9743 посетителя онлайн
13 915 48

ВСУ поразили пункт управления военных РФ во Льгове, - Стратком. ВИДЕО

Силы обороны Украины нанесли удар по пункту управления российских оккупантов в городе Льгов.

Об этом сообщил СтратКом ВСУ, информирует Цензор.НЕТ.

"Этой ночью Вооруженные Силы Украины нанесли удар по расположению пункта управления 810 ОБРМП вооруженных сил российской федерации, который находится в заброшенном гражданском здании в населенном пункте Льгов", - говорится в сообщении.

В тамошних телеграм-каналах подтверждают атаку ВСУ на пункт управления 810-й бригады армии РФ и пишут о "последствия тяжелые".

скрін,льгов

ЗСУ уразили пункт управління ЗС РФ у Льгові

Топ комментарии
+14
МАДЯР ПРО КОВБИЦЮ (БЕЗМОЗГЛУ) НА ЮТУБІ.
ЦЕ ТРЕБА БАЧИТИ
https://youtu.be/lIM--OznBE4?si=RrD3zWLD8nMKt7zd
показать весь комментарий
25.12.2024 12:21 Ответить
+13
"Чемодан! Вокзал! за Урал!..." - там поки що тихіше!
показать весь комментарий
25.12.2024 12:25 Ответить
+13
радіємо разом з вами, кацапи... ну промахнулися трохи..., іншим разом все буде точніше...
показать весь комментарий
25.12.2024 12:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
МАДЯР ПРО КОВБИЦЮ (БЕЗМОЗГЛУ) НА ЮТУБІ.
ЦЕ ТРЕБА БАЧИТИ
https://youtu.be/lIM--OznBE4?si=RrD3zWLD8nMKt7zd
показать весь комментарий
25.12.2024 12:21 Ответить
"отвєтка безкутової" - оце буде цікаво....
показать весь комментарий
25.12.2024 12:26 Ответить
Сама велика ковбиця сидить на банковій. Гроші від пограбування українців через підвищення податків віддав какаяразніцам для підготовки лохотрона під назвою вибори. А як же ці кошти булиб доречні на закупівлю безпілотників.
показать весь комментарий
25.12.2024 12:34 Ответить
видно, що для них "не на часі"...
показать весь комментарий
25.12.2024 13:51 Ответить
Скоріше вразили пусту будку. Всі кацапи жруть водку десь в кабаку а не сидять на пунктах управління. Потрібно бити по рашистській енергетиці, по московським ТЕС, бо ми програємо війну на виживання
показать весь комментарий
25.12.2024 12:21 Ответить
Високоточною зброєю ніхто пусті будки не поцілює, не мелі пургу. Це тобі не каб, який +-500 метрів летить куди попало.
показать весь комментарий
25.12.2024 12:58 Ответить
Ты только так не расстраивайся "за пустую будку" ....
показать весь комментарий
25.12.2024 12:59 Ответить
Za pustuiu budku on nirazstroitsa , a vot za pustuiu butiku ...srazu infarkt
показать весь комментарий
25.12.2024 13:35 Ответить
похєр - дрон кошткє дешевше, ніж збитки які він завдає
показать весь комментарий
25.12.2024 16:06 Ответить
"Чемодан! Вокзал! за Урал!..." - там поки що тихіше!
показать весь комментарий
25.12.2024 12:25 Ответить
радіємо разом з вами, кацапи... ну промахнулися трохи..., іншим разом все буде точніше...
показать весь комментарий
25.12.2024 12:30 Ответить
а шо такоє шта случілась шта праізашло как ета панімать
показать весь комментарий
25.12.2024 12:31 Ответить
кацапи смердячі
показать весь комментарий
25.12.2024 12:34 Ответить
А я читаю у Львові , мабуть трохи не добачаю
показать весь комментарий
25.12.2024 12:38 Ответить
Стареем, подруга...
показать весь комментарий
25.12.2024 12:45 Ответить
"Яр Х...." зараз напише:
- купи окуляри!
показать весь комментарий
25.12.2024 13:52 Ответить
ніякогоЛЬвова
показать весь комментарий
25.12.2024 18:02 Ответить
Епт, так всьо по плану сво, спросі у карліка-бункєрного
показать весь комментарий
25.12.2024 12:39 Ответить
Рильськ, Льгов, гут гут...
показать весь комментарий
25.12.2024 12:40 Ответить
Вот это движуха во Льгове! 👌
показать весь комментарий
25.12.2024 12:46 Ответить
До сегодняшнего дня в Льгове царила страшная скучища, а сегодня пошла движуха, всё свистит, всё горит, жить стало веселее.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:00 Ответить
А що у кацапов такі сумні каменти? Скучно ж було, треба подякувати ***** за отриману двіжуху напередодні скрєпних свят
показать весь комментарий
25.12.2024 12:48 Ответить
Путлєр введи! Ну що дождалися отвєточкі, кацапи! Не треба тужити, всьо ідьот по плану!
показать весь комментарий
25.12.2024 12:49 Ответить
СВО идёт строго по плану.
показать весь комментарий
25.12.2024 13:07 Ответить
Да, по тщательно разработанному плану к исходу третьего дня после начала СВО - взятие Киева,
к исходу третьего года после начала СВО - грандиозное победоносное взятие посёлка Суджа в Курской области РФ.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:04 Ответить
Смотрите на картину вокруг,все убогое,обшарпаное,задрыпанное.Это руцкиймир,****!Не смогли сделать из дерьма Львов мечтают сделать из него льгов.
показать весь комментарий
25.12.2024 13:10 Ответить
из дерьма Львов не полуичится
показать весь комментарий
25.12.2024 16:07 Ответить
👍👏😊
показать весь комментарий
25.12.2024 16:19 Ответить
До речі, слушне зауваження. Це ж в них європейська, багата і типу на 100% слов'янська частина країни - "скрєпні вітязі", а не "чурки" будували і живуть. Поруч 2 атомні електростанції, в Курчатові.
показать весь комментарий
25.12.2024 16:29 Ответить
а я в такой явропе служил в конце 80-х,Шимск - областной центр Новгородской области.по сравнению с ним этот льгов - версаль.
показать весь комментарий
25.12.2024 18:16 Ответить
Бйом ісключітьєльно високоточним Аружієм і ісключітьєльно по вАєнним АбьЄктам. Шо вам ше треба, кацапва?!
показать весь комментарий
25.12.2024 13:14 Ответить
Ну так ваш "царь" сказав, що ви "крєпасниє" двіжухи **********.
показать весь комментарий
25.12.2024 13:41 Ответить
Пункт управління, звичайно, добре.
І що там? Пара десятків довбойо.бів, яких завтра замінять?
Але перед цією 4 новини про те, що натворили кацапи в Харкові та Дніпрі.
Міста без електрики та опалення.
Чому не електрика кацапів?!
Чому їх міста з опаленням?!
показать весь комментарий
25.12.2024 16:04 Ответить
Тому що в банку цілей ГШ ЗСУ перші декілька тисяч рядків - суто військові цілі.
А банк цілей засрашки - формувався виключно з терористичними цілями. Тому там майже немає располаг бригад, командних пунктів тощо.
показать весь комментарий
25.12.2024 16:33 Ответить
Банк цілей?!
Ви його бачили? Чи складали?
Він міняється залежно від начальника ГШ?
Як на мене, звучить смішно.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:25 Ответить
Неможливе застосування масових високоточних виробів без попереднього формування банку цілей та постійного відслідковування стану всіх цілей у ньому. Це основа відповідної військової справи. Умовний "начальник ГШ" лише вказує - які з цих цілей є першочерговими і вказує часові вікна бажаного їх ураження, виведення з ладу, обмеження функціонування. І все. Особисто ніхто там з ГШ за пультом дрона не сидить і напряму операторам не вказує, куди рулити. Якщо не навчались навіть на військовій кафедрі - не показуйте своє невігластво, будь-ласка, недолугими коментарями.
показать весь комментарий
25.12.2024 18:32 Ответить
Так ви теоретик чи практик застосування «масових високоточних виробів»?
Тих самих, що зʼявились у нас рік тому, але масовими не стали?
Залишаюсь при своїй думці: наявність «банку цілей» у ГШ звучить смішно, тим більше, з «декількох тисяч рядків».
Якщо ви його бачили-напишіть, або перестаньте писати дурниці.
показать весь комментарий
25.12.2024 19:31 Ответить
Добре, що ВИ його не бачили. Отже, є вірогідність, що і *********** не бачили.

