12395 посетителей онлайн
10 675 74

Мы не признаем оккупированные территории частью РФ, - Зеленский

Зеленський про закінчення війни

Украина никогда юридически не признает оккупированные территории нашей страны частью РФ.

Об этом президент Украины Владимир Зеленский во время встречи с представителями Международной медиарады, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на"УП".

Зеленский отметил, что для Украины оккупированные территории всегда будут оставаться украинскими до момента их возвращения под контроль государства.

"Кто бы что ни хотел. Пусть хоть все союзники мира объединятся - мы все равно не признаем оккупированные территории. Это невозможно. Мы юридически их не признаем. Для нас они всегда будут оставаться оккупированными территориями, пока мы туда не вернемся", - отметил глава государства.

Президент также подчеркнул, что диалог с Россией должен происходить только с позиции силы, поскольку любая попытка относиться к агрессору на равных является поражением для Украины.

"Путина нельзя субъективизировать в этой истории. Он нарушил все. Он виноват и должен это осознать. Но его не остановить, если разговаривать с ним на равных - это проигрыш для Украины", - добавил он.

Зеленский отдельно отметил, что завершение активной фазы войны является главным приоритетом для страны:

"Мы должны найти все возможности, чтобы закончить горячую стадию войны. Это вопрос номер один. Переговоров может быть много, но главное - остановить активную фазу. Это номер один гарантии безопасности", - резюмирует украинский президент.

Напомним, накануне Зеленский заявил, что хочет закончить войну в этом году, но не просто быстро, а справедливо.

Топ комментарии
+34
Пам'ятаю ще рік назад кричав кожного дня у своїх відосах - "ми помстимося", за кождного бійця, за кожну розвалену будівлю, крадучи мільярди замість того, щоб дудувати захисні споруди і робити рпакети, дрони, міни... а сьогодні вже "ми не визнаємо окуповані території"!
показать весь комментарий
22.01.2025 08:08
+25
Ішак і надалі пудрить мізки своїми "патріотичними" гаслами. Але все робить навпаки, системно здає території.
показать весь комментарий
22.01.2025 08:20
+24
Янелох, хоть 1 раз прочитай Конституцию Украины. Там всё написано.
показать весь комментарий
22.01.2025 08:06
Комментировать
Сортировать:
Звіздить херант, ох і звіздить. Готові здатися, ...але не юридично.
показать весь комментарий
22.01.2025 08:06 Ответить
Це теж має значення.
От питання НАТО. Нас там все одно у осяжній перспективі не буде, але ***** неодмінно, першим пунктом потрібні гарантії невступу.
Чому? Тому що згода символізує право росії силою нав'язувати політичний курс іншим державам.
показать весь комментарий
22.01.2025 09:19 Ответить
Знищення України було метой ще за часів головного ідеолога совдепії Суслова. Саме він запустив на сторінках ж-лу "Комуніст" дискурс прл інтернаціональне і національне в срср. Програмні статті академіків Калхатчана, Мкритчяна до яких доєднаася Тадевосян окреслили обрії, в яких мусили злитися в єдину націю перш за все укр. і білоруси, які за визначенням тира виходці з однієї колиски, мали стати руцкими, малі народності півночи, східу мали зникнути і влітися в домвнучию близьктй їм етнос. Раджу також пригадати відповідь Примакова на лист Горбуліна. І все стане ясно, як день, що пу нічого нового не вигадав, а лише йде у цьому фарватері. Не полюбили руцких добровільно, що ж, він решився на війну і окупацію. У такий спосіб знищити укр.едентічність, рри цому розповідаючи всьому світу, що він начеб то захищає своє, ркцких від утиску. Якій висновок? Тільки взрив расеї з середини може покласти цьому край. А як думають форумчани?
показать весь комментарий
22.01.2025 13:47 Ответить
До речі, саме тоді, рісля ххvз'їзду комуняк, будо запущено новий термін " советский народ" типа по аналогії - американськтц, канадський, автралійський ... з домігування ркцкого язика, адже армія має розмовляти єдиною мовою , як аргумент, "інтернаціоналізм", встановлегня не прагматичних рауіональних ланок в економічній лощигі і виробничому процнсі, а навпаки, нааіть в ущерб виробництву були задіяги плставщики з віддалегих регіонів, заради того, щоб склеїти срср. Косигігу вдпвадось чудом утоимати таеу абсурдну економіку на плаву, а без нього все розвалилося і... плчалась типа перестройеа-перестрелка і допомога ножками буша зляканого Западу, адже рпсєя знаходилася на грані розпаду, а як же бути з її ядерним потенціалом... адже сталося не так, яе гадалося і заоаз україгуі кров' ю своєю випрпвляють ті геоподітичні плмилки сильних мира сего. Зостаєтьмя заоаз лише сподіватися на на те, що 47-й реально верне штатам роль саітового полвцнйського і дотрииання права. До речи, окрім уставу ООН, Хельсінського Акту та ін. Як виявилось сьогодні, лише паперів. Иабудь за його кадннції ООН буде реформовано і вона із забюрлкратизованой організауії з ооздутим штатом, стане чогось варта і спрлможна, відплвідно до своїх застпвничих цілей.
показать весь комментарий
22.01.2025 15:04 Ответить
Ваш 47-й пошле оон разом із натою на хутір, щоб не заважали китайцям правити світрм
показать весь комментарий
22.01.2025 15:17 Ответить
"Знищення України було метой ще за часів головного ідеолога совдепії Суслова. Саме він запустив на сторінках ж-лу "Комуніст" дискурс прл інтернаціональне і національне в срср. Програмні статті академіків Калхатчана, Мкритчяна..." Посмотрите так-же книги Украинского историка из Днепра: "

