5049 посетителей онлайн
2 517 37

Наш план - завершить войну вместе с партнерами в 2025 году, - Зеленский

Война может закончиться в 2025 году

Война в Украине может быть завершена в этом году, если партнеры будут давить на Россию.

Об этом заявил президент Украины Владимир Зеленский, выступая на Мюнхенской конференции по безопасности в субботу, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Укрінформ.

"Мы очень хотим мира и работаем над этим. Мы подготовим гарантии безопасности, как мы их видим. Мы поделимся ими с США, и я надеюсь, что они поделятся своей точкой зрения. Общая точка зрения для меня очень важна, чтобы услышать всех наших партнеров в Европе и Великобритании", - сказал он.

Зеленский добавил, что для него очень важно подготовить все эти вещи и поделиться ими с президентом США Дональдом Трампом.

"Чтобы находить время на наши совместные встречи, чтобы выработать этот совместный план, положить его на стол Путину и сделать все, о чем говорит президент Трамп. Он может накладывать санкции или давить любыми способами, в любом случае, как угодно. И после этого прекратить эту войну в 2025 году, достичь мира в Украине. Это наш план, то, чего мы действительно хотим, и то, что мы будем пытаться сделать", - добавил Глава государства.

Топ комментарии
+17
Зеля ти дуже часто міняєш плани.
Здається ти просто крутишся як гімно в ополонці
показать весь комментарий
15.02.2025 14:22 Ответить
+11
показать весь комментарий
15.02.2025 14:31 Ответить
+6
Удари балістичними ракетиами на 500-1000км як ніщо інше спонукали рф до завершення війни, але ти не спромігся організувати виробництво за 6 років. Тільки пєрдєлкі з петардами на борту - це все на що ти спромігся..
показать весь комментарий
15.02.2025 14:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Завершена, якщо... От і все завершення. Та де ті чудо ракети в кінці кінців, якими ти вже 2 роки вихваляєшся?
показать весь комментарий
15.02.2025 14:32 Ответить
і не розумію...
для чого той хто робить вибірку, пише та публікує текст,
підписується Зеленським???
він фізично не може цього робити від слова, ЗОВСІМ!!
нема часу!!!!
показать весь комментарий
15.02.2025 15:57 Ответить
Зеля ти дуже часто міняєш плани.
Здається ти просто крутишся як гімно в ополонці
показать весь комментарий
15.02.2025 14:22 Ответить
Удари балістичними ракетиами на 500-1000км як ніщо інше спонукали рф до завершення війни, але ти не спромігся організувати виробництво за 6 років. Тільки пєрдєлкі з петардами на борту - це все на що ти спромігся..
показать весь комментарий
15.02.2025 14:24 Ответить
Та зеля нічого не рішає,єрмак зустрічається з Келогом 😀
показать весь комментарий
15.02.2025 14:24 Ответить
Доречі, цей факт усі пропустили. А реально, в нас тепер долю держави визначає ларьочник.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:46 Ответить
показать весь комментарий
15.02.2025 14:31 Ответить
Ми ще не доросли до висоти польоту думки цього потужного Лідора
показать весь комментарий
15.02.2025 14:35 Ответить
лікарям-психіатрам на цитатах найвеличнішого лідОра можна дисертації писати про психічні шизоїдальні розлади, обтяжені впливом наркотичних речовин ... Але окрема тема дисертації має бути про тих, хто зміг розгледіти в ЦЬОМУ непорозумінні "президента" та "верховного"...
показать весь комментарий
15.02.2025 14:39 Ответить
Перекладачі-синхроністи сивіють...
показать весь комментарий
15.02.2025 14:41 Ответить
Уявив собі🤣
показать весь комментарий
15.02.2025 15:06 Ответить
Але розумний, аж страшно !...
показать весь комментарий
15.02.2025 15:11 Ответить
План № 100500
показать весь комментарий
15.02.2025 14:39 Ответить
Вигляда так що "партнери" в тебе шайгу з гєрасімовим. Тоді все вірно....
показать весь комментарий
15.02.2025 14:41 Ответить
И после этого говорит,что снова хочет в НАТО,ох и дебил,это основное требование рашки,чтобы не стремились в НАТО. Хотя нас и так туда не возьмут. Оно все делает,чтобы мира не было и сидеть у власти вечно! Всеми способами пытается сорвать переговоры.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:45 Ответить
Він вже відкрито заявив, що виборів не буде, а кому не подобається зелена диктатура - хай валить з країни. Якщо Трамп цій гундосій мерзоті не переломає хребта - Україна буде знищена, як ззовні, так і з середини. Так закінчив Парагвай з диктатором-ідіотом.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:48 Ответить
А в чому полягає план?
показать весь комментарий
15.02.2025 14:48 Ответить
Гав-гав-гав, наче пес.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:49 Ответить
Дивно. ***** теж планує завершити "СВО" в 2025. Співпадіння?
показать весь комментарий
15.02.2025 14:51 Ответить
Сумніваюся. але якщо навіть вдасться, то це буде лише перемирʼя з відновленням більшої війни. Росія видихається через шалені втрати, тому їй потрібна передишка
показать весь комментарий
15.02.2025 14:56 Ответить
Нехай кордони відкриють та відпочивають усі скільки хочуть.
показать весь комментарий
15.02.2025 15:02 Ответить
"зелений плановий прорашистськи брехун".котрий війну почав закінчувати з куйлом в Омані .але поки що оманський план куйла не виконано.Закінчував війну "перестати стріляти" "шашликами" "шатлами до Криму" ліквідацією укріплень в Донецькій області.будівництво мостів з ордло .в очах куйла шукав у Франції мир .та так з рашистом планово винищують Україну.що кінця і краю не видно...
показать весь комментарий
15.02.2025 15:05 Ответить
📣 Дивіться, пане президенте.
За час вашого булавування стільки громадян України «вибрали інше громадянство», що тих, хто тут залишиться, скоро можна буде по головах порахувати.

