9350 посетителей онлайн

Лидерам Европы пришлют план по усилению обороны, - фон дер Ляйен

План по усилению обороны Европы представит фон дер Ляйен

Президент Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен 4 марта планирует проинформировать страны ЕС о планах по усилению оборонной индустрии и военных возможностей Евросоюза.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на The Guardian.

По ее словам, необходимо "масштабное усиление обороны, без всяких вопросов".

"Мы хотим прочного мира, но прочный мир можно построить только на силе, а сила начинается с укрепления нас самих", - добавила фон дер Ляйен.

Ранее сообщалось, что после саммита лидеров Европы в Лондоне президент Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен призвала предоставить Украине средства защиты, чтобы поставить ее в позицию силы.

Топ комментарии
+2
Ну не спішіть ви так.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:05 Ответить
+2
Европа готовится к тому, что США больше не являются безоговорочными союзниками.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:09 Ответить
+1
В Европе должен быть свой сильный военпром и армия. Для этого есть ресурсы и возможности. Нужно только желание.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В Европе должен быть свой сильный военпром и армия. Для этого есть ресурсы и возможности. Нужно только желание.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:04 Ответить
НЕ СКАЗАЛА ГОЛОВНЕ, ЧИ ЗАВІЗУВАВ ЦІ ПЛАНИ оРБАН?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:09 Ответить
Ну не спішіть ви так.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:05 Ответить
Європа готується до того, що Зеленский не втримає Україну.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:05 Ответить
Европа готовится к тому, что США больше не являются безоговорочными союзниками.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:09 Ответить
******? Яке відношення до України має зелений покидьок?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:32 Ответить
І тут план. Перемоги, придбання яєць за 17, ізраїльських бронежилетів через прокладки, який саме?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:08 Ответить
Це, часом, не та тітка, що, перебуваючи на посаді міністра оборони Німеччини, довела війська Бундесверу до повністю небоєздатного стану? А тепер зібралась посилити військову спроможність всього Євросоюзу? Ну - ну...
показать весь комментарий
03.03.2025 17:26 Ответить
Фицо и Орбану теж?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:30 Ответить
...Назрівання глобального збройного конфлікту між військово-політичними блоками безпосередньо загрожувало Україні. Українські землі перебували у складі держав, які належали до протилежних сторін - Російської імперії й Австро-Угорської імперії, що змагалися за першість у Південно-Східній Європі. Але на українські землі претендували й інші держави. Суттєвою причиною таємного приєднання Королівства Румунія до Троїстого союзу 7 жовтня 1883 року було прагнення заволодіти Бессарабською губернією. Від початку Першої світової війни українські землі перетворилися на арену жорстоких битв. В офіційно проголошених територіальних вимогах Російської імперії йшлося про приєднання до Росії Східної Галичини, а також, не зовсім виразно, - Закарпаття. Північна Буковина поступово перетворилася на об'єкт активного торгу Російської імперії з Королівством Румунія, при цьому союзники Росії, по блоку, підтримували Румунію...
показать весь комментарий
03.03.2025 17:41 Ответить
план з посилення оборони

Як можна посилити те, чого ще не існує?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:50 Ответить