8692 посетителя онлайн

Мы хотим вернуть мир в Украине и свободные и честные выборы, - спикер Джонсон

Джонсон о цели Трампа

Спикер Палаты представителей США Майк Джонсон заявил, что цель президента США Дональда Трампа - вернуть мир в Украине, и нужно позволить ему это сделать.

Об этом он сказал во время пресс-брифинга представителей Республиканской партии, передает"Голос Америки", информирует Цензор.НЕТ.

В ответ на просьбу журналистов прокомментировать слова Трампа об ответственности Украины за войну Джонсон призвал не строить догадок вокруг высказываний и действий главы Белого дома.

"Вы должны дать президенту пространство для действий. Не нужно строить догадки вокруг его высказываний и его действий", - сказал спикер Палаты представителей.

Джонсон отметил, что Трамп четко озвучил свою цель - он хочет вернуть мир в Украину.

"Вы должны позволить этому процессу развиваться. Он(Трамп, - ред.) очень четко озвучил свою цель. Мы хотим вернуть Украину в состояние мира. И даже сейчас на столе есть предложение, чтобы украинцы фактически стали партнерами Соединенных Штатов в добыче очень нужных, драгоценных минералов. А также мы хотим вернуть свободные и честные выборы там, так же как мы боремся за это здесь и во всем мире. Я думаю, что все эти вещи являются достаточно последовательными", - сказал Джонсон.

Также республиканец рассказал, что "прошлогодний пакет помощи для Украины был нужен, чтобы поставить их (украинцев, - ред.) в ту позицию, в которой они сейчас находятся для мирных переговоров".

Напомним, что на прошлой неделе спикер Палаты представителей США Майк Джонсон заявил, что для принятия нового законопроекта с масштабной помощью для Украины "нет никакого аппетита".

Топ комментарии
+40
Членосос який блокував зброю на користь Путіна тепер хоче виборів на користь Путіна. Пішов би ти на куй гнида .
показать весь комментарий
25.02.2025 23:47 Ответить
+27
в паРаші поверніть чесні вибори..

але ж обісцяному в москві трампону московськими шалавами кишка тонка
показать весь комментарий
25.02.2025 23:47 Ответить
+21
Нехай приїжджає,ще разок обміняємо на Азовців,гарний обмінний фонд
показать весь комментарий
25.02.2025 23:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ходять чутки що Трамп вимагає допустити до виборів Медведчука.
показать весь комментарий
25.02.2025 23:44 Ответить
То не чутки, а ІПСО.
показать весь комментарий
25.02.2025 23:47 Ответить
Вибори через рік після закінчення війни. Хай спробують закінчити війну, фантазьори!
показать весь комментарий
26.02.2025 05:45 Ответить
Не іпсо а реальне бачення "миру" в Україні з боку США.
показать весь комментарий
26.02.2025 05:50 Ответить
Нехай приїжджає,ще разок обміняємо на Азовців,гарний обмінний фонд
показать весь комментарий
25.02.2025 23:47 Ответить
які вибори? вибори не на часі! треба будувати дороги, красти з бюджету, та багато чого ще можна зробити! тем більш в нас вже є два легітимних
показать весь комментарий
25.02.2025 23:53 Ответить
Хай приїде у Дніпровське... Там йому нагадають "кума Путіна" і його подарунок Медведчуку - "собачку хорошую"... Люди ще з 2014-го пам"ятають... Другий раз уже з села не втече - у Дніпрі втоплять...
показать весь комментарий
26.02.2025 00:02 Ответить
і без..... обійдемось -

буде мир, будуть і вибори Українського Президента

трамп та хутін можуть розслабитись
показать весь комментарий
26.02.2025 00:41 Ответить
Членосос який блокував зброю на користь Путіна тепер хоче виборів на користь Путіна. Пішов би ти на куй гнида .
показать весь комментарий
25.02.2025 23:47 Ответить
в паРаші поверніть чесні вибори..

