7620 посетителей онлайн
8 989 51

Американский авианосец столкнулся с торговым судном в Средиземном море

Авианосец

Авианосец класса "Нимиц" ВМС США "Гарри С. Трумэн" столкнулся с торговым судном "Бешикташ-М" примерно в 23:46 по местному времени 12 февраля, находясь в районе Порт-Саида, Египет, в Средиземном море.

Об этом говорится в сообщении Шестого флота ВМС США (действует как часть ВМС США в Европе и Африке), передает Цензор.НЕТ.

"Столкновение не угрожало авианосцу, поскольку нет сообщений о затоплении или повреждении. Силовые установки не пострадали и находятся в безопасном и стабильном состоянии", - сообщают военные.

Инцидент находится на стадии расследования. Больше информации будет обнародовано по мере ее поступления.

Топ комментарии
+11
Вплив трампона вже і там спрацював
показать весь комментарий
13.02.2025 20:32 Ответить
+10
не загрожувало, тому що торгове судно не везло баранів.
показать весь комментарий
13.02.2025 20:37 Ответить
+8
пощастило що це був не Ашот з вівцями , а то гаплик авіаносцю !
показать весь комментарий
13.02.2025 20:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В ізраіль плив?
показать весь комментарий
13.02.2025 20:31 Ответить
Плаває лайно. Кораблі ходять
показать весь комментарий
13.02.2025 20:40 Ответить
Кожна свиня своє болото хвалить.
А ти плаваєш чи ходиш?
показать весь комментарий
13.02.2025 20:43 Ответить
Це морська традиція. Плаває лайно в ополонці, а судна та кораблі ходять.
показать весь комментарий
14.02.2025 07:23 Ответить
Капітан дальнього плавання чи капітан дальнього ходіння?
показать весь комментарий
13.02.2025 20:43 Ответить
Американські кораблі ходять на поклон до нітаняху.
показать весь комментарий
13.02.2025 20:46 Ответить
Чому вони тоді тонуть а не падають?
показать весь комментарий
13.02.2025 20:47 Ответить
"Бешикташ-М" торговельне судно. Не корабель. Об чем і написано чорним по білому. Чи на зоні вже читання не навчають?
показать весь комментарий
13.02.2025 20:58 Ответить
Військові плавзасоби звуться "кораблі", всі інші (тобто цивільні) - "суда". Авіаносець (корабль) йшов (а не плив) та зіткнувся із судном Бешикташ.
показать весь комментарий
13.02.2025 21:32 Ответить
З мого великого лінгвістичного досвіду. Про те що кораблі ходять. А також про те що треба говорити крайній замість останній. 1 із 10 000 моряк. Всі інші - або блатні, або [частіше] школота, що косить під блатних.
показать весь комментарий
13.02.2025 21:42 Ответить
А чому в блатних не можна казати "спасибо", а лише "благодарю"? Бачив такий клікбейтний заголовок десь в стрічці, але не перейшов, бо якійсь підозрілий сайт.
показать весь комментарий
14.02.2025 07:32 Ответить
Авіаносець ішов, спіткнувся - гіпс.
показать весь комментарий
13.02.2025 21:06 Ответить
А космічні кораблі їздять.

- А где тут руль? - спросил Гагарин.
- Деревня! - буркнул Королёв, - Ещё спроси: а где тут вожжи, ещё "поехали!" скажи...
показать весь комментарий
14.02.2025 10:16 Ответить
Вплив трампона вже і там спрацював
показать весь комментарий
13.02.2025 20:32 Ответить
Там у різних інституціях відбуваються дуже дивні речі. Один приклад: ЦРУ, у рамках скорочення федеральних службовців, відправляє по електронці у Білий дім список співробітників, найнятих ним же в останні роки, і це усе без грифа «секретно»... Співробітник агентства назвав такий вчинок «катастрофою контррозвідки». Кремлівська гебня могла тільки мріяти про подібні вчинки американськими спецслужбами.
показать весь комментарий
13.02.2025 20:53 Ответить
Ще один шедевр

"Зіткнення не загрожувало авіаносцю, оскільки немає повідомлень..."
показать весь комментарий
13.02.2025 20:33 Ответить
не загрожувало, тому що торгове судно не везло баранів.
показать весь комментарий
13.02.2025 20:37 Ответить
- У вас гриби їстівні?
- Ще ніхто не скаржився.
показать весь комментарий
13.02.2025 21:15 Ответить
Охоронець зеків з Гуантамо видно шо накерує)
показать весь комментарий
13.02.2025 20:36 Ответить
Ишли лоб в лоб - ніхто не відвернув?
показать весь комментарий
13.02.2025 20:36 Ответить
Судно "Бешикташ" мабуть турецьке - в них така є футбольна команда
показать весь комментарий
13.02.2025 20:45 Ответить
Судно BESIKTAS-M (IMO 9291365, MMSI 355801000) - Bulk Carrier построенное в 2003 и ходит под флагом Panama.
Останній порт Суец, Єгипет. Порт призначення Констанца, Румунія.
показать весь комментарий
13.02.2025 21:06 Ответить
А власники турки.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://www.iskenderunshipping.com/&ved=2ahUKEwj2qKW4ssGLAxWbGxAIHQjDKWsQFnoECBMQAQ&usg=AOvVaw3fDamSjOB0ZIIhvwAY7egh

Iskenderun Shipping Agent Forwarding and Trading Co. Ltd.



