11892 посетителя онлайн
14 086 89

Вражеский беспилотник атаковал жилую многоэтажку в Сумах. 7 человек погибли, 13 пострадали, в том числе - ребенок (обновлено). ФОТОрепортаж (обновлено)

Ночью 30 января российский беспилотник попал в жилой дом в Сумах.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает Национальная полиция.

В результате попадания БПЛА ранены семь мирных жителей, среди которых ребенок.

Повреждения получил десятиэтажный жилой дом.

"На месте происшествия действуют все экстренные службы, пострадавшим оказывается помощь. Во дворе дома развернут штаб ликвидации последствий атаки, куда граждане могут обратиться за помощью", - говорится в сообщении.

По данным ГСЧС Украины, травмированы 9 человек, среди них один ребенок. Аварийно-спасательные и поисковые работы продолжаются. Чрезвычайщикам удалось спасти 4 человека, среди них 1 ребенок, также эвакуировано 118 человек.

В результате атаки предварительно разрушены 9 квартир и 12 балконов.

Обновление на 7:35

Спасатели освободили из-под завалов тела двух человек (мужчины и женщины), сообщили в ГСЧС.

Поисково-спасательные работы продолжаются.

Впоследствии в ОВА заявили, что в результате атаки РФ 4 человека погибли, 9 получили травмы разной степени тяжести, из них – 1 ребенок.
Спасательные работы продолжаются.

Обновление

Спасатели освободили из-под завалов тела двух человек (мужчины и женщины), сообщили в ГСЧС.

Поисково-спасательные работы продолжаются.

Впоследствии в ОВА заявили, что в результате атаки РФ 4 человека погибли, 9 получили травмы разной степени тяжести, из них – один ребенок. Спасательные работы продолжаются.

По состоянию на 15:30 в прокуратуре сообщили, что из-под завалов извлекли тела еще одной супружеской пары.

В результате атаки врага по многоэтажке погибли 6 человек, а именно: 3 супруга - 74-летний мужчина и его 69-летняя жена, 65-летний мужчина и его 64-летняя жена, 61-летний мужчина и его 61-летняя жена.

По состоянию на 17:00 количество погибших возросло до 7 человек, сообщили в ГСЧС.

Спасатели деблокировали тело еще одного человека. По состоянию на 17:00 пострадали 13 человек, среди которых ребенок. Аварийно-спасательные работы продолжаются.

Впоследствии в ГСЧС сообщили, что спасатели деблокировали из-под завалов тело женщины.

По состоянию на 18:00 количество погибших в результате российского удара БпЛА выросло до 8 человек.

Суми
Суми


Суми
Суми
Суми
Суми

ДСНС Сумщини
ДСНС Сумщини
ДСНС Сумщини
ДСНС Сумщини
ДСНС Сумщини
ДСНС Сумщини

Топ комментарии
+32
Росія повинна бути знищена
показать весь комментарий
30.01.2025 07:42 Ответить
+19
Кацапів влаштує лише повна капітуляція і знищення України як країни та українців як нації.
показать весь комментарий
30.01.2025 08:16 Ответить
+10
Домовлюватись із кацапом пуста балаканина, конкретне щось запропонуй !
показать весь комментарий
30.01.2025 08:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Росія повинна бути знищена
показать весь комментарий
30.01.2025 07:42 Ответить
Окрім безглуздої балаканини, щось ще можеш запропонувати?
показать весь комментарий
30.01.2025 08:01 Ответить
А ти?
показать весь комментарий
30.01.2025 22:10 Ответить
Потрібно завершити війну - кінця й краю цього не видно.
показать весь комментарий
30.01.2025 07:59 Ответить
І що пропонуєш ?
показать весь комментарий
30.01.2025 08:10 Ответить
Якимось чином домовлюватись - інших варіантів просто немає
показать весь комментарий
30.01.2025 08:12 Ответить
Кацапів влаштує лише повна капітуляція і знищення України як країни та українців як нації.
показать весь комментарий
30.01.2025 08:16 Ответить
Кацапів влаштує тільки коли їх перестануть вбивати мільйонами. Але для цього їх треба почати вбивати мільйонами.
показать весь комментарий
30.01.2025 09:15 Ответить
Скажи мені в якому місті ти мешкаєш і я підкажу тобі адресу найближчого ТЦК.
показать весь комментарий
30.01.2025 09:26 Ответить
В ТЦК мене направлять туди де я вб'ю десятки, максимум сотні кацапів. А треба мільйони. Я над цим працюю.
показать весь комментарий
30.01.2025 11:02 Ответить
Країна що зациклена на покаранні ухилянтів, а не на виробництві власних ракет приречена програти війну. Якби була рівнозначна отвєточка, то кацапи можливо б замислились. А так від того що тезка бульбенфюрера піде на фронт нічого не зміниться, його там уб'ють, а шахеди і ракети як летіли так і будуть летіти. Без другого фронту у вигляді блока НАТИ - нам габела у довгостроковій перспективі.
показать весь комментарий
30.01.2025 13:27 Ответить
Не хвилюйся так. Я впевнений що зрештою справедливість переможе і країна справжніми Героями назве тих, хто мав розум не йти на війну, хто мав сміливість перепливти через Тису, хто був змушений у неповні 30 років одружитися із старою бабцею-інвалідом чи просидів всю війну в квартирі, не маючи можливості ходити на роботу, в той час коли його діти голодували і просили хоча б кусник хліба. Час все розставить на свої місця!
показать весь комментарий
30.01.2025 14:48 Ответить
Оце все що життя розставить, це ТУПЕ "самозагойдування", нічого життя не чесне і не розставить, є якийсь глобальний баланс, а індивідуального нема. Навіть ви тут людей обзиваєте часто, принижуєте, відсмоктувати пишете до чоловіків (питання чому до саме до чоловіків), це НОРМАЛЬНО? І ви чітко розумієте що вам за це не буде нічого. І нажаль більшості різного роду чиновників які дуже старалися здати Україну не буде НІЧОГО.

