5324 посетителя онлайн
2 234 31

Германия инициировала поиск имеющихся у союзников систем Patriot для Украины, - Кулеба

patriot

Во время встречи Совета Украина-НАТО в штаб-квартире Альянса в Брюсселе Германия инициировала поиск доступных систем противовоздушной обороны Patriot для Украины.

Об этом во время встречи с журналистами заявил министр иностранных дел Дмитрий Кулеба, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП.

Онотметил, что Германия как председатель коалиции по противовоздушной обороне, функционирующей в рамках "Рамштайн", "немедленно инициирует анализ всех имеющихся не только у союзников, но и вообще в мире систем, батарей Patriot и других систем ПВО".

"И что можно сделать, какие комбинации построить для того, чтобы эти батареи были доставлены в Украину", – добавил министр.

Глава МИД также подтвердил, что во время встречи Совета Украина-НАТО сосредоточился исключительно на одной теме – поставке систем Patriot, хотя союзники планировали обсудить долгосрочные обязательства.

"Один из очень опытных министров сказал, что это была самая жесткая речь министра иностранных дел, которую он слышал в своей жизни. Я извинился за то, что испортил праздничное настроение – день рождения НАТО, но я чувствовал, что нужно погрузить коллег в суровую реальность жителей Харькова, Одессы, Львова", – рассказал глава МИД Украины.

Кулеба добавил, что те министры, которые были в Украине и слышали работу систем ПВО, на соответствующие просьбы Киева "реагируют иначе".

Топ комментарии
+11
Ця жахлива війна у центрі Європи перетворюється на якийсь грьобаний цирк. Петріоти вони будуть шукати. У поляків цих Петріотів як гівна за рузкай банєй. Там і шукайте. Вони їм все одно не ************. Будуть з ****** у союзниках добивати Україну.
показать весь комментарий
04.04.2024 16:17 Ответить
+6
У польщі двадцять штук. Шо там шукати. Чи треба висновок: "петріоти є у угорщини і швейцарії і вони не дадуть"?
показать весь комментарий
04.04.2024 16:11 Ответить
+5
США вже ніби взагалі не при чому. Великобританію теж не чутно.
А росія - це не арабів з автоматами в шортах ганяти безпілотниками.
Є відчуття , що є договорняк , це почалося після зустрічі Сі Лзипіна та Байдена.
А який саме - подивимось .
показать весь комментарий
04.04.2024 16:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
У польщі двадцять штук. Шо там шукати. Чи треба висновок: "петріоти є у угорщини і швейцарії і вони не дадуть"?
показать весь комментарий
04.04.2024 16:11 Ответить
дві ПУ.
показать весь комментарий
04.04.2024 16:15 Ответить
При слові - Кулеба-
Німеччинана-
***** ребра-
Кількість позвонків-
Т
Падає понівечина...
Лягає...
Від одних його дзвінків...
показать весь комментарий
04.04.2024 16:15 Ответить
лікуйся
показать весь комментарий
04.04.2024 16:26 Ответить
бідолашний...
показать весь комментарий
04.04.2024 16:49 Ответить
Давай так...
Ти мене не третуєш-
Я тебе не бачу-
Ти Піццу готуєш-
Я готую Карпаччо...
показать весь комментарий
07.04.2024 11:02 Ответить
Ця жахлива війна у центрі Європи перетворюється на якийсь грьобаний цирк. Петріоти вони будуть шукати. У поляків цих Петріотів як гівна за рузкай банєй. Там і шукайте. Вони їм все одно не ************. Будуть з ****** у союзниках добивати Україну.
показать весь комментарий
04.04.2024 16:17 Ответить
у поляків дві ПУ. Вони ще не отримали замовлені чотири батареї по контракту за 10 мільярдів. Хай німі у себе пошукають - у них три десяткаПУ.
показать весь комментарий
04.04.2024 16:29 Ответить
Поляки ще не отримали? А я думала, що вони зі своіми придбаними Петріотами такі сміливі стали.
показать весь комментарий
04.04.2024 16:38 Ответить
ті дві ПУ по радіусу навіть не закривають всю довжину українсько-польського кордону.
показать весь комментарий
04.04.2024 16:42 Ответить
Німці для них теж пошукають по світу.
показать весь комментарий
04.04.2024 18:20 Ответить
Тобто поляки мають дві пускові і все - ну тоді поляки ніц не мають. Без радара пускові не фуричать .
показать весь комментарий
04.04.2024 19:14 Ответить
радари вони вони у свій час отримали разом з ПУ.
показать весь комментарий
04.04.2024 19:41 Ответить
Ну так тре було про це надрукувать - і до речі ви впевненні шо поляки отримали пускові а не два дивізіони ( по 8 пускових радари і інші машини )?
показать весь комментарий
04.04.2024 19:50 Ответить
Петріот не Бук - такшо такшо.
показать весь комментарий
04.04.2024 19:15 Ответить
А який саме - подивимось .
показать весь комментарий
04.04.2024 16:21 Ответить
https://defence-ua.com/weapon_and_tech/thaad_dlja_ukrajini_na_scho_zdatna_tsja_sistema_protiraketnoji_oboroni_ta_na_skilki_realistichna_jiji_peredacha-13734.html THAAD

