4936 посетителей онлайн
16 302 97

Находился в розыске: в ТЦК объяснили задержание на границе баскетболиста сборной Украины Конева

В ТЦК объяснили задержание Конева

Утром воскресенья, 16 февраля, на пункте пропуска "Ягодин-Дорогуск" задержали украинского баскетболиста Владимира Конева, который направлялся в Латвию на матч отбора к Евробаскету-2025. Баскетболиста передали сотрудникам полиции, которые в свою очередь доставили Конева в ТЦК и СП Волынской области для дальнейших действий.

В пресс-службе Волынского ТЦК впоследствии прояснили ситуацию, сообщает Цензор.НЕТ.

Там отметили, что Конев находился в розыске как нарушитель воинского учета.

"Сегодня утром, в 06:10, 16 февраля 2025 года, на пункте пропуска "Ягодин-Дорогуск" во время проверки документов пограничниками был обнаружен гражданин Украины Конев Владимир, который находился в розыске как нарушитель воинского учета. Гражданин следовал в качестве пассажира автобуса. Согласно данным системы "Оберег", Конев не явился по вызову в ТЦК и СП в сроки, указанные в повестке, которая была направлена 01.11.2024 г.", - говорится в сообщении.

Пограничники передали задержанного работникам полиции, которые доставили его в ТЦК и СП Волынской области для дальнейших действий.

В ТЦК добавили, что письма за подписью министров Украины, адресованные председателю Государственной пограничной службы, имеют исключительно рекомендательный характер и не являются основанием для беспрепятственного пересечения государственной границы.

Такое письмо, как отметили военные, может быть основанием для выезда только при условии, что гражданин обновил свои военно-учетные данные и не является нарушителем воинского учета.

Кроме этого, в ТЦК отметили, что все граждане Украины равны перед законом, независимо от их профессии или статуса.

"Военный учет является обязанностью каждого военнообязанного, и его необходимо выполнять в соответствии с нормами закона. Мы благодарны всем спортсменам, которые достойно представляют Украину на международной арене, прославляя нашу страну и демонстрируя ее силу и талант. В то же время напоминаем, что выполнение воинского долга является неотъемлемой частью ответственности каждого гражданина перед государством", - говорится в заявлении.

35-летний Конев является лидером "Днепра" и одним из ведущих игроков сборной Украины.

Топ комментарии
+39
Нічосє! Він ані слуга народу, не мєнт, не прокурор, не артізд 95-кварталу, а хотів виїхати за кордон? Доколє це терпіти?!?
показать весь комментарий
16.02.2025 22:35 Ответить
+30
Такої абсурдної ситуації з мобілізацією як в Україні світова історія ще не знала:

5-6 млн. людей під присягою вже як 3 роки сидять у внутрішньому та зовнішньому тилу, а на фронт масово гребуть цивілістів-фольксштурмів.

Такого економічного і військового абсурду людство ще ніколи не бачило.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:47 Ответить
+26
Окрім цього, у ТЦК наголосили, що всі громадяни України є рівними перед законом, незалежно від їхньої професії чи статусу. Джерело: https://censor.net/ua/n3536128

Депутати
Мінстри
Прокурори
Мєнти
Митники
Дбри-шмбери та інша шелупонь
дуже рівні
показать весь комментарий
16.02.2025 22:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Піде повоює, не все йому з м'ячиком стрибати.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:32 Ответить
Правильно і гідно!!
Бо якщо кидати на фронт епілептиків, старих та онкохворих то можно отримати бунти в тилу, чого мріє рашка і планує з усіх сил!!!
показать весь комментарий
16.02.2025 22:34 Ответить
Ти завжди можеш переїхати на окуповану територію.
Там десь у "ямі" узнаєш, за що воює Україна.

Або з такими переконаннями можеш наводити кацапські авіаудари, дрони та здавати переміщення ненависних тобі ЗСУ.

Не чекай - дій.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:43 Ответить
"Ваш наркоша"? Ни разу не спалилось, тупое
показать весь комментарий
16.02.2025 23:14 Ответить
Смысл что-то доказывать служивому боту?
показать весь комментарий
16.02.2025 23:16 Ответить
Шікарний допис.

