8538 посетителей онлайн

Украина готова подписать соглашение по ископаемым и это будет первым шагом к гарантиям безопасности, - Зеленский

Зеленский о соглашении по ископаемым

Президент Владимир Зеленский заявил, что Украина все еще готова подписать соглашение с США по полезным ископаемым. Это может стать первым шагом к гарантиям безопасности.

Об этом глава государства сказал в эфире американского телеканала Fox News, сообщает Цензор.НЕТ.

"Я сказал, что мы должны подписать этот документ и мы готовы к этому и это будет первым шагом, первым шагом к гарантиям безопасности", - сказал украинский лидер.

В то же время Зеленский подчеркнул, что этого будет недостаточно, поэтому он хотел поделиться этими мыслями с президентом США Дональдом Трампом во время встречи. Он отметил, что "мы должны ее подписать".

Напомним, что 28 февраля, в Вашингтоне не состоялось подписание соглашения о полезных ископаемых между Украиной и США.

Спор Трампа и Зеленского

Напомним, в Белом доме в пятницу, 28 февраля, состоялась встреча президента США Дональда Трампа и президента Украины Владимира Зеленского.

Дональд Трамп и Владимир Зеленский начали спорить и перешли на повышенные тона во время встречи в Овальном кабинете.

Президент Украины Владимир Зеленский досрочно покидает Белый дом после встречи с Дональдом Трампом в Овальном кабинете.

В Вашингтоне не состоялось подписание соглашения о полезных ископаемых между Украиной и США.

Топ комментарии
+13
не потрібно нічого підписувати, Вова не псуй враження про себе!
показать весь комментарий
01.03.2025 01:50 Ответить
+12
О а що таке, так лідор потужний чи не потужний??? Підкажіть люди. Ви ж так рвете за президента.
показать весь комментарий
01.03.2025 01:50 Ответить
+12
Ага. Нахрапом з тими чуваками, які таких царьків на сніданок їдять.
Нетаньяху стелиться. Макрон стелиться. Стармер стелиться.

І тут вийшов самий незалежний та відважний ЗЄ, який нікому нічого не винен... Навіть вдягатися, як слід на дипломатичний захід, не винен.

