8128 посетителей онлайн

Меркель считает, что ее делают "козлом отпущения" за войну в Украине из-за позиции на саммите НАТО в 2008 году

Меркель обурена тим, що її роблять цапом-відбувайлом за війну РФ проти України

Бывший канцлер Германии Ангела Меркель считает, что ее делают "козлом отпущения" за российскую войну против Украины и ее позицию на саммите НАТО в 2008 году, когда она помешала Киеву получить План действий относительно членства в Альянсе.

Об этом она сказала в интервью немецкому изданию Spiegel, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

Меркель на вопрос журналистов о том, не кажется ли ей, что именно ее делают "козлом отпущения" из-за войны в Украине, заявила, что это "не просто ощущение, это правда".

"Владимир Зеленский, например, призвал бывшего президента Франции Саркози и меня приехать в Бучу после ужасной резни, очевидно, имея в виду, что наша позиция в Бухаресте была ответственной за смерти в Буче", - сказала она.

Она заявила, что "восхищается Зеленским за его мужество и решительность", но не согласна с ним относительно Бухареста.

В 2008 году Меркель выступала против расширения НАТО на восток, в частности против вхождения в Альянс Украины и Грузии.

Я предупреждала снова и снова, в том числе в Бухаресте в 2008 году: Путин считает распад Советского Союза величайшей геополитической катастрофой XX века - и, конечно, я не разделяю эту точку зрения. Из этого он делает вывод о существовании экзистенциальной угрозы для России и пытается, где только возможно, держать другие бывшие советские республики под контролем, разжигая конфликты. Я была права в своем предостережении. Потому что Путин вторгся в Грузию еще в 2008 году", - сказала бывшая канлцер Германии.

На замечание о том, почему Меркель не сделала никаких выводов, если так четко осознавала, на что способен Путин, та ответила, что конфликты с Россией надо было попытаться решить мирным путем.

"В то же время мы также усилили принцип сдерживания... На саммите НАТО 2014 года в Уэльсе была поставлена цель, чтобы все страны тратили на оборону 2% своего ВВП. Я признаю, что энергичность, с которой это продвигалось, была ограниченной", - сказала она.

В ответ на критику относительно того, что Меркель не предотвратила эффективно агрессию РФ, не укрепила обороноспособность Германии, не поставила Украине оружие и не избавила Германию от зависимости от российского газа бывший канцлер ответила, что "многие важные моменты сегодня забываются".

В частности, она указала, что Украина и Польша принципиально не были против импорта российского газа через свою территорию и получения за это средств.

