5493 посетителя онлайн
1 688 22

На восстановление Харькова нужно $10 млрд, привлекаем международных партнеров, - Терехов

харків

Каждый российский прилет в Харькове угрожает городу новыми повреждениями. Сейчас в Северной Салтовке практически не осталось ни одного многоэтажного дома, который не пострадал бы.

Об этом рассказал в интервью для LIGA.net городской голова Харькова Игорь Терехов, информирует Цензор.НЕТ.

Терехов рассказал, что у города есть несколько приоритетов в бюджете и один из них – это восстановление. Он подчеркнул, что ни один бюджет города в мире не может выдержать нагрузку в $10 млрд, поэтому город привлекает международных партнеров.

"Россия лжет, когда говорит, что бьет только по военным объектам. С каждым прилетом у нас все больше доказательств, что это настоящий геноцид", - подчеркнул городской голова.

Терехов акцентировал, что Северная Салтовка – это боль всей страны, там практически нет ни одного многоэтажного дома, который бы не пострадал.

В частности, городской голова Харькова выделил еще два приоритета в бюджете: поддержка военных и детей, родители которых погибли на поле боя.

"Более полумиллиарда гривен перечислили на счета воинских частей. В этом году – уже более 100 млн грн", – добавил он.

Топ комментарии
+9
яка блть відбудова про що ці клєптокради говорять🤣🤣🤣
показать весь комментарий
01.04.2024 12:03 Ответить
+9
Мені погано становиться , кожен раз, коли я чую маячню про якісь "відбудови". Війна вже закінчилася і ми перемогли?? До відбудови ще будуть місяці, а то й роки знищення і ще не зрозуміло, як все це закінчиться. Про які, б##дь, відбудови ви говорите зараз ?????????
показать весь комментарий
01.04.2024 12:14 Ответить
+8
Сенс зараз вкладати мільярди, коли "війна без відповіді по параші" триватиме вічно!
показать весь комментарий
01.04.2024 11:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Сенс зараз вкладати мільярди, коли "війна без відповіді по параші" триватиме вічно!
показать весь комментарий
01.04.2024 11:59 Ответить
Це тіпа, нащо вкрасти 10млрд зараз коли красти можна буде вічно?
показать весь комментарий
01.04.2024 12:04 Ответить
Це ти мені таке запитання задаєш, чи зеленій шмарклі?!
показать весь комментарий
01.04.2024 13:03 Ответить
скоріше це навіть не питання.
показать весь комментарий
01.04.2024 13:04 Ответить
яка блть відбудова про що ці клєптокради говорять🤣🤣🤣
показать весь комментарий
01.04.2024 12:03 Ответить
шана і повага харків'янам за ІФС!🥰
показать весь комментарий
01.04.2024 12:05 Ответить
іосіфа фісаріоновічі сталіна?,🤣
показать весь комментарий
01.04.2024 12:06 Ответить
Как Харьков сейчас востонавливать , если эти *****..ты каждый день его обстреливают ?
показать весь комментарий
01.04.2024 12:05 Ответить
На кого розрахована ця маячня?!
Які "міжнародні партнери", які "10 мільярдів ", що ти взагалі несеш, дурень?! Місто знищується прискоренними темпами!Чи ти вже "добазарілся" з кацапами? Доречі, пам'ятаєте, як вова ze ще перед великою війною прозоро так натякав на здачу Харкова?
показать весь комментарий
01.04.2024 12:10 Ответить
Єто, про попіліть бабло!
показать весь комментарий
01.04.2024 12:21 Ответить
Мені погано становиться , кожен раз, коли я чую маячню про якісь "відбудови". Війна вже закінчилася і ми перемогли?? До відбудови ще будуть місяці, а то й роки знищення і ще не зрозуміло, як все це закінчиться. Про які, б##дь, відбудови ви говорите зараз ?????????
показать весь комментарий
01.04.2024 12:14 Ответить
Відбудову закордонних рахунків ...
показать весь комментарий
01.04.2024 12:36 Ответить
***** та його одічалиє роблять все, щоб харків'яни повтікали з міста та віддали його на пограбування ординцям. Про яку відбудову може йти мова, не зрозуміло.

Харків можна б було врятувати завдяки f16 , але ж нам їх ніхто не надасть.
показать весь комментарий
01.04.2024 12:17 Ответить
Харків можна було спасти, якби не ждуни кацапів
показать весь комментарий
01.04.2024 12:51 Ответить
Як?
показать весь комментарий
01.04.2024 12:58 Ответить
Гроші потрібні для побудови фортифікацфйних споруд!
показать весь комментарий
01.04.2024 12:20 Ответить
На відбудову Харкова потрібно $10 млрд, залучаємо Терехова, - міжнародні партнери
Джерело:
показать весь комментарий
01.04.2024 12:39 Ответить
дурік є дурік , нічого не вдієш
показать весь комментарий
01.04.2024 12:49 Ответить
Нажаль, не дурік, а зелено-риговський зрадник!
показать весь комментарий
01.04.2024 13:00 Ответить
"Північна Салтівка - це біль всієї країни..." zакацаплений мер не чув, як в щебінь знищується Нікополь, Запоріжжя з Дніпрогесом, Дніпро, Одеса??
показать весь комментарий
01.04.2024 15:43 Ответить
Де ж вони знайдуть інвесторі готових вкладати гроші в місто , котре кожного дня зазнає обстрілів? Чи мова йде про кредит?
показать весь комментарий
10.04.2024 14:19 Ответить