8979 посетителей онлайн

Трамп не предаст Украину. Европе следует действовать, а не паниковать, - Джонсон

джонсон

Экс-премьер-министр Великобритании Борис Джонсон выразил уверенность, что президент США Дональд Трамп не предаст Украину.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом Джонсон заявил в видео, которое опубликовало издание Daily Mail.

Он отметил, что присутствует на Мюнхенской конференции по безопасности, "где все в панике из-за новых заявлений" администрации президента США Трампа по Украине.

Джонсон отметил, что высказывания представителей новой администрации США расценили, как "предательство" и "умиротворение" российского диктатора Владимира Путина.

Экс-премьер Великобритании сообщил, что не во всем согласен с Трампом и точно не разделяет его "восхищение" Путиным, однако твердо уверен в том, что президент США не предаст Украину.

"Если посмотреть, что Трамп говорит об Украине, о своей постоянной поддержке, я не верю, что он предаст эту страну и не думаю, что он вообще может предать Украину", - заявил Джонсон.

Европейцам следует перестать паниковать и ныть, и сделать шаг вперед

В своей колонке для Daily Mail бывший премьер-министр Британии призвал европейцев "перестать паниковать и ныть, и сделать шаг вперед".

Джонсон также выразил убеждение, что предыдущий президент США Джо Байден и европейцы сделали недостаточно для того, чтобы обеспечить победу Украины, и что Трамп абсолютно прав, желая заключить мир. Бывший британский премьер подчеркнул, что не видит никаких признаков того, что Трамп предаст украинцев и еще раз повторил, что не верит в то, что он на это способен.

"Он не может начать свое президентство с разгрома Запада и позволить Путину унизить НАТО. Он не может и не будет терпеть еще один Афганистан, хаотичный крах правительства, ориентированного на Запад", - пишет Джонсон в своей колонке.

Экс-премьер Британии также отметил, что, если бы украинское правительство пало в результате несправедливого мира, а Путин вернул бы Украину под свой тиранический контроль, то всю страну охватило бы восстание, "по сравнению с которым Босния показалась бы пикником". Насилие продолжалось бы десятилетиями, а его последствия продолжали бы тянуть мировую экономику вниз в течение многих лет, убежден Джонсон. Трамп, по его словам, этого не хочет.

"Он знает, что ставки очень высоки, и поэтому мы должны внимательно прислушиваться к тому, что он на самом деле говорит, а не к тому, что, как опасаются некоторые из его критиков, он может иметь в виду", - подчеркнул Джонсон.

По его словам, послание Трампа заключается в том, что европейцы больше не могут вести себя, как дети, ожидая, пока взрослые в Вашингтоне разработают план для Украины и оплатят его.

"Это наш континент, наше будущее, и до сих пор европейцы абсолютно не готовы взять на себя ответственность", - констатирует бывший премьер.

Джонсон убежден, что Трамп хочет "свободной, суверенной и независимой Украины", и он знает, что мир и безопасность Европы, как и всего мира, зависят от результата. Пришло время европейцам перестать паниковать, подчеркнул бывший премьер-министр Британии, перестать ныть и активизироваться, а также увеличить свою долю бремени.