Топ комментарии
+32
Вона не ''цап-відбувайло''. Вона коза-драна *уйлом!
показать весь комментарий
22.11.2024 18:25 Ответить
+27
показать весь комментарий
22.11.2024 18:19 Ответить
+25
Одержала шифровку з Лубянки як відмазуватись?
показать весь комментарий
22.11.2024 18:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
22.11.2024 18:19 Ответить
Це все він - пюрєшнік, у Мінськ затягнув.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:41 Ответить
Лушпайка картофельная! Но крупная лушпайка.
показать весь комментарий
22.11.2024 20:22 Ответить
Одержала шифровку з Лубянки як відмазуватись?
показать весь комментарий
22.11.2024 18:20 Ответить
Ангела - майже Ангел, но без А і до Я
показать весь комментарий
22.11.2024 18:22 Ответить
так это еще и как удобно. просто сказать: пошли вы все срать. я ни в чем не виновата. сами вы дураки....
показать весь комментарий
22.11.2024 18:22 Ответить
Ага, не дают бабушке спокойно встречать старость 🙂
показать весь комментарий
22.11.2024 18:44 Ответить
А хто писав у своїх мемуарах, що саме вона здержувала вступ України до НАТО? І ***** їй говорив, що якщо вона піде з поста то Україна вступить в НАТО, а вона йому каже шо вона ж не вічна. Саме більше шо вона зробила перед своїм уходом поставила ліверну ковбасу на пост канцлера.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:23 Ответить
Кутузов недорезаный... ,,цветы бабе, мороженное детям,. смотри не пэрэпутай.....
показать весь комментарий
22.11.2024 20:23 Ответить
Вона не ''цап-відбувайло''. Вона коза-драна *уйлом!
показать весь комментарий
22.11.2024 18:25 Ответить
Ви мали на увазі "коза-дереза"?
показать весь комментарий
22.11.2024 19:04 Ответить
Ні, саме "коза-драна *уйлом" у прямому розумінні цих слiв.
показать весь комментарий
22.11.2024 19:20 Ответить
гдр вівца комсомолка виконували вказівки дгб ешника, котрий іі поров в культурном центрі берліна в 80.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:25 Ответить
А это добрый Санта Клаус расформировал 26 бригад бундесвера что привело к развалу всей системы безапасности ЕС? Наверное Путин наградил ее тайно звездой героя..
показать весь комментарий
22.11.2024 18:25 Ответить
знає кицька чиє м'ясо з'їла
показать весь комментарий
22.11.2024 18:28 Ответить
та во на і є штрейкбрехер концтабору
показать весь комментарий
22.11.2024 18:28 Ответить
Який ''смачний'' москальський газ...
показать весь комментарий
22.11.2024 18:29 Ответить
У відповідь на критику стосовно того, що Меркель не запобігла ефективно агресії РФ, не зміцнила обороноздатність , не поставила Україні зброю та не позбавила Німеччину залежності від російського газу колишня канцлерка відповіла, що "багато важливих моментів сьогодні забуваються".

Зокрема, вона вказала, що Україна і Польща принципово не були проти імпорту російського газу через свою територію та отримання за це коштів. Джерело:
показать весь комментарий
22.11.2024 22:04 Ответить
Майже правда - німаки і ''мудрі українці'' хотіли, як завше більше заробити на москальському газі.
А от поляки були завжди за жорстке квотування того газу на мінімальних об'ємах.
показать весь комментарий
22.11.2024 22:49 Ответить
Що, ще один дебільний свідок "поганого Порошенко"?
показать весь комментарий
22.11.2024 18:41 Ответить
А що саме в його словах вас засмутило? Порошенко працював в уряді Овоща, а його голова адміністрації Райнін очолив Харківський обласний осередок ОПЗЖ після звільнення з адміністрації Порошенка.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:52 Ответить
Порошенко там був від опозиції. Були такі часи. Навіть при Ющенку Шуфрич був міністром в уряді Тимошенко. Опозиція мала квоти в уряді. А Райнін був секретаркою, а не керівником президента.
показать весь комментарий
22.11.2024 19:27 Ответить
Зебільчиків не питали.
показать весь комментарий
22.11.2024 19:27 Ответить
Запитай того хто шукав мир в очах *****, розмінував чонгар і закрив ракетну програму. ********* паличку тобі в дупу
показать весь комментарий
22.11.2024 20:17 Ответить
Ясно, по суті сказати нема чого.
Ну тоді вам на згадку...
показать весь комментарий
22.11.2024 19:49 Ответить
Це стара фотографія, дебіле.
показать весь комментарий
22.11.2024 20:16 Ответить
Так звичайно, заспокоюй себе цим, дебіле.
показать весь комментарий
22.11.2024 20:25 Ответить
Так були такі часи коли з пуйлом всі ручкалися
показать весь комментарий
22.11.2024 22:47 Ответить
Як і Ахмєтка, який володів провладною фейковою партією "народний фронт"
показать весь комментарий
23.11.2024 03:38 Ответить
"цап-відбувайло" - це той хто нічого не робив, а на нього повісили чужі гріхи

