7694 посетителя онлайн

Вэнс о переговорах с делегацией РФ: Есть взаимные уступки. Это дипломатия

Вэнс рассказал о переговорах с россиянами

Представители США ведут переговоры с Россией о путях прекращения войны в Украине.

Об этом заявил вице-президент Джей Ди Вэнс в интервью Fox News, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Униан.

При этом он утверждает, что президент США Дональд Трамп в этих переговорах не воспринимает заявления России как истину.

Он ведет переговоры с россиянами, где есть взаимные уступки и действует принцип "доверяй, но проверяй". Это и есть дипломатия", - сказал Вэнс.

Вэнс также добавил, что если президент Украины Владимир Зеленский "серьезно займется деталями", США будут готовы снова поговорить.

Спор Трампа и Зеленского 

Напомним, в Белом доме в пятницу, 28 февраля, состоялась встреча президента США Дональда Трампа и президента Украины Владимира Зеленского.

Дональд Трамп и Владимир Зеленский начали спорить и перешли на повышенные тона во время встречи в Овальном кабинете.

Президент Украины Владимир Зеленский досрочно покидает Белый дом после встречи с Дональдом Трампом в Овальном кабинете.

В Вашингтоне не состоялось подписание соглашения о полезных ископаемых между Украиной и США.

Президент США Дональд Трамп после спора с президентом Украины Владимиром Зеленским во время встречи в Белом доме заявил, что тот якобы не готов к миру и "проявил неуважение".

Мировое сообщество и чиновники в США отреагировали на спор лидеров Украины и США.

4 марта стало известно, что Белый дом приостановил всю военную помощь Украине.

