8616 посетителей онлайн
3 092 20

Угрозы нового наступления войск РФ на Харьков нет, - Сухопутные войска

харків

Пока угрозы нового наступления российских оккупантов на Харьков нет. На границе активно строятся укрепления.

Об этом сообщил представитель Сухопутных войск Владимир Фитьо в эфире канала Эспрессо, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, военные отслеживают количество российских подразделений, которые стоят на границе.

"Сейчас война продолжается в так называемом онлайн-режиме. Создать скрытые перемещения сил и средств для обеих сторон практически невозможно", - сказал Фитьо.

Он отметил, что на границе активно строятся укрепления.

"Есть силы и средства, проводится инженерное оборудование границы. Поэтому для харьковчан угрозы с севера нет", – заявил представитель ВСУ.

Топ комментарии
+9
На шашлики?
показать весь комментарий
27.01.2024 14:34 Ответить
+5
А естонська розвідка вчора говорила протилежне .!
До речі , як виявилось - цю заяву естонської розвідки , навіть в самій естонській пресі майже не друкували ніде . Так , було лише кілька повідомлень , десь на останніх шпальтах .
Зате в наших ЗМІ це було - в топі новин .!! Цілий день . Наші преса взагалі - молодці ,, так як вони вміють робити - з мухи слона , більш ніхто не вміє .!!
показать весь комментарий
27.01.2024 14:25 Ответить
+4
А що скаже товариш бАданов?
показать весь комментарий
27.01.2024 14:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
27.01.2024 14:24 Ответить
«Спите дорогие жителі Багдада,
В Багдаде все спокійно…»

Тероборона працюе… А цього достатньо ?
показать весь комментарий
27.01.2024 15:13 Ответить
А може не так?

Може треба організовувати тотальну оборону міста та навкруги?

Хочешь миру- готуйся ло війни…
показать весь комментарий
27.01.2024 15:18 Ответить
А що скаже товариш бАданов?
показать весь комментарий
27.01.2024 14:25 Ответить
На шашлики?
показать весь комментарий
27.01.2024 14:34 Ответить
А естонська розвідка вчора говорила протилежне .!
До речі , як виявилось - цю заяву естонської розвідки , навіть в самій естонській пресі майже не друкували ніде . Так , було лише кілька повідомлень , десь на останніх шпальтах .
Зате в наших ЗМІ це було - в топі новин .!! Цілий день . Наші преса взагалі - молодці ,, так як вони вміють робити - з мухи слона , більш ніхто не вміє .!!
показать весь комментарий
27.01.2024 14:25 Ответить
Одні заголовки в Титюбику були чого варті...
показать весь комментарий
27.01.2024 14:30 Ответить
Справа ще в тому , що естонський військовий , якого шалено цитують наші ЗМІ , взагалі то до розвідки не має ніякого відношення . Він лише - командир добровольчого підрозділу ( Кайтселійт) , який входить в склад ЗС Естонії . І говорив він дещо інше , ніж те що нам в підсумку - подали наші ЗМІ . В його словах не йшлося про наступ на Харківщині , а лише про ймовірність відволікаючого удару кацапів на тій ділянці кордону .
Наша ж преса , фактично - процитувала Шарія , який перекрутив слова естонського військового , і викривив суть сказаного ним . В підсумку на наш медіапростір вийшла новина про повноцінний наступ кацапів .
показать весь комментарий
27.01.2024 14:51 Ответить
Та я в курсі, читав... Висери наших змі я вмію фільтрувати...
показать весь комментарий
27.01.2024 15:30 Ответить
Згоден з Вами,в нас преси нема....помийки,ще з кацапа ржуть.....Гляньте марахфон....зомбобудка,решта не краще.Естонска развелка...це мем,це посилатись на таке???))Це моссад цру...?Короче ясно.По цьому питанню....наступу кацапа не буде....факт!!Вчора серйозне видання,все описало,будуть морозити як на счас....плюс нами попускати кацапа.Наша кров ...бабло америки.Те про що кулебо казало....******* инвестиция....дайте бабло а ми решту.На жаль так....Чому нажаль,бо при таких кулебах в нас свого ресурсу не буде....Тому як скажуть партнери так робимо.
показать весь комментарий
27.01.2024 14:36 Ответить
Слава Богу, что это говорит не зеленский или Буданов!
показать весь комментарий
27.01.2024 14:26 Ответить
Не Данілов це сказав - вже добре...
показать весь комментарий
27.01.2024 14:28 Ответить
ветеринару можна вірити.....!
показать весь комментарий
27.01.2024 14:40 Ответить
Тільки, було б добре, щоб отих служок кала мокші на фронт не пускати, бо це, як голубами у шахматист грати…
Бо Арахамія, після його відвідування Яворівського… та убивства Українців, так і скалиться на синє око, знаючи, що він наробив СМЕРТЬ, піарячись… у флісці оливковій..
показать весь комментарий
27.01.2024 14:47 Ответить
А для чого це?Нема ,то й що?Буде,то буде.Як це впливає на ситуацію ? Та ніяк(
показать весь комментарий
27.01.2024 15:03 Ответить
Ну якщо у СИРЬСКОГО кажуть що нема. то тоді треба готуватся.
показать весь комментарий
27.01.2024 15:13 Ответить
Первый Белорусский фронт тоже трымаэться надийно, строят линию Мажино-Наева
показать весь комментарий
27.01.2024 15:30 Ответить
Чи я правильно зрозумів, що то ми будуємо укріплення, а не кацапня?
показать весь комментарий
27.01.2024 15:37 Ответить
"На кордоні активно зводяться укріплення." а препиЗЕдент про то знае? Бо знову хтось під суд загремить.
показать весь комментарий
27.01.2024 17:09 Ответить
Сегодня в 20---20,15 вечера на окраинах прилеты были. Тревоги не было. Все хорошо прекрасная маркиза....