Ти не розчарував.
показать весь комментарий
17.02.2025 08:28 Ответить
Как я люблю вас одноразовых. Прикольно за вами наблюдать. Зарегился - высрался - деактив. Романтика. На что вы надеетесь, отрабатывая свои жалкие копейки?
показать весь комментарий
16.02.2025 23:13 Ответить
Я не согласна с тем что вы говорите, но я буду защищать до смерти ваше право сказать это." - Эвелин Холл
На кацапских сайтах банят только за написание Украина с большой буквы, но мы же не один народ
показать весь комментарий
17.02.2025 07:53 Ответить
Свобода слова и 20-ти долларовые шлюхи, серущие ртом - это, как говорят в Одессе, две большие разницы. И мне вполне хватает интеллекта отличить одно от другого. Что и вам советую.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:45 Ответить
С удовольствием воспользуюсь вашим советом, одно быстро подметается свободой слова на сайте, а где второе, укажите второе, в котором выражена эта свобода.
показать весь комментарий
17.02.2025 17:09 Ответить
Ріст у баскетболістів великий. Кидать предмети на великі відстані, навчені. Буде дрони запускать...
показать весь комментарий
16.02.2025 22:37 Ответить
Без моторчика.
показать весь комментарий
16.02.2025 23:01 Ответить
Тай окоп для такого зросту теж тоді треба глибше
показать весь комментарий
16.02.2025 23:36 Ответить
Це його проблеми... Ще мій дід покійний казав: "Хочеш вижить на війні - навчися гарно копать окопи...". А він пройшов усю війну - від першого дня, до останнього...
показать весь комментарий
16.02.2025 23:42 Ответить
Прокремлівський бот із ніком "Павло Павло №602289" реєстрація: 16.02.2025.
1. путін хто?
показать весь комментарий
16.02.2025 22:45 Ответить
Нічосє! Він ані слуга народу, не мєнт, не прокурор, не артізд 95-кварталу, а хотів виїхати за кордон? Доколє це терпіти?!?
показать весь комментарий
16.02.2025 22:35 Ответить
Так, скільки можна терпіти Лахту-2?
показать весь комментарий
16.02.2025 22:37 Ответить
Буде грати до 65 років
показать весь комментарий
16.02.2025 22:35 Ответить
Окрім цього, у ТЦК наголосили, що всі громадяни України є рівними перед законом, незалежно від їхньої професії чи статусу.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:36 Ответить
там ще є допис!
між рядками!
де написано що є ще рівніші ніж просто рівні
і їх лиш офіційно, тих кого відмазав зе своїм підписом 2+ млн
і стількиж яких тойже тцк та мусара в упор не бачать.
вони їздять по вулиціх, гуляють в ресторанах, створюють бешені черги на підіймачах в Буковелі.
2+- мільйона, ****!!! але вони такі невидемі, чомусь.
а чомух боневтік Усика не зняв з поєдинку??? навпаки, щось йому казав, підтримував...
я добре віднощусь до Олександра, але коли розвідникам верблюдів дають бронь,
сраним головам громад, чиновникам, депутатішкам, артистам кварталу щей ордена вліпив
а чому спортсменам світового рівня не зробив????
бо він ******** те що підписує....
Є сказав, ЗЕ підмахнув.
показать весь комментарий
17.02.2025 00:01 Ответить
То чому досі не мобілізований? Мабуть здоров'я підкачало?
Тут чомусь вважають індульгенцією від війни наявність оновлених данних.
Пишіть вже прямо - куплена відстрочка. І таких по країні - легіон.
показать весь комментарий
17.02.2025 07:55 Ответить
Он лям баксов задонатил. я не против таких индульгенций. в тылу от него больше пользы, чем в окопе
показать весь комментарий
17.02.2025 08:48 Ответить
Не стану сперечатися)
показать весь комментарий
17.02.2025 08:56 Ответить
Всі тут законослухняні та вагітні інваліди, а людолови виловлюють на вулицях хворих та бідних, тому що бідні не можуть відкупитися, як ось ти наприклад, "критичний" наш. Критичну мівіну нашому блазню на велосипеді возиш?
показать весь комментарий
17.02.2025 09:25 Ответить
Сав відкосив, а ухилянтів "прозираю" ))) цє ж біполярка )))
показать весь комментарий
17.02.2025 09:42 Ответить
"дуже хотів, але сказали - ні" - а так всім "ветеранам 95 кварталу" платять, чи ти особливий? 😂
показать весь комментарий
17.02.2025 10:40 Ответить
Альоша, в Усика 4дітей, і тому в нього бронь і дозвіл на виїзд,так що офф
показать весь комментарий
17.02.2025 05:45 Ответить
Листок від міністрів - туфта - потрібна така броня! - ну - залізобетонна броня! - тепер буде в кошик дрони закидати
показать весь комментарий
16.02.2025 22:37 Ответить
Окрім цього, у ТЦК наголосили, що всі громадяни України є рівними перед законом, незалежно від їхньої професії чи статусу. Джерело: https://censor.net/ua/n3536128