мєркєль активно протидіяла українським та американським інтересам, тому вона не цап-відбувайло а "бєлая лошадь гєнєраліссімуса путіна"
показать весь комментарий
22.11.2024 18:31 Ответить
Меркель канєшно ще та самка собаки.
Але згадаємо вибори 2009 року.
За НАТО був лише нещасний Ющ з 5% проти жулька з пьодоричем - 95%. Так вирішив мудрий нарід. Якби нам навіть дали ПДЧ то пьодорич за якого мудрий нарід голоснув все одно б його похєрив.
Так шо Меркель зробила тоді все вірно...
показать весь комментарий
22.11.2024 18:31 Ответить
ПДЧ неможливо "похєрить", він би був і ми б його потрохи вже після Яника би виконували. А так наш зеленосяйний добився, що Україну будуть брати в НАТО без ПДЧ, тобто - ніколи. Тому що постійно будуть нові і нові вимоги до безкінечності. А план (ПДЧ) - чітко розписує вимоги по пунктах.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:44 Ответить
Похєрить можна все.
А в 2010 мудрий нарід похєрив власну долю що й призвело в кінці кінців до сьогодення...
показать весь комментарий
22.11.2024 18:53 Ответить
Підорас адік не став би канцлером якби би підорас сралін не допоміг ( комуняки підігравали нацикам в Бундестазі ) так само і в нас якби ...
показать весь комментарий
22.11.2024 18:47 Ответить
Та вона просто пересрала через собаку пуйла.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:32 Ответить
курва..
показать весь комментарий
22.11.2024 18:35 Ответить
Ви два колишніх "лідера" Європи з саркозі... що саме ви зробили задля запобігання кацапської агресії та окупації частини території суверенних Грузії та України?
Бла бла бла, посилили принцип стримування, 2% від ВВП... тьху, гидко просто слухати! Та великий та товстий болт пуйло забив на ваше т.з. стримування! Ви, т.з. лідери Євросоюзу, докотилися у своєму "стримуванні" до гарячої повномасштабної війни у самому центрі Європи. Тепер вона, ****, інтерв'ю роздає...
показать весь комментарий
22.11.2024 18:41 Ответить
Німецька путана
показать весь комментарий
22.11.2024 18:41 Ответить
А хто голосував за кацапського покидька Федоровича?Тож дii Меркель йшли в руслі надій мудрого наріту, які претензії?
показать весь комментарий
22.11.2024 18:42 Ответить
Підорас адік не став би канцлером якби би підорас сралін не допоміг ( комуняки підігравали нацикам в Бундестазі ) так само і в нас якби ...
показать весь комментарий
22.11.2024 18:48 Ответить
"Sündenbock"
показать весь комментарий
22.11.2024 18:44 Ответить
Якщо "цап-відбувайло" використовується щодо особи жіночої статі, то німецькою це буде "Sündenbock". У німецькій мові це слово не змінюється в залежності від статі особи, до якої воно застосовується. Тож, незалежно від того, це чоловік чи жінка, слово "Sündenbock" залишиться тим самим.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:45 Ответить
Чому роблять? Сама, все сама.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:50 Ответить
Буш в своих мемуарах писал что предлагал взять Украину в НАТО как ответ на агрессию в Грузии, но Меркель упёрлась да и Саркози тоже
показать весь комментарий
22.11.2024 18:50 Ответить
А ким ще повинна бути фройлян "ху.ло"
показать весь комментарий
22.11.2024 18:53 Ответить
Щоб ти хвойда здохла.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:54 Ответить
Гнидище! Здохни і не похлоься. З тебе все це почалось. Проофура кацапська
показать весь комментарий
22.11.2024 18:55 Ответить
Якщо б Грузія та Україна у 2008 стали б на шлях до НАТО - можливо не було б війни а ні моськовії з Грузією у 2008, а ні війни моськовії з Україною з 2014 - з апогеєм з 2022.
На жаль "история не знает сослагательного наклонения"…
Меркель свою роль у сценарії путіна зіграла…
показать весь комментарий
22.11.2024 18:56 Ответить
