11932 посетителя онлайн
19 572 78

31 ОМБр требует не снимать с должности комбрига Андрея Усанова: Высшему командованию не нужна правда о положении дел с участка фронта. ВИДЕО

Начальники служб и командиры подразделений 31 отдельной механизированной бригады выступают против решения главнокомандующего по замене командира 31-й ОМБр полковника Андрея Усанова.

Об этом они заявили в соответствующем обращении к командующему Сухопутных войск генерал-лейтенанту Александру Павлюку и главнокомандующему ВСУ Александру Сырскому, информирует Цензор.НЕТ.

"Он не кладет бездумно своих людей за ордена, для него на первом месте - жизнь каждого из нас, именно поэтому командир 31-й ОМБр полковник УСАНОВ Андрей Юрьевич неугодный высшему командованию ВСУ и его снимают с должности. Начальники служб и командиры подразделений выступают против такого решения главнокомандующего", - говорится в обращении.

Также отмечается, что полковник УСАНОВ Андрей Юрьевич профессиональный военный, офицер-десантник, командир, который пользуется уважением и авторитетом среди подчиненного ему личного состава бригады, которому доверяют и под командованием которого готов идти в бой каждый военнослужащий 31 ОМБр. Командир, который эффективно планирует и ведет боевые действия, который рационально использует человеческий ресурс и ценит каждого и каждую. Под его руководством бригада достигала значительных успехов, что неоднократно отмечалось высшим командованием.

"Но, к сожалению, высшему командованию не нужна правда, относительно действительного положения дел с участка фронта, который мужественно под командованием полковника УСАНОВА держат наши бойцы, которых осталось крайне мало, и вместо того, чтобы пополнять пехотные батальоны мобилизационным ресурсом, командование принимает решение заменить командира бригады, что является не рациональным и бессмысленным, так как боеспособность подразделений от этого не повысится, а снаряды к гаубицам не появятся. Этим своим решением, значительно снизится морально-психологическое состояние и боевой дух бригады, и подорвется доверие к высшему командованию.

Просим оставить командиром 31-й отдельной механизированной бригады полковника УСАНОВА Андрея Юрьевича!", - отмечают начальники служб и командиры подразделений 31 отдельной механизированной бригады.

Увольнение Эмиля Ишкулова с должности командира 80-й бригады ДШВ

Ранее командиры батальонов и дивизионов 80 отдельной десантно-штурмовой Галицкой бригады ДШВ обратились к президенту Владимиру Зеленскому с просьбой не снимать с должности комбрига Эмиля Ишкулова. Полковник Ишкулов возглавляет бригаду с конца 2022 года.

Позже в Десантно-штурмовых войсках Вооруженных Сил Украины заявили, что Эмиля Ишкулова должны перевести на более высокую должность.

Топ комментарии
+64
Познімали професійне вище командування, взялись за нижчі ланки. Заважають створювати умови для оголошення мирного плану Зеленского "Зупинити війну"?
показать весь комментарий
03.08.2024 14:40 Ответить
+40
пішла пізда по горбулям... бойових знімають- паркетних призначають
показать весь комментарий
03.08.2024 14:41 Ответить
+39
дєрьмак із зеленим підором вирішили вже не ховатися, а тупо руйнувати військо ?!
показать весь комментарий
03.08.2024 14:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Познімали професійне вище командування, взялись за нижчі ланки. Заважають створювати умови для оголошення мирного плану Зеленского "Зупинити війну"?
показать весь комментарий
03.08.2024 14:40 Ответить
Зеленський і к, ще хочуть підсилити повноваження військової поліції. Щоб надати їм можливість арештовувати військовослужбовців за такі звернення у тому числі.
показать весь комментарий
03.08.2024 14:45 Ответить
оманський (маланський) план - знищити ЗСУ, знищити Україну
показать весь комментарий
04.08.2024 11:34 Ответить
Усамов, взагалі-то командує декілька місяців, змінивши колишнього старого маразматика
показать весь комментарий
04.08.2024 13:55 Ответить
пішла пізда по горбулям... бойових знімають- паркетних призначають
показать весь комментарий
03.08.2024 14:41 Ответить
Ні, на кону доля Неньки. Чія шкура виявиться важливішою для піанста, своя власна чи кацаперда сирського?А може й справді вже від дійсно непомірного навантаження в Зє кокуха поїхала?
показать весь комментарий
03.08.2024 14:49 Ответить
кінопродюсеру і просроченому зе видніше кого призначати керувати українцями.
показать весь комментарий
03.08.2024 16:47 Ответить
Щось занадто часто пішли такі звернення ... тенденція якась
показать весь комментарий
03.08.2024 14:42 Ответить
Гордись, опудало псевдонауіоналістичне...
показать весь комментарий
03.08.2024 14:47 Ответить
Ці звернення були завжди просто люди раніше не реагували на них ... тому що всі уже чекали на каву в Криму... в тому числі тут всі списували на Іпсо і взагалі говорили що не зрозуміло чи це орки не зняли