Фідель Кастро недороблений...
показать весь комментарий
01.03.2025 01:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
не потрібно нічого підписувати, Вова не псуй враження про себе!
показать весь комментарий
01.03.2025 01:50 Ответить
почему, пусть подписывает - он приехал, чтобы подписать это рамочное соглашение. а, то, шо тампон истеричка...ну, бывает, может, у него месячные, потому и нервный такой, вот успокоится и подпишет. с истеричками всегда так...
показать весь комментарий
01.03.2025 01:57 Ответить
трамп влаштував шоу яке перетворилось на міжнародний скандал. Коли ти запрошуєш Президента країни яка 11 років воює з ядерними терористами, будь готовий що тебе небудуть цілувати в дупу
показать весь комментарий
01.03.2025 02:01 Ответить
ну, все верно. похоже, тампон переоценил свое величие и сорвался, когда жопа нецелованая оказалась)
показать весь комментарий
01.03.2025 02:03 Ответить
команда трампа живе політичним піаром і хотіла влаштувати публічне облизування трампа Зеленським, але щось пішло не так. Вова жгі цих телепузиків!
показать весь комментарий
01.03.2025 02:05 Ответить
Навіть зе-самогубство не зможе зіпсувати «враження» про його президентство із 2019 до 2024 із практично щоденним порушенням Конституції.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:02 Ответить
За публічну обструкцію команди трампа Зеленському можна багато що пробачити.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:07 Ответить
"їдітьусраку", це ж так ефектно, правда ж?
показать весь комментарий
01.03.2025 02:13 Ответить
команда трампа з самого початку зайняла антиукраїнську позицію, тому ця сварка тільки прояв реального ставлення команди трампа до України і вона розв'язує руки Україні по невизнанню результатів договорняка путіна та трампа
показать весь комментарий
01.03.2025 02:15 Ответить
Там вже нема чого псувати. Згадую пророцтво одного старця (це був Ургебадзе). Вiн колись сказав "клоун згубить Украiну"
показать весь комментарий
01.03.2025 02:11 Ответить
Поки існує ЗСУ Україна буде жити!
показать весь комментарий
01.03.2025 02:17 Ответить
Тобто якщо армiя буде розгромлена, то i краiни не буде? Цiкаво. З таким пiдходом Нiмеччини вже б не було.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:22 Ответить
Не маніпулюйте. Німеччину ніхто не хотів знищити, а нас росія хоче.
показать весь комментарий
01.03.2025 07:33 Ответить
Та нехай підписує. То - *наміри про наміри*. Час потягнути. А потім - ой! Щось не вийшло!
показать весь комментарий
01.03.2025 07:50 Ответить
Под эти намиры американцы уже открывали десяток акционерных обществ и собирались на биржу выбрасывать акции "Гигантских расстений" горнодобывающих компаний.
показать весь комментарий
01.03.2025 12:53 Ответить
О а що таке, так лідор потужний чи не потужний??? Підкажіть люди. Ви ж так рвете за президента.
показать весь комментарий
01.03.2025 01:50 Ответить
Потужно обгадився, потужно взяв на клик.
показать весь комментарий
01.03.2025 01:52 Ответить
Я думав, що він приїхав сьогодні туди, щоб підписати цю угоду. Зайшов подивитися новини про те, що ця угода підписана, а тут таке.
показать весь комментарий
01.03.2025 01:53 Ответить
Ми проти Трампа. Бо його позиція щодо безумовного закінчення війни - це ні в які міжнародні рамки не влізає.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:18 Ответить
Не треба..
показать весь комментарий
01.03.2025 01:52 Ответить
Клоуна переиграли другие клоуны. Да уж. А дипломатом поручить работать было слабо? Или думал сам, как обычно, нахрапом?
показать весь комментарий
01.03.2025 01:53 Ответить
Ага. Нахрапом з тими чуваками, які таких царьків на сніданок їдять.
Нетаньяху стелиться. Макрон стелиться. Стармер стелиться.

І тут вийшов самий незалежний та відважний ЗЄ, який нікому нічого не винен... Навіть вдягатися, як слід на дипломатичний захід, не винен.

Фідель Кастро недороблений...
показать весь комментарий
01.03.2025 01:58 Ответить
Этому люди учатся и набираются опыта годами. А тут паяц с ларечником решили что они умнее всех.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:01 Ответить
Сначала гарантии !
А лучше ничего не подписывать
показать весь комментарий
01.03.2025 01:54 Ответить
І скільки треба підходів?