Депутати
Мінстри
Прокурори
Мєнти
Митники
Дбри-шмбери та інша шелупонь
дуже рівні
показать весь комментарий
16.02.2025 22:39 Ответить
Особливо законним є таке поняття як "розшук тцк".
показать весь комментарий
16.02.2025 22:42 Ответить
Розшук за адміністративне правопорушення це просто "пісня".
показать весь комментарий
17.02.2025 07:58 Ответить
Здача мусарами цивільного громалянина на розправу до злочинців у тцк ще більша пісня
показать весь комментарий
17.02.2025 16:21 Ответить
Випередили. Вже навіть скопіював цей абзац
показать весь комментарий
17.02.2025 12:38 Ответить
Мені здається ,що всі притомні звернули увагу на цей рядок))
показать весь комментарий
17.02.2025 12:43 Ответить
Взагалі якась хрень: артистам, спортсменам якого дідька їм бронь. я вже не кажу про різного роду чиновників. Невже їх роль в житті країни важливіша ніж трактористів, шоферів, малих підприємців і т.д.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:39 Ответить
Ну вони ж слуги народні. Якщо їх мобілізувати, то люди без слуг залишаться. А люди у нас інфантильні, без слуг можуть і з голоду померти.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:39 Ответить
А шо там Серлещ
показать весь комментарий
16.02.2025 22:40 Ответить
С его ростом 1,98 м он может прикрыть собой Лысого от пули парашного снайпера. Обоих на 0.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:41 Ответить
Тепер добре подумає чи варто повертатися в Україну
показать весь комментарий
16.02.2025 22:41 Ответить
Запише відео: "Я принял непростое решение... і далі по тексту."
показать весь комментарий
16.02.2025 22:46 Ответить
в нас всі рівні. захист нашої України святий обов*язок
показать весь комментарий
16.02.2025 22:44 Ответить
Не рівні.

Але це не є виправданням злочину.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:47 Ответить
злочину ховаться? згоден. всі жити хочуть.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:49 Ответить
Злочину??????
Вкрав, вбив, наркота - що з переліченого??????
Чи ви написали новий кримінальний кодекс?
показать весь комментарий
17.02.2025 11:05 Ответить
Згідно зі статтею 336 Кримінального кодексу України, ухилення від призову на військову службу під час мобілізації або в особливий період карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.
показать весь комментарий
17.02.2025 11:14 Ответить
Не потрібно перекручувати Закони України.....

