10489 посетителей онлайн
30 523 179

Украине не нужно будет освобождать все территории военным путем, - Зеленский

зеленський

Для возвращения к границам 1991 года Украине достаточно будет освободить военным путем территории, которые россияне оккупировали с начала полномасштабного вторжения.

Об этом президент Украины Владимир Зеленский заявил в интервью CBS News, сообщает Цензор.НЕТ.

По мнению Зеленского, достаточно вернуть те регионы, которые Россия оккупировала в 2022 году.

"Я уверен, что если он потеряет то, что захватил начиная с 2022 года — он потеряет уверенность как сомневающихся стран, так и внутри государства. Как только это произойдет, он будет готов к диалогу", - подытожил Зеленский, добавив, что когда глава Кремля будет "готов", требованием цивилизованного мира к нему должно стать освобождение всех украинских земель.

Топ комментарии
+59
На фото якийсь малорос і бєзлєр... Горлівка 2014.

показать весь комментарий
29.03.2024 16:09 Ответить
+49
А як? Знов домовишся з пуйлом десь посередені

Доречі хтось знає чому підчас війни

Головнокомандувача ,який допоміг звільнити Херсон і Харківщину - можна звільнити

А гундосого марадера та його кремлівського куратора дЄрмака - ні ?
показать весь комментарий
29.03.2024 15:52 Ответить
+47
показать весь комментарий
29.03.2024 16:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
***** ніколи не віддасть те, що записав до конституції. Тільки нова і більш ліберальна влада в рашці, як колись Горбачов, може і згодиться від них відмовитися (звичайно, без Криму). Поки ***** живе - ні від чого він не відмовиться. Бабло є, а на життя кацапів йому начхати.
показать весь комментарий
29.03.2024 16:57 Ответить
СРСР до другої світової на всіх картах виділяв окуповану Румунією територію Бесарабії. Хай штрихують або розмальовують на своїх картах "нові території" як хочуть, хай лише передадуть над ними контроль Україні........
показать весь комментарий
29.03.2024 19:48 Ответить
Це достатньо повбивати москалів при владі, а ті інші виродки самі повтікають?
показать весь комментарий
29.03.2024 17:01 Ответить
це лайно веде країну у прирву
показать весь комментарий
29.03.2024 17:03 Ответить
Красавец блин, в 2023м несколько десятков квадратных километров вернул, зато вот потом когда-то аж сразу и всё. Гребаный клоун, будет цепляться до последнего, пока не вынесут его
показать весь комментарий
29.03.2024 17:20 Ответить
Таке міг сказати ЛИШЕ або повний ІДІОТ, або державний ЗРАДНИК!
показать весь комментарий
29.03.2024 17:30 Ответить
Це два в одному...
показать весь комментарий
29.03.2024 18:11 Ответить
потому что амуниция и боеприпасы ушли в асфальт, бордюр и на скверы. а также на родинумуть с гербом за 30 лямов и столько же ленке золотой ручке их квартала, чтоб она сдохла гнида.
помню как в 2023, особенно осенью, мэры и прочие подельнички рвали бюджет, не боясь ни бога, ни чёрта, ни людей. а теперь нам нечем по ******* стрелять. и как же так вышло?
показать весь комментарий
29.03.2024 17:31 Ответить
показать весь комментарий
29.03.2024 17:34 Ответить
Нелегітимний з 20 травня 2024 року розміновувач Чонгару черговий раз щось в'якнув.
показать весь комментарий
29.03.2024 17:42 Ответить
Україні не треба буде визволяти всі території військовим шляхом, - Зеленський Джерело:
ОСЬ ЗЕЛЕНЕ ***** І ОБМОВИЛОСЬ - ПО ПЛАНУ ЗДАЧА УКРАЇНИ.
показать весь комментарий
29.03.2024 17:44 Ответить
Кінчений дебіл!
показать весь комментарий
29.03.2024 17:48 Ответить
Він не кінчений,це дуже хитра і підступна людина,я колись,як тільки він став президентем ,дала характеристику,цій людині,ха,мене на Цензорі у вельмишановного Пана Бутусова,забанили,та ще й на довго.
показать весь комментарий
30.03.2024 11:51 Ответить
показать весь комментарий
29.03.2024 17:49 Ответить
Крч ************ каже уже напряму, я домовився з кацапами про здачу півдня і Донбасу.
Тепер зрозуміло чому такий саботаж, на верхах більшість зрадників 🤦
показать весь комментарий
29.03.2024 18:02 Ответить
росії терміново треба перерва у бойових діях, аби відновити сили. Тому зараз з усіх "матюгальників", "інфопомийок" та від проплачених кацапських агентів поширюються наративи про "замиритися пасєрєдінє", "дагаварітца за мір", "расія тіпа сама отдаст, но патом" і т.д.
Вкидуються всілякі "соцопитування" і т.п.
І вигадуються "формули" - аби поразку і фактичну капітуляцію України назвати "миром" та "перемогою".
Попутно, зараз, росія з цією метою влаштовує енерготерор щодо України, аби схилити українців до капітуляції. А російські агенти при владі влаштовують внутрішній терор українців та всіляко намагаються українців деморалізувати.
Щоб тільки українці погодилися на "мир" і тимчасову "заморозку" активних бойових дій та дали росії час на відновлення її військових спроможностей.

