11775 посетителей онлайн
7 294 51

Венгрия заблокировала переговоры о членстве Украины в ЕС

Украина Евросоюз

Венгрия заблокировала открытие первого кластера переговоров по членству Украины в Европейском Союзе "Основы", который касается верховенства права.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет RMF24 со ссылкой на дипломата ЕС.

Польское председательство представило в пятницу, 14 февраля, письмо с условиями открытия кластера "Основы", которое будет направлено Украине. Речь идет о подготовке и принятии двух дорожных карт. Одна из них должна касаться плана реформ в сфере верховенства права, а другая - реформы государственного управления.

Текст письма получил широкую поддержку стран ЕС, за исключением одной делегации, а для его отправки необходимо единодушие.

Польский спикер отметил, что только венгерская делегация выступила против принятия этого письма, требуя, чтобы Украина представила еще и план защиты национальных меньшинств.

Отмечается, что это может привести к блокированию открытия первого кластера переговоров в апреле, поскольку к тому времени должны принять еще два процедурных решения, каждое из которых могут заблокировать.

Напомним, лидеры политических групп Европейского парламента выступили с совместным заявлением, в котором поддержали народ Украины в его борьбе против российской агрессии, и подтвердили намерение помогать Украине на пути к членству в Европейском Союзе.

