9905 посетителей онлайн
8 703 46

В РФ взлетели 6 стратегических бомбардировщиков Ту-95мс: ориентировочное время выхода на пусковые рубежи 02:00 – 03:00, - мониторинговые каналы

Зліт бомбардувальників Ту-95мс

В России взлетели 3 стратегических бомбардировщика Ту-95мс.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на телеграм-канал monitoring.

Стратегическая авиация взлетела с аэродрома "Оленья", Мурманской области РФ.

Впоследствии в РФ взлетели еще 3 борта Ту-95мс. Всего в воздухе 6 самолетов.

Если вылет боевой, то долет к пусковым рубежам в Саратовской области или Каспийско-Ростовской зоне расчетно в 02:00- 03:00.

Ранее сообщалось, что Воздушные силы зафиксировали группы "Шахедов" в нескольких областях Украины.

Топ комментарии
+26
Рано чи пізно якийсь з цих літаків-дідів, свідків радянського союзу, повинен впасти при запуску своїх вонючих ракет. То чому не сьогодні. Впади...
показать весь комментарий
30.07.2024 23:52 Ответить
+18
Гадить обмилок прутін, Українцям, як і гітлєр, перед своїм кінцем!!
Тримаймося браття! Будьмо пильними та сильними!
Україна переможе рашистів!! Слава Захисникам України та їх Родинам!!
показать весь комментарий
30.07.2024 23:52 Ответить
+7
хтось вихвалявся що у нас все ******* з енергетикою...
показать весь комментарий
30.07.2024 23:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
30.07.2024 23:45 Ответить
Це що за ребус?
показать весь комментарий
30.07.2024 23:53 Ответить
Схоже ти расист І, схоже, родом з Донбасу - основні годувальники України родом звідти. Як ти щє щось про жопи не написав.
показать весь комментарий
31.07.2024 00:01 Ответить
***, який ще зерновий коридор?
Тему про зерновий коридор всі в Україні пережували і висрали вже рік-два назад - де ти був весь цей час? В запої?
показать весь комментарий
31.07.2024 00:21 Ответить
показать весь комментарий
31.07.2024 00:25 Ответить
та він просто дувбойоп.
показать весь комментарий
31.07.2024 00:23 Ответить
Поцілуй його в дупцю,коцапе..
показать весь комментарий
30.07.2024 23:54 Ответить
Як тільки час наближається до півночі, виходять демони, такі як ти і пишуть будь-яку нісенітницю. Демони мають нічний тариф, подвійний?
показать весь комментарий
30.07.2024 23:57 Ответить
Гадить обмилок прутін, Українцям, як і гітлєр, перед своїм кінцем!!
Тримаймося браття! Будьмо пильними та сильними!
Україна переможе рашистів!! Слава Захисникам України та їх Родинам!!
показать весь комментарий
30.07.2024 23:52 Ответить
а чого це вони? абідєлісь за вчєрашнєє?
показать весь комментарий
30.07.2024 23:52 Ответить
Що вчора було? Мабуть щось проустив
показать весь комментарий
30.07.2024 23:53 Ответить
https://censor.net/ru/blogs/3502359/gurkit_droniv_u_rosiyiskiyi_glybyntsi
показать весь комментарий
30.07.2024 23:58 Ответить
ну, взагалі-то не вчора, а 27-го. Просто для мене три доби пролітають як день.
показать весь комментарий
31.07.2024 00:00 Ответить
Рано чи пізно якийсь з цих літаків-дідів, свідків радянського союзу, повинен впасти при запуску своїх вонючих ракет. То чому не сьогодні. Впади...
показать весь комментарий
30.07.2024 23:52 Ответить
за всю війну впав тільки 1 ту-22.
показать весь комментарий
30.07.2024 23:58 Ответить
за всю історію по небойовим причинам їх наїбнулось десь два десятки. Крайній начебто в 19-му році. Так що пора вже.
показать весь комментарий
31.07.2024 00:10 Ответить
За даними міжнародних експертів, перед широкомасштабним вторгненням Москва мала в своєму розпорядженні 42 літака Ту-95МС, з них, за оцінками експертів, реально діючими є лише біля трьох десятків. Також Росія має десь принаймні 15 літаків Ту-160.

Україна в 1990-і передала Росії важкі бомбардувальники. А окрім бомбардувальників Україна також передала Росії тоді понад пів тисячу крилатих ракет. Також було вивезено запасні двигуни до літаків, різне обладнання. Hа момент розпаду СРСР в Україні дислокувались - в Узині під Києвом, під Полтавою та в Прилуках Чернігівської області новіші літаки - вони були випущені у 1989-1991 роках, а в Росії тоді базувались старіші машини - зокрема в Енгельсі Саратовської області.

Pеально Україна не отримала жодних грошей - все було зараховано в погашення газових богів російському «Газпрому».

Тоді було розрізано чимало літаків, які - за віком чи за технічним станом - Росія не захотіла брати собі. Від середини 1990 - початку 2000-х в Україні перетворили на брухт 60 літаків-ракетоносців Ту-22 різних модифікацій, а також дев'ять важких бомбардувальників Ту-160 і 21 Ту-95МС.
показать весь комментарий
31.07.2024 00:28 Ответить
Про цю муйню знаю особисто. Служив у м. Ніжин (13 ОДРАП, потім 13 ОДРАЕ), м.Прилуки 184 ВБАП, м.Полтава 185 ВБАП, м. Узин 1006 ВБАП, в м. Озерне не пам"ятаю. Все це замикалося на дивізію у м.Полтава. Я тоді був ст.опером ВКР СБУ.
показать весь комментарий
31.07.2024 04:46 Ответить
https://youtu.be/syWip-NG1dU?t=118
показать весь комментарий
31.07.2024 00:29 Ответить
Треба Богу молиться, щоб той хто береться за меч, від меча загинув
показать весь комментарий
31.07.2024 06:00 Ответить
хтось вихвалявся що у нас все ******* з енергетикою...
показать весь комментарий
30.07.2024 23:56 Ответить
Ви, напевно, щоб узнати графік відключення, заповнювали секретну форму і отримували доступ до Yasno в місцевому УСБУ ?
показать весь комментарий
31.07.2024 00:49 Ответить
Смішні ці нічні демони за подвійний тариф. Один кричить, що ціль на зерновий коридор, інший на енергетику. Добре вам платять ті, хто проти нинішньої влади.
показать весь комментарий
31.07.2024 00:10 Ответить
Вночі електрика дешевше
показать весь комментарий
31.07.2024 00:50 Ответить
Он чурки кацапські вилітають на радянських літаках, а ми нічого зробить і не можемо.
показать весь комментарий
31.07.2024 00:18 Ответить
А у нас что нибудь взлетело? Середина лета уже прошла.
показать весь комментарий
31.07.2024 00:25 Ответить
Що може злетіти коли кацапська мразь нищить все???
показать весь комментарий
31.07.2024 02:10 Ответить
США как будто в цирк играют
показать весь комментарий
31.07.2024 02:39 Ответить
Сша у свій карман грають.
показать весь комментарий
31.07.2024 06:58 Ответить
Як тривога, ставай на коліна та проси захисту