11821 посетитель онлайн

Вопрос принудительной мобилизации женщин не стоит на повестке дня, - "слуга народа" Вениславский

Принудительной мобилизации женщин пока не будет

Вопрос принудительной мобилизации женщин пока не стоит на повестке дня. Они могут присоединиться к Силам обороны добровольно.

Об этом заявил нардеп "Слуги народа", член Комитета по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки Федор Вениславский, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Вопрос призыва военнообязанных женщин был решен парламентом путем четкой императивной нормы закона, потому что до момента принятия закона о внесении изменений в некоторые законы Украины относительно воинского учета и военной службы было предусмотрено в постановлении Кабинета Министров Украины о том, что женщины могут быть мобилизованы исключительно по их добровольному согласию. То есть никакого принуждения ни до сегодняшнего дня, ни после вступления в силу всех наших законодательных инициатив для женщин не было. Только их добровольное согласие", - объяснил парламентарий.

Вениславский заявил этот вопрос был предметом политических манипуляций, поэтому Рада решила четко и однозначно расставить точки на законодательном уровне.

По словам нардепа, законом предусмотрено, что женщины становятся на воинский учет, проходят БЗВП и мобилизуются исключительно по их добровольному согласию на каждом этапе.

"Вопрос принудительной мобилизации женщин не стоит", - подытожил он.

Военный учет женщин

Напомним, 9 января 2025 года Верховная Рада приняла законопроект о базовой военной подготовке. Женщины могут стать на учет добровольно.

Топ комментарии
+13
А цей слуга не хоче свого синулю 30+ мобілізувати?
показать весь комментарий
06.02.2025 14:57
+13
Син Веніславського дуже сильно хотів потрапити в окоп і мочити русню, проте дуже не пощастило - в МЗС де він працює йому оформили бронь. А так би точно вже воював...
показать весь комментарий
06.02.2025 15:01
+9
ну, як що відкрився помийний рот зеленого дегенерата веніславського, бережіть свою нервову систему!
показать весь комментарий
06.02.2025 14:56
Комментировать
Сортировать:
що він меле? взагалі дах зносить
показать весь комментарий
06.02.2025 14:52 Ответить
Жінки можуть мобілізуватись добровільно -- а "слуги"?
показать весь комментарий
06.02.2025 14:52 Ответить
жінки вища каста в Україні
показать весь комментарий
06.02.2025 14:53 Ответить
Я уявляю собі це шапіто
показать весь комментарий
06.02.2025 14:53 Ответить
ну, як що відкрився помийний рот зеленого дегенерата веніславського, бережіть свою нервову систему!
показать весь комментарий
06.02.2025 14:56 Ответить
Зараз ухилянти заскавчать, що після жінок вони точно б пішли в ЗСУ.
показать весь комментарий
06.02.2025 14:56 Ответить
Щось не зрозуміло в нас з Конституцією. Якщо захист України це конституційний обов'язок громадянина, то чому жінки не повинні його виконувати? Вони що недогромадяни якісь чи не мають тих самих конституційних прав що чоловіки?
показать весь комментарий
06.02.2025 15:13 Ответить
схоже, що вони неповноцінні, прям як поліція з чиновниками.
показать весь комментарий
06.02.2025 15:17 Ответить
Воно **** ховається або броньоване і ******* про ухилянтів
показать весь комментарий
06.02.2025 15:17 Ответить
Викинь свою методичку,заїбали такі,як ти ухилянтами .Це просто бісе,іди нах марафон дивись
показать весь комментарий
06.02.2025 15:16 Ответить
Ще один спеціаліст з питань комплектації війська виліз! Після зриву нормальної цивілізованої мобілізації сидів тих, як миша під віником, і чекав би суду!
показать весь комментарий
06.02.2025 14:57 Ответить
Він, підармон, сидів тихо як миша і після того, як обісрався зі своїми пропиз.онами щодо бракованих мін для ЗСУ.
показать весь комментарий
06.02.2025 15:02 Ответить
А цей слуга не хоче свого синулю 30+ мобілізувати?
показать весь комментарий
06.02.2025 14:57 Ответить
Син Веніславського дуже сильно хотів потрапити в окоп і мочити русню, проте дуже не пощастило - в МЗС де він працює йому оформили бронь. А так би точно вже воював...
показать весь комментарий
06.02.2025 15:01 Ответить
Так само як і 18 річний син Кулеби. Лопатний його ледь вмовив не йти у військо.
показать весь комментарий
06.02.2025 15:11 Ответить
А твоя, хвойда, готова? Щоб ви повидихали, ********. А ви такі визихаєте
показать весь комментарий
06.02.2025 15:10 Ответить
раз це опудало каже що не буде можна з впененністю сказати що процес бусифікаціції жінок і дітей не за горами
показать весь комментарий
06.02.2025 15:11 Ответить
Трохи не так. Не за горами общипування жінок і дітей до останнього пушка.
показать весь комментарий
06.02.2025 16:54 Ответить
Женщин мобилизировать... это сопоставимо с Геноцидом, даже если на замещение в тыловые должности.. а бумажные и безопасные в наших реалиях только "для своих". Отбросив все культурные традиции, которые складывались веками у нас... можно точно понять, что один мужчина, способен за день 5 женщинам подарить детей (чисто физиологически), а каждой женщине потребуется ещё 9 месяцев, чтобы родить. Без женщин не будет никакого будущего...
показать весь комментарий
06.02.2025 15:39 Ответить
© чєвоооомляя?
А скільки з них досі фанатіє від Клоаана і мамаріми!!!!!!
Що ви захищаєте найпотужнішу частину Мудрого Наріду??!!!
показать весь комментарий
06.02.2025 17:20 Ответить
В Україні продовжується вимирання населення з моменту початку незалежності вона входить в топ 5 за темпами вимирання, а після початку повномасштабної війни взагалі зайняли перше місце.
Вони нічого не хочуть - ні народжувати, ні в армію. Тільки по Європі шастати.
показать весь комментарий
06.02.2025 19:23 Ответить
Бур'яну під ружжо!! В глубокий тил - у Ялту каву пити в схроні!!
показать весь комментарий
06.02.2025 15:40 Ответить
то в нас справи кращі ніж в евреїв?
там жінок мобілізують
показать весь комментарий
06.02.2025 16:13 Ответить
А чому ні? Голосували разом з дебілами чоловіками за наркомана, хай шурують в окопи
показать весь комментарий
06.02.2025 16:13 Ответить
Абсолютно правильно!
Хай "нітакусєчкі" не відриваються від Народу!
показать весь комментарий
06.02.2025 17:19 Ответить
Як на мене - це не зовсім справедливо і демотивує багатьох. Давайте об'єктивно без бравади: згідно Конституції України усі громадяни мають рівні обов'язки перед державою (ключове слово - рівні), не може бути привілеїв за ознакою статі, кольору шкіри тощо. p.s. Ніхто не каже шо треба призивати жінок на війну на рівні з чоловіками, проте якщо жінка молода, здорова і в неї не має дітей (вона фактично не є матір'ю-берегинею) - то чому в таких є право на вільний перетин кордону у військовий час? ! Адже це не тільки створює пряму дискримінацію прав громадян України за ознакою статі, а і "вимиває" генофонд України - більшість таких молодих жінок назад вже ніколи не повернуться і народять дітей не українським воїнам, а польським шляхтичам чи німецьким флюгерам.
показать весь комментарий
06.02.2025 16:19 Ответить