11676 посетителей онлайн

В Мариуполе объявлен траур по погибшим в результате обстрела Сартаны

В Мариуполе распоряжением мэра 17 августа объявлен днем траура по погибшим в Сартане.

Об этом стало известно сегодня утром во время оперативного совещания по ликвидации последствий террористического акта в поселке Сартана Ильичевского района Мариуполя, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на местный сайт 0629.

На место трагедии выехало все руководство города.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Террористы обстреляли Сартану: 2 человека погибли, 6 ранены, повреждено более 50 домов. ВИДЕО

Как известно, в воскресенье вечером боевики начали мощный обстрел из тяжелой артиллерии поселка Лебединское (бывш. Новоазовский район) и поселка Сартана (Ильичевский район Мариуполя).
Топ комментарии
+19
Как житель Мариуполя,могу сказать,что ватников в городе и Сартане осталось 10-15%.Так что не распространняйте чушь,если не в курсе событий
показать весь комментарий
17.08.2015 09:26 Ответить
+17
Бывал в Сартане, там 90 процов - ватники. Радуйтесь рюскому миру......
показать весь комментарий
17.08.2015 09:03 Ответить
+17
а по погибшим в Грозном????
показать весь комментарий
17.08.2015 09:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
ну хоть хоронят с честью,государственными флагами,на родной земле,а не как ваших в тайне,по тихому зарывают,чтоб никто и не знал даже,это в лучшем случае..ПОЗОР.
показать весь комментарий
17.08.2015 09:38 Ответить
Це приклад цивілізованих похоронів і тіє війни, яку ви нам нав'язали. Вас привозять в Ростовські морги, як скот і заривають втіхаря, як собак, що навіть рідні не знають де могили їх синів.
показать весь комментарий
17.08.2015 09:38 Ответить
https://censor.net/user/265861А они и дают по зубам! Сначала своим жжёным сахаром с эссенциями, и вот теперь дружбой с Путлером. Только враг для них не тот, как все думают, а совсем наоборот
показать весь комментарий
17.08.2015 09:38 Ответить
таки да)) ВСУ это лучший менеджер по отправке цапов в ад без посредников)))))
показать весь комментарий
17.08.2015 09:33 Ответить
Правильно мислиш, козломордий, де ВСУ, там кацапу смерть. А скоро вас будуть нищити по всій Україні, ось тоді і посміємося. Запасайся поп-корном і дивись комедію про те, як вас, кацапів ловлять і винищують на нашій землі.
показать весь комментарий
17.08.2015 09:35 Ответить
цапы.у вас уже везде начали оправдываться за обстрел, вам сказали прямым текстом - Мариуполь - новые санкции - ждем реакцию, людей только жалко
показать весь комментарий
17.08.2015 09:29 Ответить
Ты вообще то хоть понял что наваял? Уже понедельни - пора и опохмелиться. Или бросить курить дурь, а то вишь как тебя вставило.
показать весь комментарий
17.08.2015 09:35 Ответить
ну ты и дурак...
показать весь комментарий
17.08.2015 09:38 Ответить
В Мариуполе объявлен траур по погибшим в результате обстрела Сартаны - Цензор.НЕТ 3975
показать весь комментарий
17.08.2015 09:33 Ответить
приїзжай на донбас - своє отримаєш.
показать весь комментарий
17.08.2015 09:38 Ответить
да ты шо))
показать весь комментарий
17.08.2015 09:39 Ответить
Кацап, може й сотня залишилась, але шкварять вас знатно. Тобі весело писати з Росії і дивитися на цю трагедію із сторони. Я тобі дурневі кажу іще раз, пожалій тих росіян, котрі живуть в Україні, бо ти своєю пустопорожньою балаканиною, робиш їм каку,їх будуть просто вирізати, як скот.
показать весь комментарий
17.08.2015 09:42 Ответить
у тебе з головою усе у порядку- перевірся......дивись як БИ твоя срака не пострадала раніш..базікаєш тут х-рню...піди зароби копійчину та кинь на армію......
показать весь комментарий
17.08.2015 11:22 Ответить
Ей, кацапська підстилка, ти чому ховаєшся під українським прапором, мразота? Як у вас в Ольгіно погода?
показать весь комментарий
17.08.2015 11:35 Ответить
Піди помий хавіру, шлюха колорадська і не смерди на українському форумі, простітутка.
показать весь комментарий
17.08.2015 11:36 Ответить
Ці полудурки ніяк не можуть зрозуміти, що Путлер їх продав , поділив . Що в них дуже скоро буде війна --соціальна...голод...безробіття ...
показать весь комментарий
17.08.2015 17:40 Ответить
Автор хоть бы проверил, что Лебединское не Новоазовском, а Волновашском р-не.
показать весь комментарий