Просіть у США. Їх там вже до десятка батарей. Ракет теж вистачає
показать весь комментарий
04.04.2024 16:23 Ответить
простіше там просити МІМ-104. Там сумарно більше тисячі ПУ.
показать весь комментарий
04.04.2024 16:46 Ответить
кончений дегенерат кулєба, взагалі, розуміє, що меле?
чи вони всі без папірця, віджигають поповній?
що, означає, "ініціювала пошук доступних систем протиповітряної оборони"?
типу, це така херня, що хтось у гаражі приховав, та забув?
типу: привіт, друже макрон, у тебе випадково, десь патріот не припадає пилом, бо дуже треба?
чи це, поліцейська місія? шольца все задовбало, і він відправляє майора кюхельшрайбера на пошуки патріотів?
показать весь комментарий
04.04.2024 16:28 Ответить
у Макрона МІМ-104 нема.
показать весь комментарий
04.04.2024 16:30 Ответить
А що заважало з 2019 розпочати виробництво нашого аналога системи Петріот - української системи ППО Кільчень, яка може збивати одразу до 6 балістичних цілей??? Бо система ППО Кільчень, за даними початку 2019 року, мала бутии прийнята на озброєння вже у 2022 році. Але ж у 2019 ВСІ НАШІ РАКЕТНІ ПРОГРАМИ БУЛИ ЗУПИНЕНІ. Бо ЗЕ-лідОр заглядав в очко своєму кумиру - *****, бо він бачив там "мір" так само, як наркоман бачить "кайф" в наступній дозі наркоти... Ну що, непогано "паржалі", тупорилі виродки??? Скільки ще має загинути сотень тисяч українців, щоб ви, тупорилі "квартальні" недоумки, нарешті, роздуплилися?????
показать весь комментарий
04.04.2024 16:47 Ответить
Зе не лідор, а ПІДОР!!!!
показать весь комментарий
13.04.2024 17:03 Ответить
згоден на 1000%
показать весь комментарий
13.04.2024 17:07 Ответить
Пат и Мат вам лапти !
показать весь комментарий
04.04.2024 17:03 Ответить
Нехай і TAURUS за одно пошукають.
показать весь комментарий
04.04.2024 17:22 Ответить
Угу, пошукають вони Таурус.
Urs каже, що вони три десятка ПУ Петріотів мають, а у інших шукати зібрались.
показать весь комментарий
04.04.2024 18:18 Ответить
Тільки вдумайтесь в слова зеленого клоуна кулеби: "...ініціювали пошук Патріотів..." - це ж пі...здєц. Ви вже заодно ініціюйте пошук інопланетян - може вони вам мізків додадуть.
показать весь комментарий
04.04.2024 23:36 Ответить
Ну дай Боже щоб все в них вийшло, як це зробити, то мабуть всі відчепляться від вас з тими Таурусами
показать весь комментарий
05.04.2024 02:11 Ответить
Перша гарна новина за останні тижні!!!
показать весь комментарий
13.04.2024 17:01 Ответить