В начале семидесятых годов я случайно узнал в Москве, что в 1959 году, когда почти весь наш факультетский выпуск мостостроителей и тоннельщиков отправили из Украины в Россию, Казахстан и далее, из России в Украину было направлено подобных молодых специалистов не меньше нашего. Для меня это стало великим открытием.

По молодости, естественно, я возмутился: зачем тратить колоссальные деньги на встречное перемещение молодых специалистов, отправляя одних из Днепропетровска в Новосибирск, Хабаровск, Казахстан и на Дальний Восток, а других везти из Новосибирска, Москвы и Ленинграда в Украину?

Глупость в государственном масштабе? Нонсенс!

Ан, нет! Оказалось, в Москве все было продумано до мелочей. Об этом мне поведали в Союзном Госплане во времена перестройки. Русский руководящий человек был откровенен до цинизма. Возможно, и от временной моды, когда считалось естественным поразить «великими мыслями» любого приехавшего в Москву.

Он сказал примерно следующее:

- Партия поставила задачу создать единый советский народ, и Госплан обязан был осуществить задачу. Что в этом непонятного? Народы должны ассимилироваться в единый советский народ, для чего необходимо образованных людей изымать из одной республики и направлять в другую, где недостает - добавлять из России.

- Получается, что советский народ произойдет от обрусения инородцев. Но подобное чревато последствиями для самого русского народа, - возразил я.

- Чепуха! - Отрезал госплановец. - Нации, как таковые, - отомрут. И очень скоро. Посмотрите на Соединенные Штаты, и вам все станет понятным.

