10141 посетитель онлайн

Зеленский ответил сенатору Грэму на призыв уйти с должности: это решение может принимать только народ Украины

Зеленский ответил Грэму

Президент Владимир Зеленский заявил, что решение о его отставке могут принимать только украинцы.

Об этом глава государства сказал в эфире американского телеканала Fox News, сообщает Цензор.НЕТ.

Президент Зеленский прокомментировал призыв сенатора-республиканца Линдси Грэма уйти в отставку после перепалки с президентом США Дональдом Трампом в Белом доме.

"Не знаю, будет ли он доволен (сенатор Грэм, - ред.) моими словами, но это решение может принимать только народ Украины", - сказал украинский лидер.

Он добавил, что в США президента избирают собственные избиратели, равно как это происходит в любой цивилизованной стране, в частности, в Европе.

Напомним, что ранее сенатор-республиканец Линдси Грэм заявил, что после ссоры между президентом Украины Владимиром Зеленским и президентом США Дональдом Трампом он не знает, будут ли США "иметь дело" с Зеленским.

Спор Трампа и Зеленского

Напомним, в Белом доме в пятницу, 28 февраля, состоялась встреча президента США Дональда Трампа и президента Украины Владимира Зеленского.

Дональд Трамп и Владимир Зеленский начали спорить и перешли на повышенные тона во время встречи в Овальном кабинете.

Президент Украины Владимир Зеленский досрочно покидает Белый дом после встречи с Дональдом Трампом в Овальном кабинете.

В Вашингтоне не состоялось подписание соглашения о полезных ископаемых между Украиной и США.

Топ комментарии
+33
Не може приймати народ, бо нещодавно Зе сказав народу, що якщо кому щось не подобається, то може здати паспорт.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:06 Ответить
+28
Він і в овальному кабінеті нагадав трампону трампаксу, що кацапи вбивали українців і з 2015 по 2019 рік, коли той перебував на посаді президента і чомусь ніяк не зміг за 4 роки зупинити війну. Для трампакса це був провал. Тому він почав затикати Зеленському рот.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:08 Ответить
+21
Яким чином, якщо виборів немає?
показать весь комментарий
01.03.2025 02:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
гідність? у 04 і 14 році була гіднсть на майдані, а з 19 року був оман, вагнергейт, сержант Журавель, велике крадівництво на асфальті, корупція у великих масштабах під час кривавої війни, шашлики, Чонгар, гівномарафон, відосики, гоніння військових. оце є гідність зеленої мерзоти?
показать весь комментарий
01.03.2025 09:44 Ответить
А що Зеленський не так сказав? Усе правильно
показать весь комментарий
01.03.2025 02:07 Ответить
Подібним чином "базувать" до куя розуму не треба
показать весь комментарий
01.03.2025 02:31 Ответить
Чому сенатор Грем не пропонує путіну піти з посади ? Бо з ним вже домовились ? ? ?
показать весь комментарий
01.03.2025 02:08 Ответить
Хіба ви не знали, що диктатори йдуть з посади тільки ногами вперед?
показать весь комментарий
01.03.2025 02:12 Ответить
Україну заставляли підписати капітуляцію. Це очевидно. Трамп не називає Путлера агресором. США вийшли з групи розслідування злочинів Рашки. США внесли до ООН резулюцію яка не визнає Рашку державою агресором.

