8312 посетителей онлайн
3 346 21

Атака "шахедов" на Днепропетровщину: в Павлограде отсутствует свет и тепло

пожежа

Поздно вечером в воскресенье россияне атаковали Днепропетровщину "шахедами", на энергетическом объекте в области возник пожар, который уже погасили. В нескольких населенных пунктах отсутствует энерго- и водоснабжение.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщил глава Днепропетровской ОВА Сергей Лысак.

"Без света в Павлоградском районе остаются около 29 тыс. абонентов. В Терновке – 10 тыс. абонентов без воды", - говорится в сообщении.

Лысак отметил, что энергетики чинят повреждения, чтобы заживить инфраструктуру и дома как можно скорее.

Также ночью над Новомосковским районом защитники уничтожили ракету. Над Павлоградским – 6 беспилотников. Враг обстрелял Марганецкую громаду.

Топ комментарии
+2
свинособаки..
показать весь комментарий
12.02.2024 08:13 Ответить
+2
вівторок, 21 травня 2024
показать весь комментарий
12.02.2024 08:26 Ответить
+2
как только Залужного зеутырки сняли, так и беспилотники на кацапию перестали летать. Совпадение?
показать весь комментарий
12.02.2024 10:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
свинособаки..
показать весь комментарий
12.02.2024 08:13 Ответить
звістно кацаби тварі , но де новини про наші шахеди ? ....
показать весь комментарий
12.02.2024 08:59 Ответить
Ну як же... Ось фьодоров тільки розповідав про "паритет" у дронах великого радіусу дії.
Це Вам хіба не новини.
показать весь комментарий
12.02.2024 09:29 Ответить
Треба крота шукати! Точно працював навідник!
показать весь комментарий
12.02.2024 08:16 Ответить
Кротів багато. Тому і новомосковськ ще...
показать весь комментарий
12.02.2024 08:22 Ответить
У Павлограді кротів не те що багато, там їх заповідник, який ще підсили переселенці з Дуганської і Донецької області, серед яких реальні диверсанти, направлені кацапами. Але спецслужбам до них немає справ, вони зайняті іншими - "хлібними" справами. Була на початку війни у 2014 році пропозиція уряду, щоб вивезти рештки військових підприємств десь до Франківщини, так малороси піднялися і почали "відстоювати свої права". Відстояли.
показать весь комментарий
12.02.2024 08:45 Ответить
Вони поцілили по вузловій ПС 330кВ, вже не вперше. Навідник для цього мабуть і не потрібен, бо геолокація із супутниковими знімками у відкритому доступі...
показать весь комментарий
12.02.2024 10:56 Ответить
В такому випадку ці вузлові ПС мали б бути захищені, чи не так?
показать весь комментарий
12.02.2024 11:06 Ответить
Звісно мали б. І вони захищенні на якомусь рівні. Як мешканець міста можу сказати, що спроб було багато. Нажаль ця стала вдалою.
показать весь комментарий
12.02.2024 11:18 Ответить
І я мешканець міста, хоча там буваю рідко. Бачу як це зробили в інших містах і це велика різниця. В Павлограді на недостатньому провели ці заходи.
показать весь комментарий
12.02.2024 11:27 Ответить
Та я б теж не проти мати декілька батарей Patriot тут.
показать весь комментарий
12.02.2024 11:46 Ответить
залишилось 99 днів
показать весь комментарий
12.02.2024 08:19 Ответить
До чого?
показать весь комментарий
12.02.2024 08:23 Ответить
вівторок, 21 травня 2024
показать весь комментарий
12.02.2024 08:26 Ответить
Зебарани в прострації . "до чого"?
показать весь комментарий
12.02.2024 08:30 Ответить
До закінчення реальних повноважень Президента. Хоча під час війни вибори проводити неможливо, але про це нічого не каже Конституція.
показать весь комментарий
12.02.2024 08:46 Ответить
чому в нас досі не з'явилось хоч щось, що віддалено нагадує шахед... при тому, що до наших рук неодноразово потрапляли майже неушкоджені екземпляри..., складається враження, що ці екземпляри припадають пилом на якихось складах, а ми витрачаємо гроші на "потрібних" та "правильних" винахідників, які обіцяють майже 2 роки, що ось-ось трапиться прорив... й вони спроектують щось таке, що всіх здивує, але, нажаль, русня в цьому питанні на роки попереду й нам їх вже не наздогнати...
показать весь комментарий
12.02.2024 09:38 Ответить
Навіщо владі якийсь прорив? Їм добре, вони захищені і в них слава і все, що могло бути направлене для виготовлення щось нового, направляється на телемарафони і подвбне їм. Головне закакати мізки наріду.
показать весь комментарий
12.02.2024 10:00 Ответить
Є і аналоги шахедів і ланцетів. Але темпи виробництва дуже повільні, тому спамити їми не можна. А по нафтопереробним заводах в глибині рф по вашому комарі із біолоборатій прилітають?
показать весь комментарий
12.02.2024 11:38 Ответить
как только Залужного зеутырки сняли, так и беспилотники на кацапию перестали летать. Совпадение?
показать весь комментарий
12.02.2024 10:43 Ответить