Он был убежден в правильности политики обрусения. Сомнения его не мучили."
показать весь комментарий
22.01.2025 15:56 Ответить
Щоб продовжувати боротьбу до Перемоги потрібна 100%-ва нетерпимість суспільства до ухилянтів і посилена допомога від союзників. Будемо сподіватися.
показать весь комментарий
22.01.2025 09:50 Ответить
До верховного 4-разового ухилянта?
показать весь комментарий
22.01.2025 10:57 Ответить
з окопу пишеш, нетерпимий? поліцію і тцк до себе чому не забираєш - може вони хоч там щось корисне в свому жалюнегідному життю зроблять.. якийсь "продукт" випустять - окоп викопають лопатою, міну всемогутнім поліцейським планшетом розмінують??
показать весь комментарий
22.01.2025 11:46 Ответить
Країна, яка зациклена на покаранні ухтлянтів , а не на виробництві ракет приречена програти війну. Запам'ятай це!!!
показать весь комментарий
22.01.2025 14:43 Ответить
Нетерпімість у суспільства має бути до корупції,зради,мородерства цієї паскудної влади,яку очолив мородер,брехло,ухилянт у 2019 році.
показать весь комментарий
22.01.2025 14:44 Ответить
просто нетерпимість. А ще до російськомовних да? Та й взагалі просто розтрілювати да? А чим краще це буде за орків? Я маю на увзі для пересічного.
показать весь комментарий
22.01.2025 16:45 Ответить
А може почнем з тих, хто здав Чонгар? Що, будете здивовані. Так ви ж за ньго голосували. Поржем, чи на шашлики?
показать весь комментарий
22.01.2025 20:04 Ответить
Янелох, хоть 1 раз прочитай Конституцию Украины. Там всё написано.
показать весь комментарий
22.01.2025 08:06 Ответить
Гугл все пам'ятає
показать весь комментарий
22.01.2025 13:12 Ответить
Не надо стреллять. Хочу говоріть с пуйлом.
показать весь комментарий
22.01.2025 20:05 Ответить
Пам'ятаю ще рік назад кричав кожного дня у своїх відосах - "ми помстимося", за кождного бійця, за кожну розвалену будівлю, крадучи мільярди замість того, щоб дудувати захисні споруди і робити рпакети, дрони, міни... а сьогодні вже "ми не визнаємо окуповані території"!
показать весь комментарий
22.01.2025 08:08 Ответить
Ординець, пакети для орків у вас на роісії, роблять вже " многотразовімі", а наповнювач для цих пакетів робить ЗСУ.
показать весь комментарий
22.01.2025 13:33 Ответить
А кто нибудь помнит, чтобы обещание ишака не сбылось с точностью до наоборот. Так что - намёк поняли..
показать весь комментарий
22.01.2025 13:17 Ответить
А мужик, на сірій полосі, допомага йому була потрібна. презік сказав, все беру під свій контроль і що? Наш так і загинув. Що зелень, вирішили питання?
показать весь комментарий
22.01.2025 20:08 Ответить
Ішак і надалі пудрить мізки своїми "патріотичними" гаслами. Але все робить навпаки, системно здає території.
показать весь комментарий
22.01.2025 08:20 Ответить
Звісно, що не визнає. Бо той, хто насмілиться таке підписати, вчинить злочин під назвою "державна зрада" (ст.111 ККУ).
показать весь комментарий
22.01.2025 08:22 Ответить
Якщо війна скінчиться, або хоч припиниться на рік-два, зелений виродок втратить свою легітимність в той же день. І все його словесне блювотиння вже буде працювати виключно проти нього. Чи доживемо до такого?
показать весь комментарий
22.01.2025 08:27 Ответить
К сожалению может случиться не так. 73% живы и могут опять проголосовать для прикола и еще те, кто получил 1000.
показать весь комментарий
22.01.2025 16:19 Ответить
За зелю вже не проголосують. Його небритий хлібальник вже всім набрид. Збитий льотчик. А от за якусь Вєрку Сердючку, це запросто. Це як два пальця. Якщо так станеться, це буде остаточний вирок. Тоді випродувати треба все барахло, поки воно хоч чогось варте в цій країні і тікати куди подалі.
показать весь комментарий
22.01.2025 16:29 Ответить
північний кіпр теж більше 50 років ніхто не визнає? чи легше від цього кіпріотам?
показать весь комментарий
22.01.2025 08:29 Ответить
Ми не визнаєм - путлєр визнає - тільки сила
показать весь комментарий
22.01.2025 08:30 Ответить
Ну хочь так каже , вибори , це для слуг 🤡 "наше всьо " , після здачі 25 % української теріторії , сотні тисяч вбитих його ж українських виборців ...
показать весь комментарий
22.01.2025 08:32 Ответить
З самого початку війни багато сотень тисяч добровольців пішли захищати Україну. І зрозуміло, що всі вони виключно були проукраїнськими патріотами, націоналістами
і аж ніяк не були прихильниками корупційної банди ЗЕлених чи сепаратистів ОПЗЖ - ПСЖМ. І за два роки війни багато хто з добровольців вже загинув і багато хто ще
загине . І це аж ніяк не хвилює нашу корупційну продажну владу в тому числі і ВР,
яка зовсім не поспішає з чесною мобілізацією, оскільки добровольців патріотів уже майже немає, залишилися в основному одні ЗЕ - ухилянти, мажори, напів -комуняки...
а це пряма страшна загроза обвалу фронта. Сумно і те, що доживемося ми ще і до
того, коли після Перемоги стане так що вже не буде кому і із кого вибрати справді проукраїнську патріотичну а не продажну та корупційну українську владу. Це якщо
чи ще буде суверенна Украина , а не гидка кацапська колонія новросія.
показать весь комментарий
22.01.2025 08:46 Ответить
100% підтримую....