Топ комментарии
+21
Всі добре пам'ятають "вивід військ з Афганістану"? Знаєте хто його підписав? Правильно, Трампушка. Виконати мав Байден.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:10 Ответить
+14
І на які поступки йде РФія? Хоч одна реальна поступка? От Венси злили одразу ще перед перемовинами критичну "поступку", заявивши, що Україна не буде у НАТО - а РФ у відповідь не поступилась нічим.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:11 Ответить
+9
це взаємні поступки між США і Росією, а не між Україною і Росією. тіпа , ви нам віддаєте арктику, а ми вам Україну.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Всі добре пам'ятають "вивід військ з Афганістану"? Знаєте хто його підписав? Правильно, Трампушка. Виконати мав Байден.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:10 Ответить
Там не стіки "виконати мав" ,скіки рудий вже на повну запустив механізм виводу і вже нічого не можна було змінити.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:15 Ответить
І на які поступки йде РФія? Хоч одна реальна поступка? От Венси злили одразу ще перед перемовинами критичну "поступку", заявивши, що Україна не буде у НАТО - а РФ у відповідь не поступилась нічим.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:11 Ответить
Поступки від ***** це коли він віддає Львів і Франківськ а забирає всю остальну Україну
показать весь комментарий
04.03.2025 11:13 Ответить
на жаль на цьому не закінчиться !!! бо )(уйло з Трампом, хоче так само як що ідейний попередник, червоний нацист йоська сталін (джугашвілі) у 2Світову війну ділив з Гітлером суверену Польщу, усю Європу і світ в серпні 1939 року, поділити світ зараз !!! Хоче окупувати мінімум усю східну Європу, так само як червоножопе кацапо-совкове, комуно-нацистьке окупаційне лайно, біонепотріб у 1939-45 рік окупувало схід Європи від частини Фінляндії на півночі, до Болгарії, колишньої югословії на півдні та 1/3 Німетчини на заході !!!
показать весь комментарий
04.03.2025 11:53 Ответить
Читал версию, что одним из условий переговоров с США, стала просьба не наносить массированные ракетные атаки по Украине, не устраивать "блэкаутов", как было раньше... Что мы в принципе и видим. Да, есть удары шахедами, локально. Но в целом, электричество не вырубают пока что, хотя и могли бы.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:18 Ответить
Хороша казка, шкода що руснява. До 20 січня рашка не змогла нам не те що блекаут - а навіть графік вимикання світла організувати.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:25 Ответить
теоретично можуть, і намагалися і не раз, і просьби США тут нідочого
показать весь комментарий
04.03.2025 11:30 Ответить
Шахеди виснажують ППО. Коли ціль буде досягнута, і ракети до Петріотів скінчаться, бо Трампло нових не дасть, тоді кацапи вдарять масовано ракетами (яких вже накопичено декілка тисяч). Отакий от "мирний план".
показать весь комментарий
04.03.2025 11:33 Ответить
Ніхто на Шахеди не витрачає ракети Петріотів чи то Насамсів, чи Iris-T.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:38 Ответить
А не може бути ситуації, що залишилось тільки ракетою? Шахед пройшов оборону, заходить на важливий об'єкт і збити можна тільки ракетою. Думаєш хтось буде вагатись?
показать весь комментарий
04.03.2025 11:44 Ответить
Не можна. Летить низько, зроблений з гімна. Ракетою не взяти.
показать весь комментарий
04.03.2025 12:50 Ответить
Десь висоті 2 км вони тепер літають, щоб не дістали мобільні групи
показать весь комментарий
04.03.2025 13:43 Ответить
Маячня. РФія не може постійно обстрілювати Україну ракетами - бо ціх ракет РФ виробляє півтора десятки на місяць - тому для того, щоб робити масований ракетний обстріл - РФ необхідно робити паузи у кілька місяців, що ми й бачимо з 2023 року: кулька масованих обстрілів - пауза у 6-8 місяців, знову кілька масованих обстрілів - знову пауза мінімум у 6 місяців і тд.
США тут ні до чого.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:36 Ответить
https://suspilne.media/955303-rf-planue-viroblati-3-tisaci-dalekobijnih-raket-u-2025-roci-rozvidka/ РФ планує виробляти 3 тисячі далекобійних ракет у 2025 році - розвідка
показать весь комментарий
04.03.2025 11:46 Ответить
"...півтора десятки на місяць..." - це вам Арестович сказав?
показать весь комментарий
04.03.2025 11:47 Ответить
Буданов. І розписував, скільки яких РФ виробляє за станом на 2023 рік.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:49 Ответить
https://glavcom.ua/country/incidents/jusov-rozpoviv-skilki-dalekobijnikh-raket-shche-maje-rosija-1038020.html Юсов розповів, скільки далекобійних ракет ще має Росія
показать весь комментарий
04.03.2025 11:50 Ответить
Знаємо, знаємо
показать весь комментарий
04.03.2025 11:11 Ответить
А чим же Засрашка поступається? Закарпаттям на користь Угорщини?
показать весь комментарий
04.03.2025 11:11 Ответить
поступки між ким ?
показать весь комментарий
04.03.2025 11:12 Ответить
між США та РФ
показать весь комментарий
04.03.2025 11:16 Ответить
США може робити поступки тільки ща рахунок США. Територія України США не належить і США не може нею поступатися.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:37 Ответить
Але дуже хоче.
показать весь комментарий
04.03.2025 12:46 Ответить
у @уйлостану на перемовинах із сша одні захцянки та побажанки