По факту ж, ми вже мали заморозку бойових дій, котру росія використала сповна, щоби накопичити купу зброї й обрушитися на Україну всіма своїми силами. Зараз рф-ія вже повністю перелаштувала економіку на військові рейки, і перепочинок використає сповна, щоби після нього добити поруйновану Україну. А російські агенти при владі в Україні їй це радісно допоможуть зробити.
Будь-яка "заморозка" бойових дій - це не "мир", про який нам тут вішають локшину на вуха, і не "перемога" - це смерть України.
показать весь комментарий
29.03.2024 18:07 Ответить
Даааа, у нас зато так много сил, ничего обновлять не надо. И энергетика скоро не помашет ручкой.
Пенс?
показать весь комментарий
29.03.2024 18:21 Ответить
Нам ця перерва теж потрібна.
показать весь комментарий
30.03.2024 08:34 Ответить
А у нас все на мази?
показать весь комментарий
30.03.2024 14:31 Ответить
Гундосне лайно вже напряму заявляє про здачу держави, її територій. Нагадайте мені, як називається ця почвар і що повинна понести в час війни?
показать весь комментарий
29.03.2024 18:09 Ответить
Недолуге
показать весь комментарий
29.03.2024 18:10 Ответить
Та вообще. геній стратегії. вони косолапі вже можутьпочинать? звільняти
показать весь комментарий
29.03.2024 18:10 Ответить
Ага.
Тобто заяву ЗЄ про перемогу з кордонами 1991 року записуємо у довжелезний перелік його брехні.