бойки з різними шуфричами та тимошенками з іншими васадзами вже потирають руки.....
показать весь комментарий
22.01.2025 09:42 Ответить
Я бы Крым не сдал. Ти б.я, українські матирекові території здав. 95 рулить. Ви Порошенка називали євреєм, а він українець. Ви вибрали в Президента -єврея, чистокровного. Поржем?
показать весь комментарий
22.01.2025 20:13 Ответить
Потужного понесло.....
показать весь комментарий
22.01.2025 08:34 Ответить
І це тільки 8 ранку...
показать весь комментарий
22.01.2025 08:58 Ответить
1919 р. Українська Народна Республіка (УНР).
Площа 850100 кв. км²
Але після окупації УНР у 1922 р. бандитська РСФРР
анесувала велику частину територій України і її площа
вже стала 603,7 тис. кв км. А з 2014 р. кацапська армія вже
знову захопила стільки українських земель, що їх загальна
площа 125 000 кв. км м перевищує разом узяті території
Угорщини та Болгарії. Так нас онуки -правнуки проклянуть
якщо ми не звільнимо а подаруємо кацапам всю свою рідну але
тимчасово окуповану проклятими москалями українську землю.
показать весь комментарий
22.01.2025 08:35 Ответить
Щоб відвоювати ці землі із такою підтримкою союзників, як зараз треба мобілізувати настільки багато чоловіків і жінок, що онуків просто може не бути, так як не буде кому дітей народжувати.
показать весь комментарий
22.01.2025 08:58 Ответить
Кому ти це пишеш. Кровожерливим дідам з цензору вже недовго жити залишилось от вони наостанок хочуть хоч перед телевізором чи ютубом розважитись. Що буде з Україною далі, хто буде там жити і тому подібне їх не цікавить
показать весь комментарий
22.01.2025 15:07 Ответить
Одне говорить, по написаному, інше робить, розвалюючи країну
показать весь комментарий
22.01.2025 08:37 Ответить
Нічого зелень робити не здатна! Тільки Трускавець, Буковель і шашлики. Ну ще наварити особисті статки.
показать весь комментарий
22.01.2025 09:02 Ответить
В Буковелі зараз не протовкнутися, нороду тьма...
показать весь комментарий
22.01.2025 18:28 Ответить
Для початку треба перестати... Красти!
показать весь комментарий
22.01.2025 08:41 Ответить
Тобто, війна назавжди?? і ніяких виборів?? Ну й наголосували ви, панове!!
показать весь комментарий
22.01.2025 08:44 Ответить
Знову в нього в усьому союзники винні
показать весь комментарий
22.01.2025 08:47 Ответить
От чому ми з Єрмаком потужні лідори? Бо ми ніколи не визнаємо окуповані території! Ну, ми якось спробували у Стамбулі, но всі союзники об'єдналися і на пальцях нам пояснили, що це не потужно. І ми відразу зрозуміли, бо ми потужні !
показать весь комментарий
22.01.2025 09:04 Ответить
Бедоносный.
показать весь комментарий
22.01.2025 09:07 Ответить
ВЗАГАЛІ ТО КРЕМЛЬ ЦЕ ВЛАШТОВУЄ... ЩЕ РОКІВ 8-10 НАСЕЛЕННЯ ПЕРЕТОСУЄ НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ, ДІТКИ БУДУТЬ ВЖЕ ЧИМАЛІ ..І ЗА РАШКУ.. РЄФЄРЕНДУМ З ООН . І ВСЕ.. А МИКОЛАЇВ ХЕРСОН ЗАПОРІЖЖЯ, ОДЕСА ЦЕ ВЖЕ ТЕЖ ПИТАННЯ ОДНІЄЇ БІОЛАБАРАТОРІЇ АБО ЗНИЩЕННЯ ТЕРОРИСТІВ В НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ...ЩО ПРИЙДЕ В ГОЛОВУ НЕДОІСТОТАТАМ КА..АПСЬКИМ..- НОВА СВО....БО ВИМОГА ЗМЕНШИТИ АРМІЮ ОГОЛИТЬ КОРДОНИ... МОЖЛИВІ НОВЕ РОЗМІНУВАННЯ"ЧОНГАРІВ"
показать весь комментарий
22.01.2025 09:08 Ответить
Коротше зрозуміло. Крим і схід переходить в умовну "Абхазію"
Дуже показовий приклад для усього світу, не на хвилину не зупиняти свої програми ядерного озброєння. Дякуємо партнери. Ви дуже надійні
показать весь комментарий
22.01.2025 09:34 Ответить
Дякуємо партнери.