17.08.2015 09:37 Ответить
Человек ещё 20 лет назад понимал что такое российский фашизм !
https://www.youtube.com/watch?v=osN8W5-4S4E https://www.youtube.com/watch?v=9rHvt199fKc
показать весь комментарий
17.08.2015 09:41 Ответить
Они хоть понимают, чьих рук это дело? Ведь это делается специально , чтобы опорочить ВСУ. Что делается украинскими СМИ , кроме цензора, конечно, который не все там читают,чтобы разьяснить людям- кто их убивает? Кто по ним фугачит из всех видов оружия? Или они думают, что этого быть не может? В испании нет ни одной новости по Украине. Хотя у нас каждый день гибнут люди. Где этот гребаный минстець? За что они получают зарплату?
показать весь комментарий
17.08.2015 09:41 Ответить
ПНХ
показать весь комментарий
17.08.2015 10:01 Ответить
Минстець без указания однотурового и не чихнет. Каков поп, таков и приход. Ноги всего бардака в стране из АП торчат.
показать весь комментарий
17.08.2015 10:08 Ответить
КТО ТАМ ВЯКАЛ,ЧТО РОССИЯ НА ДОНБАССЕ НЕ ПРИ ЧЁМ ?
СМОТРИТЕ И ЗАПОМИНАЙТЕ, КТО ФАКТИЧЕСКИ НАЧАЛ ВОЙНУ В УКРАИНЕ
http://ln.is/www.youtube.com/fr4Yi
показать весь комментарий
17.08.2015 10:01 Ответить
В Мариуполе объявлен траур по погибшим в результате обстрела Сартаны - Цензор.НЕТ 5298
показать весь комментарий
17.08.2015 10:02 Ответить
ТРАУР - и это все ??? А государству защищать мирное население просто не нужно ??? Или торговать с обезьянами выгодней, мрази шоколадные.
показать весь комментарий
17.08.2015 10:09 Ответить
это государство напоминает о своем существовании только когда хочет содрать денежку с гражданина и во время выбров, когда надо легализовать банду у власти. правда и граждане тоэе хороши. тупое продажное стадо. замкнутый круг какой то плучается.
показать весь комментарий
17.08.2015 10:39 Ответить
Эти убийства шоколадное правительство воспринимает как само собой разумеющееся. Типа несчастный случай, прокуратура дело завела. Где адекватный ответ, и покарання убийц, где их уничтожение ракетами, где реакция ВСУ? Говнокомандующий не справляется, а попросту ему насрать на убитых, главна чо бы фабрика в Липецке и завод в Крыму работали. Пархатая жирная харя меняет смерти людей на бабло, к власти прошла невообразимая брехливая и циничная тварь.
Это типа если бы террористы взорвали бы дом, убили людей, а на следующий деть туда пришел участковый и составил протокол о случившимся и на этом всё закончилось.
показать весь комментарий
17.08.2015 10:39 Ответить
але ти дурне.....бережи свою сраку...мразь алкашна....
показать весь комментарий
17.08.2015 11:24 Ответить
Российские окупанты ответят за обстрел мирного населения вместе из грёбанным "мирным" шоколадным.
показать весь комментарий
17.08.2015 10:12 Ответить
по зубам получат
показать весь комментарий
17.08.2015 10:40 Ответить
Да воздастся оккупанту.
показать весь комментарий
17.08.2015 10:14 Ответить
В спам, животноє.
показать весь комментарий
17.08.2015 10:59 Ответить
Так обезъяны уже утром заявили что ни вообще не при делах, не знают кто это был и что это было, хунта ********** что по себе ******.
показать весь комментарий
17.08.2015 11:09 Ответить
В Мариуполе объявлен траур по погибшим в результате обстрела Сартаны - Цензор.НЕТ 7148
показать весь комментарий
17.08.2015 11:51 Ответить
Зберегти Маріуполь. Терористи намагатимуться взяти морський форпост в кільце, прорвавши оборону на Волноваському напрямі
З моменту підписання «Мінську-1» минув вже майже рік, а ситуація на Сході України залишається такою ж напруженою. Всі спроби вирішити ситуацію в мирній площині руйнуються постійними атаками та обстрілами зі сторони проросійських бандформувань та регулярних військ РФ. Такі тенденції вказують, що в планах Кремля пункт «мир» відсутній взагалі,натомість головна увага російських стратегів направлена на подальшу дестабілізацію ситуації в Україні.