Як Купола знімали, як 47 при контрнаступі записувала звернення... було багато звернень про ситуацію з управлінням в Бахмуті, та штурмами на пристріляні артою позиції і т.д.
показать весь комментарий
03.08.2024 15:00 Ответить
Було безліч звернень і про погану підготовку в центрах і про відсутність снарядів і що не дають відійти на другий рубіж оборони коли перший орки вже пристріляли артою і просто стирають позиції, і що новачки опиняються за місяць на передовій в складних місцях та гинуть...

Було багато чого але тут навіть ніхто не хотів того чути а говорили що то окремі випадки або звагалі Іпсо
показать весь комментарий
03.08.2024 15:06 Ответить
Тенденція почалась коли єрмак звільнив Залужного, бо зебіл приревнував до його рейтингів.
Залізний Генерал на фоні коміка і членограя вигравав з відчутною різницею.
А тепер зебілля розраховує за допомогою русні утриматись у владі. А для цього треба здати позиції. Звільнення адекватних командирів якраз цьому посприяє.
показать весь комментарий
03.08.2024 16:18 Ответить
Якщо Таких не знімати
То війна невдовзі закінчиться,
А воно той Шоблі не потрібно....
якось Так.
показать весь комментарий
03.08.2024 14:43 Ответить
дєрьмак із зеленим підором вирішили вже не ховатися, а тупо руйнувати військо ?!
показать весь комментарий
03.08.2024 14:43 Ответить
Тут вони перші. Пуйло медальку дасть.
показать весь комментарий
03.08.2024 14:54 Ответить
Ото ж... Дєлают Україну і українців вмєстє
показать весь комментарий
03.08.2024 17:03 Ответить
Усюди вже стирчить огидна пика Ємака (Зеленського), роги та копита...
Залужного зняли - дуже вже покращився стан справ на фронті...?
показать весь комментарий
03.08.2024 14:46 Ответить
показать весь комментарий
03.08.2024 15:14 Ответить
показать весь комментарий
03.08.2024 15:41 Ответить
Генерал-лейтенант(фсб)---генерал-полковнику:
Підпишеш мир-поїдеш послом.
показать весь комментарий
04.08.2024 13:10 Ответить
Безвугла все верещала, що в Залужного немає плану. Зараз за план мовчить, уже не треба.
показать весь комментарий
03.08.2024 15:38 Ответить
Завжди дивувало - як можна вимагати якісь чіткій план (або плани) якщо невідомі вхідні дані (ресурси які будуть надані державою та партнерами). Це ж сам Нєтряпка заявив що йому ще треба розібратися - для чого Залужний пропонує мобілізувати людей (450-500 тис) до війська...
Був хоч один дорослий в хаті, й того позбулися...
показать весь комментарий
03.08.2024 15:51 Ответить
Всі зебілів напружувало що він має план, але не ділиться з єрмаками.
Русня вимагала здачі. Контрнаступ же успішно здали.
показать весь комментарий
03.08.2024 16:20 Ответить
зеленим важко з людьми, в яких корені тільки в Україні, їм краще коли походження з росії, папа і мама там, чи брат, як у подляка.
показать весь комментарий
05.08.2024 14:48 Ответить
Було б добре так званих охфіцерів із вищого командування закинути на передок в окопи, до піхотинців. Нехай переймуть досвід та на власні очі побачать ситуацію на фронті, а не через паперові документи написані сраколизами
показать весь комментарий
03.08.2024 14:46 Ответить
Типова позиція тих, хто ухопився за посади, на верхніх щаблях, ланки, бригада-оператКомандув+ГШ ЗСУ за гапрямом!!
Що там, та, як там, на передовій, в ланці, батальйон+рота+взвод, їх не дуже і турбує, виключно за себе мислять… Можливо, до Дня незалежності, і нову посаду, буде змога, увірвати … подалі від передовою і не вдумуючися, про ВЗАЄМОДІЮ, Вогневу підтримку, зв'язок, розвідку, та інші, життєвонеобхідні заходи на ЛБЗ…
показать весь комментарий
03.08.2024 14:55 Ответить
Я їх не виправдовую ,я не в курсі, що в цій бригаді сталося. Але ця махновщина допомогала розбивати і перемогати ворога у 2022 і у 2014. А совецький порядок -"ти начальник- я дурак" ," Копати від мене до наступного дуба",- завжди дуже погано на результатах українцях сказується, не той в нас менталитет. Ми козаки по своєму складу, характеру, у тисках бюрократії українець в'яне. Це реальність, подобається це комусь чи ні. До того ж, маленька радяньска армія ніколи не переможе велику радянську армію. Мало того, стандарти НАТО теж більш гнучки, і дозволяють командирам самостійно приймати рішення на полі бою.
показать весь комментарий
03.08.2024 15:12 Ответить
Іди покажи,яка має бути армія
показать весь комментарий
03.08.2024 18:41 Ответить
Є військові, що мають досвід і бажання й можуть показати, але головний кадровик ОП проти.
Заїжджене "іди покажи" у наших умовах може корелюватися лише з "не на часі!"
показать весь комментарий
04.08.2024 18:28 Ответить