Топ комментарии
+19
рижий не зрадить, а вигідно продасть пуйлу.
показать весь комментарий
15.02.2025 13:01
+19
трамп чхав на європу, він марить захопити канаду та мексику, і перейменуванням проток та заливів. Борис не читав хіба ідіотських висерів трампа?
показать весь комментарий
15.02.2025 13:07
+10
Тунгус, паси алєня, рабам слова не давали.
показать весь комментарий
15.02.2025 13:35
Комментировать
Сортировать:
рижий не зрадить, а вигідно продасть пуйлу.
показать весь комментарий
15.02.2025 13:01 Ответить
А какая разніца?
показать весь комментарий
15.02.2025 14:29 Ответить
Борисе, повертайся!
показать весь комментарий
15.02.2025 18:15 Ответить
Європеиці сидять в тепліи ванні і скиглять - по Джонсону
показать весь комментарий
15.02.2025 13:03 Ответить
Ой, якби хотілося вірити Джонсону.
показать весь комментарий
15.02.2025 13:07 Ответить
Перша заповідь.
показать весь комментарий
15.02.2025 13:33 Ответить
Треба ще в кількох великих містах зробити вулиці імені Джонсона.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:33 Ответить
трамп чхав на європу, він марить захопити канаду та мексику, і перейменуванням проток та заливів. Борис не читав хіба ідіотських висерів трампа?
показать весь комментарий
15.02.2025 13:07 Ответить
Брехунам варто вірити
показать весь комментарий
15.02.2025 13:14 Ответить
Не вірю
Всі дії кажуть про протележне
показать весь комментарий
15.02.2025 13:16 Ответить
Джонсонюку респект! Він правий на 100 відсотків! Якби всі лідери Європи діяли і робили, як брити, прибалти, французи та датчани, то пуйда вже давно загнали за "поребрік" 91 року! ІМХО!
показать весь комментарий
15.02.2025 13:18 Ответить
Не обзивайте країни Балтії - ''прибалтами'' - це москальський окупаційний термін, аналогічний ''хахлам'', ''малоросам'', ''чуркам''.
показать весь комментарий
15.02.2025 13:51 Ответить
Не бачу нічого образливого, для литовців, латишів та естонців у слові прибалти?
показать весь комментарий
15.02.2025 13:53 Ответить
Москальські окупанти теж не бачать нічого образливого у термінах - ''прибалти'', ''хахли'' і ''чурки'' - ви напевно разом з москалями.?
Поцікавтесь краще в естонців, латишів та литовців - а не живіть москальською окупаційною термінологією.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:07 Ответить
Не пишіть дурню, про те що я разом з кацапами! Ви мене особисто не знаєте, тому переходити на особистості це ,як мінімум, непорядно! Хай напишуть мешканці прибалтійських країн, чи образлиаий для них, мій вислів прибалти? Якщо образливий, то я вибачусь!
показать весь комментарий
15.02.2025 14:23 Ответить
1. Шановний - я не стверджував, що ви з москалями, а поставив запитання, зі знаком запитання(?) - уважніше читайте.
І зробив це спеціально - бо ви по-москальськи ображаєте людей.
2. А ви і надалі вперто ображаєте громадян з країн Балтії, пишучи - ''мешканці прибалтійських країн''.
3. Шановний дописувачу - дружня вам порада - поцікавтесь даною тематикою за допомогою ''Ґуґла''.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:54 Ответить
Я теж не бачу причин ображатись на можливо дещо застарілу узагальнену назву трьох балтійських народів. Поясніть мені, чому я старий і хворий чоловік повинен ламати свою рідну мову заради новомодних незвичних виразів? Тим більше, що стара назва вона ще й правильніша. Народи, що живуть біля моря на всіх слов'янських мовах, називаються Приморськими. Тобто ті, хто живе на березі моря. А ті, що живуть усередині моря, називаються морськими. Прибалти не риби. Або вони мають зябра?
показать весь комментарий
15.02.2025 16:18 Ответить
Термін ''прибалтика'' придумали москальські окупанти, як принизливий до окупованих народів.
Якщо ви вважаєте його нормальним для вас - значить для вас рідна мова москальська, або ви ''хахол''.
Термін народи або країни Балтії не новомодний - йому декілька століть і цим терміном користуються майже усі європейські держави, окрім москалів і цей термін силою був нав'язаний окупованим москалями народам, в тому числі українцям.
А вам просто зручно жити в москальській окупаційній лінгвістичній парадигмі і при цьому принижувати і ображати інші народи, як це роблять москалі.
До Української мови цей термін не має жодного стосунку.
показать весь комментарий
15.02.2025 16:41 Ответить
Що ж Ви не кажете. Чайна, Дойче, Брітіш, Суомі тощо. Якщо я кого і принижую, то це самого себе, коли перекручую свою мову заради якогось милозвучності в середовищі Прибалтійських народів, які так само як і Ви вдають, що вони ображаються. Це цинізм, фарисейство та не повага самого себе.
показать весь комментарий
15.02.2025 17:34 Ответить
Все з вами зрозуміло.
Для вас рідна мова - москальська.
І ви готові заради вашої рідної москальської мови ображати і принижувати інші народи.

В Українській мові такого терміну, як ''прибалтика'' немає - він силою нав'язаний вашими рідними москальськими окупантами.

Чемодан - вокзал - *********.
показать весь комментарий
15.02.2025 18:24 Ответить
Поясніть мені, що для Вас означає "силою нав'язаний". Це алегорія типу референдум під дулами автоматів? Запевняю вас, я не раб, мені ніхто силою і не нав'язував і не забороняв жодних виразів.
показать весь комментарий
15.02.2025 18:35 Ответить
В Українській мові такого терміну, як ''прибалтика'' ніколи не було - його силоміць нав'язав совєцько-москальський окупаційний режим.
До того часу його ніхто в Українській мові не використовував.
Він ніде у світі не використовується, окрім ********** і деяких країн які раніше були під москальською окупацією.
В Українській мові взагалі не було жодного об'єднуючого терміну для Литви, Латвії та Естонії.
На сьогодні є два варіанти об'єднуючого терміну для цих держав:
- перший - який використовує весь цивілізований світ - країни Балтії.
- другий - який використовують москальські окупанти - ''прибалтика''.
''Прибалтика'' - чисто політичний імперський москальський окупаційний термін.
До впровадження совєцької окупаційної освіти в Українській народній мові такого слова взагалі не було. Серед українських науковців він теж не використовувався.
Офіційно в Українському законодавстві цей термін теж не використовується.
З освітнього процесу цей термін майже повністю вилучений.
А ви - або москаль, або хвора жертва москальських окупантів, яка перейняла москальські смердючі лінгвістичні традиції і вони вам стали рідними.
Мої вам співчуття.
показать весь комментарий
15.02.2025 19:44 Ответить
Я шкодую, що так Вас засмутив. Це просто терміни. Вони з'являються, зникають. Я давно живу, і за всього мого життя таке вираження вже існувало. Може я колись помру те й таке поєднання літер у частині цих хороших нечисленних народів зміниться так як вам подобатиметься. Я розумію, що є мовна різноманітність. І Ви, звичайно, маєте повне право називати будь-які речі будь-якими іменами, а я ні. У моєму мозку мова сприймається і обробляється, оскільки я звик. Ще раз перепрошую, що так Вас розхвилював. Дрібниці це все. Нічого страшного не сталося. Налагодиться ще все.
показать весь комментарий
15.02.2025 20:28 Ответить
Балтійські країни