Ви і так-зване "міжнародне право" дуже "надійні"....
показать весь комментарий
22.01.2025 09:45 Ответить
Та тільки Абхазія вона не в складі гидкою ********* паРаші. А ось усі тимчасово окуповані москалями Українські території кремлівські фашисти )(уйла ввели до
складу своєї жахливої ​​московії. І зафіксували їх у своїй конституції. І точно
що ніколи в житті кацапи їх нам добровільно вже не повернуть.
показать весь комментарий
22.01.2025 12:05 Ответить
при цьому персонажі Україна території не поверне, ще більше втратить. І є одна проблема, мудрий народ знову обере цього персонажа президентом
показать весь комментарий
22.01.2025 09:49 Ответить
и при новом лучше не будет, ведь народ любого схавает. за кого скажут. и найдеться тот, кто продолжит дело зеленского
показать весь комментарий
28.01.2025 20:43 Ответить
"Хто б що не хотів. Нехай хоч усі союзники світу об'єднаються - ми все одно не визнаємо окуповані території. Це неможливо. Ми юридично їх не визнаємо. Для нас вони завжди залишатимуться окупованими територіями, поки ми туди не повернемося",Кому накуй у світі ,по всі часи було потрібне визнанння,чи не визнання зрадника ,,,???
показать весь комментарий
22.01.2025 10:15 Ответить
Який у нас президент молодець! Бровки нахмурив, глазками блиснув.... От якби ще ніжкою топнув- всі б кацапи обісралися.
показать весь комментарий
22.01.2025 10:15 Ответить
К сожалению реальность такова, чем больше мы будем говорить с россией с "позиции силы" в том понимании которое под это вкладывает Зеленский тем больше территорий мы в итоге потеряем и тем более сложнее и на более унизительных условиях Украине прийдется "заморозить" войну впоследствии. Обьективно, идеальный вариант был после успешного контрнаступления ЗСУ и деоккупации Херсона и части Харьковской области, а сейчас к сожалению, ползучее наступление РФ продолжится и будет охватывать все новые и новые куски территории Украины пусть и небольшие, а Зеленский будет годами говорить с "позиции силы" - хотя этой силы (военной армады) у него за спиной нет и не будет .
показать весь комментарий
22.01.2025 11:22 Ответить
позиція сили без самої сили це дурня. Зеленський говорить але не діє. Борзіє але є слабаком. Говорить те, що приємно патріотам але діє як зрадник. В результаті будуть величезні людські втрати без ніякого толку та страшна поразка. Зелений контрацептив має піти і замість нього до керма стати той у кого гасла будуть підкріплені відповідними справами.
показать весь комментарий
22.01.2025 13:51 Ответить
Наркоша обдовбаний.
показать весь комментарий
22.01.2025 11:37 Ответить
кацапстану до ср...ки хто і що визнає, ніяких переговорів і ніяких документів не можна з ними підписувати, це все вже було. тільки знищення їх армії, економічне знищення і примусовий розділ недоімперії забезпечить сталий мир років на 100
показать весь комментарий
22.01.2025 13:04 Ответить
Зі всіх євреїв, нам достався самий тупий...
показать весь комментарий
22.01.2025 13:45 Ответить
Якби він так само борзо викорінював корупцію. Бо борзіти має сенс коли є сила. А борзіючого слабака просто візьмуть та й обпісяють. Зеленський та його шобла саме і роблять нас таким борзіючим слабаком. А слабаки ми через те що воїни у нас є, але шобла при владі корупцією паралізувала державні інституції необхідні для ефективного функціонування всього механізму. Смарагдова шобла має піти.
показать весь комментарий
22.01.2025 13:47 Ответить
Для нас вони завжди залишатимуться окупованими територіями
показать весь комментарий
22.01.2025 14:44 Ответить
Він не визнає,але віддає.
Цікава метаморфоза в світлі арештів бойових генералів,курської авантюри.
Перед тим прогнав з армії Залужного та 16 одразу найкращих генералів.
Але не визнає,хоч все віддасть,та не визнає.
Зірка героя рф забезпечена.
показать весь комментарий
22.01.2025 15:11 Ответить
Нам тут ще царювать не перецарювать. Он елдак ще хоче поцарювать а ви тут причепилися.
показать весь комментарий
22.01.2025 16:43 Ответить
Правильно. Курск - это Украина!
показать весь комментарий
22.01.2025 16:47 Ответить
Не треба підписуватися на "довічний" мир із Росією.
Достатньо підписати на 10 років.
Тим більше, що нас не приймають до НАТО!
показать весь комментарий
22.01.2025 17:20 Ответить
Бенин Оманский Нарик ты уже их отдал в Омане и Париже как и весь юго-восток, а теперь начинаешь играть роль патриота для отупевших зелеДрочеров!
показать весь комментарий
22.01.2025 19:56 Ответить
Тим часом вже Сумщину евакуюють, після піар-акції шута під назвою "Курсьса операція"
показать весь комментарий
22.01.2025 20:18 Ответить
тебя никто не презнает. ростов ждет.
показать весь комментарий
28.01.2025 20:44 Ответить