4338 посетителей онлайн
11 081 51

Россия требует от НАТО отменить решение Бухарестского саммита для мирного урегулирования войны в Украине

нато україна

Заместитель главы МИД РФ Александр Грушко озвучил требование Москвы к НАТО отменить решение Бухарестского саммита 2008 года, которое предусматривало возможность вступления Украины в Альянс.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на российское агентство"Интерфакс".

Грушко заявил, что потенциальное вступление Украины в НАТО "делает невозможным достижение мира в Украине и создание любой архитектуры безопасности". Он также отметил, что Россия будет добиваться не только юридических гарантий относительно невступления Украины в НАТО, но и попытки убедить сам Альянс сделать это своей официальной политикой.

"Для нас это один из ключевых элементов возможной договоренности по конфликту в Украине, это элемент, связанный с устранением коренных причин этого конфликта. И мы будем добиваться не только железобетонных гарантий международно-правовых, которые бы делали невозможным в любом виде членство Украины в НАТО, но и будем настаивать на том, чтобы это также стало политикой самого альянса", - подчеркнул Грушко.

Грушко назвал решение Бухарестского саммита "катастрофическим для европейской безопасности" и отметил, что его неотзыв приведет к "двусмысленности", что является неприемлемым для России в контексте мирного урегулирования.

"Неотзыв этой формулировки будет создавать двусмысленность, которая абсолютно неприемлема для нас, когда мы говорим о необходимости достижения жизнеспособного, устойчивого, железобетонного урегулирования конфликта в Украине и вокруг нее", - добавил он.

Топ комментарии
+36
Сюр якійсь..божевільні наркомани..
показать весь комментарий
24.01.2025 12:09 Ответить
+30
Кацапи верещать, бо це руйнує їхні плани по окупації та знищенню України.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:12 Ответить
+30
Дегенерати виставляють дедалі абсурдніші вимоги. Лише ліквідація *****, його режиму і кацапстану як державного утворення стане справжнім мирним врегулюванням.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Сюр якійсь..божевільні наркомани..
показать весь комментарий
24.01.2025 12:09 Ответить
як же рашка боїться НАТО !

беззаперечно Україна таки має вступити !

.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:17 Ответить
останньою вимогою буйла буде:

"Хачу стать владычицей морскою президентом США !"

.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:27 Ответить
А загалом вимога суперцікава, в стилі "назад в будущее"

як може НАТО - колективний орган, де рішення приймаються одноголосно, скасувати своє колишнє рішення ?

миру з рашкою НЕ буде!

.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:31 Ответить
а ще нове слово в дипломатії:

"залізобетонні гарантії"

тут, як казав Льолєк:
"Вот этьоть я никак не могу... !"

.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:44 Ответить
НАТО - це просто привід домахатися до України... Не боїться вона НАТО. інакше зараз би репетувала, щоб скасували також прийняття фінів і шведів у НАТО. але ж про фінів і шведів мовчить. навіть війська свої позабирали з тих країв і перекинули в Україну.. тож НАТО це просто привід домахатися до України. привід для європейських вух. а для українських вух привід - це нацики, біндєровци, новососія, антірасія і т.д..
показать весь комментарий
24.01.2025 14:30 Ответить
Виявляєтся вбити сотні тисяч людей ,стерти з лиця землі десятки міст і сіл ,вигнати мільйони людей з своїх домівок нічого для рашистів не значить ,а ось всі забаганки рашиських варварів мають виконувати ,ой дуже погано працює наше МЗС.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:12 Ответить
Причем тут наше МЗС к хотелкам этих пид…в?
показать весь комментарий
24.01.2025 12:17 Ответить
Ну народ же кричить що хоче миру з ******. До холопів не доходить що цей мир буде в концтаборах.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:22 Ответить
саме так !

для українців мир буде тільки в рашиських концтаборах.

буйло НЕ заспокоїться, поки не здохне !