ред.

3 країни на схід від Балтійського моря (Латвія, Литва, Естонія)
показать весь комментарий
15.02.2025 16:58 Ответить
👍🤝👏
показать весь комментарий
15.02.2025 16:48 Ответить
Борис шанувальник Трампа. Не дивно. Вони навіть зовні схожі.
показать весь комментарий
15.02.2025 13:19 Ответить
Тунгус, паси алєня, рабам слова не давали.
показать весь комментарий
15.02.2025 13:35 Ответить
конти Реєстрація: 15.02.2025

Свіжачок.
показать весь комментарий
15.02.2025 13:41 Ответить
The Rape of Europe
показать весь комментарий
15.02.2025 13:34 Ответить
Без Британії, Європи, Україні хана. При повній відсутності патріотичної української дипломатії, тільки вони можуть відстояти інереси України на міжнародному фронті.
показать весь комментарий
15.02.2025 13:40 Ответить
Трамп ніколи Україні не присягав, щоб її зраджувати, досить вже цього *******! А щоб різні трампи не жонглювали Україною, треба було не всратих клованів-самодурів приводити до влади, а думаТИ.
показать весь комментарий
15.02.2025 13:43 Ответить
А росії присягав? Бо чомусь працює виключно на її інтереси...
показать весь комментарий
15.02.2025 14:33 Ответить
Що до Європи - Джонсон повністю правий.
Що до команди Трампа - помиляється.
Усі сподівання в США в першу чергу на головних Слонів Конгресу та їхнього Марко Рубіо.
А в Україні частково схожа ситуація - жодних сподівань на банду Зеленського, а тільки на Збройні Сили України.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:00 Ответить
давай Борис Джонсонюк !!! візьми цю ЄС за те , шо вони там підрізають , зроби з них чоловіків !!!❤️
показать весь комментарий
15.02.2025 14:01 Ответить
Ну це дискусійне питання. Я вважаю що його головна мета не зрадити штати, а інтереси його держави можуть відрізнятись від наших, тому чимось прийдеться нехтувати.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:19 Ответить
Вряд чи пересратися з усім демократичним світом,крім Ізраїлю, та валятися в ногах упирів типу хла, це в інтересах США...
показать весь комментарий
15.02.2025 14:32 Ответить
Кажуть що амери вже посрались з німцями
показать весь комментарий
15.02.2025 14:41 Ответить
Прогнозировать и предсказывать поступки шизофреника не может даже не один доктор, так что, Джонсон напрасно делает такие заявления.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:22 Ответить
Не говори " гоп " поки не перескочишь.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:26 Ответить
Тобто як називається те що робить Трамп ви знаєте...
показать весь комментарий
15.02.2025 14:27 Ответить
Европка щас напоминает охваченный пожаром бордель. Пора разчехляться на 4 год войны наконец или они думали что это будет продолжаться до посинения?
показать весь комментарий
15.02.2025 14:49 Ответить
Вже зрадив. А ти, Борис, цього не зрозумів.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:58 Ответить
Трамп изменял и предавал всех своих жен, также предаст и Украину.
показать весь комментарий
15.02.2025 15:03 Ответить
Настав час європейцям перестати панікувати, підкреслив колишній прем'єр-міністр Британії, перестати скиглити й активізуватися, а також збільшити свою частку тягаря. щоб "трамбон" 3,14стякав без американського тягаря ,але вихваляючи куйла...ну ну...
показать весь комментарий
15.02.2025 15:15 Ответить
цейрижий ганд он злив Укра їну.
показать весь комментарий
15.02.2025 15:27 Ответить
Можливо Джонсон і правий.
Але я вважаю, що той хто зрадив сенатора Маккейна один раз, зрадить і двіччі.
показать весь комментарий
15.02.2025 15:48 Ответить