Що наступне? Мабуть переговори з ******?
показать весь комментарий
29.03.2024 18:32 Ответить
ну він же заглядав йому в очіко
показать весь комментарий
29.03.2024 20:09 Ответить
Вы просто не знаете что они уже были в 2022 году, в самом начале кацапского вторжения. Наберите в поисковике "Беннет-зеленский" и посмотрите на ютуб канале Беннета его интервью, где он сам об этом говорит. Вот здесь https://www.youtube.com/watch?v=qK9tLDeWBzs&t=26s с 2:26:25 Это была передача для израильских слушателей. Но почему то зеленые шавки в один голос кричат что это провокация. Но почему то я больше верю словам Беннета,чем бреду продажного клоуна.Не знаете почему?
показать весь комментарий
29.03.2024 21:03 Ответить
Харківська операція визволення стала можливою бо про неї не знала шобла
показать весь комментарий
29.03.2024 18:33 Ответить
Господи!!!
Позбав Україну і українців цього зеленого "стратега" і йому подібних,
Амінь
показать весь комментарий
29.03.2024 18:52 Ответить
народ форумний, а чому ви не звертаєте уваги на його слова "Я впевнений, коли він (Путін - ред.) втратить усе, що він захопив після 2022 року", що означає, що в його думках навіть нема місця повернення всіх окупованих територій України включно з Кримом і ОРДЛО по Мінському протоколу від 15/02.2015р.
показать весь комментарий
29.03.2024 19:08 Ответить
Дурня, лише військовим шляхом, більше ніяк їх не визволити!!! Досить брехати своім громадянам, заібав вже зі своїми шашликами і вологими мріями .
показать весь комментарий
29.03.2024 19:23 Ответить
Знову втішні новини від бувалого воїна Верховного головнокомандувача. Вже Залужний у нього не стоїть на дорозі, то й веселіше діло пішло
показать весь комментарий
29.03.2024 19:26 Ответить
Алогічний бред. Йому таке написали, чи то експромт?
показать весь комментарий
29.03.2024 19:38 Ответить
Владімір ,харош курити ті кізяки,бо Кассандра з тебе так,хреновенька. Що спереді ,що ззаді ,а ще й як рот відкриєш то зразу прольот.
показать весь комментарий
29.03.2024 20:07 Ответить
Люди, його не треба обсирати, його треба знешкодити!
показать весь комментарий
29.03.2024 21:04 Ответить
Це не допоможе. Мудрий нарід обере собі президентом наступного, собіподібного бидляка. Комуністи кравчук і кучма, зек янукович, промосковський тупий шут - цьому підтвердження
показать весь комментарий
29.03.2024 21:46 Ответить
показать весь комментарий
29.03.2024 21:27 Ответить
показать весь комментарий
29.03.2024 21:33 Ответить
показать весь комментарий
29.03.2024 21:35 Ответить
Только куля в лоб спасет Украину, ну еще несколько сот куль в лобешники его кумив, сватив, друзив...
показать весь комментарий
29.03.2024 21:41 Ответить
Можливо, не правильно звинувачувати цю особу в розгромі України. Ця, прости господи, "людина", навіть не усвідомлює, що відбувається. Це реальний олігофрен, з рівнем інтелекту семирічної дитини
показать весь комментарий
29.03.2024 21:41 Ответить
Краще б анекдоти розповідав - не смішно але хоча б не так дратує.
показать весь комментарий
29.03.2024 21:51 Ответить
В *****!
показать весь комментарий
29.03.2024 22:34 Ответить
Кончене, зроби ще одне відведення військ як в 2020, і заглянь в очі пуйлу-ти ж впевнене досі
показать весь комментарий
29.03.2024 22:36 Ответить
Якщо завдадуть ударів по мосту
І звільнять лівий берег Херсонщини
Можна вважати що Крим буде блокований
Залишиться без мосту, і без води на яку кацапи сподівались
показать весь комментарий
29.03.2024 22:40 Ответить
Ким звільнити? З окопа пишеш чи з під юбки від ТЦК ховаєшься? Мобілізовані з вулиць у буси стануть героями та побіжать звільняти.
показать весь комментарий
30.03.2024 01:12 Ответить
В Україні є багато кого мобілізувати, проблема у зброї
Як тільки Україна отримає допомогу від США а вона отримає хоч із запізненням то звісно звільнить території
показать весь комментарий
30.03.2024 07:45 Ответить
Прямо як минулого року звільнила, отримав зброю...
показать весь комментарий
30.03.2024 13:50 Ответить
Вже заглядаєш у сраку ***** в пошуках миру?
показать весь комментарий
29.03.2024 23:24 Ответить
Його впевненість (чи брехні), вся Україна вже відчула. Тільки ротом щось і може, ну це професійне, стільки років у кварталі, на інше непридатний, більше немає сенсу коментувати.
показать весь комментарий
30.03.2024 05:56 Ответить
Зондують наскільки мудрий нарід готовий пожертвувати територіями заради припинення війни.
показать весь комментарий
30.03.2024 07:14 Ответить
наркоман
показать весь комментарий
30.03.2024 07:43 Ответить
Дібіл таке меле. Себе виправдовує чи що..щоб від шибениці втікти
показать весь комментарий
30.03.2024 08:49 Ответить
Цікаво, куди воно здрисне, коли відчує себе в шкурі Чивокуня. НараZZію, в скрэпний для юдо-малоросів Біробіджан? В окупований Лугандон, де його концерти і тупі жарти у свій час користувались попитом? В Ізраїль?
показать весь комментарий
30.03.2024 08:59 Ответить
В Аргентину.
показать весь комментарий
30.03.2024 09:28 Ответить
Бооооже, яке кончене!
показать весь комментарий
30.03.2024 08:54 Ответить
Андрій Карпов
@andrey_poltava_
Внутрішніх державних позик...
Це ж військові облігації?
На 70 млн купив отримав +7 млн.
Будь хто з вас міг так зробити.
показать весь комментарий
30.03.2024 09:48 Ответить
Звісно, кожен з нас президент (за висловом В.Зеленського)
показать весь комментарий
30.03.2024 16:33 Ответить
Що треба знати про ефективність та незамінність менеджерів зеленського...

