частини України - вигідна і нашій верхівці, і Кремлю, і "західним партнерам". Не вигідно це лише простим українцям, які продовжать гинути і калічитись на "передку".
показать весь комментарий
19.01.2024 15:24 Ответить
Так і є найменший вигодонабувач в цьому пеклі український народ...
показать весь комментарий
19.01.2024 20:57 Ответить
ЛУЧШЕ Б ОНИ ПИСАЛИ О УГРОЗЕ РАДИАЦИОННОЙ И БАКТЕРИОЛОГИЧЕСКОЙ ДЛЯ ЕС !!!
показать весь комментарий
20.01.2024 04:45 Ответить