В історію багато прикладів, коли нелюди поклали десятки невинних і вони доживали до глибокої старості. І путя це зараз №1 - психопат, якому ну нічого. А що десь колись йому буде, ну це вірогідність пальцем в небо, може бути, а може втікти десь. Його свита також накрутила собі десяткі відхідних доріжок.

Світ не чесний і багатьом не буде нічого.

Що сталося москалям за голод 32-го, коли вмерли мільйони Українців, да НІЧОГО, вони тільки збагатилися за забране зерно, яке світ купляв і довав сталіну станки і заводи. Документи є, що в світі знали про голод в Україні. Це відомо. Світ знав, що Україна голодує і помирає і що? НІЧОГО, ні світу, ні сталіну, ні москалям. Так здох він в муках, але дожив до глибокої старості, жив короче нормально і вбивав, мільйонами і світ то хавав, як хаває і зарах, нічого нового.
показать весь комментарий
30.01.2025 17:45 Ответить
Вибачте, а де взяти ракети наприклад після такого відео? І це заводи нищили відомо хто і здавали дороговартісні НОВІ станки по ціні брухту. На секунду ракету на чомусь треба різати, а не гризти зубами чи словами https://www.youtube.com/watch?v=jgD_MwVPdqU&t. Когось покарали за таке? Ні.
показать весь комментарий
30.01.2025 17:16 Ответить
світовий терорист пцтін пропонує капітуляцію з ким переговори з варварами ?
показать весь комментарий
30.01.2025 08:17 Ответить
Німеччина капітулювала, а УРСР перемогла. Де перша, а де друга натепер?
показать весь комментарий
30.01.2025 11:19 Ответить
Але є нюанс. І цей нюанс - ФРН і НДР
показать весь комментарий
30.01.2025 11:59 Ответить
У урср була своя Армія?
показать весь комментарий
30.01.2025 22:12 Ответить
Домовлюватись із кацапом пуста балаканина, конкретне щось запропонуй !
показать весь комментарий
30.01.2025 08:17 Ответить
Домовлятись треба з реальними гарантіями безпеки, а нам ніхто їх давати не хоче. Бумажка від ***** не варта навіть його гнилої дупи. Воно збере нові сили, наштампує ще снарядів та техніки та за декілька років вдарить знову. Ще більші економічні санкції від партнерів і наші ракетно-дронові санкції по газо- та нафтоспроможностям орків можуть принести крах економіці ***** і знесення його та кодла. Звичайно, що це оптимістично, але може бути вірнішим, аніж домовлятися про щось з твариною, яка свого слова НІКОЛИ не тримає.
показать весь комментарий
30.01.2025 08:23 Ответить
не відписуйте москальському боту - у них на фронті шалені втрати, тому вони по всім каналам штовхають про «пірігавори»
показать весь комментарий
30.01.2025 09:17 Ответить
Насерти їм на втрати біосміття та совкового металобрухту.
Там з економікою проблеми починаються, і з нафтогазом, ось що їм важливо.
показать весь комментарий
30.01.2025 09:18 Ответить
Бачите, з'явився рашистський пропагандист алекс, який говорить про те, що нам треба здаватися.
показать весь комментарий
31.01.2025 00:10 Ответить
Що значить завершити???
Українців вбивають, а частина убл...ків кричить: "потрібно завершувати війну!"
Раша напала і веде війну (відкрию "секрет")
Не завершувати потрібно, а зелених під..сів заставляти потрібно працювати на перемогу, а не на власний карман!!!
Бо три ріки повномасштабної війни , а ці чорти тільки розкрадають все та ломають те , не не змогли поламати папірєдніки.
І народ душать петелькою податків та інших поборів.......не змогли здати сходу(за 3 дні) Україну, то вирішили зіграти вдовгу.....розвалити зсередини
показать весь комментарий
30.01.2025 08:54 Ответить
Твоя реальність зараз - це палаючі нафтобази.
І ви з цим нічого зробити не можете, попри всі свої ппо, вкс та спецслужби.
показать весь комментарий
30.01.2025 18:06 Ответить
пущай себе горят
Тобто, ти не проти. От і чудово, насолоджуйся.
тут пишут сбежавшие за кордон
То ти спочатку перестань свій справжній прапор ховати, чи соромно ганчіркою тою трясти?
