10081 посетитель онлайн
4 083 29

Германия отвергла идею Трампа вернуть Россию в G7, - Reuters

g-7

Министр финансов Германии Йорг Кукис заявил, что Россия не будет снова принята в G7 "Большой семерки", как это предложил президент США Дональд Трамп.

Об этом пишет Reuters, информирует Цензор.НЕТ.

"Осуждение G7 агрессивной войны России совершенно очевидно, особенно в третью годовщину жестокого нападения России", - подчеркнул он Кукис.

По его словам, инициатива Трампа по возвращению России в G7 не найдет поддержки, поскольку для такого решения требуется единодушие всех участников.

Он также отметил, что G7 может вернуться к обсуждению возможного использования 300 миллиардов долларов российских замороженных активов для восстановления Украины, однако эти дискуссии еще только на начальной стадии.

Как отмечается, Кукис поедет в Кейптаун для участия во встрече министров финансов G20, тогда как его американский коллега Скотт Бессент останется в США из-за своего рабочего графика.

Одной из главных тем встреч станет состояние мировой экономики. Кукис подчеркнул, что Германия должна выполнить "много домашнего задания", чтобы способствовать экономическому росту.

"Нам действительно нужно снова стать на путь экономического роста", - добавил он.

Также он выразил убеждение, что торгового конфликта между США и ЕС можно избежать, поскольку обе стороны заинтересованы в переговорах. По его словам, торговый дисбаланс между США и Европой фактически уравновешивается экспортом услуг.

Ранее сообщалось, что президент США Дональд Трамп назвал "ошибкой" исключение Российской Федерации из G7.

Топ комментарии
+22
німці навчилися вказувати трампу курс хрейсера мацква
зер гут
показать весь комментарий
25.02.2025 11:51 Ответить
+12
Нехай рижий с уйлом собы забабахают Г2.
показать весь комментарий
25.02.2025 11:52 Ответить
+10
Агент кремля трамп ніяк не заспокоїться
показать весь комментарий
25.02.2025 11:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
німці навчилися вказувати трампу курс хрейсера мацква
зер гут
показать весь комментарий
25.02.2025 11:51 Ответить
трампу зараз німецьких газет не показують, бо є великий ризик бути звільненим.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:39 Ответить
та йому вже місяць американських газет не показують
показать весь комментарий
25.02.2025 12:42 Ответить
до недавнього часу NYP заносили.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:48 Ответить
так, була стаття за диктатора
показать весь комментарий
25.02.2025 12:49 Ответить
Агент кремля трамп ніяк не заспокоїться
показать весь комментарий
25.02.2025 11:51 Ответить
Нехай рижий с уйлом собы забабахают Г2.
показать весь комментарий
25.02.2025 11:52 Ответить
Ну..., хоч за це спасибі!
показать весь комментарий
25.02.2025 11:53 Ответить
- Подождите, я ничего не понимаю. Вы за мой счёт жрали-пили… я за каждую бутылку платила по… по… втридорога! Да вы ж меня по миру пустили!! Да что ж ты думаешь, старый ты пердун, что ты думаешь?! Ты мне нужен, да? Да ты нам не нужен, блин!!
показать весь комментарий
25.02.2025 11:56 Ответить
- тату! а що ближче - місяць чи житомир?
- ну шо за питання, сину? оно подивися у вікно - ти місяць бачиш?
- бачу, тато..
- ну от, а житомир?
- ні, не бачу...
- то які питання сину, ти ж усе зрозумів
показать весь комментарий
25.02.2025 12:04 Ответить
трампон започаткує G2 і буде "керувати" світом
показать весь комментарий
25.02.2025 11:56 Ответить
сша, рф, пн. корея, угорщина, малі, білорусь
показать весь комментарий
25.02.2025 11:58 Ответить
Це вже G6.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:00 Ответить
ЛНР и ДНР забыли. С пушилиным и еще каким то там фсбешником уже G8.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:19 Ответить
Донбабве все увійшло до складу Рашки, тож йому вже не можна. Пропоную Ізраїль та Іран. Якраз буде 8 штук.
показать весь комментарий
25.02.2025 13:08 Ответить
А якщо треба саме сім можна пожертвувати Білорусю, зрештою, вона по факту теж практично частина Раші. Але Іран з Ізраілем повинні бути однозначно, щоб засідання не були нудними, а проходили з азартом та вогником.
показать весь комментарий
25.02.2025 13:15 Ответить
Оце яйця в німця!
Поставив на місце банкрота балабола трампона!
показать весь комментарий
25.02.2025 11:57 Ответить
Німці злі, маск втручається у вибори в Німеччині і хоче захопити Німеччину.
Венс прямо сказав у Мюнхені.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:00 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=vdQGCXeV3I4&t=433s