А банк цілей гарантовано є. Навіть в рамках "безглуздості та неефективності" - він гарантовано існує. Ви просто ніхєра не розумієте, як працює безглуздий і неефективний мозок кондових військових. Бо, мабуть, тільки в тік-току і в новинах цензора з військовими стикались...
показать весь комментарий
26.12.2024 10:33 Ответить
безглуздість та неефективність - це дух армії, в якій навчались і з якої вийшли наші сьогоднішні генерали та полковникиДжерело: https://censor.net/ua/b3526797
Це у них є «банк цілей»?!
показать весь комментарий
25.12.2024 19:33 Ответить
москальня така: «а нас за чьто?» 🤣
показать весь комментарий
25.12.2024 16:04 Ответить
москальня вже знає за що. Тому навіть в відосі, який знімає "для себе" - тупо сопить і не кляне "фашисто-бандерівців".
показать весь комментарий
25.12.2024 16:34 Ответить
Пора вже бити по бункеру плєшивого, ще називають його *****, і моллю, і недокурком, і многомахом. А, якщо коротко і вірно, то давно вже він пацієнт дурдома.
показать весь комментарий
25.12.2024 16:12 Ответить
Хахли вінавати... (с)
показать весь комментарий
25.12.2024 17:19 Ответить
Так я не розумів.. Кацапській самці сподобалось чи ні?
показать весь комментарий
25.12.2024 20:08 Ответить
А почему она не поёт:
"Твари какиета, где наша правительства, врут па тиливизару, путин, путин, памаги пажалуста"?
показать весь комментарий
25.12.2024 22:45 Ответить
Серце радіє.
показать весь комментарий
25.12.2024 23:04 Ответить
Все идет по плану! Нет проблем.
показать весь комментарий
25.12.2024 23:57 Ответить