11006 посетителей онлайн
14 780 77

Украина уже использовала самолеты F-16 в качестве противовоздушной обороны, - Telegraph

Україна вже використовувала літаки F-16 як протиповітряну оборону, - Telegraph

Украина уже совершила первые боевые вылеты на истребителях F-16. Пока что переданные союзниками самолеты использовались в качестве противовоздушной обороны.

Об этом пишет издание The Telegraph со ссылкой на источник в Воздушных силах ВСУ, информирует Цензор.НЕТ.

Как пишет издание, ссылаясь на источник, Украина осуществила свои первые боевые задачи на F-16 после долгожданного прибытия истребителей.

Самолеты пока что использовались только как противовоздушная оборона.

Напомним, что в среду, 31 июля, издание Bloomberg со ссылкой на источники сообщило, что в Украину прибыли первые истребители F-16. Об этом также пишут и другие американские СМИ.

Официально эта информация пока не подтверждена.

В Белом доме избежали ответа о передаче Украине первой партии истребителей F-16, однако отметили, что до конца лета F-16 будут готовы к полетам в Украине.

Топ комментарии
+14
Та годі вам. Не все так погано. Могло бути гірше.
Камала Харріс вже впливає на процес.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:02 Ответить
+11
Якщо так то це добре.
показать весь комментарий
31.07.2024 22:56 Ответить
+10
Ага, давайте еще F-16 за шахедами гоняйтесь пока не перебьете. Нам они нужны для уничтожения вражеской авиации сбрасывающей тысячи КАБов, а не для ерунды. Уже был случай что Миг-29 потеряли при сбитии шахеда. Еще для отстрела нурсов их используйте.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так - новини сильніші одна за другу
показать весь комментарий
31.07.2024 22:54 Ответить
потужніша ))
показать весь комментарий
31.07.2024 23:06 Ответить
нещадно порвана ще одна червона ниточка товарища саліванова !!!

і небо НЕ впало... чудеса !
показать весь комментарий
31.07.2024 23:08 Ответить
вчора кацапські стратобомбери не випустивши ракети повернули назад з зони пуску - дЄрмак встиг додзвонитися до ***** що цілі ще не прибули в Україну
показать весь комментарий
01.08.2024 00:40 Ответить
128 винищувачів це мрія?
показать весь комментарий
31.07.2024 22:56 Ответить
Якщо так то це добре.
показать весь комментарий
31.07.2024 22:56 Ответить
Ага, давайте еще F-16 за шахедами гоняйтесь пока не перебьете. Нам они нужны для уничтожения вражеской авиации сбрасывающей тысячи КАБов, а не для ерунды. Уже был случай что Миг-29 потеряли при сбитии шахеда. Еще для отстрела нурсов их используйте.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:00 Ответить
Західні нурси можно переобладнувати в керовані/самонавідні.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:25 Ответить
Де про "Шахеди" написано?
показать весь комментарий
01.08.2024 00:59 Ответить
тренуються на шахедах... все буде. але трошки згодом.
показать весь комментарий
01.08.2024 07:56 Ответить
В принципе наверное это правда. Как бы так сказать и не сказать? Ракеты, которые сбивали обычно гораздо ближе, вчера и сегодня были сбиты на гораздо более дальних подступах. Я аж удивился слегка.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:02 Ответить
Сбита одна 59 и все, других пусков не было
показать весь комментарий
31.07.2024 23:29 Ответить
Ну как сказать
показать весь комментарий
31.07.2024 23:32 Ответить
цікавіше було що ТУшки розвернулися біля точок пуску і полетіли назад. Оце подія
показать весь комментарий
31.07.2024 23:44 Ответить
Тренування
показать весь комментарий
31.07.2024 23:50 Ответить
не схоже
показать весь комментарий
31.07.2024 23:50 Ответить
Їх не зупинила втрата двох бомбардувальників напередодні, в Олен'ї. А примарні F16 зупинили, ага. Тим більш, що вони ракети пускають не в їх зоні ураження
показать весь комментарий
31.07.2024 23:55 Ответить
Та річ не в зоні ураження тушок. Річ про те нащо пускати ракети, якщо їх зібють ф16 зібють. Вони одну пустили, для проби, не сподобався результати.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:59 Ответить
в них й так ресурс виходить тренуватись буде жирно
показать весь комментарий
01.08.2024 07:59 Ответить
Скоріш за все і не пустили всі ракети які були на борту. Бо дійшло що ф16 вжу тут. Пустили одну пробну, результат не сподобався.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:57 Ответить
тоді смисл було вилітати?
показать весь комментарий
01.08.2024 00:05 Ответить
Напевно не знали про те, що у нас вже є ф16. І для них це був повний сюрприз.
Плюс, не знають їх кількість, скільки нам їх передали. Тому щоб не обісратися, напевно і був у них відбій по пускати всіх ракет.
Думаю якщо навіть два, чи три літаки. Та ще в зв'язці з ППО, то ракети можно перехоплювати.
показать весь комментарий
01.08.2024 00:22 Ответить
вилітали, не знали. Долетіли - дізналися?
показать весь комментарий
01.08.2024 00:32 Ответить
Напевно так.
показать весь комментарий
01.08.2024 01:07 Ответить
Та годі вам. Не все так погано. Могло бути гірше.
Камала Харріс вже впливає на процес.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:02 Ответить
Обама в спідниці ні на що не впливає взагалі.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:11 Ответить
Та все ж впливає .
Рейтинг Камали швидко повзе вгору , вона до речі - вже зараз виграє у трампа в 4 із 7 ключових штатів . А до виборів ще - ого го .
Схоже - Донні знову буде в прольті . А так починав .!!
показать весь комментарий
31.07.2024 23:33 Ответить
Треба терміново друге вухо прострелили ) ну якщо програ, то сергі може носити
показать весь комментарий
01.08.2024 00:01 Ответить
чіво чіво?!...
показать весь комментарий
01.08.2024 00:06 Ответить
показать весь комментарий
01.08.2024 01:06 Ответить
Взагалі ні на що не впливають. У Клінтонші тоже би клиивисокі рейтинги. А цю лівачку Харрс взагалі...
Клінтон хоча би можна було назвати політичною фігурою.
показать весь комментарий
01.08.2024 17:44 Ответить
Хоч би якось до новини додати Харріс