ГРИГОРІЙ ОМЕЛЬЧЕНКО: ТРАМП - агент КДБ-ФСБ. Є докази!
показать весь комментарий
25.02.2025 12:04 Ответить
Помилкою було то, що батько рудого мопса не був обізнаний з існуванням контрацептивів ...
показать весь комментарий
25.02.2025 12:04 Ответить
За місяць Трамп вже стільки *********** - далі буде
показать весь комментарий
25.02.2025 12:05 Ответить
Як вже зазначалось багатьма Трамп, що йшов на вибори під лозунгом "Зробимо Америку знов величною" насправді веде США до послаблення Штатів як у зовнішній політиці так й економічно, бо його вибрики в бік Канади вже призвели до проблеми у автомобілебудуванні, введення додаткових мит на продукцію з ЄС призвели до дій ЄС у відповідь стосовно американської продукції, думаю що й інші країни світу теж не будуть пасти задніх і це призведе як до зростання цін у США так і до падіння виробництва. І як бачимо забаганки Дональда теж мають супротив у питаннях по поверненню Кремля у економічні спілки типу G7 чим також демонструється падіння впливу Білого дому на інші країни. Тож замість величі виходить падіння. І якщо американці самі не зможуть впоратись із трампістами то це зроблять інші країни і це не закінчиться добром ані для світу ані для самих Штатів, бо прибираючись від вирішення багатьох питань американці створюють вакуум котрий заповнять інші впливові країни і чим це врешті решт завершиться невідомо!!!
показать весь комментарий
25.02.2025 12:09 Ответить
старчий маразм у поєднанні із самозакоханістю нарциса-шахрая даються навзнаки
показать весь комментарий
25.02.2025 12:14 Ответить
Може Трампу стврити клуб "Трпм+"? Туди можна і Путіна, КНДР запросити
показать весь комментарий
25.02.2025 12:09 Ответить
сша та параша хай створять G-2 і хай луплять путя та трамп один одного в дупи.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:13 Ответить
Вірно. Раз Тампакс вибрав позу страуса то він вже ніхто. Потрібно розбудовувати велику Європу і створювати новий військовий Альянс
показать весь комментарий
25.02.2025 12:13 Ответить
До речі, Маск теж вже добалакався і отримав достатньо могутнів конкурентів з Європи котрі ломають його монополію зі StarLink, це https://internetua.com/yevropeiskii-konkurent-starlink-stav-realnistua?utm_source=ukrnet_news SpaceRISE й менш амбітні компанії такі як https://mind.ua/publications/20261196-p-yat-alternativ-starlink-yaku-shvidkist-nadayut-konkurenti-ilona-maska Intelsat, Eutelsat, Inmarsat, Thuraya, OneWeb, SES що разом зможуть забеспечувати достатньо якісні послуги супутникового інтернет зв'язку.
показать весь комментарий
25.02.2025 12:31 Ответить
Обнадійлива новина! 🤞
показать весь комментарий
25.02.2025 13:44 Ответить
https://espreso.tv/poglyad-koli-ruski-priydut-za-vami-v-boston-dallas-san-frantsisko Коли рускі прийдуть за вами в Бостон, Даллас, Сан Франциско...