Саме так Трамп хотів закінчити війну - шляхом примушення України до капітуляції і повернення Рашки на світову арену як ні в чому небувало. А Україну і український народ вони хотіли зробити цапами відбувайлами. Я не здивуюся якщо далі адміністрація Трампа почне тиснути на Європу щоб підірвати підтримку України.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:11 Ответить
Тому коли він каже що дбає про український народ, це виражене лицемірство.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:12 Ответить
Капітуляція без США неминуча. Питання, на яких кордонах?
показать весь комментарий
01.03.2025 13:16 Ответить
Україна уже заважає американцям своїм існуванням, вони готові пожертвувати українцями заради дружби з росією, це вже очевидно. Американці прийняли той факт, що росія тепер буде саме такою кгбшною і готові з нею співпрацювати. План з Навальним зазнав фіаско.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:13 Ответить
NNN пропустив. Він з давніх давен на ригів "працює".
показать весь комментарий
01.03.2025 02:18 Ответить
щось із цього списку, я геть не бачу того шабашу, що утворили свіжо вилуплені, злившись в екстазі із так званими адекватами старожилами у котрих передозріння із реплікою: "хоча, зебіленського не так і не сяк і взагалі, але тут я припух, як воно зелязьоми для цапів-внуків зберігає... " Огидно...
показать весь комментарий
01.03.2025 02:57 Ответить
А ти хіба не старожил? Комами мене зайо нюхав у різних словосполученях. Та вимогою писати виключно новополтавською?
показать весь комментарий
01.03.2025 03:06 Ответить
Міхайло, знову ти бикуєш, а не дякуєш, що граматики навчився та перевіряєш свої кацапізми перед вставленням? Йди краще Дужіс Міхас 28.02.2025 12:34 поганяй, оскільки, багато хто вважає, що це ти розмножуєшся.
показать весь комментарий
01.03.2025 03:16 Ответить
Вони праві. Мене цькують, банять, тому періодично я змінюю Нік. Це, до речі, не перший замінник. Декілька згинуло в боротьбі. Я читав, як ти комусь відповідав що, мовляв, де ти Дужана тут бачиш. А то дійсно був я. Граматики я так і не навчився. Але вживати суржик, яким я користувався з дитинства, здебільшого перестав.
показать весь комментарий
01.03.2025 03:30 Ответить
дивно, чого б це, якщо я тебе перевірив та питання відпали? За що, окрім непотрібного на сьогодні возвеличення дипломатії віслюка чи перевернутого з ніг на голову давнього непорозуміння?
показать весь комментарий
01.03.2025 03:38 Ответить
Я дійсно вдячний Зеленському за сьогодні. І виключно за сьогодні. І не зрозумів, що не так було в моїх дописах як Дужіс? І давай не будемо лаятись в любому випадку. Бо ми обидва за вільну від кацапів Україну.
показать весь комментарий
01.03.2025 03:45 Ответить
хіба я лаявся? Коли? Щодо Дужіса, звернув увагу на схожий нік-нейм та того ж самого опонента, що й сьогодні (Besya #601314), котрого я підтримую...
Щодо віслюка, бути вдячному тому хто вже по шию в крові українців, цур мене, пам'ять ще маю...
показать весь комментарий
01.03.2025 03:59 Ответить
Це таким як ти треба плювати межи очі, за те, що ви свою ж країну ставите в безвихідне положення, фактично закликаючи до погіршення відносин з США, від яких напряму залежить виживання України у подальшому.
А ще, такі як ти, постійно закликаєте до війни, тоді як більшість народу України вже після 11-річного безпросвітного воєнного жаху і постійних руйнувань та горя прагне до нормального життя і підтримує будь-які мирні ініціативи з боку діючого керівництва Штатів.
показать весь комментарий
01.03.2025 03:39 Ответить
В понеділок почнеться саме цікаве коли на роботу вийде Конгрес. Знову Трамп буде пи@діти що не говорив такого?
показать весь комментарий
01.03.2025 02:15 Ответить
Один рудий пес заставив не спати пів планети.
показать весь комментарий
01.03.2025 03:08 Ответить
Не бреши клован. Було б бажання. Та дєрьмак нє вєліт.
показать весь комментарий
01.03.2025 03:14 Ответить
Америка дбає тільки про себе, а на всіх інших їм начхати. Цікаво чи є протилежні думки в інших сенаторів і конгресменів?
показать весь комментарий
01.03.2025 03:22 Ответить
А знищити диктаторів,які погрожують Америці,це не піклування про Америку?
Україна хоч раз погрожувала Америці?
А скільки разів усякі мєдвєдєви ,кіми та інша нечисть погрожували,причому публічно,Штатам то посейдонами,то сатаною,то перетворити в «ядєрний пєпєл»?
Ракову пухлину треба вирізати!
показать весь комментарий
01.03.2025 07:29 Ответить
А ти народу таку можливість надав чи що!?
показать весь комментарий
01.03.2025 03:31 Ответить
Якщо Зеленський не хоче піти з посади, то хай змінить громадянство.
показать весь комментарий
01.03.2025 03:31 Ответить
Зеленский не Саддам и не Каддафи. Замочить палками в зад, просто потому что не нравится, не получится.
показать весь комментарий
01.03.2025 04:09 Ответить
От Веніславський сказав,що воєнний стан не знімуть,навіть після зупинки війни,бо загроза нікуди не дінеться.А під час дії воєнного стану,вибори заборонені.То що тоді робити?
показать весь комментарий
01.03.2025 04:35 Ответить
Проводить выборы как уже было в 19 году.
показать весь комментарий
01.03.2025 09:32 Ответить
Тому він і хоче війни а не виконувати конституцію
показать весь комментарий
01.03.2025 05:55 Ответить
ох і гандон....
показать весь комментарий
01.03.2025 06:18 Ответить
це рішення не може приймати народ України ... всі прекрасно все розуміють.диктатор і вор - пішов *****.
показать весь комментарий
01.03.2025 06:40 Ответить
чому так уряд сша впевнений,
якщо зеля піде з посади,
то українці оберуть того, хто ЇМ подобається?
А якщо українці оберуть Тягнибока,Яроша, або знову
Зеленського? А я знаю, чому: тому що в нас ніколи
не було виборів
були тільки одні підстави
росія завжди втручається в вибори інших країн
У них все схвачено і заплачено
В США найвищий рейтинг був у Камали
але раптом переміг ідіот?
І вони також знають, що якщо проведуть,
свою підставу,
то вже несила буде виходити на вулиці проти
нечесного вибору,
особливо, коли всі воюють
ВИБОРАМИ ВОНИ ХОЧУТЬ ВБИТИ УКРАЇНУ.
тому верещать, як недорізані пси
Голосуйте - не голосуйте
вони поставлять свого
Зеля став президентом теж тому,
що рашка думала, ним управлятиме.
показать весь комментарий
01.03.2025 06:49 Ответить
Це не просто заклик Грема. Він що не розуміє що по суті плював в лице своїм бикуванням у овальному кабінеті найсільнійшій країні у світі,разом з її мешканцями.

