10632 посетителя онлайн
4 395 69

Госсекретарю Рубио необходимо посетить Украину для осознания преступлений России, - Зеленский

Зеленський закликав Рубіо відвідати Україну

Президент Украины Владимир Зеленский призвал государственного секретаря США Марко Рубио приехать с визитом.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в эксклюзивном интервью Associated Press заявил Зеленский.

"Рубио должен приехать в Украину, прежде всего, чтобы увидеть, что сделала Россия. Но также увидеть, что сделал украинский народ, что он смог сделать для безопасности Украины и мира, как я уже сказал, и просто поговорить с этими людьми", - сказал Зеленский.

Напомним, на днях государственный секретарь США Марко Рубио заявил, что Украину якобы возвращают "на 100 лет назад".

Топ комментарии
+18
"і просто поговорити з цими людьми", - сказав Оманська гнида
показать весь комментарий
02.02.2025 10:37 Ответить
+16
Нет. Это выбор населения. Не нужно путать народ и быдло без мозгов. Еще старик Аристотель говорил: 15/85% - демос/охлос - народ/толпа. У нас еще хорошее отношение примерно 25/75%, как в законе Паретто 20/80. Поэтому именно народа как-раз все прекрасно понимал в 2019 и к чему это все приведет. А быдло, оно и в Африке быдло без мозгов. Оно думает жопой и зомбоящиком, которые заменили им остатки мозгов.
показать весь комментарий
02.02.2025 10:48 Ответить
+16
"Рубіо повинен приїхати в Україну, перш за все, щоб побачити, що зробила Росія."

Винна росісся, винна Америка, винна Европа... лише ЗЕ та його 5-6 менеджерів красені...
Рубіо повинен. От як раз він, нікому, окрім народу США, нічого не винен. На відміну від нашої бубочки.

показать весь комментарий
02.02.2025 10:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Затримати і змусити нато ввести війська.
показать весь комментарий
02.02.2025 10:36 Ответить
для початку, прошу його познайомити із Верещадлом, щоб перепитав хто наказав готувати шатли та випікати хліб із сіллю на розмінованих напрямках із свіжо вкладеним йо.аним асфальтом...
показать весь комментарий
02.02.2025 10:57 Ответить
кугут вОПівський.
показать весь комментарий
02.02.2025 11:11 Ответить
кукурікалка, а могла б і подякувати за привітання...
показать весь комментарий
02.02.2025 11:18 Ответить
Одноразовым резиноизделиям ОПы, перед тем как что-то написать, не помешало бы вначале хоть немного изучить законы и уяснить что имеют право и что не имеют прав делать военные в условиях мирной жизни. Но вас же сюда не для этого массово десантировали в эти дни. У вас другие залачи
показать весь комментарий
02.02.2025 12:10 Ответить
За останні тиждень-два тут зовсім так "непалевно" з'явилися десятки нових провокаторів.
показать весь комментарий
02.02.2025 12:25 Ответить
Ага, одноразовое, резвись пока есть время. Люблю я вас, одноразовых. Весело живете за ваши копейки. Зарегился - высрался - получил бан. Романтика
показать весь комментарий
02.02.2025 12:46 Ответить
За копейки? За "Шалену бджілку" и тортики с шоколадками. Вас, одноразовый, я вычищаю в чисто гигиенических целях. Чтобы вами тут не воняло. Я так отдыхаю за чашкой кофе.
показать весь комментарий
02.02.2025 13:45 Ответить
І хто повинен це зробити?
показать весь комментарий
02.02.2025 11:38 Ответить
Ті хто існує на податки Українців.
показать весь комментарий
02.02.2025 11:54 Ответить
Сподіваймося що його сьогодні у Панамі придушать і того, моментально в море, тобто в канал.
показать весь комментарий
02.02.2025 10:36 Ответить
Звозіть його у Покровськ екскурсією. Бо з безпечної трибуни киздіти та розпоряджатист чужими життями легко коли своє у безпеці.
показать весь комментарий
02.02.2025 10:37 Ответить
Його - це землю?!...
показать весь комментарий
02.02.2025 12:27 Ответить
"і просто поговорити з цими людьми", - сказав Оманська гнида
показать весь комментарий
02.02.2025 10:37 Ответить
Це вибір українського народу.
показать весь комментарий
02.02.2025 10:44 Ответить
Нет. Это выбор населения. Не нужно путать народ и быдло без мозгов. Еще старик Аристотель говорил: 15/85% - демос/охлос - народ/толпа. У нас еще хорошее отношение примерно 25/75%, как в законе Паретто 20/80. Поэтому именно народа как-раз все прекрасно понимал в 2019 и к чему это все приведет. А быдло, оно и в Африке быдло без мозгов. Оно думает жопой и зомбоящиком, которые заменили им остатки мозгов.
показать весь комментарий
02.02.2025 10:48 Ответить
Ілюстрація в тему.