І, зауважте, це ті, яким ще пощастило. Бо немає ліку тим, які, як кажуть, здобули вже вічне громадянство на небі.
Ми вам так за це дякуємо, що, якби наша вдячність матеріалізувалася, то ви вибухнули б від щастя, ага.

Але, розумієте, буває і зворотний процес.
Буває, що й президенти - терміново, ******* шльопки і прицепи готівки - «вибирають інше громадянство».

Але це не про вас.
Ви заслужили, аби вас зупинили.
Аби ви тут залишилися.
Хоч чучелом, хоч тушкою.
показать весь комментарий
15.02.2025 15:14 Ответить
Ти единий кто не хоче миру,бо це твоя кащеева голка.
показать весь комментарий
15.02.2025 15:23 Ответить
Хтось хоче "миру", Хтось Перемоги. Хто за що голосував.
показать весь комментарий
15.02.2025 15:28 Ответить
Мир це і є перемога. Затягування це депопуляція і остаточна сто процентна капітуляція. Це останній шанс.
показать весь комментарий
15.02.2025 15:46 Ответить
"Це останній шанс." - зрозуміло.
показать весь комментарий
16.02.2025 11:46 Ответить
"Завершити"? Перемоги не буде?
показать весь комментарий
15.02.2025 15:27 Ответить
У вас не план, у вас кокаинум и потяжелее что-то.
показать весь комментарий
15.02.2025 15:31 Ответить
Та то таке. Як сказав Остап Бендер і мислить Зеленський "Запад нам поможет"(С)
А для "мудрого наріду" є концепція Паніковського "Пилите Шура, пилите, она золотая"(С)
показать весь комментарий
15.02.2025 15:39 Ответить
війни за планами не завершуються
показать весь комментарий
15.02.2025 15:44 Ответить
"вашплан" ще жодного разу не спрацював. Добре що він нічого вже не вирішує у ситуації.
показать весь комментарий
15.02.2025 18:05 Ответить
…хоть тут деякі стараються опустити Зе…….)д….. Але Зеленський в Мюнхені показав себе як справжній , сильний лідер який бореться за свою державу і за всю Европу …! Як ставляться до лідера так ставляться до всієї нації …і за це респект …
показать весь комментарий
15.02.2025 18:35 Ответить
Не знаю, що він там показував в Мюнхені, але як лідер 95 квартала він крутий!
показать весь комментарий
15.02.2025 21:34 Ответить
Як раз із партнерами він і воює, дєрьмак йому в седаліще.
показать весь комментарий
15.02.2025 18:37 Ответить