СТАТТЯ 336 КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ
Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період - карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.9 лют. 2025 р.

https://www.google.com/search?q=%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%96%D1%81%D1%82&sourceid=chrome&ie=UTF-8 Резервіст

Резервісти - це військовозобов'язані громадяни, які проходять службу у військовому резерві збройних сил, або інших утворених відповідно до закону військових формувань. Вони ведуть цивільний спосіб життя і в мирний час роблять кар'єру поза межами збройних сил.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:56 Ответить
Стаття 337. Ухилення від військового обліку або спеціальних зборів
Ухилення військовозобов'язаного від військового обліку після попере­дження, зробленого відповідним військовим комісаріатом, - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів гро­мадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.
показать весь комментарий
17.02.2025 16:58 Ответить
Я для тебе статтю у КК завжди знайду. 😁
Державний примус саме так і працює - якщо державі треба, то нікуди ти не дінешся. А мобілізація завжди і всюди була і є примусовою.

Тому, якщо ти вже попав у ці жорнова, то можеш кричати, що ти там вважаєш, скільки завгодно. Жорнова мелють.
показать весь комментарий
17.02.2025 17:02 Ответить
КК "працює" тільки для населення - коли воно "торкається" від чиновника і вище - там з'являться "двозначні слова"
показать весь комментарий
18.02.2025 08:48 Ответить
"То, что Вьі на свободе - не Ваша заслуга, а наша недоработка". 😛

І я вважаю, щодо любителів качати права та ухилятися від обов'язків це повинно працювати саме так. Втік від обов'ящків - позбавляєшся прав.
показать весь комментарий
17.02.2025 17:06 Ответить
"То, что Вьі на свободе - не Ваша заслуга, а наша недоработка". - в міліції 90-х була ще одна, дуже популярна - "Был бы человек, а статья найдется" - багато від них особисто таке чув

"..... ухилятися від обов'язків...." - до 65 статті Конституції України є ще 64 до Вашого відома.
показать весь комментарий
18.02.2025 08:45 Ответить
Не піду!

показать весь комментарий
16.02.2025 22:49 Ответить
та це ***** як і недопрезидент. ми ж не такі?
показать весь комментарий
16.02.2025 22:50 Ответить
А як же: в нас всі рівні?
показать весь комментарий
16.02.2025 22:54 Ответить
а це в *********** потрібно спитати
показать весь комментарий
17.02.2025 06:51 Ответить
Так це ж ти вище написав. В тебе й питаю.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:14 Ответить
значить є рівніші
показать весь комментарий
17.02.2025 12:34 Ответить
Так несподівано...
показать весь комментарий
17.02.2025 12:43 Ответить
звичайно. а що зря зєля цих двох довбнів у нац.гвардію заховав?
показать весь комментарий
17.02.2025 12:44 Ответить
Ну i морду вiдкормив-аж лосниться вiд жиру...😏😠
показать весь комментарий
17.02.2025 06:15 Ответить
🤔 Дивно! Він точно не ховався - грав за "Дніпро", їздив з командою на виїзди, грав ща збірну України. То точно у розшук треба було подавати? Сжоже на піар про "всі рівні" для зеленої влади. Хоча зрозуміло, що у літінанта Баканова все добре, як і у Кошевого з Кварталом.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:45 Ответить
Мне тоже кажется, что это какая-то "пиар-акция", типа не только простых людей ловят. Вот, даже игрока сборной не выпустили...

