11872 посетителя онлайн
8 452 12

Общие боевые потери РФ с начала войны – около 383 180 человек (+1070 за сутки), 6290 танков, 9113 артсистем, 11696 боевых бронированных машин. ИНФОГРАФИКА

С начала полномасштабного вторжения РФ украинские защитники ликвидировали около 383 180 российских захватчиков.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Генштаба.

Как отмечается, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 29.01.24 ориентировочно составляют:

  • личного состава – около 383180 (+1070) человек,
  • танков - 6290 (+10) ед,
  • боевых бронированных машин - 11696 (+25) ед,
  • артиллерийских систем - 9113 (+16) ед,
  • РСЗО - 972 (+0) ед,
  • средства ПВО - 660 (+0) ед,
  • самолетов - 331 (+0) ед,
  • вертолетов - 324 (+0) ед,
  • БПЛА оперативно-тактического уровня – 7049 (+8),
  • крылатые ракеты – 1846 (+1),
  • корабли /катера - 23 (+0) ед,
  • подлодки - 1 (+0) ед,
  • автомобильной техники и автоцистерн - 12149 (+46) ед,
  • специальная техника – 1443 (+7).

"Данные уточняются", - добавляют в Генштабе.

Скільки окупантів знищено за добу

Топ комментарии
+14
Минув 3627 день москальсько-української війни.
104!! одиниці техніки та 1070!! чумардосів.
Арта 16!, броня 35!, логістика 46!.
Рахунок ППО спецтехніка 0 - 7!.
Логістику продовжують тріпати, броня, арта і спецтехніка присутні. М'ясо продовжує повзти і здихати.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможем.

P.s. 383 000!!! це більше, ніж таке місто як Брянськ ...
показать весь комментарий
29.01.2024 08:48 Ответить
+13
Буде у нас лютий дійсно "Лютим" Бо попереду "найвеличніше кацапське свято" - "День бога війни" От і кидаються на нас - "як скажена собака - на тин"! Треба ж якісь "успіхи" показать! А ще ж вибори попереду І в Кремлі не хочуть щоб на Красній площі крик піднявся : "Царя падменили! Царь-та - НАНАСТАЯЩИЙ!!!"
показать весь комментарий
29.01.2024 08:25 Ответить
+12
Організми знову, як лемінги, полізли
показать весь комментарий
29.01.2024 08:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Організми знову, як лемінги, полізли
показать весь комментарий
29.01.2024 08:21 Ответить
Буде у нас лютий дійсно "Лютим" Бо попереду "найвеличніше кацапське свято" - "День бога війни" От і кидаються на нас - "як скажена собака - на тин"! Треба ж якісь "успіхи" показать! А ще ж вибори попереду І в Кремлі не хочуть щоб на Красній площі крик піднявся : "Царя падменили! Царь-та - НАНАСТАЯЩИЙ!!!"
показать весь комментарий
29.01.2024 08:25 Ответить
Трохи скирданули хлопці....
показать весь комментарий
29.01.2024 08:26 Ответить
Логістику добре прорідили, закрили восьму сотню за цей місяць (819), та і броня не погано, танки закрили третю сотню (307), ББМ шосту (609) є всі шанси на ювілейну тисячу по броні в цьому місяці.
показать весь комментарий
29.01.2024 08:38 Ответить
Минув 3627 день москальсько-української війни.
104!! одиниці техніки та 1070!! чумардосів.
Арта 16!, броня 35!, логістика 46!.
Рахунок ППО спецтехніка 0 - 7!.
Логістику продовжують тріпати, броня, арта і спецтехніка присутні. М'ясо продовжує повзти і здихати.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможем.

P.s. 383 000!!! це більше, ніж таке місто як Брянськ ...
показать весь комментарий
29.01.2024 08:48 Ответить
показать весь комментарий
29.01.2024 08:50 Ответить
показать весь комментарий
29.01.2024 08:48 Ответить
не правильный отчет. нет в россии людей
показать весь комментарий
29.01.2024 09:09 Ответить
показать весь комментарий
29.01.2024 09:14 Ответить
Просто якийсь план утилізації "цивілізації")
показать весь комментарий
29.01.2024 09:40 Ответить
Екскомандир взводу добробату «Айдар» Євген Дикий наголошує що нині в ЗСУ «Є дві дуже серйозні проблеми й одна з них повністю в наших з вами руках, друга, на жаль, зовсім ні. Проблема, що в наших руках - це брак особового складу, він дедалі більше дається взнаки, а тим часом з мобілізацією ми все затягуємо. Інша проблема - це снарядний голод, який наразі вже дуже гострий. Тому українським бійцям доводиться ухвалювати важкі рішення, вибираючи, на яку ціль витрачати дорогоцінні снаряди».
показать весь комментарий
29.01.2024 11:03 Ответить
Де єнот? Ніяк не проспиться, тварино)
показать весь комментарий
29.01.2024 17:21 Ответить