Я тут поспілкувався з пятьма різними знайомими з США-вони такий десь середній клас як з індустріальної сфери так і технологічної-тобто не реднеки чи хіллбіллі,спитав ну як вам прес-конференція?-
Вони кажуть, що то було мяко кажучи дуже нахабно і принизливо для них коли президента Трампа хтось чомусь повчає. І це казали всі що ні хто не повинен в Білому Домі на публіку повчати лідера самої наймогутнішої держави і їм дуже неприємно хоча троє сказали що то було дуже весело і вони такого ще ніколи не бачили.
Доречі двоє з них затяті демократи,рештат респи але тільки один ярий трампіст-але тим не менш мають таку думку.
показать весь комментарий
01.03.2025 07:01 Ответить
Трумп така ж дебіляка, як і хрипате, проблема, що хрипатого нема кому нейтралізувати, щоб розумні люди спілкувалися з рудим шматком шіт, який підтримує геноцид українців. Наче ми не в курсі, навіщо воно до рудого блазня поперлося, не треба тут вигадувати про середній клас і демократів
показать весь комментарий
01.03.2025 07:25 Ответить
Я, громадянин України, платник податків, закликаю смаргадового: пішов геть!!
показать весь комментарий
01.03.2025 07:20 Ответить
Боти не сплять с ки продажні. Як заї.. ненав иджу пороха засрали все
показать весь комментарий
01.03.2025 07:22 Ответить
Засрали зелохи Україну у 2019 році,своєю ненавістю до Пороха ти виправдовуєш свій дебільний,безмозгий вибір 2019 року,і причину ненавісті до Пороха ти хер поясниш,бо тобі безмозгому так сказали,що Порох поганий.
показать весь комментарий
01.03.2025 07:45 Ответить
я теж такої думки з нового 19 року, коли ця мерзота вилізла на каналі г+г -"я йду у ***********" і зараз Україна розплачується кров'ю українців за вибір 73% зеуйобків. виборів при цієї влади нвколи не буде. це вже моя думка.
показать весь комментарий
01.03.2025 09:58 Ответить
Трампа розлютила правда, яка полягає в тому, що бувши президентом з 2015 по 2019 роки Трамп, своєю абсолютною бездіяльністю, по суті потакав путіну у розв'язанні війни. Тепер він розказує який він миротворець. Огидний брехун, барига і самозакоханий дурень - об'єктивні оцінки на які він заслуговує.
показать весь комментарий
01.03.2025 07:24 Ответить
Всі учасники переговорів самозакохані нарциси-популісти. Тільки у кожного статус різний і історичний момент з проблемами. Коли дурні збираються щось вирішувати, то рішення або дурне буде, або ніякого.
показать весь комментарий
01.03.2025 08:27 Ответить
Народ давно уже решил,из шашлычничника такой же президент,как из ларечника-сына грушника патриот.
показать весь комментарий
01.03.2025 07:26 Ответить
Американським повіям краще слідкувати за своїми рейтингами й запастися сухарями. Ви падли не Зеленського чи Україну принизили а себе й свою націю. Так у х. уйла ще не смоктав ні один президент чи політик США.
показать весь комментарий
01.03.2025 07:39 Ответить
Я думаю політик має бути більш відповідальним коли робить такі заяви і коли в його країні гинуть люди.