жодних поступок, це фарс венса
показать весь комментарий
04.03.2025 11:12 Ответить
якщо вірити кацапам, що вони воюють з США в Україні, у них є таке лайнов головах, то зрозуміло, що і поступки є між ними
показать весь комментарий
04.03.2025 11:31 Ответить
це взаємні поступки між США і Росією, а не між Україною і Росією. тіпа , ви нам віддаєте арктику, а ми вам Україну.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:12 Ответить
кацапи не віддадуть, всруться, а арктику не поступляться, хрін що їм там вигорить звичайно, але то таке. незрозуміле мені бажання США зберегти засрашку.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:33 Ответить
Для ***** критично важливою є перемога в Україні - про арктику їх пропаганда просто нічого не розповість.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:40 Ответить
показать весь комментарий
04.03.2025 11:13 Ответить
це не поступки і не дипломатія, а )(уйлошахрайство як і було завжди сотнями років.
навіть карл маркс про те писав.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:14 Ответить
Коли Чехію віддали гітлеру, теж була дипломатія !!!!
показать весь комментарий
04.03.2025 11:15 Ответить
тобто Венс впевнений і наполягає, що московські та проМАСКовські п.дори завжди домовляться про послуги та ціни.. особливо за чужий рахунок..
- так Америка ніколи не стане великою знову, хіба що почне скаржитися своїм "папікам" на усіх, хто її ображає - але то сумнівна велич..
ото понаобирали..
показать весь комментарий
04.03.2025 11:15 Ответить
Добре Трамп і його компанія працюють ,те що не вдалося десятиліттями зробити рашистам і китаю ,нова адміністрація зробила за місяць а саме посварити США з союзниками.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:16 Ответить
Це шедевр хворої на всю голову трамповської політики. Америка поступається Україною, а Росія більше не буде проти висування Трампа на Нобелівську премію Миру.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:16 Ответить
Дипломат від диявола!
Взагалі-то, дипломатія з дияволом добром не закінчиться в першу чергу для самого «дипломата».
показать весь комментарий
04.03.2025 11:17 Ответить
Нормальна поступка була в 1945: АГРЕСОРА (Німеччину) поділили на зони впливу (СРСР і коаліція), німцям досі гикається. Тепер також треба зробити, тільки поділити АГРЕСОРА (росію) на зони впливу США та КИТАЮ!
За разом і копалини поділять
показать весь комментарий
04.03.2025 11:19 Ответить
Парад Германоамериканского союза в Нью-Йорке East 86th St. 30 октября 1939 год
показать весь комментарий
04.03.2025 11:20 Ответить
Это акция мусорной партии, руководителей которой, американские власти отправили за решетку в конце концов. Они Рузвельта поливали экскрементами так, что куда там Зеленскому
показать весь комментарий
04.03.2025 13:17 Ответить
Значит Трамп и Маск будут за решёткой
показать весь комментарий
04.03.2025 15:26 Ответить
********** з кремлядями
показать весь комментарий
04.03.2025 11:21 Ответить
перевіряєте лайно на смак ? молодці !
показать весь комментарий
04.03.2025 11:21 Ответить
показать весь комментарий
04.03.2025 11:24 Ответить
Цікаво кому вони пішли на поступки) думаю що на поступки САШ в деребані
показать весь комментарий
04.03.2025 11:37 Ответить
"Взаємні поступки"? Це, типу, США частину Аляски готові віддати Ху...лу?
показать весь комментарий
04.03.2025 11:41 Ответить
Крысы ни чего не знают о дипломатии.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:42 Ответить
якось дуже забагато у просторі цієї мавпи, ні? Камали стільки не було в Байдена. Виглядає так ніби хвіст крутить кішкою а не навпаки.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:49 Ответить
ви бачите саму стійку січе стійку косметику на лиці джей ді вонса
показать весь комментарий
04.03.2025 11:54 Ответить
Скажи мені хто твій друг...
************ стає більше.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:59 Ответить
показать весь комментарий
04.03.2025 12:08 Ответить
Брехлівий підар каже: "Він веде переговори з росіянами, де є взаємні поступки і діє принцип "довіряй, але перевіряй". Факт: "Трамп розпочав торгову війну проти Канади, Мексики та Китаю."
показать весь комментарий
04.03.2025 12:10 Ответить
Цікаво, а чим Венс поступився у війні оркостану проти України? Хотіли забрати копалини, а потім сказати, що вони домовились з Пу про "стамбульській варіант"? Це називається будемо контролювати Україну на пару з пу - ми надра, а він населення. Іди Венс на}{ер з такою дипломатією. Справжня дипломатія - це прозора угода з Україною - Один документ: Надра в обмін на гарантії безпеки. Крапка.
показать весь комментарий
04.03.2025 12:24 Ответить
І чим же поступилися США? Мабуть, світовим лідерством.
показать весь комментарий
04.03.2025 12:31 Ответить
територією і громадянами України, не своє не жалко
показать весь комментарий
04.03.2025 13:07 Ответить
Це перемовини вовків і козлів.
показать весь комментарий
04.03.2025 12:38 Ответить
А в переводе на украинский это означает одностороння сдача украинских земель в угоду кремлёвскому упырю, хрен вам, а не Украину!
показать весь комментарий
04.03.2025 12:52 Ответить
воно мабуть ніколи не чуло про дипломатію по кацапськи, вони ніколи не дотримувались ніяких зобов,язань і правил, тож пиши бейбі, пиши ...