Топ комментарии
+36
Ввести паспорт не громадянина, на зразок балтійців. Не знаєш української мови, історії, культури - хрін тобі, а не участь у виборах, державній службі, силових структурах і т.п. А щось не подобається - чемодан, вокзал Орбанщина чи на болота !
показать весь комментарий
15.02.2025 10:33
+35
Якщо вони так переймаються правами своїх нацменшин то нехай їх забирають до себе. Бо в тому регіоні в тих нацменшин більше прав чим в українця. Був там раніше то більша половина не розуміє українську мову. Що ті мадяри ще хочуть? Якого їм ще захисту бракує?
показать весь комментарий
15.02.2025 10:25
+24
Ну хто б сумнівався
показать весь комментарий
15.02.2025 10:22
Комментировать
Сортировать:
П
показать весь комментарий
15.02.2025 10:20 Ответить
І
показать весь комментарий
15.02.2025 10:34 Ответить
Д
показать весь комментарий
15.02.2025 10:51 Ответить
A
показать весь комментарий
15.02.2025 10:52 Ответить
Р
показать весь комментарий
15.02.2025 12:01 Ответить
И
показать весь комментарий
15.02.2025 12:06 Ответить
А були інші варіанти?
показать весь комментарий
15.02.2025 10:21 Ответить
Ну хто б сумнівався
показать весь комментарий
15.02.2025 10:22 Ответить
Якщо вони так переймаються правами своїх нацменшин то нехай їх забирають до себе. Бо в тому регіоні в тих нацменшин більше прав чим в українця. Був там раніше то більша половина не розуміє українську мову. Що ті мадяри ще хочуть? Якого їм ще захисту бракує?
показать весь комментарий
15.02.2025 10:25 Ответить
ви не розумієте,їм не захист потрібен,їм Закарпаття потрібне у складі Мадярії!
показать весь комментарий
15.02.2025 10:26 Ответить
Вони проти того, щоб закарпатські мадяри вчили українську мову. Бо якщо підліток знатиме угорську і не знатиме української - то вищу освіту він отримуватиме в Угорщині, а не в Україні, а якщо не отримуватиме вищої освіти - то залишиться 5ю колоною в Україні.
показать весь комментарий
15.02.2025 11:49 Ответить
Зелене Буратіно нанесло удар у відповідь: розпочав перемовини з мадяролоукостером Візз Ейр....про допуск її до аеропортів для організації авіарейсів,з першою з усіх авіаперевізників!
показать весь комментарий
15.02.2025 10:25 Ответить
Тобі нагадаю...Це сама дешева лоукостерна компанія. Для простих людей саме те шо треба
показать весь комментарий
15.02.2025 10:36 Ответить
Нафта і газ у кацапів також дешеві
показать весь комментарий
15.02.2025 16:57 Ответить
щодо захисту нацменшин це про шуфрича мова? 👀😂
показать весь комментарий
15.02.2025 10:31 Ответить
Ввести паспорт не громадянина, на зразок балтійців. Не знаєш української мови, історії, культури - хрін тобі, а не участь у виборах, державній службі, силових структурах і т.п. А щось не подобається - чемодан, вокзал Орбанщина чи на болота !
показать весь комментарий
15.02.2025 10:33 Ответить
так зєля буде першим президентом-негромадянином своєї держави???
показать весь комментарий
15.02.2025 10:41 Ответить
Він був перший.
показать весь комментарий
15.02.2025 12:24 Ответить
А, чи не перепутало воно з сексменшинами?
показать весь комментарий
15.02.2025 10:33 Ответить
Для налаштування правильних рефлексів у цієї тварини на кожен пердь орбана мають бути удари по нафтопроводах, з яких він смокче у ×уйла.
показать весь комментарий
15.02.2025 10:34 Ответить
Головне що ми нафту Вугорщині качаємо від *****. Як бачимо це аж ніяк не покращило відношення ************* Орбана до України. Тільки чомусь ми не робимо вистовків що переговори з ворогами ні до чого хорошого не приводять
показать весь комментарий
15.02.2025 10:35 Ответить
Я все розумію але в якій ще країні може висіти прапор чужої країни на державних установах іншої. Я проти цього, на своїх хатах хай вішають скільки влізе але оця толерастія з дублюванням назв угорською і їхніми прапорами на державних установах до добра не доведе. Подивився я б на виття коли б в умовній Польщі чи Угорщині біля держустанови вивісили український прапор. А тут всих все влаштовує. Угорщина це мразотний ворог України який силою неможе нічого зробити так як нема ні ресурсів ні людей а тільки по мілкому підсирає скрізь де може.
показать весь комментарий
15.02.2025 10:36 Ответить
У Польщі після 24.02.22 на будинках органів місцевого самоврядування, соцзахисту, багатьох шкіл, на приватних будинках були вивішені українські прапори. А через півроку прапори потихеньку зникли...
показать весь комментарий
15.02.2025 12:51 Ответить
Але, не зникла алкашня, яка повтікала зі сходу України і їздить бухою за рульом, врубає музику вночі під будинками.
показать весь комментарий
15.02.2025 16:59 Ответить
Скільки там тої Вугорщини,вже і так нема що втрачати, освободіть вже ту Вугорщину,там люди страждають,а як, то москалі дали майстер клас,нагло і ніби нас там нема,то місцеві сили самооборони.
показать весь комментарий
15.02.2025 10:42 Ответить
Цікаво чи можуть ЄС проголосувати за видворення мадяр з ЄС
показать весь комментарий
15.02.2025 10:46 Ответить
Ні, не можуть.
показать весь комментарий
15.02.2025 11:07 Ответить
Чому досі до угорщини йде російська нафта нафтопровідом дрючба? Сирський його охороняє замість знищення?
показать весь комментарий
15.02.2025 10:48 Ответить
Головне що рашиська нафта через нашу територію йде в Угорщину ,це вже якою треба бути паскудою що б так підігравати терористу путіну.
показать весь комментарий
15.02.2025 10:50 Ответить
Це ініціатива Зеленського.
показать весь комментарий
15.02.2025 12:20 Ответить
Заблокували і добре,а тепер всі нацменшини вугорськи прямо цілими аулами і сім'ями їдуть звільняти Куршину.Ось так треба розмовляти,а не виконувати забаганки якоїсь вугоршини з вугрями.
показать весь комментарий
15.02.2025 10:56 Ответить
Чому в Угорщині всі громадяни повинни знати державну мову?хай теж дозволять меньшинствам розмовляти на своїй та не знати мадьярської...Куди ЕС дивиться...
показать весь комментарий
15.02.2025 11:08 Ответить
Куди дивиться керівництво України?
показать весь комментарий
15.02.2025 12:19 Ответить
Мадяризація Закарпаття передбачає: 1. Витіснення українців і всього українського з Закарпаття. 2. Надання Закарпаттю статусу автономії у складі України. 3. Заворушення, аналогічні тим, що були на Донбасі у 2014 році. 4. "Зелені чоловічки" зі зброєю, як це було у Криму. 5. Такзваний "референдум" і вихід зі складу України. 6. Створення якоїсь чергової "уродної республіки". Ну а потім прохання приєднатися до Угорщини. Всі ці етапи не передбачають входження України в ЄС і НАТО. Сценарій розроблений в Кремлі.
показать весь комментарий
15.02.2025 11:12 Ответить
Зеленський подаруй угорцям Закарпаття!!!
показать весь комментарий
15.02.2025 11:18 Ответить
7єм по ***** не хо?
показать весь комментарий
15.02.2025 12:09 Ответить
Мадяри (циганва) зовсім охіріли...
показать весь комментарий
15.02.2025 11:25 Ответить
Венгрии, моб предписание ЕС! К 9.05.2025. отправить в Латвию, для защити левого фланга НАТО, силы и средства в составе - 2х танковых дивизий, укомплектованных по штату военное время, 3х пехотных дивизий, подразделения тыла, способных обеспечить функционирование перечисленных сил в течении 3х месяцев!
показать весь комментарий
15.02.2025 12:03 Ответить
Венграм. Директива №2 от ЕС. "Не сможете обеспечить выполнение, нафиК с пляжа".
показать весь комментарий
15.02.2025 12:17 Ответить
Поки мадяри у ЄС та НАТО Україну туди прийняти не зможуть!
Хіба що відбудуться зміни у політичному керівництві мадяр (що навряд але шанс є).
показать весь комментарий
15.02.2025 12:11 Ответить
Через зрадництво нас не беруть в НАТО.
Через мародерство нас не беруть в ЄС.

Все інше дрібниці.
показать весь комментарий
15.02.2025 12:15 Ответить
А пани з ЕС не думали венграм дотації перекрити? у них сосальники зразу закрилися б.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:28 Ответить
Будувати квартири і пересилати туди переселенців , масово .
показать весь комментарий
15.02.2025 19:42 Ответить