8124 посетителя онлайн
2 546 13

Румыния отмежевалась от заявлений Джорджеску и подтвердила поддержку Украины, - МИД страны

Скандальні заяви Джорджеску про Україну. Реакція МЗС

МИД Румынии подтвердил свою непоколебимую позицию по поддержке Украины, осудив заявления пророссийского политика Келина Джорджеску.

Об этом внешнеполитическое ведомство страны написало в X (Twitter), информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "ЕП".

Румынский МИД подчеркнул, что поддерживает суверенитет, территориальную целостность и независимость Украины в ее международно признанных границах.

"Эта позиция является четкой и основывается на международном праве, национальных интересах и долгосрочной внешней политике, основанной на ценностях", - говорится в официальном заявлении.

Напомним, ранее пророссийский кандидат в президенты Румынии Джорджеску назвал Украину "вымышленным" государством и хочет ее разделения.

В МИД Украины прокомментировали заявления румынского политика, назвав такие высказывания "проявлением крайнего неуважения к Украине и украинскому народу".

Топ комментарии
+10
Румунії слід відмежувати Джорджеску від самої Румунії, а то він відмежує Румунію від ЄС і здорового глузду.
показать весь комментарий
30.01.2025 15:58 Ответить
+8
Його арештувати треба
показать весь комментарий
30.01.2025 15:52 Ответить
+6
Ця заява Джорджеску є прямим та відвертий ЗАЗІХАННЯМ НА ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ!
Стаття 110 КК України.
Де реакція Президента?!
Де реакція РНБО?!
Де реакція СБУ?!
Де реакція Прокуратури?!
показать весь комментарий
30.01.2025 16:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Його арештувати треба
показать весь комментарий
30.01.2025 15:52 Ответить
Так як і чаушеску
показать весь комментарий
30.01.2025 17:11 Ответить
Румунії слід відмежувати Джорджеску від самої Румунії, а то він відмежує Румунію від ЄС і здорового глузду.
показать весь комментарий
30.01.2025 15:58 Ответить
Ця заява Джорджеску є прямим та відвертий ЗАЗІХАННЯМ НА ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ!
Стаття 110 КК України.
Де реакція Президента?!
Де реакція РНБО?!
Де реакція СБУ?!
Де реакція Прокуратури?!
показать весь комментарий
30.01.2025 16:00 Ответить
Яке мені діло до "реакції румунських психіатрів"?!!
Мене цікавить реакція ВЛАСНОЇ ВЛАДИ!
показать весь комментарий
30.01.2025 16:10 Ответить
Реакція вже є - це ніяк не реагувати, коли чувак наслідує оманські домовленості. Таки самий виродок як і зеля, чи ОПЗЖ
показать весь комментарий
30.01.2025 17:15 Ответить
деколи краще прибити одного чи кілька старих пердунів політиканів, щоб потім через їх маразм не гинули сотні тисяч молодих і здорових
показать весь комментарий
30.01.2025 17:52 Ответить
В Українському випадку далеко не старих пердунів .
показать весь комментарий
30.01.2025 18:14 Ответить
Україна війну не починала і кордони змінювати не збиралась. Держави не діляться як торт, це практично завжди людські жертви і трагедії.
показать весь комментарий
30.01.2025 20:09 Ответить
Пусть отдадут этого придурка графу Дракуле на съедение
показать весь комментарий
30.01.2025 18:01 Ответить
Відмежувались... А як стане президентом? Розслідування, відстороння від виборів, суд, покарання, а не якесь безглузде відмежування!
показать весь комментарий
30.01.2025 18:30 Ответить
Джорджеску пора відправити розвантажувати бетон з міксера або на штукатурні роботи в московскій новобудові...його місце саме там