Зрадники та колаборанти кремля яких й досі покриває та кришує так званий президент:
• агент фсб єрмак, він же «козирь», який повністю захопив владу в Україні;
• агент фсб татаров - керує всією правоохоронною системою в Україні;
• агент фсб подляк, рідний брат офіцера ГРУ РФ - рупор жОПи, має доступ до всієї держаної таємниці;
• російська консерва гетьманцев, яким керують з кремля, через агента фсб сівковича - знищує всю економіку країни через ВР;
• російська консерва смірнов - керує всією судовою владою України;
• російська консерва арахамія - агент кремля - втікач з Абхазії, за гроші абрамовича (гаманця путлера) введений до ВР народним депутатом з обов'язковою умовою, що ахлахамія повинен був очолити всю фракцію «слуга народу»;
• російська консерва шурма - агент кремля, разом з гетьманцевим знищує економіку України, головний схемщик розкрадання фінансів на Банковій;
• російська консерва таран, за допомогою якого знищувалась армія, його *****@й сховав в Словенії в якості посла, за сприянням дєрмака;
• російська консерва резніков, за допомогою якого розкрадалась армія за вказівками єрмака;
• російська консерва баканов - агент кремля, екс голова СБУ, сдавав Україну;
• російська консерва деркач - агент фсб - кремля, втік з країни з дозволу найвеличнішого та сприянням єрмака;
• агент фсб наумов, він же «охотнік» - майже особисто керував всією службою СБУ, призначений боневтіком, сдав північ рашистам;
• агент фсб кулініч - сдав південь рашистам, призначений президентом за сприянням єрмака;
• агент фсб портнов, він же «казбек» й досі керує судовою системою України через смірнова, втік за кордон за сприянням найвеличнішого;
• агент фсб рабінович, він же «жолудь» втік з країни з дозволу янетряпки;
• агент фсб медведчук, він же «соколовський» - дали можливість втекти, через обмін полоненими, за сприянням козиря;
• ворог та корупціонер України кирило тимошенко, очолював найвеличніше крадівництво в країні, зараз буде очолювати найвеличніше розкрадання армії за сприянням так званого президента та дєрмака;
• ЩЕ Й ДОСІ НЕ ЗВІЛЬНЯНІ ТА НЕ ПОКАРЕНІ АГЕНТИ РОСІЇ (В ОПУ, ВРУ, СБУ, ДБР, СУДОВІЙ СИСТЕМІ І Т.Д.).

Так званий президент брехав, бреше та буде брехати!
показать весь комментарий
30.03.2024 11:06 Ответить
Замість того, щоби виперти дєрьмака, хламідію, подляка, татарова, що могло би підвищити рейтинг, за який ******* бьʼється, воно готує собі майбутні судові вироки…
показать весь комментарий
30.03.2024 11:20 Ответить
Можно оставить рашке мою собственность в Крыму , Италии, Лондоне в аиде жеста доброй воли. Зеленский
показать весь комментарий
30.03.2024 11:54 Ответить
Це буде не важко зробити, тим більше, що маємо таких зірок дипломатії, як Ілащук, Таран, Бенедіктова ...
показать весь комментарий
30.03.2024 13:00 Ответить
Ага. Україні треба будувати дороги і маринувати шашлики. Решта - *****.
показать весь комментарий
30.03.2024 14:00 Ответить
30.‎03.‎2024 766 доба війни

3 доби

до закінчення конституційного терміну президента Зеленського


Зеленський намагається ліквідувати джерела витоку інформації з свого оточення чисткою ОПУ, звільняючи осіб апарату і позаштатних консультантів.

Це дуже смішно, бо найбільша діра, через яку витікає інформація сидить поряд з ним.
показать весь комментарий
30.03.2024 14:51 Ответить
Я вижу в этом цырке тока лишнее подтверждение, шо на фсех высоких посадах на Украине сейчас рулят посажэнцы ФСБ.
И "слуга народу" Ермак - куда уж панятнее от том сигналит по фсем сторонам.
Миня разочаровал генерал-"манная каша", а типерь ужэ и ЗСУ как институт дэржавный. Нихатят расстреливать врагов за сваей спиной... ни аднаво! нерасстреляли.
Дажэ Баканова, Шуфрича, Мэртвэчука. Негаваря ужэ про Татарова, Зонтова-Вовка, Ермака, Зеленскова.
Такие горе-вояки вайну не выигрывают.
Вам опять, ритуально дажэ, насрали на голову. Ужэ и "слуга народу" Ермак *****.
показать весь комментарий
30.03.2024 16:00 Ответить
Знову пошук міра в ачкє Путіна. Воно необучаєме...
показать весь комментарий
30.03.2024 16:28 Ответить
кацапи не віддадуть і метра захопленої території без бою.
показать весь комментарий
30.03.2024 17:17 Ответить
А ще це зеленьске🤡 мудило , поспіхом міняє дипломатів ... робить з них посольких підрахуїв ,бо це сут'євий відсоток ,голосів за нього ...не таке воно вже і тупе ... фсб натаскало
показать весь комментарий
30.03.2024 20:38 Ответить
Ахахах) мені от цікаво поЦреотам вже запахло договорняком і вони хоть зрозуміли що відбувається? Чи далі вірять в те, що нас не розводять як лохів загорнувши все в патріотичний фантик???? Ви хоть, що говоріть, але факт залишається фактом і нас розвели як лашків!!!
показать весь комментарий
31.03.2024 23:21 Ответить
А коли почухаєте свою голову, може й поймете чому йде сплошний саботаж, затримка поставок і той же ліхун чи як там того китайчика величають.....