Ну, от ти відповів, і все так
Але де далі пояснення, чи є в народа така можливість? Якщо немає то чому?
Банально на такі питання вже відповідати н е м о ж н а!!!
показать весь комментарий
01.03.2025 07:51 Ответить
Зеля Ти не те що маєш піти ти курва ще маєш відповісти як Ти просрав наступ
показать весь комментарий
01.03.2025 08:11 Ответить
От тут він якраз не правий. Народ зараз не може вирішувати, а він запросто може піти, залишивши справи уряду національної довіри чи військовому кабінету. Трампу говорив правильно, але як завжди не у тому місці і не в той час. Та й сам він не переймається тим, що висловив Трампу, бо для антимайданівців доля українців і України насправді нічого не значить. Це було видно ще під час непідготовки до повномасштабного вторгнення.
показать весь комментарий
01.03.2025 08:21 Ответить
Через парламент, точніше.
А рада в сраці, бо ви її розвалили обезянами в особі арахамі та Бойко.
показать весь комментарий
01.03.2025 08:49 Ответить
Якраз ні, вибори під час війни неможливі, про це сам казав Боневтік і його ручна Рада про це проголосувала. А щоб зберегти Україну, налагодити відносини із США, Боневтіку потрібно прийняти єдине правильне рашенні - піти геть і дати нам можливість захищатися ввід ворогів зовнішніх і внутрішніх. З ним більше США говорити не будуть. Але Боневтік цього ніколи не зробить, йому краще прикриватися залишками цього обдуреного і пошматованого кацапами народу і пограбованого його хуцпою.
показать весь комментарий
01.03.2025 08:56 Ответить
Совсем потерял чувство юмора наш президент, а я бы ответил, что после всего этого, трамп и вся его орава должны пойти в отставку, чтобы бы пропел в ответ этот сморщенный огурец?
показать весь комментарий
01.03.2025 09:10 Ответить
Отставка Зеленского единственный шанс для Украины. Тут надо понять, чем его "держит" Трамп - гигантским ко-вом компромата., за который даже у самого доброго прокурора меньше "вышки" не получишь.
Альтернативы отставке Зеленского две:
1) полное прекращение поставок из США и !! запрет на поставки всего оружия где есть амер. компоненты (а это почти все европейское оружие)
2) подписание кабального договора на передачу практически всех природных ресурсов Украины (а в придачу еще и портов, и предприятий) США за несуществующий долг
показать весь комментарий
01.03.2025 09:24 Ответить
Ну не склалися нормальні відносини між Зе і Трампом. А після вчорашнього скандалу, щоб врятувати Україну Зе повинен піди у відставку. Але ж не піде.
показать весь комментарий
01.03.2025 09:24 Ответить
Звичайно не піде, це не про нашого хлопчика. Згадайте лише, яка була в нього реакція на 4% та необхідність провести вибори. Людина яка не має ні сумління, ні гідності на такі вчинки не здатна. Вона буде триматися за владу зубами, руками, ногами. Громадянське суспільство виведені за дужки, поліція розбещена владою своєю корумпованістю та бездіяльністю, головне її завдання захист влади і більш нічого. Все майже ульяновим-леніним, настав час людини з рушницею.
показать весь комментарий
01.03.2025 11:07 Ответить
Якого хріна воно взагалі полізло туди де нічого не тямить? Йди вже геть найпотужніший
показать весь комментарий
01.03.2025 09:28 Ответить
якби то ви йому на цензорі це раніше написали , може й не поїхав .
показать весь комментарий
01.03.2025 09:41 Ответить
Чергове лицемірство. ЯКИМ ЧИНОМ ?
показать весь комментарий
01.03.2025 09:29 Ответить
Як виявити політика, який керується режисерами війни росії проти України? Такий політик ніколе не згадує Будапештський Ммеморандум!
У Зеленського була унікальна можливість перед всім світом нагадати, що росія і США розброїли Україну , дали гарантії безпеки підписавши Будапештський Ммеморандум. Росія навпаки використала цю українську зброю в агресії проти України, а США взагалі забули про свої слова і підписи в Будапештському меморандові.
Щоб не говорив Зеленський, але він не згадав головного , отже він ,путін і Трамп керуються режисерами війни росії проти України!
показать весь комментарий
01.03.2025 09:41 Ответить
Він робить вигляд що за нього уся країна.
показать весь комментарий
01.03.2025 09:41 Ответить
так саме як за тампоном вся Америка . Де ви бачили країну де за владу 100 % народу ?
показать весь комментарий
01.03.2025 09:42 Ответить
Народ за!!!!!!
показать весь комментарий
01.03.2025 09:57 Ответить
ОПа не народ України! А ОПа буде Зелю тримати до останнього, і всіма способами. Бо тільки Зеля служить прикриттям їхньої діяльності.
показать весь комментарий
01.03.2025 10:16 Ответить
та й правильно...ми не бананова республіка щоб "вялікіє міра сєго" нам вказували....навіть якщо це сша....
Боже, кого ж там наобирали......(
показать весь комментарий
01.03.2025 10:41 Ответить
А было бы здорово,но бубе слышится народ.Что зря по тысячи раздал?
показать весь комментарий
01.03.2025 12:38 Ответить
голосуємо за відставку Зеленського і створення Уряду національного порятунку