Маріуполь - одна з головних цілей російської експансії. Місто цікаве кремлівським стратегам в будь-якому вигляді. Якщо проросійським силам вдасться в короткі терміни захопити такий значний стратегічний об'єкт, то сепаратисти отримають колосальний бонус у вигляді величезної кількості стратегічних підприємств та зручну базу на надважливому для Москви шляху між окупованим Кримом та континентальною Росією, натомість залишивши Україні тільки незначну смугу азовського узбережжя. У випадку ж запеклого опору українських сил російська артилерія, яку тільки зараз починають помічати спостерігачі ОБСЄ, за лічені дні перетворить півмільйонне місто в руїну, змусивши стати біженцями сотні тисяч людей. За будь-якого сценарію, падіння найбільшого південного форпосту України стало б черговим подарунком для окупаційних сил, значно масштабнішим за Іловайськ, ДАП чи Дебальцеве. Навряд-чи кремлівські стратеги наважаться на «лобовий» удар - Маріуполь надто міцний горішок аби його взяти потужним штурмом.
Удар з моря малоймовірний - навіть сліпі гаранти українського суверенітету змушені будуть реагувати на гарцювання російського флоту в Азовському морі, а без значної кількості десантних суден атаку легко подавлять українські сили. Значно простіше обійти маріупольський плацдарм з півночі, ударивши на «волноваському» напрямі. За умови успішності такої операції російська сторона уникає значних втрат, отримуючи все і одразу. Величезне місто не зможе довго опиратися в умовах блокади і українське керівництво знову змусять підписувати черговий «Мінськ», як це вже було після Іловайська. Атака на Старогнатівку могла бути одним з початкових етапів на шляху до реалізації наймасштабнішої наступальної операції російських сил за весь 2015-й рік. Зараз сепаратисти намагатимуться перевіряти на міцність систему першої лінії української оборони, атакуючи та постійно маневруючи по всій лінії зіткнення поблизу Маріуполя. Проросійські сили необмежені дефіцитом ***********, палива чи людей, можуть дозволити собі атаки одразу по кількох напрямках, шукаючи слабкі місця в обороні українців.
Допускати розвитку такого сценарію, який може бути реалізований ще до осені, не можна в жодному разі - ДАП і Дебальцеве стали фінальними точками в довірі більшої частини українських військових до свого ж командування. Падіння Маріуполя керівництву АТО вже просто не пробачать.
Успішність дій 72-ї ОМБР при обороні Старогнатівки показали, що активна оборона з чіткими контратаками є значно ефективнішою, ніж «вгризання» в лінію оборони. Українська артилерія не повинна мовчати там, де «заговорили» російські «заборонені калібри» - за більш ніж рік війни українські артилеристи довели свою боєздатність і такий талант не можна відкидати на десятки кілометрів від лінії - там, де він найбільш необхідний. Сумний досвід Іловайська був цьому гірким доказом. Мінські домовленості давно не працюють - з першого дня їх підписання це було зрозуміло. Керівництву країни, а в першу чергу Головнокомандувачу потрібно нарешті переходити до радикальних мір - в державі війна, АТО давно скінчилася.
Висновки потрібно робити негайно.
Адже більш ніж рік українсько-російської війни Петро Порошенко так і не став українським Маннергеймом, і навіть не зумів привести в Міноборони українського Анрі Гізана, який би побудував нормальну систему оборони. Натомість ми отримали Гелетея і сотні українських життів на руках цього «стратега».
Першочергову увагу необхідно приділити системі оборони на всіх трьох лініях. Випадки розкрадання коштів при будівництві оборонних споруд, про які все частіше повідомляють в ЗМІ, повинні бути прирівняні до найважчих злочинів проти держави, а винуватці повинні назавжди забути про свободу. Україні сьогодні потрібна своя потужна лінія - свій «Національний Редут», на кшталт швейцарського. Потрібна професійна контрактна армія - армія, яка чітко і мовчки робитиме свою роботу. Десятки тисяч мобілізованих - це вихід, але тільки в короткостроковій перспективі. Потрібний новий підхід до кадрового набору - нова чиста генерація в керівництві всіх силових відомств. Бойові офіцери середньої ланки повинні стати командним центром реорганізованого силового блоку - пузатий кабінетний генералітет повинен стати сірою сторінкою історії. Periculum est in mora.
.
Станіслав Шух Журналіст
показать весь комментарий
17.08.2015 12:11 Ответить
Є ще підступи із запорізького напрямку. Оточивши Маріуполь в кільце, ворог або почне це кільце звужувати, або організує блокаду. Звичайно сади, городи і рибальский промисел багатьом маріупольцям дасть вижити, але сталеварам прийдеться затянуть паски.
показать весь комментарий
17.08.2015 18:35 Ответить
твари кацапские , сколько горя людям принесли