показать весь комментарий
02.02.2025 10:58 Ответить
Примерно так. Хоть и пришлось включить Cloudflare чтобы это посмотреть. ЛайвЖурнал у нас давно не открывается.
показать весь комментарий
02.02.2025 11:06 Ответить
https://harmful.cat-v.org/people/basic-laws-of-human-stupidity/ THE BASIC LAWS OF HUMAN STUPIDITY

Переклад українською:
https://texty.org.ua/articles/85618/Syla_tupyh_Pjat_fundamentalnyh_zakoniv_ludskoji_durosti-85618/ Сила тупих. П'ять фундаментальних законів людської дурості
показать весь комментарий
02.02.2025 11:27 Ответить
Да, примерно так. Сколько бы вы не могли представить дятлов вокруг вас - их всегда больше. Мы живем в своем пузыре из близких, друзей и своего круга общения. Я всегда говорю - выйдите из своего пузыря и внимательно осмотритесь вокруг. Ваш охриневатор сломается от увиденной картины.
показать весь комментарий
02.02.2025 12:02 Ответить
Это выбор Народа Украины. Я понимаю что многим хочется чтобы президента Украины избирали в Кремле и путлер об этом прямо говорит. Не нравится упырю кремлёвскому президент которого выбрал Народ Украины
показать весь комментарий
02.02.2025 12:26 Ответить
Еще раз повторяю для альтернативно одаренных - народ и быдло, как говорят в Одессе, это две большие разницы. Так вполне доходчиво или еще раз повторить?
показать весь комментарий
02.02.2025 12:30 Ответить
Мне повторять свои методички не нужно. Ещё раз тупому дерьму повторяю. Зеленский это выбор Народа Украины и как бы ты этот факт не выкручивал, ты себе быстрее мозги выкрутишь чем подменить понятие
показать весь комментарий
02.02.2025 12:37 Ответить
На@@й - это туда 🖕 дебил. Счастливого пути и скатертью дорога, тупое хамло.
показать весь комментарий
02.02.2025 12:39 Ответить
Иди ума набирайся 🤡
показать весь комментарий
02.02.2025 12:41 Ответить
Це вибір населення, навозного після Голодомору.
показать весь комментарий
02.02.2025 11:12 Ответить
Не треба тут про вибір.
Я цю х@йню не вибирав!
показать весь комментарий
02.02.2025 11:39 Ответить
А я про тебя не говорю. Я говорю про Народ Украины и кого бы не выбрал Народ. Это его выбор. Или ты хочешь чтобы в Кремле выбирали президента Украины?
показать весь комментарий
02.02.2025 12:23 Ответить
Поясніть що за Оман такий?
показать весь комментарий
02.02.2025 10:56 Ответить
Оман, місце де каломойша продав свій проект 'зелень' гру мо рф. Той просто змінив куратора з богдана на єрмака.
показать весь комментарий
02.02.2025 11:57 Ответить
Рубіо! - в студію!
показать весь комментарий
02.02.2025 10:40 Ответить
Вова. З трампістами потрібно не так говорити. Ти говориш - містер Трамп. Або ви Україну берете в НАТО а бо ми їх усіх вбємо і вказуєш пальцем на карту Рашки. Ви розумієте містер Трамп скільки там покупців Старлінків та Тесли? Ви можете втратити великі гроші... Думайте містер Трамп...
показать весь комментарий
02.02.2025 10:41 Ответить
чим ти їх вбивати будеш - язиком вована, бракованими мінами та гранатами , корупцією, скумбрією по 8, депутатом шуфричем із СІЗО, дорогами ...... ??
показать весь комментарий
02.02.2025 10:48 Ответить
Потужным и незламным по@дежем из видосиков. Поставим вдоль ЛБЗ большие мониторы. Рашики как это увидят - враз начнут биться в конвульсиях.
показать весь комментарий
02.02.2025 10:53 Ответить
Дада американцы именно те люди которые политику свою строят под силой чувств а не все четко спланировано и строго дозированно с самого начала что в итоге выбить максимум запасов совка армии рф и Украину оставить под своим контролем. Именно тот кейс зеля
показать весь комментарий
02.02.2025 10:48 Ответить
Держсекретар Рубіо навряд чи виїжджав далі Флориди. Кругозір там відповідний.
показать весь комментарий
02.02.2025 10:49 Ответить

