8743 посетителя онлайн

Война в Украине может закончиться вскоре - в течение "нескольких недель", - Трамп

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп считает, что война России против Украины "может закончиться в течение нескольких недель".

Об этом он сказал во время встречи с президентом Франции Эмманюэлем Макроном, сообщает Цензор.НЕТ.

Он снова отметил, что если бы он был президентом, то войны бы не было, а Украина сейчас "была бы на другом уровне".

Также Трамп предположил, что война в Украине якобы может закончиться в течение нескольких недель.

"Если мы не будем умными, то она будет продолжаться, и мы продолжим терять молодых, прекрасных людей, которые не должны погибать, а мы этого не хотим", - заявил американский президент.

В то же время Трамп ответил "посмотрим" на вопрос, должна ли Украина уступить территорию в мирном соглашении с РФ.

Вместе с этим, он выразил надежду, что "Украина сможет вернуть часть своей земли".

"Мирное соглашение между Украиной и Россией может быть подписано в Овальном кабинете", - говорит республиканец.

"Мы помогаем Украине так, как никто никогда не помогал Украине раньше", - добавил Трамп, комментируя его стремление к миру в Украине.

Топ комментарии
+27
В одному тижні 24 години
показать весь комментарий
24.02.2025 20:35 Ответить
+23
Два-три тижні? щось знайоме...
показать весь комментарий
24.02.2025 20:37 Ответить
+20
воно чи ї6ануте, як наш Зе
чи передражнює його
показать весь комментарий
24.02.2025 20:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Трамп и его избиратели, это реальное воплощение фильма "Идиократия"
показать весь комментарий
24.02.2025 20:54 Ответить
24 години вже наступили? Чи ні?
Ви можете там якось рішати а не позіровать...
Бо люди гинуть, а ваш Хєрпіду з білого Дому ( в Жовтий) блазня валяє...
показать весь комментарий
24.02.2025 20:55 Ответить
не читайте висери цього рудого дуполиза )(уйла. краще "Редіса" не скаже ніхто!
показать весь комментарий
24.02.2025 20:56 Ответить
Мабуть знов похужало...
показать весь комментарий
24.02.2025 20:58 Ответить
дай Бог!
показать весь комментарий
24.02.2025 21:01 Ответить
Що?
показать весь комментарий
24.02.2025 21:04 Ответить
новину читав?
показать весь комментарий
24.02.2025 21:08 Ответить
Яку саме, про яку " кількість тижнів, чи годин"?
Була новина про 24 години, про 100 днів, про півроку, про тиждень, про " незабаром", про " дуже швидко", про два тижні..
Яку саме " новину", ти мажш на увазі?
показать весь комментарий
24.02.2025 22:59 Ответить
Читала. Я питаю, який мир? Кацапи виведуть війська з України. повернуть полонених та депортованих і виплатять репарації?
показать весь комментарий
24.02.2025 23:09 Ответить
йому по фіг. Проста перестать стрелять
показать весь комментарий
25.02.2025 00:07 Ответить
Живеш мріями про кордони 91 року?
показать весь комментарий
25.02.2025 08:41 Ответить
На відміну від вас, реаліями.
показать весь комментарий
25.02.2025 14:53 Ответить
Дональд Трампестович
показать весь комментарий
24.02.2025 21:02 Ответить
"ми продовжимо втрачати молодих, прекрасних людей, які не повинні гинути, а ми цього не хочемо" - це він так про вбивць, гвалтивників, мародерів з рашки сльозу пустив ...
показать весь комментарий
24.02.2025 21:03 Ответить
Как это говорится: "В твоих словах все возможно, если ты пи@дабол"
показать весь комментарий
24.02.2025 21:04 Ответить
Зразу після анексії Канади.
показать весь комментарий
24.02.2025 21:07 Ответить
Язиком він її вже анексував."The meeting was convened by Governor Justin Trudeau of Canada."
показать весь комментарий
24.02.2025 21:40 Ответить
Позорный дебил!

В декабре он обещал закончить войну за 24 часа, на прошлой неделе, он сказал, что война закончится на этой неделе, теперь он говорить, что она закончится через несколько недель.