але ж обісцяному в москві трампону московськими шалавами кишка тонка
показать весь комментарий
25.02.2025 23:47 Ответить
"Мир" Україні, окуповані території РФ, надра США кожен отримає то що хоче...
показать весь комментарий
25.02.2025 23:51 Ответить
Що ще надумає цей українофоб та трампожоліз ?
показать весь комментарий
25.02.2025 23:53 Ответить
Змусь )(уйла забрати його гопоту з України і ми гарантуємо демократичні і вільні вибори в Україні! Доведено 2004-2005 та 2014рр.
показать весь комментарий
25.02.2025 23:58 Ответить
....та вільні і чесні вибори, - спікер Джонсон.

А що це таке?
показать весь комментарий
25.02.2025 23:59 Ответить
так мовчав би якщо за срану тисячу не кортить
показать весь комментарий
26.02.2025 01:04 Ответить
Слідуй курсом вашега вайеннага карапля, набутилочнік.
показать весь комментарий
26.02.2025 02:19 Ответить
товаріщ джонсон...їди нах...й !!!
показать весь комментарий
26.02.2025 00:04 Ответить
показать весь комментарий
26.02.2025 00:05 Ответить
жодного дня без публічних образ на адресу українців.
нам не треба повертать чесні вибори, вони в нас є.
а ті що будуть відтерміновані.
але це не ваше собаче американське діло.
показать весь комментарий
26.02.2025 00:06 Ответить
Стидаюся запитати: якого-такого "неслухняного президента"? Боневтіка Потужного? А кого він не слухається? Трумпа чи *****?
Ти б закушувала, плоскогубця подоляцька (чи, може, маня із Зажопінска)...
показать весь комментарий
26.02.2025 01:53 Ответить
якщо зараз підконтрольна києву Україна вступає в нато, що буде?

війська нато заходять, їх вітають українці, які стоять вдоль дорог з прапорами європи, сша і україни. це показують по всім телеканал світу, що Українці підтримцють західні війська.

в україні проводиться референдум - українці голосують за нато.

війська нато стають в другу смугу на фронті, за українською армією.

очільники нато зустрічаються з очільниками росії і починають переговори: "як будемо україну ділити?" те, що ви вже захватили вам, все остальне натівцям. і припинення бойових дій.

інакше:
армія нато допомагає українцям воювати. вони не вступають в ближні бої, а воюють на відстані, ракетами, хаймерсами, авіацією. роблять над україною безпольотну зону. і тоді жопа буде російським військам.

