10849 посетителей онлайн
5 967 53

Европа не может просить место за столом переговоров, его нужно "заслужить", - Орбан

Орбан раскритиковал заявление Европы об участии в мирных переговорах

Премьер Венгрии Виктор Орбан раскритиковал требование Европы участвовать в переговорах по российско-украинской войне.

Об этом он сообщил в соцсети X, информирует Цензор.НЕТ.

"Это заявление является печальным свидетельством плохого лидерства Брюсселя. Пока президент Трамп и президент Путин договариваются о мире, официальные лица ЕС делают бесполезные заявления. Вы не можете просить место за столом переговоров", - отметил он.

По словам Орбана, Европа должна "заслужить" место за столом переговоров через "силу, хорошее лидерство и умную дипломатию".

"Позиция Брюсселя - поддерживать убийства столько, сколько это потребуется - морально и политически неприемлема", - добавил венгерский премьер.

Орбан розкритикував заяву Європи про участь у мирних переговорах

Напомним, ранее участники саммита "Веймар+" в своем заявлении отметили, что Украина и Европа должны участвовать в любых переговорах наряду с американцами.

Топ комментарии
+27
Європі потрібно спершу заслужити якусь самоповагу.
І почати з того щоб викинути на мороз всіх цих лімітрофів - мудяр, фіців та іншу глистосрань
показать весь комментарий
13.02.2025 14:05
+26
Цыганский в* ы* б* л#* д*о*к
показать весь комментарий
13.02.2025 14:02
+21
Орбан відчув себе на коні. Але то не кінь.
показать весь комментарий
13.02.2025 14:03
Комментировать
Сортировать:
Цыганский в* ы* б* л#* д*о*к
показать весь комментарий
13.02.2025 14:02 Ответить
А фулі, По трампу це чмо през Туреччини,
показать весь комментарий
13.02.2025 14:05 Ответить
Та ні. Імператор Гуннів . Такий собі мад'яр із ухватками Наполеона
показать весь комментарий
13.02.2025 14:35 Ответить
Орбан відчув себе на коні. Але то не кінь.
показать весь комментарий
13.02.2025 14:03 Ответить
- Ничего не поделаешь, - серьезно ответил Швейк. - Меня за идиотизм освободили от военной службы. Особой комиссией я официально признан идиотом. Я - официальный идиот.
показать весь комментарий
13.02.2025 14:29 Ответить
а мадьяр чурбан весь свій постійний словєсний понос у ***** з сраки вилизав! )
показать весь комментарий
13.02.2025 14:04 Ответить
ти точно заслужив так гарно лижеш дупу двом господарям , що язик стерся !
показать весь комментарий
13.02.2025 14:04 Ответить
Європі потрібно спершу заслужити якусь самоповагу.
І почати з того щоб викинути на мороз всіх цих лімітрофів - мудяр, фіців та іншу глистосрань
показать весь комментарий
13.02.2025 14:05 Ответить
орбан красавчик!
це, його зірковий час.
так смачно висцикається на голови отих брюссельских левацьких балаболів.
докерувалися пацифісти толєрасти.
показать весь комментарий
13.02.2025 14:07 Ответить
Орбан московська газова шльондра, але він говорить по ділу, ******* Європа це бета енергія, там нема альфа лідерів, а кучка офісних ліберальних балаболів типу Шольца чи Макрона, Стармера, котра нічого не можуть окрім потужних промов.