.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:33 Ответить
Кацапи верещать, бо це руйнує їхні плани по окупації та знищенню України.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:12 Ответить
Типова тактика пасмешніка ліліпутіна
на ультіматум відповідати ультіматумом
на пропозицію миру відповідати ескалацією
показать весь комментарий
24.01.2025 15:25 Ответить
Зовсім з глузду з'їхали
показать весь комментарий
24.01.2025 12:12 Ответить
РАШЕСТАН ,ГЛУЗД СПОКОНВІКУ ОБХОДИТЬ СТОРОНОЮ.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:26 Ответить
Дегенерати виставляють дедалі абсурдніші вимоги. Лише ліквідація *****, його режиму і кацапстану як державного утворення стане справжнім мирним врегулюванням.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:13 Ответить
Від самого початку війни, наш порятунок полягав у неадекватності руснявого керівництва.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:30 Ответить
ще трохи - і будуть вимагати скасування Незалежності України...
показать весь комментарий
24.01.2025 12:14 Ответить
Ну, це вони вимагають ще з 2014 року. Причому їх влаштовує навіть частинами.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:37 Ответить
А то що???
Будуть в Спортлото жалітись?
показать весь комментарий
24.01.2025 12:16 Ответить
Ну от вже посипались нові вимоги із *********. І це тільки початок. Про шо я і кажу що сівши з ****** на переговори Україна просто перестане існувати. Скоро воно затребує щоб Україну перейменували в малоросію, розпустили всю армію, стали раком вздовж дороги знявши штани і зустрічали ***** і Януковоща на білому коні.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:17 Ответить
так зе-срань так й поступить чи ви маєте сумнів?
показать весь комментарий
24.01.2025 12:18 Ответить
З'їсть воно з'їсть, але хто ж йому дасть?!
показать весь комментарий
24.01.2025 12:39 Ответить
Хай тоді дають головного союзника сша в не НАТО !
показать весь комментарий
24.01.2025 12:17 Ответить
От і відповідь рашки на перемовини
показать весь комментарий
24.01.2025 12:20 Ответить
"Любой договор с Россией стоит ровно столько, сколько стоит бумага, на которой он написан"
показать весь комментарий
24.01.2025 12:21 Ответить
Ни один договор с Россией не стоит бумаги, на котором он подписан - Бисмарк
показать весь комментарий
24.01.2025 12:23 Ответить
Жодна угода з росією не варта паперу на якому написана.
(С) Отто фон Бісмарк
показать весь комментарий
24.01.2025 12:42 Ответить
Меньше.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:40 Ответить
А ЛОМ В СРАКУ !?)
показать весь комментарий
24.01.2025 12:22 Ответить
"Невідкликання цього формулювання буде створювати двозначність, яка абсолютно неприйнятна для нас, (рашистські брехливі ПСИ , проковтнули прийняття значно менших Прибалтійських республік в НАТО )))котрі коли ми говоримо про необхідність досягнення життєздатного, стійкого, залізобетонного врегулювання конфлікту в Україні та навколо неї", І ДАЛЬШЕ - "Для нас це один із ключових елементів можливої домовленості щодо конфлікту в Україні, це елемент, пов'язаний з усуненням корінних причин цього конфлікту. Корінна причина війн і конфліктів не тільки на бувших радянських територіях, -КУЙЛО.слуга антихриста на землі
показать весь комментарий
24.01.2025 12:25 Ответить
ві ******* до границ 91... Документы по вступлению в НАТО готовы одна подпись Президента Украины и при любой концентрации войск на границе мы подписываем Договор..вариант? вариант....
показать весь комментарий
24.01.2025 12:27 Ответить
Зробіть світові ціни на нафту $20 - і потім хай собі вимагають, скільки за пазуху влізе...
показать весь комментарий
24.01.2025 12:28 Ответить
Не можна - собівартість "сланцю" в США 40 доларів.

.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:37 Ответить
Так в НАТО нас все одно не візьмуть, чого ж русня так окропом сцить по всім напрямкам у цьому питанні? Чому їм не какаяразніца? Дивні.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:28 Ответить
ОНИ ХОТЯТ ПЕРЕД ТЕМ КАК ЗАДНЮЮ ДАВАТЬ ЧТОБЫ КТО ТО ЕЩЁ ЗАДНЮЮ ДАЛ ЧТОБЫ ОНИ НЕ ОДНИ ПДРАМИ БЫЛИ !)
показать весь комментарий
24.01.2025 12:35 Ответить
То може, НАТО і має якесь значення, хоч і символічне?
показать весь комментарий
24.01.2025 12:36 Ответить
"надо брать, хорошие сапоги !"

.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:38 Ответить
козлорилі кацапи просто підвищують ставки,розуміючи що цього ніхто робити не буде,ці абсурдні "хотєлкі" лише для того щоб їх послали,та і все.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:33 Ответить
Ні це підігрівання рудому утирку який, дослівно, так і в заявив - "війна почалася тому що Байден вирішив прийняти Україну в НАТО"...
показать весь комментарий
24.01.2025 12:36 Ответить
"Цей конфлікт відбувається через загрозу національній безпеці Російської Федерації, через загрозу росіянам, які живуть на відомих територіях, А ТОМУ ми прийшли війною на українські території ,на котрих проживали росіяни,щоб чинити геноцид,вбивати їх, РОСІЯН котрі є громадянами України ВИРОДКИ З ПЕКЛА
показать весь комментарий
24.01.2025 12:36 Ответить
Ну попищала рашисткая собако про влажные мечты минигитлера, ну и пошла дальше набуй ))
показать весь комментарий
24.01.2025 12:41 Ответить
Скоріше б *********** розізлили Трампа.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:53 Ответить
Нафта по 10$ і всі ці кацапські галюцинації закінчаться.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:53 Ответить
Таке враження, що кацапстан і не виходив з татаро-моногольського іго. Із Вікіпедії - Ординське іго затримувало економічний і культурний розвиток руських земель.... Вони там і по нині.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:59 Ответить
Хай напишуть в лігу сексуальних реформ з вимогою визнати діда ][уйлушу - секс-символом 21 століття
показать весь комментарий
24.01.2025 13:10 Ответить
Меморандум... Пресловутый и неприемлимый...
показать весь комментарий
24.01.2025 13:14 Ответить
А хуху не хохо? Бензоколонка мировая требует что-то? Давно пора руснявый сброд поставить на место. А то заигрались
показать весь комментарий
24.01.2025 14:16 Ответить
Росия не хочет отказываться от своих хотелок. Кукиш вам., а не УКРАИНА. СЛАВА УКРАИНЕ!
показать весь комментарий
24.01.2025 14:53 Ответить
Безпекова архітектура по-кацаськи - це коли сусіди не мають колективного захисту перед кацаською агресією і тому знаходяться у небезпеці.
показать весь комментарий
24.01.2025 19:10 Ответить
"життєздатного, стійкого, залізобетонного врегулювання конфлікту в Україні"

Це можливо тільки коли РФ не зможе нападати на Україну. Тобто - озброєна до зубов Україна у складі НАТО.
показать весь комментарий
24.01.2025 19:12 Ответить