перед цим всім бажано надати україні ядерну зброю. щоб росія вже остаочно розчарувалась в своїх планах захопити україну.
показать весь комментарий
26.02.2025 00:13 Ответить
нато воює за Україну? Йдіть проспитесь. Скоріше нато буде воювати за Білорусь
показать весь комментарий
26.02.2025 00:40 Ответить
А вас, 3,14дарасів лаптєлапих в дупу відтарабанять салдати НАТИ. Нє, ваня?
показать весь комментарий
26.02.2025 01:46 Ответить
Цей гандон разом з трампом відповідальний за піврічне блокування військової допомоги Україні на замовлення кацапів, які перейшли в той час в наступ під авдіївкою, щоб «поставити українців в ту позицію, в якій вони зараз знаходяться».
показать весь комментарий
26.02.2025 00:13 Ответить
джонсон, не вірю.
показать весь комментарий
26.02.2025 00:16 Ответить
Стидаюся запитати: почати з "вами" війну - це з однією смєхдєжржавою на 1/7 частині Землі?..
показать весь комментарий
26.02.2025 01:49 Ответить
Тре повертати ядерну зброю і досить *****ти трампу маразматику.
показать весь комментарий
26.02.2025 00:26 Ответить
Вибори? Які вибори. Що цей ніггер собі дозволяє.
показать весь комментарий
26.02.2025 00:29 Ответить
"мета президента США Дональда Трампа - повернути мир в Україні, і потрібно дозволити йому це зробити" - та ніхто ж не проти. Тільки сам Трамп все не може визначитись як йому це зробити - чи то за 24 години, чи за місяць, чи за 180 днів.
показать весь комментарий
26.02.2025 00:35 Ответить
чесні вибори
пусть почне з Криму
показать весь комментарий
26.02.2025 00:41 Ответить
А на рососii немае бажання провести чеснi вибори???
показать весь комментарий
26.02.2025 00:48 Ответить
Несвідомо визнав, що Рудий бредить.
показать весь комментарий
26.02.2025 03:58 Ответить
І це каже людина,які повністью залежить від хотелок трампа???Вчора в раді теж проїшов шабаш про підтримку ЗЕ.Як що б ОПг презідента були б хоч один адекватний,то б ще у 2024 році звернувся до КС і там би підтвердили,що неможливо провести вибори пі час війни.А так дебільна гопота сама подарувала х...лу,а тепер і трампу шанс звинувачувати ЗЕ в узурпаціі влади і встаноалення диктатури.Хоча самі такі ж.Один праве вже 25 років іншій в турборежимі будує діктатуру на радість своїм фанатам в США і путіну.Одін народ.
показать весь комментарий
26.02.2025 05:01 Ответить
Брехня трамповских ублюдков. Эти враги Украины хотят капитуляции и уничтожения Украины.
Мир как на кладбище - вот цель этих врагов Украины.
показать весь комментарий
26.02.2025 05:05 Ответить
Украина ничего не должна США - Лендлиза не было, кредитов не было. О каком долге речь?
показать весь комментарий
26.02.2025 06:12 Ответить
Плавайте дальше на своих болотах.
В Украину не лезьте.
показать весь комментарий
26.02.2025 06:34 Ответить
КакЦап п здуй на болота і не відкривай пащу на українських ресурсах; трамп маск венс та це чмо недолуге джонсон нехай ідуть за руським кораблем,ці тварюки стоять в одному ряду з фашистськими країнами Більшість американців ху єють від них Дай Бог щоб вони виздохли разом за компанію з їхнім ****** чим скоріше тим краще Світ з полегшенням видохне
показать весь комментарий
26.02.2025 09:16 Ответить
Це кажуть ті, хто руйнує НАТО, ООН і прийняв бік рифи.
показать весь комментарий
26.02.2025 07:02 Ответить
Повернути чесні та вільні вибори. Зе тролять як дитину.
показать весь комментарий
26.02.2025 07:36 Ответить
Хочу, щоб цьому християнину-самаритянину чорти в пеклі кочергу в сраку встромили, і не виймали більше
показать весь комментарий
26.02.2025 07:36 Ответить
На ЙУХ за руським кораблем
показать весь комментарий
26.02.2025 09:17 Ответить
це той самий гандон джонсон який шість місяців по наказу тампакса не ставив на голосування допомогу 60млрдів долл . так сильно хотів миру і вилизував тампаксу . та і зараз вилизує як стефанчук регенту дєрьмаку
показать весь комментарий
26.02.2025 07:45 Ответить
Гнида..
показать весь комментарий
26.02.2025 08:12 Ответить
Ми хочемо повернути Медтвердчука в Україну та його вільні і чесні вибори, - спікер Джонсон
показать весь комментарий
26.02.2025 08:26 Ответить
Сказав клован який пришов до влади з допомогою соцмереж)
показать весь комментарий
26.02.2025 08:54 Ответить
йо..ний папуга.. курва путінська.. Чесні вибори цей куй не хоче повернути в Мацковії???.. Ставку на потрібну Україну для Кремля-Маска роблять на Вибори...Он шо вони задумали... )) Маск буде пропихати в Україну пропутінського кандидата.. Це буде така боротьба що в Україні таке і не снилося ще... Будуть ці пі..ори маско-трампонівські чморити про українського кандидата...а свого будуть обсипати милостями і іншими технологіями з хкуйлом.. Ми вже бачили кого вітав це аутіст Маск дебельнутий.. в німечинні..Вітав чуму путінську
показать весь комментарий
26.02.2025 09:07 Ответить
Підар як був так і залишився
показать весь комментарий
26.02.2025 10:06 Ответить
Нагадайте ******, що мир у нас украла московія, і саме вона винна, що немає виборів, бо у нас війна! Покараєте винного у війні, отримаєте з нього репарації, як і Україна, і тоді у нас будуть вільні вибори, без мертвечуківців і псевдопатріотів із сліпими трастами!
показать весь комментарий
26.02.2025 10:30 Ответить