9010 посетителей онлайн
3 106 35

Франция готова использовать свои силы ядерного сдерживания, чтобы защитить Европу, - The Telegraph

Ядерные истребители Франции

Истребители с ядерным оружием могут быть развернуты в Германии, поскольку США угрожают вывести свои силы с континента. Это может стать посланием российскому диктатору Владимиру Путину.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет The Telegraph со ссылкой на источники.

"Разместить несколько французских ядерных истребителей в Германии не должно быть сложно, и это было бы сильным сигналом", - заявил французский чиновник.

Фридрих Мерц, который, как ожидается, станет следующим канцлером Германии после победы на выборах, призвал Британию и Францию расширить свою ядерную защиту, поскольку он стремится к "независимости" Европы от США.

Президент Франции Эмманюэль Макрон разговаривал с Мерцем в воскресенье вечером перед поездкой в Белый дом, чтобы представить Трампу свой план европейской безопасности и защиты Украины.

Выступая вместе на пресс-конференции с Трампом Макрон сказал, что мир "не должен быть капитуляцией Украины", а также призвал европейцев делать больше для защиты континента.

Напомним, во время совместной пресс-конференции с президентом США Дональдом Трампом президент Франции Эмманюэль Макрон заявил, что если РФ нарушит потенциальное мирное соглашение с Украиной, то вступит в войну со всеми участниками мирного процесса.

Топ комментарии
+8
не смішно
показать весь комментарий
25.02.2025 09:33 Ответить
+4
новий лідер Вільного світу
показать весь комментарий
25.02.2025 09:27 Ответить
+3
Ну Макрон много чего говорит... А вот на деле, даже ***** побоялся назвать "диктатором".
показать весь комментарий
25.02.2025 09:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Бляха, то вже буде ядерний удар, чи ні? Бо мені 28 лютого за комуналку платити...
показать весь комментарий
25.02.2025 09:26 Ответить
не смішно
показать весь комментарий
25.02.2025 09:33 Ответить
Тоді заплач . P.S. А яка на твою думку повинна бути реакція Європи на ядерний шантаж кацапів , до якого біснуватий трумп приєднується ?
показать весь комментарий
25.02.2025 11:45 Ответить
ось тема...Франція готова використати свої сили ядерного стримування, щоб захистити Європу Джерело: https://censor.net/ua/n3537744

сміються прихильники Зе...какая разніца....хуже не будет....хоть паржем......вибрали його.. радійте.
показать весь комментарий
25.02.2025 13:12 Ответить
Нічого не зрозумів . Тебе напружує те що у разі виводу з Європи американської ЯЗ її планують замінити на французьку , чи в чому проблема ? А перший коментар носить назву "чорний гумор" і зелупинці тут ні до чого , якщо тобі щось не так , то то твої проблеми . Раптом що , то кацапи ядерку проти нас не застосували тільки тому що Байден пальчиком пригрозив , а що при трумпу буде побачимо , може б і самі раді були французів у себе з такими "цяцьками" розквартирувати.
показать весь комментарий
25.02.2025 18:00 Ответить
ничего личного....мы все разные...и я не понимаю шуток почему по нам не ******* ЯО...я сам люблю пошутить, но есть моменты що не доречно...якщо вам смішно...смійтесь.
показать весь комментарий
25.02.2025 18:15 Ответить
Недоречно у нас сталося у 2019 без ядерного удару , вибухова хвиля і досі Україну трусить ((
показать весь комментарий
25.02.2025 18:25 Ответить
так...згоден
показать весь комментарий
25.02.2025 18:58 Ответить
новий лідер Вільного світу
показать весь комментарий
25.02.2025 09:27 Ответить
У 2010 ми відмовилися від Європи, а у 2019 контрольний постріл.
показать весь комментарий
25.02.2025 09:31 Ответить
Ну за всіх не розписуйся , але ідіотів що за шапкокрада проголосували , як виявилося , з часом тільки додалося ((
показать весь комментарий
25.02.2025 11:46 Ответить
Ну Макрон много чего говорит... А вот на деле, даже ***** побоялся назвать "диктатором".
показать весь комментарий
25.02.2025 09:31 Ответить
Лічно транс Макрона запускати ракети буде, прямо по Масквабаду. Але це не точно.
показать весь комментарий
25.02.2025 09:32 Ответить
Тобі тролю не один чорт хто по твоїх болотах ракети застосує ? Ви ж однаково всі до раю разом з ****** плануєте попасти
показать весь комментарий
25.02.2025 18:28 Ответить
чел, ти афіггєєш але не тількти ватніки не ******* Макрона балабола і його транса
показать весь комментарий
25.02.2025 19:09 Ответить
Троль , ти афігєєш , серед вас не тільки ватніки , є іще і лапотніки .
показать весь комментарий
25.02.2025 19:25 Ответить
ясно, маразмат
показать весь комментарий
25.02.2025 19:39 Ответить
Самокритично , хвалю що визнаєш !
показать весь комментарий
25.02.2025 23:07 Ответить
***** вже злякалося і пакує валізи на чукотку
показать весь комментарий
25.02.2025 09:35 Ответить
Жабоїди ще ті вояки...Чинили опір гітлеру шляхом капітуляції але чомусь їх зарахували до переможної антигітлерівської коаліції)))
показать весь комментарий
25.02.2025 09:38 Ответить
Так то воно так,але до того був Наполеон.
показать весь комментарий
25.02.2025 10:11 Ответить
А потім були російські вояки в Парижі завдяки яким з'явилося слово "Бістро")))
показать весь комментарий
25.02.2025 10:37 Ответить
Так чого ж ти , геройський герою, до таких "боягузів" з України здриснув ? Вони ж капітулюють , будеш кацапам зади вилизувати
показать весь комментарий
25.02.2025 18:31 Ответить
Ну а потім Наполеон Третій трахнув рашку в Кримській війні
показать весь комментарий
25.02.2025 18:53 Ответить
А польський уряд свого часу всрався та втік до Лондону від гітлера кинувши на призволяще свій народ, а тепер видають себе за "рємбо" Європи)))
показать весь комментарий
25.02.2025 09:41 Ответить
Тебе понесло , бляха , не на жарт , давай перераховуй хто там іще куди утік , утіш своє его ((
показать весь комментарий
25.02.2025 18:33 Ответить
Ця стаття вийшла до поїздки Макрона на уклін до Трампа, зараз ситуація вже змінилася.
показать весь комментарий
25.02.2025 09:44 Ответить
А після поїздки Макрона німці сказали що трумпа потрібно послати туди куди і кацапів , поживемо- побачимо , ні ти , ні я один хєр нічого не вирішимо , тому не розпускай пір'я , особливо коли линяєш
показать весь комментарий
25.02.2025 18:36 Ответить
Кацапські балалайкі як розпізлякались на сайті, виносять нам міски, курви. Сподіваюсь модератори прополять грядки.
показать весь комментарий
25.02.2025 09:50 Ответить
Сподівайся , сподівайся (( Щоб модератор щось зробив , потрібно йому написати , вказавши порушення , якщо відвертого немає , то він видалить лише спам .
показать весь комментарий
25.02.2025 18:38 Ответить
КБ Південне врятує Україну.
показать весь комментарий
25.02.2025 10:26 Ответить
Декларація про наміри(стримування) одне, а наявність яєць - трохи інше.....
показать весь комментарий
25.02.2025 10:34 Ответить
Франція і Германія давні вороги і конкуренти за гегемонію в Європі. Тонкий тролінг від французів.
показать весь комментарий
25.02.2025 13:17 Ответить