Такого позорного идиота Америка ещё не имела в президентах, мир ожидает ужас и хаос, если Европа срочно не мобилизуется и не объединится в противовес Америке, то страшно даже подумать, что нас всех ждёт.
показать весь комментарий
24.02.2025 21:08 Ответить
Масштабний мітинг у Вашингтоні на підтримку України https://www.youtube.com/watch?v=aU2Q09eFx38
показать весь комментарий
24.02.2025 21:10 Ответить
Трампу пох, єто не бидон. У трампона х-ловское воспитание.
показать весь комментарий
24.02.2025 21:13 Ответить
незабаром...скінчиться... сама по собі?
показать весь комментарий
24.02.2025 21:11 Ответить
Ага, так як за 24 години...
Балабол кремлівський!
показать весь комментарий
24.02.2025 21:14 Ответить
Доні - андоній...і товарищ маск, те саме
показать весь комментарий
24.02.2025 21:16 Ответить
дуже цікава стаття про агента "Краснова": https://ukrreporter.com.ua/golovne/statti/yak-kdb-zaverbuvalo-trampapodrobytsi-spravy-agenta-krysnova-grygorij-omelchenko.html
https://www.umoloda.kiev.ua/number/3271/180/120326/
показать весь комментарий
24.02.2025 21:16 Ответить
Трампоняку на гіляку
показать весь комментарий
24.02.2025 21:17 Ответить
Кончене риже *********** ЧМО. Ти подивись що на американських біржах ти наробили чи по скільки в тебе яйця. Воно млять спасає ***** і економіку рашки в ущерб американцям.
показать весь комментарий
24.02.2025 21:23 Ответить
І надайте стіл практикантки Моніки! На ньому Галаборотько примєт со всєх сторон в любих колічєствах
показать весь комментарий
24.02.2025 21:24 Ответить
При названии ***** теперь надо уточніть с какого континента
показать весь комментарий
24.02.2025 21:24 Ответить
Добра хвороба склероз - нічого не болить і кожного дня нове.
показать весь комментарий
24.02.2025 21:25 Ответить
Амеріканьці - як-що ви це прочитаєте - я рахував вас набагато умнішимі!!!Такого дебіла вибрати!!!
показать весь комментарий
24.02.2025 21:26 Ответить
,,умнішимиʼʼ це серйозно🤣🤣🤣
показать весь комментарий
24.02.2025 23:55 Ответить
АмериканЬці...
показать весь комментарий
24.02.2025 23:58 Ответить
Може треба менше звертати уваги що каже цей брехун ,жлоб ?
показать весь комментарий
24.02.2025 21:31 Ответить
Цікаво, що ми ще почуємо та побачимо від представників «великої нації» щоб догодити дійсному кривавому диктатору та міжнародному злочинцю…, аби тільки зброю не почали поставляти, щоб ображені Україною змогли захиститися…
показать весь комментарий
24.02.2025 21:32 Ответить
а може і не закінчитися,третього не дано
показать весь комментарий
24.02.2025 21:48 Ответить
А казали, що в Україні обрали біду в 19му, а ось воно світова біда обралася!
показать весь комментарий
24.02.2025 21:52 Ответить
Шо там? Субота вже настала? Хамас звільнив всіх заручників? Чи на хамас "відкрилися врата пекла"?
Піздло сране...
показать весь комментарий
24.02.2025 22:20 Ответить
він не уточнював про суботу якого року))
показать весь комментарий
25.02.2025 00:08 Ответить
Японія до цього часу не підписали мирні перемовини з кацапами. Нащо Україні потрібні мирні угоди з лайном? В додачу вже Україна мала такі угоди з кацапами. Досить!
показать весь комментарий
24.02.2025 22:21 Ответить
Разом з цим, він висловив сподівання, що "Україна зможе повернути частину своєї землі"

Не, не. Піздоболу вірити... От коли це самі побачимо...
показать весь комментарий
24.02.2025 22:26 Ответить
**********************.
показать весь комментарий
24.02.2025 23:10 Ответить
З Арестовичем зустрівся, чи шо?
показать весь комментарий
24.02.2025 23:12 Ответить
А может и не закончиться.
А может и не скоро.
А может и не в Украине .
показать весь комментарий
24.02.2025 23:19 Ответить
Та вже ж було вчора що на цьому тижні завершиться. Знову переніс?
показать весь комментарий
24.02.2025 23:40 Ответить
Коли там вже імпічмент?
показать весь комментарий
24.02.2025 23:53 Ответить
24 години
Кілька тижнів
Шість місяців
Декілька днів
Кілька тижнів
...
...
показать весь комментарий
25.02.2025 00:01 Ответить
Щоб ти здох, руде падло!
показать весь комментарий
25.02.2025 05:04 Ответить
ти оприділись , підар