Кацапізм Сирського вже вилазить назовні. Руйнують суки ЗСУ зсередини, бо не вдалося зломити в бою.
показать весь комментарий
03.08.2024 15:03 Ответить
Умєров - родич Сирського, а 31-ша дещо специфічна (такі звірюги, що половині бояться автомата дати, не кажучі вже щоб техніку довірити)… Так що можливо йом підібрали щось більш гідне.
показать весь комментарий
04.08.2024 17:21 Ответить
Там зняли, тут зняли. Зелене кодло готує капітуляцію. Пильнуймо!
показать весь комментарий
03.08.2024 15:04 Ответить
Мабуть Гудер'яни з Манштейнами зі "слуг наріда" на підході....
показать весь комментарий
03.08.2024 15:10 Ответить
Чемберлени з Деладьє в пєдіків на підході.
показать весь комментарий
03.08.2024 15:13 Ответить
Коли звільняли Генерала із ЗСУ Бубон дав указівку звільнити всіх неугодних командирів бригад. Просирський волинив. Дерьмак дав указівку Мар'яні пуганути самого Просирського, і він відповів -єсть. Погрози подіяли. Для майбутньої імплєментації стамбульського договорняка дуету потрібні тільки безсловесні командири. Так бояться за свої пердаки.
показать весь комментарий
03.08.2024 15:17 Ответить
І це на фоні мобілізації... П*зда
показать весь комментарий
03.08.2024 15:19 Ответить
Я бачу іншу логіку. Спочатку зачистили адекватних генералів, тепер дійшли до комбригів, 3 штурмова теж на черзі, я думаю. Далі підуть по комбатам. І через рік армія просто розвалиться
показать весь комментарий
03.08.2024 15:41 Ответить
Схоже стає зрозуміло для чого змінили Залужного на Кацапа Сирського. Перечекали й почали якісних командирів знімати, спочатку 80ка тепер 31 ОМБр.
показать весь комментарий
03.08.2024 15:49 Ответить
Спочатку 24-та і це лише те що ми знаємо.а ще є багато звернень за зняття бовдурів-комбрігів.
показать весь комментарий
03.08.2024 16:18 Ответить
10 днів тому 1 та 3 батальйони 31 ОМБр під Прогресом на Донеччині чудом не потрапили в оточення.
Тепер паркетні дєрмаки шукають винних - чому бійці відійшли, а не загинули, безглуздо до кінця захищаючи "точку на карті"?..
Очевидно шукають не те і не там.
показать весь комментарий
03.08.2024 16:01 Ответить
Какой-то *****ц творится. Сегодня комбрига 1-й танковой сняли. Хотят еще снять комбрига 24-й.
показать весь комментарий
03.08.2024 16:05 Ответить
Під його керівництвом бригада досягала значних успіхівДжерело:
Це вирок для будь якаго командира! Владі потрібна капітуляція !
показать весь комментарий
03.08.2024 16:05 Ответить
У чому успіхи?
показать весь комментарий
04.08.2024 17:26 Ответить
Так і йди нах гнида для чого сереш про це, чи ти розганяєш зраду кремлядь?
показать весь комментарий
03.08.2024 18:20 Ответить
Відколи зняли Залужного все полетіло в *****.
показать весь комментарий
03.08.2024 16:27 Ответить
звідти й не вилазили з 19-го, завдяки інтелекту 73% зебілів-вавививерженців.
показать весь комментарий
03.08.2024 17:32 Ответить
Ну не знаю. 110 бригада тримала Прогрес 2 місяці. Поміняли на 31 бригаду - за два тижні Прогрес під кацапами.
показать весь комментарий
03.08.2024 17:46 Ответить
Проценко, це видумка дєрьмака для здачі територій що одна бригада без резервів і підмоги має тримати певну територію...
показать весь комментарий
03.08.2024 18:22 Ответить
Час міняти дєрьмаків і прастітутку чотириждиухилянта
показать весь комментарий
03.08.2024 18:19 Ответить
Може вже пора зрадників називати зрадниками?
показать весь комментарий
03.08.2024 18:21 Ответить
Ішак свідомо знищує ЗСУ. Безтопове чмо обезголовлює боєздатні частини та підрозділи. Ішаку до листопада треба здати всі території, які записані в конституції кацапстану. Бо інакше ***** не буде брати участі в ішаковому "саміті миру". Ішак вилазить із шкіри, щоб догодити ***** та здатись на його умовах.
показать весь комментарий
03.08.2024 19:02 Ответить
Після зміщення вищого командного складу,зермак взявся за командирів бригад.
Притому,жоден генерал не заявив протест,все як в сталінські часи: звільнили,лише без катувань,а щоб тихо сиділи,в т.ч. За.
Комбриги потрохи висловлюють незгоду,не більше.
Після комбригів,зермак візьметься за комбатів-100 процентів,
Рядові солдати нічого не вирішують,вони безправні.
Єдина надія на добробати і то,якщо не дадуться козирю в зуби.
показать весь комментарий
04.08.2024 12:59 Ответить
Щось нікого з медичної служби не має, і у АДН прапор не наш… Ось наш прапор
показать весь комментарий
04.08.2024 14:02 Ответить
Це через несанкціонований вихід з оточення наших батів?
показать весь комментарий
04.08.2024 14:05 Ответить
10 днів тому підрозділи 31-ї потрапили в оточення. Цитата:

"Бійці 31 ОМБр доповідають про ризики та можливі наслідки керівництву батальйонів. Останні їх підтримують, але бригадне керівництво хоче щоб бійці і надалі сиділи в оточенні - до останнього солдата. Управління рот фактично відсутнє, адже їх командири поранені або загиблі. Всі ми пам'ятаємо, чим закінчилося таке сидіння на "https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/16/7442188/ Зеніті "."

Близько 14:00, як і прогнозувалося, ряд спостережних пунктів 1-го та 3-го батальйонів потрапив у повне оточення. Командир бригади так і не віддав наказу на прорив, тому особовий склад, який перебував в тому районі поставив того перед фактом, що хлопці будуть прориватися з боєм".

Це той комбриг, шо "не віддав наказу на прорив"?
показать весь комментарий
04.08.2024 15:17 Ответить
Добре те, що добре закінчується
показать весь комментарий
04.08.2024 16:06 Ответить
Нужно было расчехляться когда убирали Залужного, позднее зажигание походу
показать весь комментарий
04.08.2024 15:29 Ответить
не так просите царька

на коліна треба ставати

а взагалі - дуже сумно на таке дивитись
показать весь комментарий
04.08.2024 16:39 Ответить
Якщо б звернення записали солдати, навіть би не сумнівався що знімають дарма. А ці штабні... у да, він їх "бездумно не кладе..." Мало інформації, щоб зробити висновки
показать весь комментарий
04.08.2024 17:35 Ответить
Штабні на ППД лишилися.
показать весь комментарий
04.08.2024 19:45 Ответить
Командири підрозділів у бригаді штабні?
Це якраз комбати, бойові. Чи вам треба щоб на картинці всю бригаду зібрали?
показать весь комментарий
04.08.2024 23:10 Ответить
Руководство до дії - запам"ятайте прізвища цих видатних воїнів - це і є наша еліта , що прийняла на себе лють ворога і лють кланово-мафіозного кодла. Виборам бути, ми всіх пам"ятаємо , і мертвих і живих і нескорених.
показать весь комментарий
04.08.2024 21:24 Ответить
Здається він своєю смертю не вмре...