Ліберали - слабохарактерні, безініціативні, туповаті, і вороги західної цивілізації, вони запустили варварів-мігрантів, вони симулювали підтримку України, що привело до розтягування війни і великих втрат.
показать весь комментарий
13.02.2025 14:29 Ответить
Щось казати на цю тему заслуговує лише той, у кого в роті одночасно два прутні не стирчать.
показать весь комментарий
13.02.2025 14:07 Ответить
і це не як не Орбан
показать весь комментарий
13.02.2025 14:09 Ответить
Щонайменше три
показать весь комментарий
13.02.2025 14:20 Ответить
цей може і 4
показать весь комментарий
13.02.2025 14:22 Ответить
Це вже протиприродно.
показать весь комментарий
13.02.2025 14:22 Ответить
А цей шакал сподівається, що його визнають вовком?
показать весь комментарий
13.02.2025 14:08 Ответить
Назвемо цю епоху "парад вурдалаков"!!!
показать весь комментарий
13.02.2025 14:08 Ответить
Доречі не зовсім по темі орбана, але щось на фоні кіпішу на диво не чутно Ердогана?? Навіть Китай щось там пропонував для перемовин.
показать весь комментарий
13.02.2025 14:08 Ответить
султан зайнятий відбудовою імперії.
зараз у сирії насаджує лаптєй на ятаган.
показать весь комментарий
13.02.2025 14:18 Ответить
Може це теж і частиною великого договорняка??? Типу Турція зайнята Сирією , задоволена і свої 5 копійок в справи США та росії не пхає?
показать весь комментарий
13.02.2025 14:23 Ответить
Вітьок-за щоку візьмеш?
показать весь комментарий
13.02.2025 14:09 Ответить
політики цього рівня перепробували все що тільки може уявити збочений мозок.
так шо.....
показать весь комментарий
13.02.2025 14:19 Ответить
... ґуляш лаптєногий .
показать весь комментарий
13.02.2025 14:10 Ответить
Європа (без орбганів та *******) заслуговує місце за столом принаймні з двох причин: війна точиться саме в Європі та допомога, отримана Україною від Європи, не менш значуша, ніж від штатів... але ж там і Україні місця не знайшлось...
показать весь комментарий
13.02.2025 14:11 Ответить
Иого хтось запитував - шо він розписався за всю Європу?
показать весь комментарий
13.02.2025 14:12 Ответить
Трамп не кореш Путіна, як ви вже заїбали ціею маячнею. Згадується байки про "агента Мальвіну".
І нічого здавати ***** він не буде.
показать весь комментарий
13.02.2025 14:22 Ответить
Коли вже приборкають цього підара ...
показать весь комментарий
13.02.2025 14:16 Ответить
Наповнюємо схрони
показать весь комментарий
13.02.2025 14:18 Ответить
От підарас.
показать весь комментарий
13.02.2025 14:21 Ответить
Ещё никто не плюнул ему в лицо????. СЛАВА УКРАИНЕ!
показать весь комментарий
13.02.2025 14:22 Ответить
Служи, Торбан!
показать весь комментарий
13.02.2025 14:23 Ответить
https://t.me/voynareal/109194 🤔путін сказав, що готовий дати Порошенко політичний прихисток
показать весь комментарий
13.02.2025 14:23 Ответить
Якщо це правда, то путлер і наш недомірок - пара цвай!
показать весь комментарий
13.02.2025 14:33 Ответить
Злість вже стає скаженою ! Ці зєлєнські ******** вкрай знахабніли і підіграють ... як не дивно ВОРОГУ !
показать весь комментарий
13.02.2025 14:59 Ответить
показать весь комментарий
13.02.2025 14:24 Ответить
Позиція рашистсьеого членососа і сраколиза угорського орбана - підтримувати рашистське вбивство українців і окупацію України ,рашистським вбивцею і терористом стільки, скільки це буде КУЙЛУ потрібно - є позиція ВОРОГА УКРАЇНИ І ЇЇ НАРОДУ НА РІВНІ З РАШИСТСЬКИМ КУЙЛОМ"
показать весь комментарий
13.02.2025 14:30 Ответить
орбан Іди нах..й пліснява
показать весь комментарий
13.02.2025 14:44 Ответить
Почему нельзя исключить Угрию из ЕС? Почему Угрия в ЕС и НАТО а Украина нет?
показать весь комментарий
13.02.2025 14:51 Ответить
Ось ще одна паскуда вилізла ,виженіть цю напівфашиську державу з ЄС.
показать весь комментарий
13.02.2025 14:56 Ответить
Якась беЗумна шлюха б сказала у цьому випадку. " А он жє прав! І говоріт правду!" Чого це я ? Бо нападки беЗумної ще й досі деякі розглядають як "рубити правду!" А "рубити правду" орбану нє позваляєм ? ! Не треба вже думати за подвійними стандартами !!! Якщо погано, що Лідор захопив владу, то треба казати прямо. А не " у нас війна, це нас роз'єднує, ТАК ніззя !" Можна їм, а нам ніЗЗя ?
показать весь комментарий
13.02.2025 14:56 Ответить
показать весь комментарий
13.02.2025 14:58 Ответить
Орбан: вот я лизав, лизав і ху...лу і Трампу, а мене дали можливість тільки під столом рачки постояти.
показать весь комментарий
13.02.2025 14:58 Ответить
Прохання до ЄС, та звільнить цих угродолбойобів від тягара в Євросоюзі!!! Ну ні чого їм не подобається, тільки гроші з каси ЄС ,за рахунок яких вони виживають!!! То не хай їм платить путлєр!!!
показать весь комментарий
13.02.2025 15:10 Ответить
Угорщина- зайвий член ЄС. Виключення її зі спільноти -питання часу.
показать весь комментарий
13.02.2025 15:11 Ответить
Європа завжди вимагала всіх заслужити її. І тут якийсь утирок каже що вона сама повинна заслужити.
показать весь комментарий
13.02.2025 15:35 Ответить
ще один ***** з угощини роззявив свій чорний рот.
показать весь комментарий
13.02.2025 15:44 Ответить
Гамнюк!
показать весь комментарий
13.02.2025 15:46 Ответить
Каже той, хто вже почав "служити"...🤣🤣🤣
показать весь комментарий
13.02.2025 17:23 Ответить
Вот, что получается, когда Европа слабая и не может управиться даже с двумя путлеровскими холуями, орбаном и фицо, они плюют и на ЕС ,и на Украину, и на весь мир.

Вонючий мамалыжник, он вылизал задницу Трампу и считает, что всё уже заслужил, гнида продажная.
показать весь комментарий
13.02.2025 17:39 Ответить