https://www.pravda.com.ua/news/2024/07/31/7468351/ Згідно цієї новини , вона в лютому 2022 була проти санкцій щодо росії, та передачі зброї Україні

В той же час, місяцем раніше, в січні 2022, в Сенаті вже буе закон про лендліз та посилені санкції котрі розробили республіканці.

Санкції не прийняли
Демократи підтримали лендліз , через 2 місяці, коли не вдався Київ за 3 дні,
та президент ще зволікав білше місяці з підписанням закона.
А після підписання відмовився виконувати
показать весь комментарий
31.07.2024 23:16 Ответить
ти знову сюди срати прилізло, бидло ти кацапо-маговське? вже про Байдена забув, вже на Камалу сереш. ти краще розкажи-но хто Трампу сказав, що кацапи колись перемогли Наполеона і тому з ними потрібно домовлятися, бо їх неможливо перемогти. Прокоментуй цю заяву Трампа, а то тільки одних демократів тут поносиш.
показать весь комментарий
01.08.2024 00:58 Ответить
З Богом, козаченьки!!
В добрий час !!! Головне, для України, щоб, отих осіб від приблуд95 з ОПУ, відомих дзвонарів ***** про злиття вагнерівців, в шию требагнати від місця стояння літака!! Тим більше, що з 21 травня усім їм в ОПУ, строки уже вийшли…Фсьо!!
показать весь комментарий
31.07.2024 23:02 Ответить
так нарід не проти дій агентів йухла. не розгойдуйте лотку
показать весь комментарий
31.07.2024 23:05 Ответить
ох як щелепних рве на мальтійські хрести від цієї новини
показать весь комментарий
31.07.2024 23:03 Ответить
Всё так сложно, всё так запутанно,
Но разбираться некогда, брат.. (с)
показать весь комментарий
31.07.2024 23:03 Ответить
https://youtu.be/VOBIO_f_j0A Все так сложно, все так запутано...
показать весь комментарий
01.08.2024 06:23 Ответить
Типо, ваш дурдом голосует за хутина.
показать весь комментарий
01.08.2024 06:31 Ответить
сирський же сказав, шо не можна підлітати ближче, ніж 40 км.
так що, хай літають охороняють польщу та румуніію, оті всі, два ф 16.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:03 Ответить
Додік, вони бачать на 120 км.

120-40=80 км зона враження вглиб за лінію фронту.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:08 Ответить
Link-16. Они видят насколько видят любые современные западные радары или ДРЛА. А это поболее 120 км.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:12 Ответить
всьо пропало!
капітулюємо, як і пропонує наш прострочений зе!гундос.
еееххх.....
так і не дочекалися ф 16.
в новий рік під двуголовою куркою.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:16 Ответить
Він ростроль, йому все рівно...
показать весь комментарий
31.07.2024 23:26 Ответить
Он имел ввиду, шо именно кацапы видят F-16.
показать весь комментарий
01.08.2024 06:34 Ответить
ти про С-400 чув ?