показать весь комментарий
02.02.2025 10:52 Ответить
і в тому числі злочинів зевлади.
показать весь комментарий
02.02.2025 10:53 Ответить
Архипотужно!
показать весь комментарий
02.02.2025 10:58 Ответить
Так, звісно нехай приїде та гляне на корупцію з кожного куща, на права людей та на Зеленського.
показать весь комментарий
02.02.2025 11:08 Ответить
'Потрібно доносити світу про злочини рашки, "відвідати" -Це якось по дитячому. Потрібна дипломатична робота, монотонна, повсякденна, нудна."Відвідати" це пафосно, їдь сам і нехай депутати ВРУ їдуть. Але, на жаль, більшість депутатів невміють та й просто не хочуть., вони користуються моментом і бабло рубають. А хто вміє і хоче то тих не випускають і крим. справи на них відкривають. А ми заручники. Ми платимо за час що влада просто просирає.І платимо не грошима.-кровю, ****, платимо.
показать весь комментарий
02.02.2025 11:09 Ответить
Це він для віслюків 73% відпрацьовує, як і )(уйло у себе, аби щось базікати.
показать весь комментарий
02.02.2025 11:31 Ответить
Зезікати
показать весь комментарий
02.02.2025 12:14 Ответить
Випий зеленьки, можливо попустить.
показать весь комментарий
02.02.2025 12:32 Ответить
З Ківаловим нехай зустрінеться, той йому розкаже, яке чудове в Україні пенсійне забезпечення…
показать весь комментарий
02.02.2025 11:47 Ответить
На CNN навіть СЬОГОДНІ (читайте) написано в новинах, що Донбасс в 2014 році захопили (ні, не россіяни) а проросійські сепаратисти. Наш діпломатичний корпус, набраний з мажорів та покидьків (як СБУ) крім гольфа та алкоголізму геть нічого за 10 років не зробив. Ми як програвали піар Путину, так і до сих пір в дупі та з дупи скаржимось на тупого Рубі та шизіка Такера.
показать весь комментарий
02.02.2025 11:56 Ответить
Це результат відліку війни від 2022, а не 2014. І хто кого тоді павстанцамі називав.
показать весь комментарий
02.02.2025 12:05 Ответить
А за лугандонів що верещали " расія расія і путін прійді "ти забув ,без їхньої допомоги кацапи хрін би захопили Донбас .
показать весь комментарий
02.02.2025 16:28 Ответить
незабаром рубіо розскаже тобі, зелене уйобіщне одоробло, що ти "повинен" робити! й маю маленьку підозру, що те, що він скаже, ти, зелена гнида, й зробиш...
пс одне х...йово, що країні це також може не сподобатися...
показать весь комментарий
02.02.2025 12:28 Ответить
А ти, зелена, брехлива, цинічна жидовня, соме усвідомило? Чи гроші перед вилупиними твоїми очима. Гнида, зрадник.
показать весь комментарий
02.02.2025 12:32 Ответить
Гундоса ще досі макака думає, що мажє справу з куколдами-демами, а не трампістами. І думає, що ці акули будуть стрибати навколо нього, як і попередники. Імбецил, та кому ти там всрався зі своєю "зеленою країною мрій"? Підпишиш те, що накажуть.
показать весь комментарий
02.02.2025 13:01 Ответить
Я думаю він і так все знає і поїздкою в Бучу його не вразити. Але якщо він приїде то з страпоном аудиту куди пішли кошти американців
показать весь комментарий
02.02.2025 14:19 Ответить
янєлох нужнаперестатьстрєлять договорітсяпасєрідінє
показать весь комментарий
02.02.2025 14:24 Ответить
В брехливого зе, ніколи небуло ні любові до держави, ні щирості на ********* лиці. Факап на факапі, і коли капаи зрозуміли, що їх пішак от от наїбнеться і знову почнуться майдани. Тут хопа і загроза з півночі, хопа і вже є підстава ввести ВП і всіх запхати подалі, щоб не заважали і не майданили. Тільки не питайте звідки жертви та руйнації. Їх амбасадор сидить в ОП, а навідник ніхто інший як портнов. Американцям і не снилися такі страсті які тут робляться у всіх за спиною.
показать весь комментарий
02.02.2025 14:28 Ответить
Ти чмо ще будеш наказувати Держсекретарю США ,що йому робити ,а не пішов би ти нахін.
показать весь комментарий
02.02.2025 16:24 Ответить