А, якщо Венс скаже, що у тебе дупа немита, то знов все з початку?
показать весь комментарий
01.03.2025 01:54 Ответить
Ви ж бачите, що йому комфортніше так би мовити " з-за угла". Його висмикують з свого вакууму і виходять форс-мажори. Та коли б кожен реагував на таких "венсів," то світ би і з першої світової не вийшов ніколи.
показать весь комментарий
01.03.2025 01:57 Ответить
Ось тому він не повинен виконувати такі обов'язки. Просто не здатен.
показать весь комментарий
01.03.2025 01:59 Ответить
Ну так такі речі говорити не можна ж. У нас все зрада. Ну окрім там зброї, корупції то таке... 😸
показать весь комментарий
01.03.2025 02:01 Ответить
паровоз вже поїхав, і ніхто вже нічого підписувати не буде, бо у реалі у трампа нема ніяких важелів на рф, щоби хоч на щось їх примусити.
показать весь комментарий
01.03.2025 01:56 Ответить
Там не стільки важелів нема, скільки немає бажання. А скоріше є бажання обійнятися із ******
показать весь комментарий
01.03.2025 02:00 Ответить
буде повертати Кока-колу і Макдональдс у москву, бо американський бізнес без російського ринку просто занепадає.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:04 Ответить
Чесно, я не розумію. Ти вже чи срись з ними, чи їм ********. А одночасно і те і інше - то якось таке.
І копалини віддаси і все одно ******* будеш, ще й без гарантій
показать весь комментарий
01.03.2025 01:57 Ответить
Шоу маст гоу он. Повертаемся в окопи.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:02 Ответить
Хлопці в окопах забезпечують наше життя!
показать весь комментарий
01.03.2025 04:28 Ответить
Про копалини і гарантії будемо підписувати з наступним президентом США
показать весь комментарий
01.03.2025 02:04 Ответить
Хочеться вірити, що амери прийдуть до тями та вишвирнуть руде гімно раніше.
показать весь комментарий
01.03.2025 07:56 Ответить
трампони - то шулери, вони навіть цього не приховують. Що там можна підписувати?
показать весь комментарий
01.03.2025 02:09 Ответить
я так розумію що всі ті хто підтримуе дії зеленского в окопі на нулі, так чи ні.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:35 Ответить
На передку до Зеленського відношення різне, але тісля сьогднішнього рішння: дій ВЄНІ до довбограя "трупа", відношення до Зєлі значно покращало (нехай з передка мене попрпвлять, я теж там був).
Зеленський - спрівжній аристо!
показать весь комментарий
01.03.2025 03:22 Ответить
Що ти пишеш? Розшифруй.
показать весь комментарий
01.03.2025 07:58 Ответить
Це вже взагалі ідіотизм. Мало того, що після як американці почали перемовини з рашкою без наших представників, а також після паскудних заяв тампона і Венса поїхав в Вашингтон, а не дав їм можливість обісратись самим в вузькому колі, але на весь світ, то вирішив приєднатись ще раз. Зеля сам спровокував збоченця на таку поведінку, запронувавши рідкоземельні і той вирішив, що всьо - пацан созрєл, сам проситься, можна шпокать. І от знову за старе, замість помовчати якийсь час, дати можливість недоумкам висратись і нанюхатись свого ж дерьма, а потім через американські ЗМІ ознайомити тампона з Будапешьським меморандумом. Дипломатія це не лише бла-бла-бла при зустрічі, а вміння використовувати різні способи впливу в т.ч. пресу, ТБ, інтернет-майданчики.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:40 Ответить
Після того, що відбулося сьогодні, коли по суті вигнали, я би вже не підписував . . .
показать весь комментарий
01.03.2025 02:44 Ответить
Без гарантій безпеки будь-яка угода - зрада України!
Вєня - красунчик! Всі інші лідери Європи проковтнули обурливу поведінку "трупа", проковтули і утерлись (деградація аристо, мля,). І, тепер, Зеленський помстився за всю спаплажену аристократію Європи.
Вєня - справжжній аристткрат!
Ріспєкт і уважуха!
показать весь комментарий
01.03.2025 03:10 Ответить
Та ти на передку й не був, ото й кнопаєш під копірку. Там це чмо бійці давно за глотку хочуть потримати.
показать весь комментарий
01.03.2025 07:15 Ответить
На это был расчет Трампа Скандалом сломать волю Зе к сопротивлению Сперва диктатором обозвал.и т.д.-Зе был в шоке.как и весь мир.Трамп потеплел-уже кинулись к нему с радостью .что господин смилостивился.Сейчас снова буря.все напряглись Зеля в самолете переживает.что так вышло.готов на уступки.боиться последствий...очень хочет все наладить.На это и был расчет...
показать весь комментарий
01.03.2025 07:38 Ответить
Трамп хитрожопий хоче копалини без обов"язків, а про Будапештський меморандум взагалі забув
показать весь комментарий
01.03.2025 08:34 Ответить
Бикування не вийшло і Боневтік вже готовий підписати все, що йому дадуть, без всяких гарантій безпеки, щоб тільки спасти свою шкуру. Не буде розмовляти більше з тобою Трапм і його команда. Спроба його приниження перед всіма журналістами світу Трамп ніколи не пробачить, та ще і в його кабінеті.
показать весь комментарий
01.03.2025 08:58 Ответить
Не вже якесь божевiлья