так там дальність далеко не 40 км
показать весь комментарий
31.07.2024 23:09 Ответить
ага, кажуть в криму їх дуже багато. везуть і везуть.
а, ще, тут на цензорі, є відосики, як наші літуни, скидають каби.
але ж, да, с400 то сам диявол.....
показать весь комментарий
31.07.2024 23:13 Ответить
Якщо не знаєте в чому різниця між зоною виявлення, зоною пуску і зоною враження, а також як вони змінюються від курсових кутів, висот і швидкостей, то краще мовчіть, бо виглядає дуже тупо…
показать весь комментарий
31.07.2024 23:28 Ответить
в радянському і пост-радянському ппо не курсові кути, а курсовий параметр.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:56 Ответить
Так с-400 теж не стоїть безпосередньо на лінії фронту, а значно східніше: щоб не затрофеїли, не дотянулися дроном цезарем хімарсом фердинандом. Ті самі 40 км щонайменше. І ніяк вони не зустрінуться з фальконом, два одіночєства.
показать весь комментарий
01.08.2024 00:05 Ответить
Це С-500 коштує далеко, а С-400 витратний матеріал, тим більше він в Туреччині є
показать весь комментарий
01.08.2024 00:34 Ответить
с-400 не таскають ближче, ніж півсотні км від ЛБЗ. А "харм-88" з борта f-16 літає на півтори сотні км. Така тепер буде арифметика.
показать весь комментарий
01.08.2024 02:15 Ответить
Тепер зрозуміло, чому вчора Ту-95 пролетіли 5 тис. км туди й назад, а залп так і не здійснили.

Сцикуни...
показать весь комментарий
31.07.2024 23:07 Ответить
тушки стріляють з Каспію

скоріш за все їх шуганули наші безпілотники
показать весь комментарий
31.07.2024 23:11 Ответить
Ніфіга не зрозумів. ШТА?
показать весь комментарий
31.07.2024 23:18 Ответить
Кацап сере…
показать весь комментарий
31.07.2024 23:24 Ответить
Шо, говномет,опять зрада?
показать весь комментарий
31.07.2024 23:58 Ответить
F-16 silno usilit zacytu ot dronov i krylatix raket.Oni videt cel pocti do 200km.Oni uze nanesli udari i po zemle,takze bolsaja verojatnost sto imeno F-16 segodnia sbyl vertaliot kacapov,dalse budet i samolioti
показать весь комментарий
31.07.2024 23:28 Ответить
наврядчи ф-16 підлітав аж під донецьк, шоб збити якийсь там зачуханий мі-8. хібашо на ньому хєрасімов був.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:57 Ответить
Мі-8 просто підстерегли
Вони 2 роки на цей майданчик перекидання сідають.

Вантажі і людей возять.
показать весь комментарий
01.08.2024 00:36 Ответить
Как-же долго все это тянулось ....
показать весь комментарий
31.07.2024 23:29 Ответить
Главное что бы ***** выполнил план по КАБАМ. Ему нельзя мешать.
показать весь комментарий
31.07.2024 23:30 Ответить
Хай "парні бравиє" ссуцця. Смерть їхня тихенько прийшла.
показать весь комментарий
01.08.2024 00:00 Ответить
Ну 4е вперёд с КАБом на перевес осваивать новые горизонты ! 🎆🔥 «Ново-Огарёво» (Одинцовский район, Московская область)🐭
«Долгие Бороды - Валдай» (Новгородская область)🐭
«Бочаров Ручей» (Сочи, Краснодарский край)🐭
«Русь» (Завидово)«Горки-9» (Одинцовский район, Московская область)🐭
«Ривьера-6» (Сочи, Краснодарский край) 🐭 или договорн9к детектед 🥱ни33Яяяя ?
показать весь комментарий
01.08.2024 01:14 Ответить
сенс?
показать весь комментарий
01.08.2024 08:03 Ответить
Бункерную крысу🐭 погонять и ПОЩуПаТь ! какой еще смысл 🤷‍♂️ там возле «Ново-Огарёво» и Мария Воронцова и прочая Ылита фюрера обустроилась а в белгороде или воронеже ихнего брата НЕТ ! болт они ложили на эти мухосрански
показать весь комментарий
02.08.2024 00:31 Ответить
це треба знати де вона зараз
показать весь комментарий
02.08.2024 09:33 Ответить
Да кака9 ра3ница где она там других подельников фюрера полно это уже рулетка кто там ЗаШкариТс9 в момент удара♿♿⚰⚰⚰ главное шороху бункерной крысе🐭 с ГориЖопом 🔥🔥 навести на все новости 24/7
показать весь комментарий
04.08.2024 02:05 Ответить
Пара з керованими, пара у прикриття, Сааб десь на межі контролю... Хоча б ращ на тиждень)
показать весь комментарий
01.08.2024 01:20 Ответить
а Сааб уже в небе? если так, то неплохая триада получается: Сааб - Пэтриот (Самп-Т) - Ф-16
показать весь комментарий
01.08.2024 06:49 Ответить
Контррозвідка явно недопрацьовує. Що це за "джерело у повітряних силах"? Та ще й іноземного видання...
показать весь комментарий
01.08.2024 04:18 Ответить
Цікаво чиє рішення використовувати лише для ППО? Підозрюю оманського стратега, ну і кацапчик Сирок теж братьям не насирить.
показать весь комментарий
01.08.2024 14:57 Ответить