11541 посетитель онлайн
4 952 16

Рашисты ударили по Ивано-Франковской области: атаковали объекты критической инфраструктуры

Вибухи в Івано-Франківській області

Утром 28 ноября российская оккупационная армия атаковала Ивано-Франковскую область. Во время тревоги на Прикарпатье раздавались взрывы.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщила начальница ОВА Светлана Онищук.

"Объекты критической инфраструктуры Прикарпатья снова стали целью вражеской ракетной атаки. Работали силы противовоздушной обороны. Зафиксировано повреждение частных домов", - говорится в сообщении.

Онищук отметила, что предварительно обошлось без пострадавших. Однако в области введены аварийные отключения света.

На места происшествий выехали соответствующие службы.

Топ комментарии
+1
РФ вдарила ракетами: Зеленський, Тимошенко, Найєм - ой, а де захист енергетики? https://www.youtube.com/watch?v=-OjOUqgQwVA
показать весь комментарий
28.11.2024 10:53
+1
Ще раз кажу, по перше вимикають коли навіть без "прильотів" , а по-друге - вам особисто було б на душі легше, коли ніде світла не було б??? Де хоч якось діти ходять до школи, де які не які реабілітаційні центри?
показать весь комментарий
28.11.2024 11:30
+1
Здається написати якусь дичину в коментарях набагато легше ніж подивитися на географічне розташування АЕС.
показать весь комментарий
28.11.2024 11:42
Комментировать
Сортировать:
Бідна Бурштинська ТЕЦ. Але Пиня все одно здує.
показать весь комментарий
28.11.2024 10:42 Ответить
Дивна річь. Бють по Івано-Франківській області. Волиньській області...., але світло там не відключають. Відключають там, де прильотів не було в критичну інфраструктуру в Сумській, Запоріжській, Полтавській....
показать весь комментарий
28.11.2024 10:50 Ответить
Нащо ви таке пишите, виключають, щодо Сум, Запоріжжя та Полтави так їх щодня криють.
показать весь комментарий
28.11.2024 10:57 Ответить
Тому що з Сум, і куди прилітає потім дізнаюсь разом з усіма сумчанами. І тому не зрозуміло, чому так. Мабудь тому що за кордон барижать електренергію, а відповідно не можна відмикати потоки. Постійно інфо про скасування відключень в західних областях. Це ж правда.
показать весь комментарий
28.11.2024 11:16 Ответить
Ще раз кажу, по перше вимикають коли навіть без "прильотів" , а по-друге - вам особисто було б на душі легше, коли ніде світла не було б??? Де хоч якось діти ходять до школи, де які не які реабілітаційні центри?
показать весь комментарий
28.11.2024 11:30 Ответить
Дядя (чи тьотя) ну це вже не працює. Ти зараз займаєшься МАНІПУЛЯЦІЄЮ. Щоб ти знав (знала) діти, реабілітаційні центри є і Сумах і в Сумській області. Чому туди, де прилітає- там світло не відключають, а де не має прильотів по КРИТИЧНІЙ ІНФРАСТРУКТУРІ вимикають безбожно. Діти кажешь різні? Хворі мабуть теж там цінніші?
показать весь комментарий
28.11.2024 11:38 Ответить
Може досить бикувати, на заході України повно дітей та сімей з потенційно небезпечних території та окупованих. Чи їм з одного підвалу в інший? Чи як наприклад в Запоріжжі - всі дистанційно. Не тут ви шукаєте винних. А ще Запоріжжя вимикають бо Дніпро ГЕС не витягує, а запорізька АЕС під контролем раші. Короче їдьте на захід подивіться.
показать весь комментарий
28.11.2024 11:44 Ответить
Ти мабудь ціліий курс маніпуляції і брехні пройшло при ОП. ВСІ ПОВИННІ БУТИ РІВНИМИ. І світло повинні відключати всім рівно. Крапка. Іди в дупу.
показать весь комментарий
28.11.2024 11:55 Ответить
І вам гарного дня.🐱
показать весь комментарий
28.11.2024 11:57 Ответить
Здається написати якусь дичину в коментарях набагато легше ніж подивитися на географічне розташування АЕС.
показать весь комментарий
28.11.2024 11:42 Ответить
В Києві не було прильотів серьозних сьогодні але світла не буде з 10.00 до 17.00
показать весь комментарий
28.11.2024 11:18 Ответить
А я про що? Сьогодні або завтра нам оголосять, що в західних областях відключення відмінили, а у нас ще й посилять.
показать весь комментарий
28.11.2024 11:31 Ответить
РФ вдарила ракетами: Зеленський, Тимошенко, Найєм - ой, а де захист енергетики? https://www.youtube.com/watch?v=-OjOUqgQwVA
показать весь комментарий
28.11.2024 10:53 Ответить
Від прямих влучань ніякий пасивний захист не допоможе.
показать весь комментарий
28.11.2024 11:45 Ответить
Виключають не переживай.. Просто тобі з раші невидно.
показать весь комментарий
28.11.2024 10:55 Ответить
чого воно гуляло вільно по Украіні? https://www.youtube.com/watch?v=k10i0EDzSDU