показать весь комментарий
30.01.2025 18:17 Ответить
Між Литвою і Великобританією за десять хвилин сила любові переміщує, авжеж.
Взагалі-то мріяти не шкідливо. Ви, русня, хороші ролевики. Добре входите в образ. Тому що захисне фантазування розвинене. Інакше у вашій реальності жити можна хіба що постійно напідпитку.
показать весь комментарий
30.01.2025 18:29 Ответить
Гарна фантазія. Stay tuned.
показать весь комментарий
30.01.2025 18:46 Ответить
Тєлємарафєт - це хвороба, а не фантазія.
У мене - порядок.
Дивно, правда?
Тут же останню собаку давно мобілізували.
показать весь комментарий
30.01.2025 18:51 Ответить
А казав, що немає у тебе палаючих нафтобаз.
показать весь комментарий
30.01.2025 19:27 Ответить
За особистим завданням путіна деморалізуєш українське суспільство?
показать весь комментарий
30.01.2025 22:15 Ответить
Щоденний рашиський геноцид здичавілої орди проти мирного населення ,це варвари і існує та кривава нікчемна істота путін і його злочина кліка коли ж ти здохнеш ?
показать весь комментарий
30.01.2025 08:15 Ответить
За кожного вбитого цивільного українця треба вбивати трьох цивільних кацапів (враховуючи співвідношення населення рф і України 3:1), Знищувати тільки військови рф -це недостатньо.
показать весь комментарий
30.01.2025 08:40 Ответить
А чого ти тоді тут трешьсься?, переживаєшь за кацапів(((: комічний
показать весь комментарий
30.01.2025 18:24 Ответить
Я так и знал !
показать весь комментарий
30.01.2025 19:34 Ответить
Ти єврей?
показать весь комментарий
30.01.2025 22:19 Ответить
Теракти по всій Москві і Підербургу.Чим жорсткіші.
показать весь комментарий
30.01.2025 08:48 Ответить
Розбити нефтянку - краще набагато.
По-перше, це не тероризм, бо цілі конвенційні.
По-друге, падіння нефтянки вдарить по ВСІМ кацапам, а не тільки по тим випадковим мАцквічам і підєрцам, яким нє повєзло.
показать весь комментарий
30.01.2025 09:04 Ответить
а за нею усю газову,хімічну промисловість кацапів, ВПК та електроенергетику мацковівї !!! паРаша )(уйло має бути повертута у XVII-XVIII сторіччя
показать весь комментарий
30.01.2025 09:13 Ответить
Воно-то, звичайно, добре було, але у нас дронів не вистачить. А багато чого взагалі за Уралом, куди навіть ішакєд не долетить, і КР теж. Хіба що МБР. Але якщо б і була, на орєшнікє вже видно, що ефективності такого удару - нуль.
показать весь комментарий
30.01.2025 09:17 Ответить
найбільший цинізм на цих фото коли половина з них це товсті відкормлені борови у чистеньких дорогезних костюмах на фоні людського горя відіграють ролі турботливих благодійників
показать весь комментарий
30.01.2025 08:54 Ответить
73%виборців голосували саме за них. А що не так?
показать весь комментарий
30.01.2025 15:33 Ответить
а інші відсотки були не за те???це можна втюхати дебілам а люди у яких є розум розуміють внесок кожного хто при владі,нажаль таких не 73 і не 25,і не іншим залишкам, а значно меньше,бо вони не в статистиці бо розуміють що не можливо вибрати серед сортів гівна
показать весь комментарий
30.01.2025 15:50 Ответить
Не виборців, а виродків...
показать весь комментарий
30.01.2025 22:17 Ответить
кацапи повинні здохнути усі і відразу !!!
показать весь комментарий
30.01.2025 09:11 Ответить
показать весь комментарий
30.01.2025 10:47 Ответить
москалі виродки, які повинні здохнути.
показать весь комментарий
30.01.2025 11:48 Ответить
Летіти від кордону тут 10-15 хвилин, засоби ППО розташовані в місті, їх же видно, кулі і снаряди падають на маршрутки, дахи. Може командуванню треба це все передислокувати за місто і там пробувати зупиняти шахеди.
показать весь комментарий
30.01.2025 11:57 Ответить
Наслідки скорочення ППО.
показать весь комментарий
30.01.2025 15:32 Ответить
