10567 посетителей онлайн
6 556 16

Бизнесмену Мазепе избирают меру пресечения в Печерском райсуде Киева. ПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ

Печерский райсуд Киева избирает меру пресечения основателю инвестиционной компании Concorde Capital Игорю Мазепе, которого накануне задержали во время прохождения украино-польской границы.

Как информирует Цензор.НЕТ, трансляцию из зала суда проводит 5 канал.

Ранее сообщалось, что Государственное бюро расследований задержало 18 января украинского бизнесмена, основателя инвестиционной компании Concorde Capital Игоря Мазепу во время прохождения украино-польской границы.

Впоследствии правоохранители сообщили, что Мазепа подозревается в создании преступной организации и завладении 7 га земли возле Киевской ГЭС.

Топ комментарии
+13
Да тут ви не вгадали. зелені покидьки буду в нього бізнес отжимати. Дуже грошей хочеться.Пишуть вже - що застава беде 700 млн, при тому що збитків державі по ділу -7 млн. Подивимось
показать весь комментарий
19.01.2024 12:32 Ответить
+10
БЕРЕЗА: Піарниця ЄРМАКА ЗБРЕХАЛА. Це РЕВАНШ ЛЮДЕЙ ЯНУКОВИЧА. Україна СТАЄ РОСІЄЮ
https://www.youtube.com/watch?v=tndV2vnAPJY
показать весь комментарий
19.01.2024 12:32 Ответить
+7
Червінського судять у закритому режимі, а тут цирк на всю країну!!! Шапіто в дії!
показать весь комментарий
19.01.2024 12:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Да тут ви не вгадали. зелені покидьки буду в нього бізнес отжимати. Дуже грошей хочеться.Пишуть вже - що застава беде 700 млн, при тому що збитків державі по ділу -7 млн. Подивимось
показать весь комментарий
19.01.2024 12:32 Ответить
Виникає запитання: чому Рєзнікову дозволяють по-тихому здриснути з посади і зі всіх схем, а когось кошмарять по повній програмі. Що за диференціальний підхід у караючих органів?
показать весь комментарий
19.01.2024 13:13 Ответить
Друзям - усе, ворогам - закон. Каудільо Франко.
показать весь комментарий
19.01.2024 13:21 Ответить
БЕРЕЗА: Піарниця ЄРМАКА ЗБРЕХАЛА. Це РЕВАНШ ЛЮДЕЙ ЯНУКОВИЧА. Україна СТАЄ РОСІЄЮ
https://www.youtube.com/watch?v=tndV2vnAPJY
показать весь комментарий
19.01.2024 12:32 Ответить
Червінського судять у закритому режимі, а тут цирк на всю країну!!! Шапіто в дії!
показать весь комментарий
19.01.2024 12:32 Ответить
Цирк?! Вам й досі смішно?!
показать весь комментарий
19.01.2024 12:40 Ответить
зе-шобла знайшла жертву-громовідвід, мальчіка каторому далі падержать чужіє дєньгі. Зовсім несміішно відраза і гидливвість.
показать весь комментарий
19.01.2024 14:25 Ответить
Зе блазні в дії, хто сценарист цього?
показать весь комментарий
19.01.2024 12:36 Ответить
Я вірю, що врешті-решт хароші багатії переможуть поганих! Ото зажиємо!
(сякається розчулено)
показать весь комментарий
19.01.2024 12:43 Ответить
От цікаво, всі знають що там будувати не можна. Бачать початок будівництва і не зупиняють оте будівництво. А вже потім піднімають шум.
показать весь комментарий
19.01.2024 12:51 Ответить
це і відлякує всіх притомних людей щось тут створювати, будувати, інвестувати. Вже домовився, сплатив, навіть рішення і документи отримав. Через десять років з'являються нові обличчя, і знову треба платити. в Україні жодні фінансисті не здатні порахувати ROI.
показать весь комментарий
19.01.2024 13:09 Ответить
Не знаю чи можна судити цього Мазепу, але ця гнида- оператор по виводу активів підсанкційних російських активів.
показать весь комментарий
19.01.2024 12:58 Ответить
Яценюк прцює прокуром?
показать весь комментарий
19.01.2024 12:59 Ответить
Сначала потрусили алкогольного магната, теперь этого. Тех кто ворует же трусить нельзя.
показать весь комментарий
19.01.2024 13:07 Ответить
що тут незрозуміло?
не схотів поділитися, як вимагали
і ось - приклад ДЛЯ ВСІХ
що змінилося з часів Януковича? - та мабуть, ніщо
те ж бидло, що сидить і дивиться телевізор, і ті ж бандюки, яких бидло вибрало до влади
блювати хочеться з нинішньої України
показать весь комментарий
19.01.2024 14:36 Ответить