9202 посетителя онлайн
1 248 25

Перспектива членства Украины в НАТО не исключена в будущем, - министр обороны Швеции Йонсон

Йонсон об Украине и НАТО

Украина может стать членом Североатлантического альянса в будущем. Для этого необходимо выполнить все условия НАТО.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters, об этом заявил министр обороны Швеции Пол Йонсон.

"Я не думаю, что членство в НАТО как таковое будет исключено для Украины", - заявил министр.

Йонсон также подчеркнул, что Швеция обязуется внести свой вклад в укрепление обороны Европы - как путем оказания помощи Украине, так и путем ускорения развития своего военного потенциала.

Напомним, президент США Дональд Трамп заявил, что считает членство Украины в НАТО "маловероятным".

Топ комментарии
+3
Все буде, але після смерті *****. І повернення територій і членство в НАТО.
показать весь комментарий
13.02.2025 12:48 Ответить
+3
А нащо Україні це потрібно? Своя ядерна зброя, найкращий союзник для України.
показать весь комментарий
13.02.2025 12:50 Ответить
+2
Трамп вже виключив
показать весь комментарий
13.02.2025 12:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Трамп вже виключив
показать весь комментарий
13.02.2025 12:47 Ответить
Трампа через 4 роки не буде. А може навіть раніше. І ***** теж вже старий пердун на стимуляторах.
показать весь комментарий
13.02.2025 12:51 Ответить
Так деми теж казали, що Україні в НАТО не на часі.
показать весь комментарий
13.02.2025 12:56 Ответить
Шведам самим повезло, что когда они вступали а Альянс, в Белом Доме не было этого недоразумения, которое там обитает с 20.01.
показать весь комментарий
13.02.2025 13:06 Ответить
Спасибі,обнадіїв,
показать весь комментарий
13.02.2025 12:48 Ответить
Все буде, але після смерті *****. І повернення територій і членство в НАТО.
показать весь комментарий
13.02.2025 12:48 Ответить
оце вже нормально заявив
показать весь комментарий
13.02.2025 12:49 Ответить
А нащо Україні це потрібно? Своя ядерна зброя, найкращий союзник для України.
показать весь комментарий
13.02.2025 12:50 Ответить
показать весь комментарий
13.02.2025 12:57 Ответить
Вже иключена як і по зовнішнім причинам так і по нутрішнім.
Зараз актуальні питання, чи буде Україна ти чи зможе вона знову стати демократичною.
показать весь комментарий
13.02.2025 12:51 Ответить
Я про класичну
показать весь комментарий
13.02.2025 12:54 Ответить
показать весь комментарий
13.02.2025 12:51 Ответить
І шведська зброя таки себе гарно в умовах бойових дій показала
показать весь комментарий
13.02.2025 12:52 Ответить
Схоже, що більшість дописувачів тут знають план трумпа...
...сам трумп ще не знає, треба йому сказати, що тут його план складають і редагують.
показать весь комментарий
13.02.2025 12:55 Ответить
Беззаперечним є тільки
пункт №1. Відсмоктати ***** з проковтом.
Але він вже виконаний до перемовин, та і взагалі, просто є проявом старого кохання пристаркуватих гамадрілів під час весняного гону, а не частиною плану.. так, прелюдія.
показать весь комментарий
13.02.2025 13:04 Ответить
Так якщо США і Німеччина та ************* орбані-фіцо вічно проти, яка перспектива? Тут вже навіть питання не в Україні, і не в *****. А в тому, що нам ******* весь час про "відкриті двері" та "мости", а насправді - не збиралися нас приймати. ВЗАГАЛІ! Іб*ть, дякую, нах*й.
показать весь комментарий
13.02.2025 12:56 Ответить
За шість років клоунди клоуни на зовнішню політику забили болт. Наслідки цього ми зараз спостерігаємо.
показать весь комментарий
13.02.2025 13:02 Ответить
Зачем они нас єтими завтраками постоянно кормят? Когда это возможно? Что поменяется в Угрии и Гермашке? Угрия положит болт-вето и все. И вы скажете ну звиняйте мы хотели но вот...
показать весь комментарий
13.02.2025 12:58 Ответить
Дурнуваті ігри з нейтралітетом закінчатся новим кровопролиттям. Членству в НАТО альтернативи нема.
показать весь комментарий
13.02.2025 13:00 Ответить
Забули?
https://www.yapfiles.ru/files/3289467/4469081e93f783939fef7ec5d78f01d9.mp4?token=MDMyODk0NjctMTczOTQ0NDkyOQ
показать весь комментарий
13.02.2025 13:10 Ответить
Морквинку перед осликом відсунули далі. Але не прибрали. Нехай наївні українці сподіваються й надалі. А там як у Ходжі Насреддіна: "чи ослик здохне, чи падишах помре" - чи НАТО розпадеться, чи Україна перестане хотіти.
показать весь комментарий
13.02.2025 13:13 Ответить