8487 посетителей онлайн

Значительное количество производителей до сих пор не получило контракты от государства для производства дронов в 2024 году, - Бутусов

дрон

Значительное количество производителей дронов до сих пор не получило контракты от государства для производства в 2024 году.

Об этом сообщает главный редактор Цензор.НЕТ Юрий Бутусов.

"Завершается первый месяц 2024 года, но значительное количество производителей дронов до сих пор не получило контракты от государства для выработки "миллиона дронов", которые пообещал президент. И это проблема, потому что дроны критически важны на фронте прямо сегодня.

Причина задержки традиционная – смена организатора закупок. Вместо Минцифры и Госспецсвязи распорядителем определены Минобороны и Госспецсвязь. Госспецсвязь начинает заключать контракты на следующей неделе. Минобороны же не успело вовремя оформить соглашения, и источники говорят, что процесс заключения сделок затянется до середины февраля.

Поэтому большинство производителей сидит без работы, и должно что-то делать за собственные оборотные средства. То есть не заказываются комплектующие, срываются планы", - написал журналист в фейсбуке.

Бутусов обращает внимание на низкую эффективность действий государственного аппарата во время войны.

"Вызывает удивление, насколько малоэффективно работает государственный аппарат, когда даже при наличии всех рычагов, денег, политической воли, медийного интереса, власть все равно медлит с оформлением документации. Конечно, никакой вины за эту беспомощность ни один чиновник и политик не испытывает", - отмечает главред Цензор.НЕТ.

Бутусов про контракти на дрони

Топ комментарии
+21
Хто б сумнівався... "**********"™ нікуди не поділись...
показать весь комментарий
26.01.2024 00:53 Ответить
+16
Розенблат отримал нове фінансування? Нагадую, що минулого разу він на 640 млн. грн. зробив 5 дронів, 4 з яких не літали. І питань до нього від СБУ чи прокуратури нема.
показать весь комментарий
26.01.2024 01:09 Ответить
+14
Молодець Бутусов - треба трясти і трясти УМЕРОВА , бо він тількі піариться ( а може Арахамія там саботує ?)
показать весь комментарий
26.01.2024 00:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ще не всі кухні оглянуто?
показать весь комментарий
26.01.2024 00:50 Ответить
То му що війна не в чиновників у Києві а там на сході і півдні далеко.
показать весь комментарий
26.01.2024 00:52 Ответить
Хто б сумнівався... "**********"™ нікуди не поділись...
показать весь комментарий
26.01.2024 00:53 Ответить
Паперовий фронт, це про папір зроблений з міліарду дерев?
показать весь комментарий
26.01.2024 00:54 Ответить
Молодець Бутусов - треба трясти і трясти УМЕРОВА , бо він тількі піариться ( а може Арахамія там саботує ?)
показать весь комментарий
26.01.2024 00:54 Ответить
Я так розумію, е-бабусі відмовились складати дрони?
показать весь комментарий
26.01.2024 00:56 Ответить
Хто тільки не глаголив про млн дронів, і з ОПУ, КМУ Рнбоу…
А воно, он, як Шмигаль-стефанішина-Умеров з Даниловим рулюють …
А на ФРОНТІ їх так чекали, бо ще учора, треба були, на ранок…
Стефанчук-Зеленський з Шмигалем, разом з ОПУ та їх сім'ями, уже б хоть, щось зібрали б…для ФРОНТУ, а воно, як і у шпиталі, усе на ВОЛОНТЕРАХ…
Слава Україні! Пильнуймо привладних! Цивільний контроль за силовиками у тилу!
показать весь комментарий
26.01.2024 00:56 Ответить
Розенблат отримал нове фінансування? Нагадую, що минулого разу він на 640 млн. грн. зробив 5 дронів, 4 з яких не літали. І питань до нього від СБУ чи прокуратури нема.
показать весь комментарий
26.01.2024 01:09 Ответить
650, вибачаюсь.
показать весь комментарий
26.01.2024 01:11 Ответить
Цікаво чи Розенблат поділився зі своїми посіпаками однопартійцями?
показать весь комментарий
26.01.2024 11:48 Ответить
Поетому мобилизировать на фронт нужно в первую очередь чиновников. Правду говорил знакомый, который вернулся с фронта. Что как бы ни плохо ето звучало, но если бы ***** не бомбило ракетами всю Украину и в особенности Киев, а ограничился бы только на прифронтовых территориях, то у нас в стране вообще бы никто не думал что идет война и мы бы уже давно проиграли.
показать весь комментарий
26.01.2024 01:10 Ответить
Як?? Вони самі себе мобілізують!!! Чудак чоловік.
показать весь комментарий
26.01.2024 10:06 Ответить
А навіщо ті контракти? Ось-ось з кожної хати українців почнуться поставки. Фьодоров зуб дайот.
показать весь комментарий
26.01.2024 02:55 Ответить
значит будуть і далі чмутить донати з громадян. Тут у фінансуванні виробників головне - не робить різких змін, тут треба умєрєнна політика.
показать весь комментарий
26.01.2024 03:15 Ответить
Ну ... Головний "виробник дронів" у нас це сумно-відомий аферист і злодій Розенблат. Він якраз отримав усі гроші від Рєзнік(ов)а наперед, дронів не поставив (тобто привласнив мільйони) і тепер радісно рже з лохів які по копійочці на дрони збирають...
показать весь комментарий
26.01.2024 03:46 Ответить
Зещур знову обдурив українців Тварюка , тікай вже в Ростов.
показать весь комментарий
26.01.2024 04:26 Ответить
Наразі велике питання, куди тікатиме Ze мразь. Европа, Азія, Америка не підходить. Знайдуть і закриють довічно. В рашкі взагалі грохнуть. Думаю Африка.
показать весь комментарий
26.01.2024 08:17 Ответить
Гондурас...
показать весь комментарий
26.01.2024 14:15 Ответить
Zeпідорське шапіто - такі самі вороги України як і московити. Тому не треба себе тішити у ілюзіями про поганих бояр і хорошого царя
показать весь комментарий
26.01.2024 06:29 Ответить
Ось вам і різниця між декларуванням на телемарахвоні владою про мільйон дронів та реальною реалізацією...
Їм пофіг Фронт та життя наших бійців...їм аби 500 тис нахапати селян та робітників....
показать весь комментарий
26.01.2024 08:29 Ответить
Цей преЗедент багато чого пообіСцяв!
показать весь комментарий
26.01.2024 09:12 Ответить
Зелений ще дерева не всі висадив...
показать весь комментарий
26.01.2024 09:20 Ответить
передбачувано..., хто б сумнівався що приблизно так воно й буде..., чим відрізняється посада президента в нашій країні- можна пообіцяти все що завгодно й зловити миттєвий драйв, а потім забути про це в наступну годину, все одно тобі за це нічого не буде..., але ж оплески ти вже зірвав...
показать весь комментарий
26.01.2024 09:20 Ответить
Можливо і не отримають, а якщо отримають то потім треба готуватися до перешкоди від держави, рейдерства--ви що забули які були підприємства опк раніше і чому їх зараз не має? А чому порозкрадали бюджети держави, угробили економіку, армію, медицину, продали стратегічні підприємства, прирекли люд на животіння на мізерну зарплату і пенсію. Зараз закінчують продавати землю-матінку за яку воюють хлопці. А ви задавали собі питання чому так бистро кацапи захопили південь? Тому що ЗЕплесінь дав команду розмінувати всі дороги до Криму перед наступом кацапів.
показать весь комментарий
26.01.2024 14:29 Ответить