Госпожа Меркель ввела в обиход новое слово в военной стратегии. В августе 14-го года в районе Новоазовска было проникновение российских войск на территорию Украины.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:58 Ответить
И Меркель и Шольца, и каждого немца. Почему всегда принято пинать немцев. Подсознательно для всех немцы все еще нацистские неудачники. И еще долго будут оставаться ими.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:59 Ответить
Все вона чудово знала й розуміла, а якби не розуміла, то наврят так довго утрималась при владі.
Обміняла вступ України до НАТО на дешевий російський газ. Але і наші політики на той час більше переймались дружбою з кацапами, ніж поясненнями, що і до чого. Хоча кацапи ніколи не приховували своїх намірів стосовно України, але це намагались не помічати, щоб не зіпсувати стосунки, чи в надії що пронесе.
показать весь комментарий
22.11.2024 19:03 Ответить
Якось шухрітчь у наташі мосійчук хвалився як він вдало саботував ті рішення які стосувалися інтеграції з НАТО. Ну, юлін ***** міг собі таке дозволити
показать весь комментарий
22.11.2024 19:08 Ответить
Стара кошовка з обірваними ручками.
показать весь комментарий
22.11.2024 19:05 Ответить
А зараз ганси між собою квакають, що типу нехай Українці миряться на умовах парашкі, і буде вам за щастя.
показать весь комментарий
22.11.2024 19:13 Ответить
жаба-шМеркель...
показать весь комментарий
22.11.2024 19:13 Ответить
Найбільшу послугу пуйлу фрау зробила, коли позакривала всі німецькі ядерні електростанції. Це спричинило енергитичну кризу в Німетчині тоді, як Франція навпаки розвивала свої ядерні потужності. Німетчина витрачає величезні кошти, імпортуючи електрику, коли могла б її експортувати. Навіщо це було робити?
показать весь комментарий
22.11.2024 19:14 Ответить
... тета меркель і сракозі виконали зобов'язання перед пуйлом .
Якби вона мала честь , то можна було б і визнати помилку ,а вона була лідером християнської партії і співпрацювала з дияволом путлером .Про можливу співпрацю із штазі немає великого сумніву.
Навіть в управлінні північним потоком газу теж був колишній співробітник штазі .
Це добре знають німці .
Але представляти себе, християнкою, демократом , а бути комсомолкою і може агентом... це непристойно аж .
показать весь комментарий
22.11.2024 19:34 Ответить
Ця падлюка ще жива? Ну то ненадовго, бо вже проклята українським народом. В пеклі відбувайлом буде
показать весь комментарий
22.11.2024 19:42 Ответить
Ангела не скули , ты не ,, козел отпущения ,,
ТЫ ПРОСТО КОЗА ДРАНАЯ
показать весь комментарий
22.11.2024 20:28 Ответить
Ой продешевила бабка! Ведь Бухарест был сначала, а уже после всего того, что там наварнякала коза эта с остальными, пуйло осмелев и полез в Грузию! Тут не отнять. Если есть бздуны---смелым легко стать. Он и осмелел. А после крыма оборзел. Ведь даже бздунов не нашлось на тот момент. Всё просто.
показать весь комментарий
22.11.2024 20:28 Ответить
Колишніх агентів Штазі не буває.
Меркель - головна винуватиця нинішньої війни після путіна.
показать весь комментарий
22.11.2024 21:17 Ответить
Не бачу вини Меркель. Починати необхідно з
себе. В 2008 році вступ до НАТО підтримувало 16 (шістнадцять!!!)% українців. Як таку країну приймати?
Було б 80-90% - не було б підстав відмовляти, якби ***** не старався.
показать весь комментарий
22.11.2024 21:48 Ответить
"Володимир Зеленський, наприклад, закликав колишнього президента Франції Саркозі й мене приїхати до Бучі після жахливої різанини, очевидно, маючи на увазі, що наша позиція в Бухаресті була відповідальною за смерті в Бучі", - сказала вона. Джерело:
Цей і не таке може...
показать весь комментарий
22.11.2024 21:57 Ответить
Меркель не козел отпущения, а просто конченная пропутинская коза.
показать весь комментарий
22.11.2024 22:08 Ответить
Мразото кацапське 😡