Офіс на азійському боці Стамбула. До речі. Останні півтори доби ця громада, 190 метрів, вантажопідйомність 30 килотонн, пливла без маячку. Что для цивільних судів таких габаритів суворо заборонено.
показать весь комментарий
13.02.2025 21:39 Ответить
США не потрiбнi авiаносцi. Трамп усе буде вирiшувати по телефону! 😁
показать весь комментарий
13.02.2025 20:37 Ответить
пощастило що це був не Ашот з вівцями , а то гаплик авіаносцю !
показать весь комментарий
13.02.2025 20:37 Ответить
Єгиптяни тонко натякнули що їм не потрібні біженці з гази ….
показать весь комментарий
13.02.2025 20:39 Ответить
Судячи з назви - торгаш турецький, не египетський.
показать весь комментарий
13.02.2025 20:41 Ответить
Два козыря ботаксного педофильного Шныря вовы, рыжий Идиот трампель и бенин Оманский Нарик два бедоносца...
показать весь комментарий
13.02.2025 20:42 Ответить
Бачите яка муйня твориться, при Байдені такого не було.
показать весь комментарий
13.02.2025 20:42 Ответить
ну це вже піздец, щоб авіаносець який оберігають як зіницю ока цілі авіаносні групи протаранило якесь корито...
а ще сміялись з овець на Ашоті
показать весь комментарий
13.02.2025 20:46 Ответить
Авіаносець сам по собі не ходить . Є авіаносна група з десятка різних суден . І такого бути не може , підозрілий корабель буде перевірений або знищений до зустрічі з авіаносцем.
показать весь комментарий
13.02.2025 20:46 Ответить
Вони відчули щось підозріле після удару.
показать весь комментарий
13.02.2025 21:00 Ответить
Так тепер на зупинку судна у подібних випадках треба додзвонитися до Маска і отримати дозвіл.
показать весь комментарий
13.02.2025 21:07 Ответить
Та хоч би ж вибрали кацапське корито !! Ех , Амєріка .
показать весь комментарий
13.02.2025 20:46 Ответить
І знов ТИЦ-ПРДЕЦЬ!
Його супровід же повинен не допускати ЖОДНОГО корабля ближче, чим на 10 міль!
показать весь комментарий
13.02.2025 20:47 Ответить
Соединённые Штаты Америки Американцы: «Пожалуйста, смените курс на 15 градусов на север, дабы избежать столкновения».

Канада Канадцы: «Советую вам сменить ВАШ курс на 15 градусов на юг, дабы избежать столкновения».

Соединённые Штаты Америки Американцы: «Говорит капитан судна ВМФ США. Повторяю: смените курс».

Канада Канадцы: «Нет. Повторяю: сами смените курс».

Соединённые Штаты Америки Американцы: «Это авианосец "Авраам Линкольн", второй по величине военный корабль Атлантического флота США. Нас сопровождают три крейсера, три эскадренных миноносца и многочисленные корабли поддержки. Я требую, чтобы вы изменили свой курс на 15 градусов на север, или мы будем вынуждены принять необходимые меры для обеспечения безопасности нашего корабля».

Канада Канадцы: «Это маяк. Ваш ход».
показать весь комментарий
13.02.2025 20:50 Ответить
АФУеть!
А де були інши кораблі АУГ шо ця лайба дойшла до авіаносця? Вони шо, як волосч на лобку дівчини, прикривають но не захищають авіаносець? А ми з Кузі риготали.
показать весь комментарий
13.02.2025 20:51 Ответить
Наступного разу це буде хамасівський брандер.
показать весь комментарий
13.02.2025 21:14 Ответить
Не бiт не крашен, один власник!
показать весь комментарий
13.02.2025 20:53 Ответить
Трамп українських копалин хоче, можна махнути на причеп щебеню чи вугілля
показать весь комментарий
13.02.2025 21:00 Ответить
Ну, а якщо то було б судно камікадзе...
показать весь комментарий
13.02.2025 20:54 Ответить
З таким очільником Пентагону авіаносці зажили власним життям.
показать весь комментарий
13.02.2025 20:58 Ответить
Ну теперь, стало быть, пошло. Пропал американский флот. Всё будет как по маслу: вначале каждый вечер пение од Трампу, затем в машинном отсеке замёрзнут трубы, потом лопнет паровая катапульта и так далее...(с)
показать весь комментарий
13.02.2025 20:58 Ответить
Тепер Трамп засвітить місце переюування американських субмарин.
Підуть випадки як з "Курськом" по всіх океанах - путін таке ********.
показать весь комментарий
13.02.2025 21:03 Ответить
***** своих проблем хватает
показать весь комментарий
13.02.2025 21:38 Ответить
Дивно як його не втопили на підході. Наступного разу туди напхають повний трюм вибухівки і *******. І буде перший американський авіаносець на Місяці.
показать весь комментарий
13.02.2025 21:52 Ответить
и получил пробоину?
не верится, но....
показать весь комментарий
13.02.2025 22:23 Ответить
Не ті вже американці-раніше за міль 5 до авіагрупи судно примусово зупинили б-різними методами.Але рудий та альцгеймеріст все прої.али
показать весь комментарий
14.02.2025 07:23 Ответить
Цікаво. І що тепер розповідати про захищеність авіаносця? Як цивільне судно проникло в ордер кораблів і зіткнулось з головною цінністю авіаносного з'єднання?
Постає питання "...а що, так можна було"?!!
Хусити просто розплакались від розпачу.
показать весь комментарий
14.02.2025 07:26 Ответить