В данном случае совершенно наоборот. Месяца 3 назад все уехало на Киев и перестали сбивать над городом и какой-то местный депутат обратился наверх с просьбой "закрыть небо". И закрыли, и теперь лотерея в городе продолжается.
показать весь комментарий
30.01.2025 19:22 Ответить
igor romanenko 33ac9c94 - на Киев ничего не поехало , не распространяйте кремлевское ипсо.
В Киеве так же резко сокращено ПВО. Постоянно есть прилеты, гибнут люди. Власти пофиг.
показать весь комментарий
30.01.2025 19:50 Ответить
Я тут живу и месяца 3 не слышно было пушек l-70, да и М2 и информация была и по области стаями летят на запад а Вы мне тут про фантазии.
показать весь комментарий
30.01.2025 20:54 Ответить
нехрен над городом сбивать( 80 трупов в Днепре ничему не научили
показать весь комментарий
30.01.2025 15:35 Ответить
Такое могла написать толкьо абсолютно безмозговая личность. Голова у человека не только для того что бы в нее есть. Головой можно и нужно думать.
показать весь комментарий
30.01.2025 15:53 Ответить
Думать нужно не головой, а мозгами. Ну раз у тебя их нет я тебе объясню. Моим родственникам сбитый дрон в Харькове разрушил дом в частном секторе. Люди чудом выжилию А таким болтунам и патриотам -идиотам хочу пожелать збития рашистского дрона прямо над их домом что бы вам сраки поразрывало тупорылым баранам Вот тогда и расскажете патякалы что и кому нужно делать
показать весь комментарий
30.01.2025 16:00 Ответить
Де це в Дніпрі було 80 "трупов" і коли?
показать весь комментарий
31.01.2025 10:19 Ответить
Вот так прилетают дроны (А то что нам показывают в пятисекундных видео с где то гудящим мотлохом это для баранов< любителей побэкать про бавовнятко
показать весь комментарий
30.01.2025 15:37 Ответить
Будь ласка, такий самий коментар про гудящий мотлох и бєкання - сюди.
То щось вас не видно в подібних гарячих (у всіх сенсах) темах.
показать весь комментарий
30.01.2025 18:21 Ответить
Когда над нашим жилым районом в одно и тоже время летают рашистские дроны, то первая мысль у всех -Хоть бы долбо-обы не начали сейчас их сбивать
показать весь комментарий
30.01.2025 15:39 Ответить
А от наші безпилотники чомусь вперто не долітають до житлових будинків! До московських будинків, зокрема! Я не кровожер, але хоч би одного разу від удару нашого безпілотника на москві також би загинуло шестеро рашистів, які масово підтримують їхнє грьобане СВО! Хоч би раз вони на власній шкурі відчули, як це вмирати під обстрілами!
показать весь комментарий
30.01.2025 16:32 Ответить
Зате дуже добре долітають до нафтобаз і НПЗ.
показать весь комментарий
30.01.2025 18:26 Ответить
Модератор, твою мать, забань цього зрадника - Порохобандерівець Він же відверто знущається над героями України і каже, що країна справжніми Героями назве тих, хто мав розум не йти на війну, хто мав сміливість перепливти через Тису, хто був змушений у неповні 30 років одружитися із старою бабцею-інвалідом чи просидів всю війну в квартирі
показать весь комментарий
30.01.2025 18:24 Ответить
Якби у нас було достатньо ракет то ми б теж "промахувались" по військовим обєктам і влучали по смердючим кацапським гадюшникам. Висновок: треба набагато більше ракет власного виробництва. Високоточними по військовим, а все інше по **********. Може тоді в дурних бошках відразу виникнуть відповіді на традиційні питання "кто віноват?" і "что дєлать?"
показать весь комментарий
30.01.2025 20:14 Ответить
отак відкриваєш новини і бачиш - раша вночі беспілотником вбила 8 людей в Україні, Україна беспілотниками підірвала нафто-переробний завод на рашці.. Отакі різні країни. Таке різне ставлення до життя, до людяності. Нелюди стріляють виключно по мирним людям, і саме тоді, коли вони всі вдома і сплять.
Суки прокляті!!! нелюди!
ХАЙ ЗДОХНЕ РАША !
показать весь комментарий
31.01.2025 10:15 Ответить