Это типа как массово постили видео, как "вручают повестку" монатику или как "служит" Козловский.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:53 Ответить
Так , пам'ятаємо ще Аліева на Оболоні .. з Калашом .. з кимось там воював наче ( чи ні?)
показать весь комментарий
16.02.2025 23:43 Ответить
всі громадяни України є рівними перед законом - ну і хохмачі, мабуть за коміка всі голосували
показать весь комментарий
16.02.2025 22:46 Ответить
показать весь комментарий
16.02.2025 22:47 Ответить
Ты не панимаешь, эта другое.. Не рождены они для войнушки. А то что на гос службу в мусарню итд брали исключительно по окончанию срочной службы и все они должны идти на фронт в приоритете это мелочи жизни 😂
показать весь комментарий
17.02.2025 03:21 Ответить
Маячня.
показать весь комментарий
17.02.2025 04:44 Ответить
Громадян України у віці 18-60, які пройшли армійську присягу і відповідну підготовку в період 1984-2021 р. в лавах ЗСУ або ж армії УРСР - близько 5,5-6 млн. Декілька сотен тисяч за роки незалежності - це випускники військових освітніх закладів + офіцери запасу, при цьому останні переважно не проходили через армійську службу. Плюс 2,8-3 млн. міліонів чоловіків за роки незалежності пройшли через присягу в силових структурах і значний % з них (а це - сотні тисяч) не пройшли через присягу військового, але пройшли через присягу силовика. Ну і є ще близько 1 млн держслужбовців, які приносили присягу в період 1991-2024 р., які не входять у вище зазначені групи. Таким чином число присягнувших у внутрішньому та зовнішньому тилу на сьогодні - це чило 7-8 млн. чоловіків у віці до 60 років. Незначний % з них - природні втрати. Решта - підлягає відбору: реально хворі, багатодітні і тп.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:01 Ответить
Таке буває коли агенти впливу московського ворога захопили всю владу в Україні. Вони весь час воюють з цивільним населенням України, а зараз вбивають їх у співучасті з москалями, коли випала така зручна нагода чинити розправу над українцями.
показать весь комментарий
17.02.2025 16:31 Ответить
Провідний гравець збірної не бідний. Трохи обілетять хлопця і випустять. Назавжди.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:48 Ответить
Та купили б йому листа від Буданова і все було б тіп-топ. Скільки вже гівна по "листах" від ГУР виїхали до цього?
показать весь комментарий
16.02.2025 22:50 Ответить
За таким зрістом це найперша ціль для снайпера, або дрона. Краще у тюрьму.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:50 Ответить
Да и в землянке побратимам его боевым некофортно будет от такого соседства.
показать весь комментарий
16.02.2025 23:55 Ответить
Типа он будет на 0. Пойдёт куда-нибудь в культурный фронт или в мукачево защищать в роте охраны часть госпаде. Как маленькие честное слово... Хотя может его убрать кто-то решил
показать весь комментарий
17.02.2025 03:23 Ответить
Журналісти, ви неуважно читаєте.
======================
У ТЦК додали, що листи за підписом міністрів України, адресовані голові Державної прикордонної служби, мають виключно рекомендаційний характер.
============
Що це значить? ШО він колотив понти через блат. Його блатні знайомства послали.
===========
Ставте ж правильно акценти в своїх текстах. Ай-яй-яй, дєвочкі ))
==============

Цього довгого спортсмена непогано б було побачити на БЗВП.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:51 Ответить
Простіше кажучи, зі спортсмена вирішили злупити бабла. Рекет у чистому вигляді.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:54 Ответить
Чому Усик не в розшуку? А Сікан і Зубков якого пуя, Ярмоленко?
показать весь комментарий
16.02.2025 22:58 Ответить
Можна продовжити: Довбик, Циганков, Лунін,Зінченко,Мудрик,Трубін,Маліновський,Забарний,Ярмолюк,Яремчук, Коваленко і це тільки відомі футболісти. А де Потап,Яма, Винник ? Громадяни всі рівні, але є рівніші.
показать весь комментарий
17.02.2025 00:08 Ответить
4 несовершеннолетних детей
показать весь комментарий
17.02.2025 08:55 Ответить
Окрім цього, у ТЦК наголосили, що всі громадяни України є рівними перед законом, незалежно від їхньої професії чи статусу. Джерело: https://censor.net/ua/n3536128
Які ж цинічні мерзоти
показать весь комментарий
16.02.2025 23:10 Ответить
Щось критичне про Зеленского написав?
показать весь комментарий
16.02.2025 23:44 Ответить
Доки будуть побрехеньки про цей так званий "розшук"?
показать весь комментарий
16.02.2025 23:49 Ответить
Стесняюсь спросить, а родня депутатов, министров, судей-прокуроров и всех прочих властьпридержавших госчиновников-бюрократов с отставными силовиками уже на фронтах?
показать весь комментарий
16.02.2025 23:49 Ответить
Дешева піар-акція.
показать весь комментарий
17.02.2025 00:07 Ответить